Keresés

Részletes keresés

charmander2 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 4395

A folytatás sokkal jobb. Amúgy pont emiatt a topic miatt kedveltem meg. Videó???

:-DD Nem. mp3ban vannak ezek a részek összevágva.

És még nem is beszéltünk az előadásmódról.

Előzmény: pikszi (4392)
charmander2 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 4394

-Látom, mégiscsak kellek magának, Mr Cates.

(Úgy látszik mégiscsak nagyon kellek én magának, mi Cates?)

-Gondoltam, kipróbállak. Ebből is láthatod, hogy szorult helyzetben vagyok. Itt 400 dolláros öltönyöket kaptok?

(Jobb hiján, abból hogy kihoztalak, láthatod, mennyire meg vagyok szorulva. Itt 400$ öltönyöket adnak?)

-975$. Igy kaptak el.

(Ez 957$ és a sajátom.)

-Gyilkosra hajtunk és nem csajokra.

(Gyilkosra vadászunk, nem pedig kurvákra.)

-Igen, mindig is elegánsan mutatkoztam a hölgyek körében. Esetleg beugorhatunk pár üzletbe, felöltözhet, aztán meg fölhajtunk egy pár pipit.

(Én viszont híres vagyok arról, hogy szeretek tetszeni a nőknek. Majd ha kimegyünk és maga is rendesen felöltözik, elmehetnénk pár helyre egy kis pinavadászatra.

-Na jó, nem érdekel a süket dumád.

(Nem érdekel a hülye szöveged!!!)

 

-Hé ezzel ne is próbálkozzon, ez nem fog menni, igy nincs üzlet.

(Nana ezt felejtse el de gyorsan, én igy nem dolgozom, igy nincs üzlet.)

-Mi nem kötöttünk üzletet, a tulajdonom vagy.

(ÜZLET AZ NINCS IS, NEKED VISZONT MOSTANTÓL KUSS VAN!!)

-Az ember nem bánhat igy a társával.

(Ez nem módszer, igy nem lehet együttműködni.)

-Idefigyelj!! Ne vagyunk se társak, se testvérek, se barátok. Befogod a szádat és engedelmeskedsz, amig Ganzet el nem kapjuk. Ha pedig meglóg, megbánod, hogy valaha is találkoztunk.

(NA IDEFIGYELJ, NEM VAGYUNK KOLLÉGÁK, NEM VAGYUNK TESTVÉREK, NEM VAGYUNK HAVEROK. ADDIG HURCOLLAK MAGAMMAL, MIG GANZ SITTRE NEM KERÜL VAGY MEG NEM HALL. HA PEDIG MEGLÉP, BÁNNI FOGOD, HOGY VALAHA IS MEGISMERTÉL!!!!)

-Már meg is bántam.

(Azt már most bánom.)

 

-Ez a kocsija?

(A maga kocsija?)

-Igen.

(Aha.)

-Csak nem egy fekától vette?

(Mintha a roncstelepen vette volna.)

 

-Luther is bandatag?

(Ő is tagja a bandátnak?)

-Milyen bandáról beszél, Jack?

-Olvastam az aktákat te tökfej és ne hívj Jacknek.

(Olvastam a dossziétokat te seggfej, és neked nem vagyok Jack!)

-Ezt csak úgy mondtam, nem akartam vele semmit.

(Valahogy csak kell szólítanom. Ez jutott eszembe.)

-Nem érdekel, de véletlenül így hívnak.

(Nekem meg véletlenül éppen ez a nevem.)

-Hát akkor én legalább nem tökfejnek hívom.

(Ráhibáztam, na és maga szólíthat engem seggfejnek?)

-Mondhatok még rosszabat is.

(És akkor még finom is vagyok.)

 

-Adjon valami pisztolyt, mert nem ülök itt fegyvertelenül.

(Adjon egy pisztolyt vagy valamit, nem fogok itt ülni fegyver nélkül.)

-Na persze, tökfej. Várj csak itt szépen.

(Még mi nem kéne. Várj csak szépen.)

Yogi Creative Commons License 2005.06.23 0 0 4393
Nem is költenek. Rendezni meg beül a gyártásvezető.
Előzmény: Törölt nick (4391)
pikszi Creative Commons License 2005.06.23 0 0 4392
Irigylem a 48 óra rajongásod, komolyan. De mennyi meló lehet ezzel... Írni, lestoppolni a videót, írni, visszatekerni, elindítani, írni. :)

Amúgy a zárójeles szöveg tényleg sokkal gördülékenyebb és életszerűbb. De nem csak a sok b.megelés miatt.
Előzmény: charmander2 (4390)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.23 0 0 4391

Hangmérnökre se nagyon kéne költeniük...   :)))

csak eltologassa a potit aki épp arra jár....

Előzmény: MamaSaid (4388)
charmander2 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 4390

Tegnap este 48 óra, a klasszikus tévészinkronnal. (nem-túl-klasszikus zárójelben) 

 

-Ha néha megengednéd, hogy én menjek fel hozzád, reggel tiszta inget vehetnél.

(Tudod, ha néha hozzád is mehetnénk, akkor reggel tiszta inget vehetnél fel.)

-Miből gondolod, hogy van otthon tiszta ingem.

(Na és azt honnan gondolod, hogy nálam van tiszta ing??)

 

-Pocsék dolog igy kezdeni a napot. 

(Muszáj már reggel feltankolnod?)

-Talán pocsék napom is lesz.

(Tudod is te, hogy milyen zűrös napom lesz.)

-Ez talán csak kifogás.

(Na persze, ürügynek jól hangzik.)

-Talán fogalmad sincs róla, hogy miről beszélsz.

(Fogalmad sincs, mi a jó francról pofázol!!!!!!!!!!)

-Jack, amikor igy viselkedsz, úgy érzem nem is ismerlek.

(Jack, amikor igy beszélsz, kezdem úgy érezni, fogalmam sincs, ki vagy te.)

-Mit akarsz tudni? (-II-)

 

-Hé, mi történt Cates?

(Mi történt Cates?)

-Olvasd el a jelentésem.

(Olvasd el azt a kurva jelentést!)

-Két zsarut lepuffant egy tolvaj, ennek nem sok értelme van.

(Hogy két zsarut kinyírjon valami hitelkártyatolvaj, ez nem jön össze.)

-Hát nem.

(Igy volt.)

-De jó rendőrök voltak.

(Ráadásul jó zsaruk voltak.)

-Persze, hogy azok voltak, de ezt elszúrták. Nem voltak elég óvatosak.

(Persze, hogy jó zsaruk voltak, de ezt elbaszták, nem voltak elég óvatosak és annyi!!)

-Igen, ezt  te mondod Cates.

(Igen, ezt mondod te, Cates.)

-Igen, persze, hogy ezt mondom.

(Igen, ezt mondom én.)

-Te mindig ezt mondod. Szerinted mindig csak mi hibázunk.

(Te mindig ezt mondod, szerinted mindig mások basszák el a dolgot.)

-Fáj az igazság, mi? (-II-, haver)

-Fáj.

(Na jól van, jól van.)

-Olyan furcsa ez az egész.

(Jack, ez nekem nem áll össze.)

-Igen, furcsa. Kapok fegyvert?

(Nem áll össze, nem hagynátok dolgozni???!!!!)

-Meglátom, mit tehetek.

(Na jó, nem zavarlak.)

-Ha ellopják a fegyvered, jelentést kell róla írnod. (-II-)

-Hagyj már a marhaságaiddal.

(HAGYJ MOST A MARHASÁGAIDDAL!)

-Persze el akarod hallgatni, hogy a te hibádból halt meg a két.....

(Na igen, ha két kolléga meghal, mert te elbasztál valamit, akkor....)

-Nem érted, hogy nem én szúrtam el??!!!

(NEM ÉN BASZTAM EL, ÉN NEM BASZTAM EL SEMMIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

-Elég ettől nem támadnak fel. Ülj le.

(Hagyjátok abba, ettől nem támadnak fel!)

-Észnél légy!!

(Hütsd le magad.)

-             .

(Nem basztam el!!)

-Cates, azonnal gyere be hozzám. Beszélni akarok veled. Megértetted, amit mondtam?

(Cates, az irodámba, sűrgős beszédem van magával egy csomó mindenről. A szentégit, nem hallotta, amit mondtam???!!!!!!)

-Igen, hallom. Jó erős a hangod. Még 5 perc.

(DE HALLOTTAM, CSAK A SÜKET NEM HALLJA MAGÁT!! 5 PERC!!!)

 

-Gyere már Cates!!!!!!!!!!

(JÖJJÖN MÁR CATES!!!!!!!)

-JÓ JÓ JÓ JÓ JÓ!!!

(JÓ, A FRANC, AKI MEGESZI!!!)

 

-Magad akarod csinálni? Rendben, ha elkapod a pasast, az ránk is jó fényt vet. De aztán észnél legyél, mert most mindenki minket figyel. Ha elszúrod, véged van. Megígérem.

(A maga feje után akar menni? Menjen. Ha elkapja a tagot, az a mi dicsőségünket lesz. De úgy vigyázzon mit csinál, hogy ezt az ügyet mindenki figyeli. És hogyha elbassza, már most megmondom, égni fog.)

-Te aztán tudod, hogy kell ösztönözni az embert, főnök.

(Maga aztán nagyon tudja főnök, hogyan kell feldobni az embert.)

 

-Hammond!!

-Magát hogy hívják?

(Neve is van, zsaru?)

-Mondjuk Cates, beszélgessünk egy kicsit. Mindent tudok rólad. Nőtlen vagy, nincs se lakásod, se rokonod. Elítéltek fegyveres rablásért, még féléved van a háromból. Igy van?

(Mondjuk Cates, gyere, bizalmas beszédem van veled. Mindent tudok rólad, Hammond. Nőtlen vagy nincs állandó lakcímed nincsenek rokonaid. Másodszor vagy elítélve fegyveres rablásért három évre, amiből fél év van vissza. Stimmel?)

-És akkor mi van? Megírja az életrajzom?

(Mit akar, megírja az élettörténetem?)

-Nem valószínü Reggie. Csak egy kis segítség kell.

(Hát azt nem Reggie. Csak egy kis segítség kéne.)

-Harry Wong. Régi barátom, rosszul néz ki.

(Harry Wong, régi haverom jobban nézett ki.)

-Az biztos.

(Na ez az.)

-Idefigyeljen, két és fél éve rothadok ebben a cellában, fél év múlva kiengednek. Nem csinálok semmi marhaságot, de ha azért jött, hogy kiszedjen valamit, akkor nagyon rossz helyen jár, mert nem köpöm be a régi barátaimat.

(Na idefigyeljen, lehúztam ebben a rohadt cellában két és fél évet, félév múlva szabadulok, ahogy mondta. Nem csinálok olyat, amivel bebasznék magamnak, ÚGYHOGY HA AZÉRT JÖTT, HOGY MEGTUDJOM VALAMIT TŐLEM, ELTÉVESZTETTE A HÁZSZÁMOT, MERT ÉN NEM BASZOK KI A RÉGI HAVERJAIMMAL!!!!!!!!!!!)

-Az nagy kár Reggie. Azt hittem, hogy okos fiú vagy. Persze, ha tényleg okos lennél, akkor most nem lennél itt. Na igen, hogy segíthetne egy ilyen piti alak egy Ganz féle nagyágyút elkapni.

(Hát ez kár Reggie. Azt reméltem, talán okos fiú vagy. Na de persze, ha okos fiú volnál nem buktál volna le. Ja egy ilyen kutyaütő, mint te, nem is rúg labdába olyan nehézfiú ellen, mint Ganz.)

-Ganz?

-Igen.

-Ganz sitten van és két évvel utánam szabadul.

(Mondjak valamit? Ganz sitten van, két évvel utánam szabadul.)

-Nem egészen. Egy indián kiszabadította és közben megöltek két őrt. Na viszlát.

(Változott a helyzet Reggie. Egy nagy melák indián megszöktette, közben kinyírtak két őrt. Na viszlát.)

-Hé Cates.

(Cates!)

-Tessék?

(He??)

-Segítek elkapni Ganzet, ha kivisz innen.

(Segítek elkapni Ganzet, de előbb vigyen ki innen.)

-Te megőrültél.

(Te nem vagy ép.)

-Komolyan. Segítek, de ahhoz kint kell lennem.

(Segítek elkapni, de ahhoz ki kell jutnom innen.)

-Miért olyan fontos, hogy kint legyél.

(Mi a francnak kell kijutnod innen?)

-Mondjuk, hogy sok veszítenivalóm van. Én is el akarom őt kapni. És egyikünknek sincs sok ideje.

(Annak, hogy nekem is van mit féltenem Ganztől. Nemcsak maga akarja elkapni. És nekem is ugyanolyan sürgős.)

-Baromság.

(Fallduma.)

-Nem, ez tök komoly. Ha Ganzet akarja, akkor vigyen ki.

(HÓTKOMOLY DUMA!!! Ha kell Ganz, vigyen ki innen.)

-Majd még meggondolom.

(Meggondolom Reggie.)

-Vigyen ki. Vigyen ki! Cates!....Marha!

(Cates, ki kell juttatnia innen. Vigyen ki innen!!!! CATES!!! PICSÁBA!!!)

 

-A saját neved írod?

(A te nevedet írod?)

-Dehogyis.

(Francokat.)

lipiné Creative Commons License 2005.06.23 0 0 4389
Mikor, miért, mit vont vissza a Minisztérium?
Tegnap kaptam meg meg az OKJ-s bizonyítványomat, miszerint "mozgóképgyártó , mozgóképgyártási szakalkalmazott, műsorközlő" lettem.
Az tény, hogy ebben még véletlenül sem szerepel a "szinkron" szó.
Előzmény: svenk (4377)
MamaSaid Creative Commons License 2005.06.22 0 0 4388
Igazság szerint kíváncsi vagyok rá, de előbb utóbb úgyis megtudom. A véleményem meg az, hogy csináljátok csak, így olcsóbb mint színésszel...
Előzmény: Lukri (4387)
Lukri Creative Commons License 2005.06.22 0 0 4387
Nem titkos írj mailt és elmondom a részleteket, de mivel még dolgozunk rajta így nem bocsátkoznék nyílvánosan részletekbe.
Előzmény: MamaSaid (4386)
MamaSaid Creative Commons License 2005.06.22 0 0 4386
Titkos?
Előzmény: Lukri (4381)
Haszika Creative Commons License 2005.06.21 0 0 4385

képzeld nekem irgalmatlan erősen kellett gondolkoznom, h ki Toro hangja!!! annyira tetszett, és nem  jutott eszembe... sokáig, aztán leesett még a vége előtt és aszontam h ez tuti számomra;

 

talán azért nem ugrott be, mert bár nagyon jól ismerem Győő hangját is, de nem vagyok megszokva vele - góbésan mondva:-DDD - mostanában, tívít alig látok:)

Előzmény: vicc (4384)
vicc Creative Commons License 2005.06.21 0 0 4384
elijah wood - lol:)

kíváncsi vagyok, hogy mekkora dohányszag lehetett a műteremben - mindnek elég cigarettás hangja volt, pár pakli fecske tuti elfogyott:)

szabó győző nekem túlságosan jellegzetes hangú, egyszerűen nem tud (a fülemnek) belesimulni a szerepbe, mert mindig szabó győzőt hallom. az meg egyenesen hátborzongató volt, hogy valamelyik szinkronrendező néger rosszfiú hangot csinált belőle az xxx2-ben. brr.

ja, igen. az eredeti hangja a filmnek nagyon ütős. aki hallja mickey rourke-t az azt kérdezi, hogy "milyen ádám?" - én elvonatkoztattam. rajhona jó volt nagyon. de rourke... no, igen.
Előzmény: Haszika (4380)
DAttis Creative Commons License 2005.06.21 0 0 4383

Köszi!

 

Ők nekem egy elég új, kevésbbé ismert generáció, nem úgy mint pld Rátóti, Dörner, Csankó, Orosz Helga, no meg az idősebb jólismert ászok :)))

Előzmény: Lukri (4382)
Lukri Creative Commons License 2005.06.21 0 0 4382

Medicopter 117

 

Jens a pilóta: Tarján Péter

Gina a másik pilóta: Orosz Anna

Peter szanitéc: Fekete Zoltán

Stella Peter felesége:Mezey Kitty

Florian új szanitéc: Mózer Károly

 

Szerintem nem ismeretlenek nagyon is olyan nevek akiket azért illik már ismerni.

Előzmény: DAttis (4379)
Lukri Creative Commons License 2005.06.21 0 0 4381

Email-ben leírom neked a részleteket ez nem a letépős kategoria.

Előzmény: svenk (4377)
Haszika Creative Commons License 2005.06.21 0 0 4380

ööö, miről is beszélünk?

 

ha a képregényről, mer ugye abból csinálták?, na azt nem olvastam, szóval nem tudom véleményezni

 

vagy az eredeti hangokról beszélsz? csak szinkronosan láttaqm, szóval erre se tudok mit mondani

 

Győzővel kapcsolatosan meg nem értek egyet, sztem óriási Benicio Del Toronak, lehet nem érteni egyet ezzel ,de nekem kiba tetszett, váratlan húzás és nálam nyerő a dolog

 

legalább ennyire érdekes volt Madsennek Sörös Sándor, ráadásul Sörös naygon reszelős érces hangon kölcsönözte MAdsen hangját - ebbe nem tudom menyni volt a természetesség vagy szerepejáték de tetzsett, mégha furcsa is volt

 

de ugyanolyan h Rourkenak Rajhona, el se tudnám képzelni, de itt tökéletes választás

 

mondjuk abban tuti egyet értünk, hogy Elijah Woodé tökéletes volt, azt nem lehetett másra osztani;-)

Előzmény: vicc (4378)
DAttis Creative Commons License 2005.06.21 0 0 4379

Tegnap indult az RTL-en  az Időkapu című sorozat. Nem különösebben jó (amerikai tucat sorozat), de azért nézhető, de nekem egy sorozat akkor lesz élvezetesebb ha van benne ismerős szinkronhang. Na ebben nem volt, elvétve 1-2 ami ismert név volt az is mellékszereplőké, de a főszereplőké abszolút ismeretlen.

Egyébként nem is tudtam a LaPaliga az két fivér, ráadásul van egy harmadik, csak gyanús volt, hogy a főszereplő hasonlít Anthony LaPaliga-ra akit gyakrabban láttam filmekben mint az öccsét.

 

A Medicopter szinkronhangjait (a jelenlegi gárda) meg tudnátok adni, mert ott is két hang a Scnell Ádám és a Kisfalvi Krisztina aki ismerős.

 

Előre is köszi!

vicc Creative Commons License 2005.06.21 0 0 4378
azért azt tegyük hozzá, hogy jó, nem jó - az eredetit még megközelíteni sem sikerült.

ráadásul az ismert hangok többségéhez (tévésorozat-szereplők) természetesen nem sikerült a megszokott hangot megtalálni, szabó győző pedig újra bizonyította az xxx2 után, hogy alkalmatlan szinkronizálásra...
Előzmény: Haszika (4372)
svenk Creative Commons License 2005.06.21 0 0 4377

Írnál erről bővebben? Hol indul, kik a tanárok, milyen tematikával, hány óraszámban és azt milyen formában, mennyiért, mit jelent az, hogy már egyhét után dolgozhatnak? Persze csak ha publikusak ezek az infók.

Más.

Annak ellenére, hogy az Oktatási Min. visszavonta a "szinkrongyártási szakalkalmazott" okj-s bizonyítványokat és nem engedélyezi az ilyen tipusú tanfolyamok indítását, még mindíg látok letéphetős reklám cetliket, ilyen induló oktatásról.

Előzmény: Lukri (4375)
MamaSaid Creative Commons License 2005.06.20 0 0 4376
Ajjaj...
Lukri Creative Commons License 2005.06.20 0 0 4375
Figyelem szinkron imádók!

 

Indul egy iskola szeptemberben ahol intenzív stúdió munkával, lehet elsajátítani a szinkronizálás csínját-bínját. Nem olyan hogy hozz ide sok pénzt, és nem kapsz érte semmit hanem, 3 hónap intenzív kurzus ahol a legügyesebbek akár egy hét után már dolgozhatnak. Természetesen nem ingyenes de azon dolgozunk, hogy kifizethető összegbe kerüljön. Akinek van kedve, belevágni annak várom a jelentkezését az alábbi email címen: lukri@index.hu

hedge_hog Creative Commons License 2005.06.19 0 0 4374
Szerintem meg nagyon jó :-)
Előzmény: ambrozia (4373)
ambrozia Creative Commons License 2005.06.19 0 0 4373
A film viszont szörnyű... számomra!
Előzmény: Haszika (4372)
Haszika Creative Commons License 2005.06.19 0 0 4372
bezony!!! nézd meg, tetszeni fog a szinkron, nagyon nagy
Előzmény: Artension (4368)
Artension Creative Commons License 2005.06.19 0 0 4371
így már világos :)) papíron ugye a gary oldman-szacsvay páros is furcsa volt a hannibálban :))))
Előzmény: hedge_hog (4369)
MamaSaid Creative Commons License 2005.06.19 0 0 4370
Egyébként is nagyon le van lakva az ipse. Többszöri elvonókúra, pia, narkó, motoros bandák, pszichiátriai kezelések és persze már nem mai gyerek. Szerinted ki lett volna a jó választás? Láttad a filmet?
Előzmény: Artension (4368)
hedge_hog Creative Commons License 2005.06.19 0 0 4369
Hogy érthetőbb legyen a zseniális hangválasztás: Rourke konkrétan így néz ki a Sin cityben



Egyébként az egész film szinkronja szuper lett. Szerintem :-)
Előzmény: Artension (4368)
Artension Creative Commons License 2005.06.19 0 0 4368

mickey rourke-rajhona????

 

 

Előzmény: Haszika (4367)
Haszika Creative Commons License 2005.06.19 0 0 4367

Magyarul nálam megdöl a teória mely szerint Murphy-nek csak is kizárólag Dörner

 

ezt már nagyon sokszor átrágtuk, csak azért nem reagáltam az illetőnek aki ezt beírta, Csankó istnekirály amúgyis, abban meg elképzelhetetlen Murphynek rajta kívül más!!! és nem láttam:((( persze már 20x láttam korábban, de azt a filmet bármikor emgnézném

 

 

Sin Cityt tegnap néztem meg:

 

Willis-Dörner, Mickey Rourke-Rajhona Ádám, Rajhona megint zsebiális, Clive Owen-Selmeczi Roland, Rutger Hauer-Barbinek Péter, a filmben ez is találó, Powers Boothe........bakker elfelejtettem:D, Benicio Del Toro-Szabó GYőző!!!

 

na ez utóbbi az amire kb akkor jöttem rá, amikor már Toro halott, hát Győző nagyon nagy, persze Toro is; Michael Madsen-Sörös Sándor; érdekes volt, de ilyen nagyon reszelős, érces hangon szólt Sörös, tetszett; ZsákosFrodó meg se szólal benne, Josh Hartnettnek 2 rövid jelenete van összvissz, Kaszás Gergő meg a pszájkopat szenátorfiakölök hangja

 

egyébként meg ha jól hallottam a Swordfish(A kardhal)-ban Halle Berry hangja Söptei Andrea!!! nagyon nagy választás volt neki....

 

 

Előzmény: DAttis (4364)
vicc Creative Commons License 2005.06.18 0 0 4366
kíváncsiságból belekukkantotam, papp jánost még nem hallottam a szerepben és mint új nézőnek egy edka kifogásom nem volt lánggal szemben. nem tűnt idegennek - akárcsak anno szabó sipos a csillagkapuban, pedig nekem macgyver kautzky.

szerintem ez mind megszokás kérdése csak.
Előzmény: Haszika (4362)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!