Keresés

Részletes keresés

Bölény Creative Commons License 1999.10.13 0 0 4
Carpy rulez! Hiánypótló ez a topic!

Indításnak egy másik vicc. Busz robog lefelé a lejtőn, egy fazon lélekszakadva fut utána. Kiszól egy utas: - Jóember, ne szaladjon, mindjárt jön a következő!
- Az lehet, de annak nem én vagyok a vezetője...

Több éven keresztül volt szerencsém buszozgatni a Budapest-Veszprém útvonalon. Különösen a péntek délutáni pesti buszok voltak jók, a kukackonzerv hozzájuk képest üres bálterem, pedig soxor 2-3 busz is megy. A várpalotaiak jó játéka, hogy amikor Veszprémben felszállnak, akkor a busz hátuljában foglalnak helyet, ezután a busz megtelik hátizsákos egyetemistával, Palotára megérkezve meg kezdődik az anyázás a leszállásnál.

Sztori. Még éppen elcsípem a pesti buszt, a sofőr éppenhogy be tudja csukni mögöttem az ajtót, annyira tele van a gép. Elindulunk, kiérünk Vp-ből, az első megállóban egy szakasz katona. Puff neki. Na, ahogy ezek fölnyomakodtak, én felkerültem a lépcső tetejére, de beszorultam egészen a sofőr mellé. Így aztán amikor a sofőr a magasabb fokozatokat kapcsolta, szólt nekem, hogy húzzam be a hasam, mert különben nem fért volna el a váltógomb. Előzésnél pedig a lejjebb álló kiskatonákat kérte meg, hogy nézzen már bele vki a tükörbe, visszamehet-e már.

Carpy Creative Commons License 1999.10.13 0 0 3
Bütyök Creative Commons License 1999.09.29 0 0 2
Ez elég durva vót.
Előzmény: Qtyi (1)
Qtyi Creative Commons License 1999.09.29 0 0 1
2 gyerek vitatkozik arrol, hogy mikeppen szeretne meghalni.
az egyik aszondja:
-En ugy, mint a nagyapam. Ulve, csendesen, álmában, nem ugy, mint az utasai, uvoltve...
MacPet Creative Commons License 1999.09.29 0 0 0
0
Carpy Creative Commons License 1999.09.29 0 1 topiknyitó

A legtaplobb sofor akivel valaha talalkoztal?...
Atadod a helyed tavolsagi buszon?
Pentek delutani tulelesi strategiak...
Lattal-e mar olyan tomott buszt, aminek mar kidomborodik az oldala?... Hol?
Kulonjarat: VOLÁNtol, vagy maganvallalkozotol?
Melyik VOLÁN a legrosszabb? Es a legjobb?
Hol kerik el mindig a diakigazolvanyodat?...

Egyszoval, minden, ami busz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!