Keresés

Részletes keresés

Snowcat Creative Commons License 2001.06.26 0 0 498
3
Snowcat Creative Commons License 2001.06.26 0 0 497
4
Snowcat Creative Commons License 2001.06.26 0 0 496
Most nezem, kiralyul tudom, mikor kell j-t vagy ly-t irni (hat elvegre nekem papirom van mar rola, hogy ezt tudom :))))
Előzmény: Snowcat (495)
Snowcat Creative Commons License 2001.06.26 0 0 495
Hat en reszemrol juli 1 es 8 kozott nem vagyok (najo 8-an ejjel mar ha muszaly mehet a dolog, csak kicsit faradt leszek :), de mas isopontokra fogekony vagyok..
syrius Creative Commons License 2001.06.26 0 0 494
Sziasztok! Megvagyok én is, ezekszerint nem kell bánkódnom, hogy Szentivánéj még a Börzsönyben ért. Mindenki sajnálkozott a rossz idő miatt, de valami csuda folytán nálunk ideális volt az idő az elmúlt héten, eső nem volt, sár is csak az első napokban, (kullancs végig). A gyerekek is élvezték, csillagászkodni is tudtunk, Mars, Hold, más érdekes most nem nagyon van. Viszont mostantól szabad vagyok. Szerintem Dannie ötlete nem rossz, mivel annyi látnivaló azért nem lesz, no meg borús időben is lehet tüzeskedni.
Zenét is hozhatok, bár én koromnál fogva Pink Floyd, Santana, King Crimson és Sting párti vagyok, szenvedtem is a gyerekek "ízlése" miatt.
Körülnézek milyen műholdak várhatók a közeljövőben, addig döntsük el, hogy hétköznap, vagy hétvégén legyen az
I. Gazdagréti Csillagászati Tali + szalonnasütés
Remélem többen leszünk, mint vasárnap.
Gratula az éretteknek, én ugyan több évtizede túl vagyok rajta, de sokak szerint ez nem mindig látszik meg rajtam. És külön ÖTÖSKÉnek a Pilis (tor)túra okán, azt hiszem én nem éltem volna túl, nekünk 15 km volt a maximum.
Dannie Creative Commons License 2001.06.26 0 0 493
Szerintem teljesen jó lenne.Adott hozzá a már szépen megritkított "susnyás".Emlékeztek rá régen mi volt ott?Kész dzsungel,elhagyatott pincékkel,amit mi szépen berendeztünk bunkernak:)Aztán jött a dózer...
Snowcat Creative Commons License 2001.06.26 0 0 492
Hmm, ez nem is hangzik olyan rosszul :)
Előzmény: Dannie (491)
Dannie Creative Commons License 2001.06.26 0 0 491
Hogy is állunk a csillagvizsgálódással...?
Esetleg egybeköthetnénk szalonna sütéssel,bográccsal...csak egy ötlet volt.
WaseK Creative Commons License 2001.06.26 0 0 490
Ez lett volna a "nagy" szentivánélyi buli?
Bezzeg régen....
Előzmény: tölgy (485)
Dannie Creative Commons License 2001.06.26 0 0 489
Sziasztok!Látom ez nem nagyon jött össze..Én többnyire itthon sem voltam a napokban,és titkon reméltem,hogy nem maradok le semmiről:)Pedig még fekete pólót is találtam.
tölgy Creative Commons License 2001.06.25 0 0 488
:-)
Előzmény: Snowcat (487)
Snowcat Creative Commons License 2001.06.25 0 0 487
Azert kosz, annyit megert a faradozasod, hogy nekunk nincs lelkiismeret furdalasunk, hogy huuuuuu, mirol maradtunk (mar megint :) le :)
Előzmény: tölgy (485)
Ankh Creative Commons License 2001.06.25 0 0 486
sziasztok,
volt némi lelkiismeretfurdalásom...
gondoltam rád Tölgy, meg a többiekre is, de nálunk szülinapi banzáj volt ... :))
tölgy Creative Commons License 2001.06.25 0 0 485
nem akarok, de beszámolok!:-)
morcos voltam, hogy senki nem jött el, egyedül nézelődtem (mondjuk hc lejövetelére min. számítottam, merthogy Ő odalát az ablakból, nemjóltudom?:-) )
nos nehezen leltem rá a célhelyre ami előtt 12-15 évesek ültek 4-6 fő, sétált 1-3 korosztályom nő:-)(40+),bent volt egy kis terem táncolt egy középkoru pár nézelődött alig 10 fő, kerthelységben 4 asztálnál ültek elszórtan, a 3. közös terület a bárbultkörüli rész volt ott is kb 5-7 ember.
Jómagam a megadott cuccban ácsorogtam, de senki nem kiálltott fel, jéééé itt egy tölgy!:-) egy 20év körüli csapatocska ugyan nézett felém, de bátortalanul, igy remélem nem TI voltatok! kik is?

1 szó mint 100, ez még nem topiktali (lehet, elriasztottam a társulatot, nem volt szándékos!):-)

kb a 3 számnál oldottak kereket akkor az Emmanuelt énekelték éppen, nem vártam ki a fél 9et.(bár a hozzászólások hiányából látom, ez is sok volt a várakozásból)

a csillagnézés remélem jobban fog sikerülni!(az nem korosztályfüggő)

üdv:tölgy

Előzmény: Snowcat (484)
Snowcat Creative Commons License 2001.06.25 0 0 484
Na akkor aki jart is arrafele az nem szeretne beszamolni mit latott/hallott?
Snowcat Creative Commons License 2001.06.24 0 0 483
Jo, de ki hozza a pezsgot? :)
Előzmény: Süsü a párkány (482)
Süsü a párkány Creative Commons License 2001.06.24 0 0 482
Akkor tartsunk URL szentivánéji topictalit! Úgyis mindenki itt van... :)
hc Creative Commons License 2001.06.24 0 0 481
A kiszűrődő hangfoszlányok meggyőztek arról, hogy ez nem az én bulim. Volt valaki? És rajta kívül? Nagy nyüzsit nem láttam innen az erkélyről.

hc

Snowcat Creative Commons License 2001.06.24 0 0 480
Hmm, bocsanat, de eddig elvoltam es nincs erom levanszorogni egy utcat :(
tölgy Creative Commons License 2001.06.24 0 0 479
na ez akkor megint kicsit kusza lesz!:-)
a végső beszámolókra azért kiváncsi leszek!
Ankh! Te nem nézel le 20 órakor?
erőt veszek magamon, és tartom az igéretemet, amit az előbbi hozzászóláskor irtam, aki akkor lent lesz (8 és fél 9 között) minitalit összehozhatnánk, ha nem .. hát igy járok!:-)
üdv:tölgy
BlackBird Creative Commons License 2001.06.24 0 0 478
Most szóltak, hogy sok a meló....azért 10-re én is +próbálok ott lenni, de ez közel sem 100%...
hc Creative Commons License 2001.06.24 0 0 477
Megérkezett a 'zenekar'. Tartottak egy hangpróbát és most pánikszerűen beköltöznek a közházba. A hangpróba alapján engem arról lehet megismerni - ha ott leszek -, hogy erős rosszallással figyelem a produkciót.

hc

Előzmény: BlackBird (475)
BlackBird Creative Commons License 2001.06.24 0 0 476
Szóismétlés rulez!!!;))) Látszik, hogy fáradt vagyok picit..:)
BlackBird Creative Commons License 2001.06.24 0 0 475
Én is lenézek valamikor, ha hagyják (most megyek még dolgozni egyet..:(( ), remélem összefutok valakivel... Engem kb. arról lehet majd megismerni, hogy a fekete pólómon drapp pulcsi lesz..:) Remélem összefutok valakivel, bár még fogalmam sincs, hogy honnan fogom tudni, hogy összefutottam valakivel..:))) Közelebbi ismertetőjelek?
hc Creative Commons License 2001.06.24 0 0 474
Az előbb valami sátorral próbálkoztak, de most ismét csend és nyugalom van. Csak tölem hallatszik az erkélyre némi kellemes reggae. :-)

hc

Süsü a párkány Creative Commons License 2001.06.24 0 0 473
Némi programváltozás miatt csak 10 után tudok menni. Remélem, akkor is ott lesztek még. Ugyan ÖTÖSKE és tölgy nélkül... :(
Akikkel még nem találkoztam: arról fogtok megismerni, hogy nagykabátban leszek. :)
ÖTÖSKE Creative Commons License 2001.06.24 0 0 472
Öltözz fel rendesen, nehogy megint az legyen a találkozó vége, mint a múltkor :o))
Előzmény: Süsü a párkány (470)
tölgy Creative Commons License 2001.06.24 0 0 471
akkor én 20 kor lemegyek, körülnézek (feketepolóm ugyan nincs, de a bluzom fekete lesz kis fekete-fehérmintás sálgallérral) bár tom,nem a "vének" bulija lesz de engem megismerve a többiek is odajönnek, akkor a találkozás összehozva!
na????????? de csak fél órát kolbászolok ott!:-)
üdv:tölgy
Süsü a párkány Creative Commons License 2001.06.24 0 0 470
Dannie, fekete pólót tudok kölcsönadni! Csak azt nem tudom, honnan foglak felismerni, hogy neked kell adnom :) Transzparenst nem igérek, ellenben még kis indexes zászlócskákat sem tudok ma csinálni :(
ÖTÖSKE, egyszer én is voltam Esztergom fölött valami túravezető-táborban. Rendszerint lerövidítettem a távokat, de senki nem volt a nap végére olyan sáros és piszkos, mint én. :)
ÖTÖSKE Creative Commons License 2001.06.24 0 0 469
A programmal nem volt semmi baj, bár lehet, hogy centrifugálni nem kellett volna... :)
Sajnos viszont ma nem tudok menni a buliba :(, mert ma bridge partira vagyok hivatalos.
Előzmény: hc (468)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!