Keresés

Részletes keresés

Korali Creative Commons License 2005.07.15 0 0 337

Enahma kedves, szvsz tarts ki.Sajnos, keves muvedet  olvastam, mert kepernyorol nem birja a szemem, n. tonkre ment az utobbi evben es ha igy megy, megvakulok.:(((

Igy csak a rovidebbeket, de n. jok.

Kozeli barinomnek sikerult verseit megjelentetni, o igazi ostehetseg, es osszejott.

(pedig 2 ongyi kiserlete is volt, nem ezert)

Szerintem az istenadta tehetseg elobb-utobb ervenyesul, ha mar adtak kaptad valamiert:)))))

Expell listajat kiegeszitenem az o muvevel, a Fenyekkel meg Severosaval (ugy emlekszem lemaradt a listarol) szvsz a Tukrok is n. igeretes, erzekeny mu.

A magam reszerol meg annyit tennek hozza, ha valakit erdekelne, hogy a kozeljovoben vlsz visszavonulok, mint tollforgato.

Udv mindenkit

 

 

Előzmény: Enahma (329)
Trilox Creative Commons License 2005.07.15 0 0 336
Köszönöm az építő jellegű kritikát.
Pontosan erre vártam!
A pontokat helyrerakom. Sajnos a vesszőkkel mindig hadilábon álltam,
és így vénségemre már elmélyült a szakadék :)

A "Ha máshogy nem..." nem volt átgondolva, nem készült hozzá vázlat, csak
ahogy (böff) kijött. Teljesen helytálló a kifogásod a bőbeszédű Pitonról. Kicsit gyötröm magam a javítással...bár nem biztos, hogy ér annyit a sztori :)

Üdv.
Trilox
Előzmény: eszkiesz (334)
dskywalker Creative Commons License 2005.07.15 0 0 335

Enahma, nézd a jó oldalát: Erkölcsi győzelmet arattál a többiek felett:)))

 

Srácok (lányok) köszönöm a biosz órát!:))))

 

Donát.

Előzmény: Enahma (329)
eszkiesz Creative Commons License 2005.07.15 0 0 334

Trilox,

küldtem neked baglyot.

Előzmény: Trilox (324)
karbalán Creative Commons License 2005.07.14 0 0 333
6. oszály? De rég is volt az már... :-)
Előzmény: tothem (332)
tothem Creative Commons License 2005.07.14 0 0 332
Az ágyék a hátnak közvetlenül keresztcsont fölötti része. Itt található az öt ágyékcsigolya. Egyébként általános iskola hatodik osztályos tananyag. Az összenőtt farokcsigolyák a keresztcsont alatt vannak. :))) Egyébként a hétköznapi beszédben tényleg ágyéknak nevezik az intim részeket. Szóval, mindenkinek igaza van. :D

Üdv: tothem
Előzmény: karbalán (331)
karbalán Creative Commons License 2005.07.14 0 0 331
A dokinéni kijavított, amikor mondtam neki, hogy kiskoromban ágyéksérvvel műtöttek. Ezek után vicces volt elképzelni, ahogy bizseregni kezd Piton farcsontja :). 2:1 arányban meghajlok előttetek :). Enahma, mint nyelvész, nincs hozzáfűzni valód?
Előzmény: NAR (330)
NAR Creative Commons License 2005.07.14 0 0 330
Az ágyék hátul van a fenék fölött.

Lehet, hogy tájszólástól függ, de én úgy tudom, hogy az öl szinonímájaként használják, a Tankcsapda "Mindig péntek" című számában pl. az "ágyéka izzó máglya" egy kívánós asszonykára vonatkozik.

Bye,NAR

Előzmény: karbalán (326)
Enahma Creative Commons License 2005.07.14 0 0 329

Nem vagyok hajlandó megmozgatni a kapcsolatokat. Aki ismer, tudja, hogy lenne. Nekem viszont ettől forog a gyomrom, még ha a férjem naponta többször is lehülyéz, hogy miért nem beszélek ....-val (családtag, of course, jó kapcsolatban vagyunk, of course, de elsüllyednék a szégyentől, of course), mert biztos, hogy segítene, sőt...

 

Egészségére annak, aki bírja.

 

Jelszavam: MAGAM EREJÉBŐL LETTEM EGY SENKI!!!!

 

:-DDD

 

E.

Előzmény: Expelliamus (309)
Trilox Creative Commons License 2005.07.14 0 0 328
Uánanéztem hirtelen " Közéletben a szeméremtest fölötti tájat, a fan-tájat (regio pubis) is annak nevezik." Jó így? :)
Trilox Creative Commons License 2005.07.14 0 0 327
Doki! :) Biztos ez? Mert ha igen... azonnal átírom! Nehogymár a szamár hátulról...
Előzmény: karbalán (326)
karbalán Creative Commons License 2005.07.14 0 0 326
Ágyéka helyett inkább lágyéka :-DDD. Az ágyék hátul van a fenék fölött.
Előzmény: NAR (325)
NAR Creative Commons License 2005.07.14 0 0 325
Elhessegette a dagadt nõ gondolatát és egy szamár jelent meg lelki szemei elõtt. Ágyéka bizseregni kezdett.

Mit fogsz ezért kapni a Piton-rajongó hölgyektől :-) Nekem viszont tetszett. Egyébként nem látom, hogy mi baj lenne a formátummal, leszámítva a háttérszínt, ami egy picit túl sötét.

Bye,NAR

Előzmény: Trilox (324)
Trilox Creative Commons License 2005.07.14 0 0 324
Huh!!! Hogy Ti milyen gyorsan öltök! :) Ezt tényleg elbénáztam! FANATIKUSOK! :))) FANFIC! A slendrián forma? Eszkiesz mire gondolsz? Ha sorkizártra van szedve akkor tartalmasabb? :P Természetesen volt aki elolvasta, de mint olyan aki kéznél van – elfogult is. Valószínűleg nem fogok ilyesmit (se) írni, mert kellett hozzá az a düh, hogy szinte valamennyi Piton történetben szerették volna megváltoztatni/megváltani a gonosz Pitont! Üdv és köszi! :)
okineee Creative Commons License 2005.07.14 0 0 323
Fent van Brigichan regényének 41.fejezete!
eszkiesz Creative Commons License 2005.07.14 0 0 322
Mindenekelőtt egy béta kell neked - van akit azonnal lehervaszt a slendrián forma... én is ilyen vagyok. Bocs.
Előzmény: Trilox (316)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.14 0 0 321

Igeeen :))

 

Na jó, hagyjuk abba az offot :) megyek haza, mert olvasnom kell :)))

Előzmény: eszkiesz (320)
eszkiesz Creative Commons License 2005.07.14 0 0 320
Most lebuktattál minket, hogy mi itt együtt rajongunk! És nem sütök mézesmázas süteményt neked azért sem, mert hízlal. Kell az neked?
Előzmény: Törölt nick (319)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.14 0 0 319
eszkiesz kartácsnő mennyen má' haza, ne dolgozzon annyit, elkopik a varázspálcája, oszt akkor hogyan süt mézeskrémest??? :)))
Előzmény: eszkiesz (310)
Szunya Creative Commons License 2005.07.14 0 0 318

Én egy kicsit jobban széttördeltem volna, már csak az olvashatóság miatt is...

De olvasnék még Tőled, volt a Lapok-ban valami...

Előzmény: Trilox (316)
karbalán Creative Commons License 2005.07.14 0 0 317
Az nem funfic, hanem fanfic, vagyis fanatic fiction=rajongói történet, írás. A fun meg tréfát jelent. Persze egy fanfic lehet funny :)
Előzmény: Trilox (316)
Trilox Creative Commons License 2005.07.14 0 0 316
Üdv mindenkinek! Segítetek egy (szinte) első novellás írónak? :) Egy társaságban kés élig menő vitába keveredtem Pitonról, aminek az eredménye egy novella lett. Részletezhetném a vitát és az azt követő kutakodást a neten, de már mindegy. Mea culpa, én nem tudtam, hogy léteznek ilyen írások! (funfic-ek) (Azután még gyorsan odacsaptam valami vidámat is, de az csak egy töredék...) Kérlek benneteket, mondjatok véleményt. Csak finoman, nehogy felkössem magam! :) www.padlas.hu/funfic
gilda Creative Commons License 2005.07.14 0 0 315
de igen, írjál neki, hogy küldje el wordben :))) a címe meg van adva publikusa a darkartson meg a slytherin common-on is.
Előzmény: dskywalker (312)
dskywalker Creative Commons License 2005.07.14 0 0 314

Saját magamból kiindulva... én azért nem várok ilyen reakciókat, mert akkor így csak pozitív csalódás érhet. Viszont ha eleve elvárom, hogy érdeklődjenek a történetem iránt, akkor nincs benne semmi öröm, amikor ez megtörténik!:)))

 

Donát.

Előzmény: tothem (313)
tothem Creative Commons License 2005.07.14 0 0 313
Kedves Mila!
Mik ezek a negatív hullámok?! Az érdeklődés folyamatos. De engem a "szép, szöszi" további kalandjai is érdekelnének. Pont egy tök izgi résznél van vége a fejezetnek! Ez kiszúrás! :)))

Üdv: tothem
Előzmény: milena85 (307)
dskywalker Creative Commons License 2005.07.14 0 0 312

Nálam is az lenne, ha le tudnám menteni a gépre, és így el tudnám olvasni. Sajna - mivel nem otthoni netem van - nem tehetem meg, hogy órákig ülök a képernyő előtt egy net-kávézóban, miközben ketyeg az óra - megy el a pénzem. Szóval nem tudtok valami módszert a leszedésére???:(((

 

Enahma: Igen, sajnos ennyire szörnyű a helyzet. Épp ma akadt egy könyv a kezembe "Lorenzo" -tól, aki mint tudjuk, "óriási" író tehetség, meg ugye ott van Leó is, aki szintén.... szóval szörnyű a mai hazai könyvpiac, de én is csak azt tudom mondani, hogy fel a fejjel, tessék próbálkozni!:)))

 

Donát.

Előzmény: gilda (311)
gilda Creative Commons License 2005.07.14 0 0 311

ejha. a nevekkel kapcsolatban, megfigyelhettétek, hogy nagyon sok magyar író már magában a regényben sem magyar neveket használ, nem julcsáról ír meg pistáról, hanem samantháról meg davidről, és így nyugodtan játszódhat bármely országban az adott könyv... persze legalább ennyi van, aki bevállalja a magyar neveket, nem vitás. de általános vélekedés lehet a kiadóknál, hogy angolszász nevekkel jobban eladható az írás, és ez az írói nevekre is vonatkozik.

 

az a bizonyos új mirax-rész (rejtett vér) már fent van a darkartson meg a slytherin common-on, és nagyon ajánlom mindenkinek, aki valódi őstehetséget akar olvasni, mert valami hihetetlenül lenyűgöző a stílusa, a sodró képei, hasonlatai, olyan apró és egyértelműnek tűnő aspektusokat világít meg, hogy a fejed vered a falba, hogy ez miért nem neked jutott eszedbe :))) nálam abszolút magasan námbörván! :)))

Előzmény: Expelliamus (309)
eszkiesz Creative Commons License 2005.07.14 0 0 310

"Jesszusom, tényleg ez után érdeklődik valaki???"

Te ezt komolyan kérdezed? Nagyon helyes történet! Én már olvastam is tegnap és hagytam is üzenetet! Csak tedd fel minél gyakrabban az új részeket!! :-))

Előzmény: milena85 (307)
Expelliamus Creative Commons License 2005.07.14 0 0 309
Teljesen igazad van, Enahma, ahogy sajnos más területen is, itt is a kapcsolatok számítanak.   Ma már boldog-boldogtalan szalmavirág életű sztárocska könyvét kiadják, ritka az igazi felfedezés..:-(       Maga Rowling is mennyit kilincselt a könyvével, kidobták őt is, hogy noname figura beállít egy több száz oldalas mesekönyvvel, mit akar itt, míg végül talált egy kiadót, amely talált fantáziát benne:-)))   A kiadók is a biztos profitra mennek rá inkább, mint bevállaljanak egy vadi újat, de azért csak van rés a pajzson.    Egyik barátom (27 mint én) könyve tavasszal jelent meg.   Távolabbi ismerős lánynak pedig a magyar nevét kérték feladni ilyen címszóval, hogy akkor jobban megy az eladás, de már - lekopogom - sínre csúszik az övé is (ő lektürt írt egyébként).  Feladni sosem szabad, Te is menj előre bátran, minden barát minden kapcsolatát meg kell ám mozgatni!!! :-)))   Egyébként sem tűnsz egy elveszett embernek, az önmagadba vetett hit nagyon fontos!  Sok sikert kívánok! :-)    
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.14 0 0 308
Na, ennyit a mai munkámról :))
Előzmény: GuessLess (301)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!