Keresés

Részletes keresés

Spriccpumpa Creative Commons License 2010.09.03 0 0 3008

 

 "Nincs valami ötletetek hogy tudnám rávenni erre?!

 

 Többször leírtuk már! A nick-em alatt megtalálhatod, így nem kell végigolvasnod három topiknyi hozzászólást. Itt is megtalálható: http://abdl.hu/pantypp/!

Előzmény: peelover (3007)
peelover Creative Commons License 2010.08.16 0 0 3007
Sziasztok!

Szoktam olvasni a fórumot rendszeresen. Engem is nagyon felizgat a szex közben vagy előtt történő egymásra pisilés, ill az aktust pisisen lefolytatni. Nagyon sokat fantáziálok erről. Van már két éve barátnőm, de nála ez sajnos szóba sem jöhet. Nagyon szeretném kipróbálni, bármit megtennék. Nincs valami ötletetek hogy tudnám rávenni erre? Előre is köszönöm a tippeket. Vagy esetleg ha van valaki baranyából aki szivesen kipróbálná, az is írjon!
ducilanyt Creative Commons License 2010.06.30 0 0 3006
"A végén én is szerettem volna neki adni egy kis pisit, de azt mondta, hogy erre még nincs felkészülve."
Ha végre rá veszed és el szeretnéd kerülni,hogy megutálja a pisi ízét,akkor ne reggel ébredés után adj neki :) Egyél sok gyümölcsöt és igyál sok folyadékot,akkor jobban tetszik majd neki az íze.
Előzmény: Alpesi Vadász (2997)


Spriccpumpa Creative Commons License 2010.06.30 0 0 3005

 

 Szerencsés vagy! Az ilyen nő igazi kincs és nagyon ritka. Vigyázz nagyon rá!

Előzmény: peeimádat (3003)
ducilanyt Creative Commons License 2010.06.30 0 0 3004
Én és a barátnőm is imádjuk,én az ő szájába,ő az enyémbe,hihetetlen nagy élvezet!
peeimádat Creative Commons License 2010.06.30 0 0 3003
Végre megtört a jég!!! Rávettem a csajom hogy tegye meg velem.És bele egyezett. De nem íirja megtenni hogy annyira el lazujon hogy rám eressze e gyönyörű nedveit viszont gyönyörűséges puncija kárpótól érte mert minden sex közben spriccelve élvez.Minden nönek át kéne élni azt amit ő ilyenkor. rendesen euforikus állapotban van és csak úgy ömlik a puncijából a nedű mint a vízesés!!!Ha bárki azt gondolná hogy ezek a sorok kamúból íródtak az dobjon egy üzit és megadom a számom.
Spriccpumpa Creative Commons License 2010.06.28 0 0 3002

 

 Mint a hullámvasút. A hullámhegyekért érdemes várni...

Előzmény: Kanis (3001)
Kanis Creative Commons License 2010.06.28 0 0 3001
Amióta megnyitottam, így megy. Hosszú hónapokig pang, aztán egyszer csak megindul, aztán megint leül hónapokra.
Előzmény: pisiboy (3000)
pisiboy Creative Commons License 2010.06.27 0 0 3000
Ez itt teljesen pang.
Sajnálom hogy nincs itt debreceni csaj aki szereti a pisiszexet.

Na mindegy majd vissznézek.
tónika40 Creative Commons License 2010.06.15 0 0 2999

Sziasztok!

Szeretnék egy hölgy partnert találni aki szereti a pisiszexet alkalmi kalandra .Én 40 éves váci férfi vagyok . Váci vagy vác környéki hölgyeket keresek. tomi@citromail.hu

pisiboy Creative Commons License 2010.06.10 0 0 2998
Rgatulálok!!

Ismerem az érzést,és nagyon szeretem én is.Ha van az olvasók között debreceni lány aki szeretné kipróbálni milyen érzés lepisilni egy fiut az irjon nekem és ha kölcsönösek a váygaink akkor miért ne. genv@freemail.hu
Alpesi Vadász Creative Commons License 2010.06.10 0 0 2997
Tudom, hogy történetemben nincs semmi rendkívüli, mégis úgy érzem, hogy meg kell osztanom veletek. Nos, tegnap végre nálam is megtört a jég. A párom végre beleegyezett abba, hogy kipróbáljuk.
Úgy történt, hogy én amolyan félfekvő helyzetbe húzódtam a fürdőkádban, ő fölém állt és - megegyezésünk értelmében - megcélozta a farkamat. Bár nagyon kellett pisilnie, elég sokáig tartott amíg annyira ellazult, hogy elengedte a pisit. Először csak kisebbeket spriccelt, aztán egy óriási sugár lett belőle. Fantasztikus érzés volt, amikor a meleg pisi szétáradt a testemen. Ekkor már szerettem volna, ha a számba is jut, de azt sajnos elboldogtalankodtuk, mert mire megtalálta, már nem volt mivel lepisilni. Mindenesetre egy keveset így is ittam, mert úgy mentünk el szeretkezni, hogy a punciját szándékosan nem mosta meg és én jól kinyaltam. Nagyon jó volt. Utána fergetegeset szeretkeztünk.
A végén én is szerettem volna neki adni egy kis pisit, de azt mondta, hogy erre még nincs felkészülve.
Talán majd legközelebb. Még jelentkezem.
zoli6105 Creative Commons License 2010.06.07 0 0 2996

Pisiszex már régóta foglalkoztat. Eddig egyszer próbáltam és határozottan nem rossz. Szeretnék hölgy partnert találni hozzá tartós kapcsolat céljából.

zoli6105@citromail.hu

Spriccpumpa Creative Commons License 2010.06.02 0 0 2995

 

 Nos, ilyen álmaim nője!!! A római kereszt, ami a nyakában van, nem illik ugyan a képbe, de egye fene, így is elfogadnám...

Előzmény: csobe-a (2994)
csobe-a Creative Commons License 2010.06.02 0 0 2994
Pisika a fiukára
Előzmény: pisilke (2986)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.29 0 0 2993
Én egy sörösdobozba hugyoztam, amit ott hagytak a pisoárnál. Lehet, hogy a dobozos pisit lehajtotta utána vki..:)
Előzmény: pisilke (2989)
perwi Creative Commons License 2010.05.29 0 0 2992
:D
én kávémba szoktam
Előzmény: pisilke (2991)
pisilke Creative Commons License 2010.05.27 0 0 2991
próbáljam ki? Ugye viccelsz? Szinte soha nem főzök pisi nélkül. Teába citromlé helyett, levesbe só helyett. A pisi az élet sava-borsa nem igaz? Ha sótlan a leves, az asztalra felugorva is utánasózom néha. Finom különleges tea is mindig van nalam eredeti csomagolásban. A forró sajtos pogi egyszerre puha és különleges lesz. Egyszer egy hipermarketben kilyukasztottam egy kenyeret, és belepisiltem. A barátom meg ott a próbafülkében beleélvezett. Nem tettük vissza a polcra, inkább hazavittük.
Előzmény: perwi (2990)
perwi Creative Commons License 2010.05.27 0 0 2990
probáld ki ételbe italba a pisit :) izgató dolog föleg ugy hogy ne tudjanak rola :)
Előzmény: pisilke (2989)
pisilke Creative Commons License 2010.05.26 0 0 2989

Kedves pisiboy!

Ez a szöveg nekem most nem jött be. Bocsika.

No de ne is magánbeszélgetésekre pocsékoljuk a topikot, inkább élménybeszámolókat szeretnék olvasni! Milyen élményeid voltak, amiket szívesen átélnél újra?

 

Nekem csak az volt a legnagyobb élményem az utóbbi héten, hogy össze-vissza pisiltem egy vadiúj óriás guriga wc papírt egy étterem wc-jében. Remélem a tulaj, vagy a takarító nem olvassa ezt... :-)))))

 

Előzmény: pisiboy (2988)
pisiboy Creative Commons License 2010.05.25 0 0 2988
Szia Pisilke!

Olvastam a nickedet.TETSZETT!Ilyen csajt szivesen megismernék mint te,bár gyanus nekem hogy megint egy álruhában vágyait mesélgetö hapsi van az irások mögött.ha nem igy van akkor bocsi.Szoval szivesen megismernélek,van egy pár ilyen élményem amit szivesen átélnék ujra.IRJ nekem lécci a genv@freemail.hu cimre hogy megismerhessük egymást.Nem szerelmes akarok lenni de képzeld el ha ugy ismerkedem hogy:Szia szivesen kinyalnálak de csak ha közben a számba is pisilsz.
Sztem nem sok esemény lenne belöle.
irj.
Előzmény: pisilke (2986)
pisilke Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2986
Ez tetszett, köszi! A pisit nem csak szájban lehet érezni, van annak szaga, illata is, ami élvezetes lehet. Persze gondolom tartalmaz feromont vagy mit, ami pláne gerjesztőleg hat.
Előzmény: csobe-a (2983)
Spriccpumpa Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2985

 

 Így van! Bár, én nem használok alkoholt, de biztosan úgy is jó lehet.

Előzmény: fantasy37 (2984)
fantasy37 Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2984
:-))) Tényleg, ha odáig eljuttok, akkor már csak pár centi a cél.:-)))
Némi alkohol oldja a gátlásokat, persze nem a részegségre gondolok. Nekem is segített, aztán már nem volt gond később sem.:-)
Előzmény: Spriccpumpa (2981)
csobe-a Creative Commons License 2010.05.18 0 0 2983

A barátommal Horvátországban nyaraltunk 2002-ben, és egy kisvárosi esti utcabálon, a meleg miatt elfogyasztott rengeteg cola hirtelen  kéreszkedett volna ki. Hatalmas, rajtaütésszerü   vizelési ingerem támadt egy lassú  tánc alatt.   Öt másodpercen belül egyszerüen  szenvedtem. Rengetegen voltak körülöttünk emlékezetem szerint az a pizzeria, ahol utoljára voltunk az vagy 300 méterre lehetett,tehát  reménytelen volt a toaletthez elvergõdni. A barátomnak mondtam hogy pánik van, de olyan, amilyen még soha.

Elvezetett lassacskán egy olyan helyre ahol nem volt  olyan erõs az utcai fény, valami  akácfák alatt kötöttünk ki, és azt mondta hogy lassan ereszd csak ki,  majd foglak, és közben odébbtáncolunk.   Ez nem volt tul könnyü, a jólneveltségem is fékezett, de olyan erõsen  növekedett a hasamban a feszültség, hogy egy ponton szinte magától kinyílott a szelep.   Akkor  iszonyu zavarban de ugyanakkor a megkönnyebbülés boldogságával valami fantasztikus mennyiséget pisiltem ki a jeansbe,  folyta meleg mindkét lábszáramon,  közben   figyelemelterelésként  megöleltük  és csókoltuk egymás ott állva, menni nem tudtam az ömlés alatt.

Vagy fél perc kellett amíg mindent kiüritettem, aztán  lassan sasszéztunk a még sötétebb helyek felé.  A barátom  valami mellékutcás  helyen  ellenõrizte a helyzetet, a  sportcipõm is tele volt, szocsogott amikor léptem. Aztán hazamentünk valami nagy kerülõvel,  kikerülve a fényes utcákat, és amikor levetkõztetett, akkor a szag annyira begerjesztette, hogy a zuhanyozás elõtt  letepert,  a számba harapott és hosszan magéévá tett. Alig volt utána erõm zuhanyozni.

Azt mondta másnap reggel, hogy ezzel a dologgal a szerelmünk egy új  szakaszba érkezett, és ez valóban így volt.  Azóta is el-elkövetjük a bepisilést, bár azóta itthoni szelidebb körülmények között, leginkább a fürdõszobában és bugyiban csinálom, de  azt azonnal követi a nász, tehát van ebben valóban valami nagyon jó.

Spriccpumpa Creative Commons License 2010.05.17 0 0 2982

 

 " Beszámoljunk róla?"

 

 Határozottan: igen!!! Várom a beszámolót!

Előzmény: pisilke (2980)
Spriccpumpa Creative Commons License 2010.05.17 0 0 2981

 

 Fogjuk rá, de azért nem minden "fenékig tejfel/tejföl"! Persze, ha a fenékig eljutunk, már az is valami, nem dolgoztunk hiába... :-)))

Előzmény: fantasy37 (2979)
pisilke Creative Commons License 2010.05.17 0 0 2980
Hűha fiúk! Ez aztán az ostrom! Egyelőre nem kérek több e-mailt, de nagyon jól esett az élénk érdeklődés. Simogatta a büszkeségemet. Van egy szimpi jelentkező, akivel teszek egy próbát, de ettől még nem vagyok K! Mindenkivel nem akarok pisiskedni, de van egy igazán aranyos köztetek, akivel úgy érzem muszály találkoznom. Beszámoljunk róla? Nem akarom, hogy betegye nekem, de örömmel kinyalatom a puncikámat, és közben "váratlanul" belepisilek a szájába. Abból nem lehet baj.
fantasy37 Creative Commons License 2010.05.16 0 0 2979
Akkor neked tulképpen nincs hiányod a témában.
Előzmény: Spriccpumpa (2978)
Spriccpumpa Creative Commons License 2010.05.16 0 0 2978

 

  Nem! A megfogalmazás általános volt! A párommal tudom mi a gond, és a megoldást is ismerem. 

Előzmény: fantasy37 (2973)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!