Keresés

Részletes keresés

szaki_pali Creative Commons License 2013.03.02 0 0 55

Sziasztok!

Van valakinek Dakota 20 készüléke?

A területmérés érdekelne!

 

előre is köszi

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.01 0 0 54

Hello mindenki!

Szerintetek mit lehet tenni egy Garmin Nüvi 1390T-vel ha a boot logonál lefagy? Kerestem firmwaret, de a webupdater nem is találja meg az eszközt.

Sd kártyás frissités kéne mint a wayteq-eknél is van. Létezik ilyen?

oleandro Creative Commons License 2013.01.03 0 0 53

közben elolvastam alaposan, és ezek szerint tényleg csak a gyárival működhet

Előzmény: oleandro (52)
oleandro Creative Commons License 2013.01.03 0 0 52

szia, a dakota is ezt csinálja?

de akkor egy szavargyújtós USB elsoztóra dugva a tartozék USB kábelt nem lehet probléma, ugye?

Előzmény: yoggi (50)
rallydani Creative Commons License 2012.12.19 0 0 51

Sziasztok segítég kellene! Találkozott 765T SD kártya csere után(8Gs),1térkép belső mem-n, másik SD-n. Térkép betöltésekor:TÉRKÉPEK NEM OLDHATÓK üzenet! nüMapsLifetime -mal frissítek, kártya nem tetszik neki! Köszi

yoggi Creative Commons License 2012.12.18 0 0 50

Nem gyári a szivargyújtós töltőd, csak a gyárival tudsz töltés közben navigálni is.

 

itt a titok

 

http://pinouts.ru/GPS/garmin_nuvi_power_pinout.shtml

Előzmény: kubano25 (49)
kubano25 Creative Commons License 2012.12.16 0 0 49

sziasztok..szeretnék kérni  segitséget...van egy garmin tüv250..az a ondom amikor rádugom a szivartőltőre akkor csak a szimitógép házat mutat...nemtudom ilyenkor mi a teendő...előre is kőszőnőm a segitséget...kubano25

kabelfekteto2 Creative Commons License 2012.10.03 0 0 48

Sziasztok.

Hogyan lehet megoldani azt hogy Garmin Nroute program, NMEA Adatokat fogadjon a GPS felöl?

Visual Gps és U-box simán látja a com2-ről bejövő adatokat (Panasonic CF-18 gépen)  de az Nroute nem látja.

Vagy létezik e valamilyen realtime konverter amivel a com2 ről jövő NMEA adatokat Garmin formátumba át lehet küldeni com3 -ra hogy az nroute is lássa a gpst?

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.01 0 0 47

Na ez a fórum aztán pörög:)))

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.27 0 0 46

Nekem a zumo autós tartóban már javítottak csatit,mondjuk az nem tudom milyen csatlakozó.

Előzmény: jerry79 (44)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.27 0 0 45

map 60cs nem indul,nem kapcsol be,illetve venture bekapcsoláskor háttér világítása villog.

Valaki esetleg tud segíteni mi lehet a probléma?

Vagy valami nem horror service???

 

jerry79 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 44

Hali!

 

Garmin Nüvi-nél a miniUSB sérülésével találkozott már valaki? Lehet azt cserélni?

Assamoa Creative Commons License 2012.01.31 0 0 43

Üdv!

 

Olyan jellegű problémám lenne, hogy a bluetooth sehogy sem akar elindulni a GARMIN iQue M5 típusú eszközömön.

Jópár éves, eddig nem próbáltam rajta a bluetooth-t.

 

Mikor be akarom kapcsolni, olyan hibaüzenet ugrik fel, hogy: "Device error! Unable to open local Bluetooth device."

Végigböngésztem a netet, találtam pár sorstársat akik ugyanígy jártak, de megoldást nem írt le senki.

 

Ha van bármi ötletetek, akkor légyszi ne tartsátok magatokban!

 

Köszi, szép napot! :]

Assamoa Creative Commons License 2012.01.31 0 0 42

Üdv!

 

Olyan jellegű problémám lenne, hogy a bluetooth sehogy sem akar elindulni a GARMIN iQue M5 típusú eszközömön.

Jópár éves, eddig nem próbáltam rajta a bluetooth-t.

 

Mikor be akarom kapcsolni, olyan hibaüzenet ugrik fel, hogy: "Device error! Unable to open local Bluetooth device."

Végigböngésztem a netet, találtam pár sorstársat akik ugyanígy jártak, de megoldást nem írt le senki.

 

Ha van bármi ötletetek, akkor légyszi ne tartsátok magatokban!

 

Köszi, szép napot! :)

ferencsuk Creative Commons License 2012.01.29 0 0 41

Üdvözlet !  Garmin készülékek kedvező áron 2012 évi térképállomány és szervizelés a myguidemap@gmail.com email címről.

hun005 Creative Commons License 2012.01.21 0 0 40

Adott egy Nüvi 1490T

Olyan csinál hogy nem lehet a tetején lévő gombbal se ki se be kapcsolni.

Ha kihúzom a töltőt akkor felajánlja hogy kikapcsolás és ki is kapcsol de ezután ugyanígy

nem lehet bekapcsolni csak ha bedugom a töltőt újra akkor bekapcsol magától.

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.16 0 0 39

Köszi ezeket ismerem.

Nekem a második kellene csak!

 

sd.

Hát nem tudom nekem is furi.Már gyanús nem e én kavartam bele véletlenűl mert raktam rá plussz cuccot és le is töröltem.

Nem tudom.

Ez már nem derül ki soha.

Mentésem nincs:(

Maradt rajta viszont két adat egy dll meg egy másik valami.

Előzmény: PepeXVI (38)
PepeXVI Creative Commons License 2012.01.16 0 0 38

Heló!

 

Motoros tartó 15-ért: http://szamitastechnika.vatera.hu/pda_pna_es_tartozekai/pda_pocket_pc_palmtop_tartozek/autos_tarto/pna_tarto_garmin_zumo_500_550_ram_motoros_1536022640.html

 

Igaz, ebben nincs benne a Garmin aktív bölcső. Azt tudsz venni itt:
http://www.grando.hu/muszaki-cikkek/navigacio-adovevo/tartozekok/tok-es-tarto/pna-tarto-garmin-zumo-500-550-motorkerekparra-rogzitheto-gyari-010-10859-00-1488647508.html?id=1488647508

 

A kettő együtt valóban nem 15K, bocsi... :)

 

 

Némelyik SD kártya sajnos elhagyja a ráírt adatot. Ez elég szar, de így van néha. Viszont ha a gyári kártyád hagyta el magát, az furcsa, mert az általában jó minőségű és nem történik ilyen vele.

 

Ha van mentésed, szerencséd van.

Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.15 0 0 37

Kössz Pepe!

Ha 15-ért látsz motoros tartót akkor Add meg a linket mert én legolcsóbban 26-ért találtam!

:)

 

Más.

 

Lehet olyan hogy a Garmin Nvi Guide sd kártyárol eltűnik az adat???

Ma betettem és semmi..mintha letörlődött volna.

Közben használtam egy másik sd-t!

PepeXVI Creative Commons License 2012.01.02 0 0 36

A tartó hivatalos neve "RAM".

 

Tele van vele a Vatera, kb. 15K-ba kerül a tápkábel nélkül. Egyébként beírod gugliba, hogy Garmin Zumo mount és találsz kismilliót.

Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.13 0 0 35

Garmin Zümo motoros tartót keresek!!!

Ha esetleg valaki hallott valahol egyet!

Köszönet!

Sztív

gsanya Creative Commons License 2011.12.06 0 0 34

Sziasztok!

 

kinek van tapasztalata topográfiai garminnal és utcai garminnal?

A kérdésem az lenne, hogy lehet-e utcai garminra feltölteni gps pontokat amiket topográfiai garminra töltenek fel? Ugyanazt a szabványt használja mindkét készülék?

 

köszi!

Üdw:Sanya

csiriprelek Creative Commons License 2011.11.02 0 0 33

Sziasztok! Garmin  nüvi 1200 Hu-ról mi a tapasztalatotok ? Valamint a  TMC szolgáltatásáról? Köszi a válaszokat

giorgio28 Creative Commons License 2011.10.18 0 0 32

Sziasztok!

KNA-G520-as készülékkel találkozott már vki?

Magyar hangot lehet rá varázsolni valahogy?Sajnos sehol nem találok hozzá.

Köszi!

Batman111 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 31

Garmin készülékek kedvező áron szervizelése és  térképállománya  a myguidemap@gmail.com  email címről.

judo64 Creative Commons License 2011.09.30 0 0 30

Kedves Neo515!

 

Szerintem ingyen linket nem találsz.Én is most csináltattam meg a készülékünket mert azon is csak magyar térkép volt. Bemész egy GPS szaküzletbe és kérsz kártyán európa térképet.

4G-ás SD kártyára fért rá így 8.500 ft volt.Vidd a GPS-t is magaddal mert ott kell hagyni.

De nem igazán vagyok megelégedve,mert nem lehet utca szerint keresni,csak várost és a centrumba visz be. Ha ki akarod jelölni az utcát meg kell keresgetni aztán rábökni és akkor oda visz.Ez elég szar vagy csak nálam nem jó?Ha van tippje valakinek szívesen venném.2 hét múlva Francia orszába utazok és nagy hasznát venném ha az utcát is megtalálnám a városközponton kívül.

Előzmény: Neo515 (11)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.27 0 0 29

A beallitasok alatt a terkepeknel egyszerre csak az egyiket aktivalod, ki fog bukni melyik szar. Azt letorlod (valszeg az ujabb lesz az). 

 

Előzmény: Ernester (28)
Ernester Creative Commons License 2011.09.27 0 0 28

Ezek szerint most a készüléken lévő két térkép közül csak az egyik működik?

Mi lenne a megoldás?

Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.27 0 0 27

A ket terkep kozul az egyik warezolt, es nincs hozza (vagy ervenytelen) nyitokod. A firmware-rel egyutt a keszulek unlock mechanizmusait is frissitetted, ami most (mar) felismerte a piszkalt terkepet (vagy a hazilag generalt nyitokodot).

Előzmény: Ernester (26)
Ernester Creative Commons License 2011.09.27 0 0 26

Sziasztok!

Most vettem egy használt ZÜMO 660-ast és frissítettem az operációs rendszerét (firmware) a 4.20-as verzióra.

Azóta bekapcsoláskor fut egy kis csík, hogy "Térképek betöltése", majd kiírja, hogy a térképek nem felismerhetők (Cannot authenticate maps). Viszont ha ezt OK-zom utána tökéletesen működik.

Térképinfók: CN Europe NT 2011.10 3D és CN Europe NT 2011.40 (gondolom ez az eredeti gyári?)

Valakinek esetleg tippje a megoldásra? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!