Keresés

Részletes keresés

m-s-m Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11512
vagy inkább széles?.. :) .. ha már egyszer bedobozoltad, minek a fénykép bele?.. :)
Előzmény: Törölt nick (11510)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11511

Jaj, ne szenvedj! Régi lemez volt már ez, nincs is mit beszélni róla. Legfeljebb  ha az érintett olvasná, vele... és nem is szemrehányás, vagy újrakezdés kapcsán, mert az a hajó ami elment, azzal már ne akarjon utazni az ember.

 

Azt hiszem a hiányzó láncszem az, hogy a bálvány helyére - amit olyan megveszekedett erőszakkal döntöttem le -  nem került oda az Ember képe. Csak egy szimpla kép kéne, amit most bedobozolhatnék, masnit kötnék rá és eltenném a régiségek polcára, hogy ha ránézek, akkor igazán emlékező mosollyal tudjam nézni.

Előzmény: dezz (11509)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11510
??? Hogy hogy milyen hosszú?
Előzmény: m-s-m (11508)


dezz Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11509
Nem védem, csak gondolkodom.
Szerintem információhiányban szenvedek.
Mél ment.
Előzmény: Törölt nick (11490)
m-s-m Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11508
hallottam már róla.. vakarózás és átkozódást mondjuk kihagyták.. milyen hosszú ez az alapszabály?..
Előzmény: Törölt nick (11507)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11507

Akkó bijoógija óra. :)))))

Alapszabály, hogy popsiból nem mászkálunk át a punciba.

Mert a popsiban  tenyésző flóra és fauna ott, a helyén nagyon hasznos munkát végez, de ugyanez - ha átkerül a hüvelybe - ott legfeljebb hosszantartó vakarózást és átkozódást eredményez, amit ugye a nők nagyon tudnak nehezményezni.

Előzmény: m-s-m (11506)
m-s-m Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11506
Inkább felülről rátekintő aspektusból.. :) Elmosott a gondolatmenet? :)) Az öreg Karcsi bácsi, aki a palát rakta fel a háztetőre, amikor a nyolcméteres létra elindult alatta.. utána mesélte, milyen kívánatosnak tűnt a trágyadomb abban a fél másodpercben.. elérte.. :) .. Mit keres a hüvelygomba a popsiban? Büntiben van?
Előzmény: Törölt nick (11505)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11505

Hogy folytassam a gondolatmenetet, mert a szó szaros értelmében magával ragadott, azt kell mondjam, hogy a szar nem véletlenül jelent az álmoskönyvek szerint is szerencsét. Termékeny voltát ismerhetjük a kertészkedés kapcsán, de ha szárított változatnál maradunk, azt tűzre vetve mindenki klasszul sütögetheti rajta a saját kis pecsenyéjét.

Összegezve, ha itt-ott szar kerül a dolgokba, az jótékony hatással bírhat a fejlődésre, de ne feledkezzünk meg a hová és mennyit és milyen sorrendben helyes belőle alkalmazni elvéről.

Mert pölö ha a középsőujjat a popsiból egyenesen a hüvelybe visszük, abból hüvelygomba lesz, de mint tudjuk a gombának az erdőben a helye, rosszabbik esetben a pincében. :)))))))))))))

Előzmény: Törölt nick (11504)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11504
No mostan lekadtam, mer'ugye a sajátomnak az átvitt értelmét értem (még jó), de a tiedének az átvitt értelmét má' nem értem. Feltéve, hogy szántál neki olyasmit. :)))) Mer'ugye a marhatrágyát egyáltalán nem mindegy, hogy milyen aspektusból szemléljük. :)))))))
Előzmény: m-s-m (11502)
Bambuló Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11503
főleg marhatrágyából... :-)
Előzmény: m-s-m (11502)
m-s-m Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11502
Hogy most a borsót, meg a szárított marhatrágyát ne is említsük.. :) A mirelit meg olyan izé..
Előzmény: Törölt nick (11501)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11501
Hát...igen, nehéz. Meg aztán a borsótermesztés is macerás. Sok türelem és odaadás kell hozzá. Meg jó idő. :)
Előzmény: m-s-m (11500)
m-s-m Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11500
Igen. :) Nehéz a szavakkal. :))
Előzmény: Törölt nick (11499)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11499

Nem Varázsló, ezt én nem így látom. :) Új világ, új borsó. Ott kel ki, a régiből csírázva. A régi már megtette a magáét.

 

"A mór megtette kötelességét, a mór mehet." :)

Előzmény: m-s-m (11497)
Arbus Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11498
OK:)
Előzmény: Törölt nick (11495)
m-s-m Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11497
Igaz. A maradék borsót és héját szétválogatni.. Tied a borsó, menj vele, legyél boldog.. enyém a héja, ezek nem passzoltak, én is megyek..
Előzmény: Törölt nick (11493)
m-s-m Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11496
Bársonyszalag a nyak körül.. meztelenül a helyén térdel.. vár.. Kedvese gyönyörködik benne.. hozzálép.. a lány széttárja combjait, kezével széthúzza kicsit punciját.. kézmelegítette vibrátort befogadja.. összezárja a lábait.. üdvözli bent a vendéget.. Épp-hogy-hozzáérős csók az ajkain.. hátratett kéz.. nem léphet odébb.. hosszan.. Rúzs, tedd fel.. az alkalomhoz való.. Nyisd ki a szád.. ezt a labdát most beveszed.. hátul megkötöm.. Hadd nézzelek.. Így akartam, igen.. szép vagy.. illik hozzád.. Először takarítanod kell.. porszívó ott van, rongy, a kertben kirázhatod.. Választhatsz egy szandált magadnak, hideg van kint.. Jól van.. Ha a galériával készen vagy, idejöhetsz kicsit.. elém térdelsz, megsimogatlak, beletúrok a hajadba.. kapnál egy csókot is, de most nem lehet.. Mutasd a melled.. tedd hátra a kezed.. tartsd magad. Felcsíptetem ezeket a bojtokat a mellbimbódra.. Szereted, ha kézbe veszem őket.. Szeretem megmarkolni őket.. Jó.. folytasd a takarítást.. Figyellek.. Mostantól négykézláb.. gyere ide.. fordulj meg, imádom a fenekedet.. homoríts kicsit.. Nedves vagy.. kis szolgalánykám.. szereted, ha azt parancsolják, hogy tárd ki magad, ugye?.. igen, tudom.. Most így maradsz.. Nézlek.. Kicsit feljebb a fejed.. hátrébb a feneked és széjelebb a combjaid.. Igen. Szokd meg ezt a tartást. Mit érzel közben?.. Igen? .. Várj, kiveszem a gag-ballt. Vadító vagy, tudod.. Édes.. Fel tudod idézni? Igen, látom, hogy rátaláltál. Egy csók.. Hosszan forrón.. harapva.. Ó.. én is imádlak.. Tartsd a szád.. harapj rá megint a labdádra. Ki foglak kötni a galéria oszlopaihoz. Széttárt combokkal, fejed fölé emelt kezekkel.. ..
Előzmény: fantáziálok (11479)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11495

Hál'Istennek, hogy nem tudtad megállni. :)

Itt tartozom egy bocsánatkéréssel, mert tudom, a terheidre én is raktam egy lapáttal. Épp rosszul jött ki és épp veled. :)

 

Előzmény: Arbus (11494)
Arbus Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11494

"Mindössze egy beszélgetés hiányzott, egy tisztázó, lezáró, őszinte, emberi  beszélgetés."

Na, ez az, amire - kezdem úgy gondolni, - a pasik genetikailag alkalmatlanok. Biztosan egyszerűbb szó nélkül köddé válni, mint az a bizonyos utolsó, tisztázó beszélgetés. Évek óta cipelek magammal ilyen terheket, pontosan tudom, le kéne már raknom, elengedni, de... nem könnyű egy olyannak, aki mindenben pontosan szeretné tudni az okokat. Sajna, úgy tűnik, mi nők inkább ilyen lelkizősek vagyunk. Persze mindkét oldalon vannak kivételek. :)

Bocs, hogy belekotty, de ezt nem tudtam megállni.

Előzmény: Törölt nick (11493)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11493

Nincs is azzal semmi baj, ha a szíve után megy valaki, azzal lenne a baj, ha nem tenné. Mindössze egy beszélgetés hiányzott, egy tisztázó, lezáró, őszinte, emberi  beszélgetés.

Nem telefonon, köddel, hanem arccal, testtel, lélekkel, nyíltsággal.  

Persze a magam válaszát így is megkaptam ez kétségtelen, meg is értettem.

 

Tulajdonképpen már évek óta nincs jelentősége, talán csak annyi, hogy valamiért ez mégis kikívánkozott. Hogy a Márki szavaival  éljek, lassan lépek át egy másik világba (remélem ezúttal végre a sajátomba). Ezért zárogatom le a régiben nyitva kérdéseket és gyógyítom a még vérző sebeket.  Másképp nem tudok átmenni. :)

Előzmény: m-s-m (11492)
m-s-m Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11492
Ja :) De legalább őszinte, és tisztán követi a (saját) szívét. És ez egyáltalán nem kevés. Sőt. Minden mással csak elkenné.
Előzmény: Törölt nick (11490)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11491
Ezt nem értem...  a mély és viharost.
Előzmény: dezz (11487)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11490

Felcsaptál védőügyvédnek? :)

 

Még mindig azt mondom, hogy aki szeret, az nem képes elengedni. Akkor sem, ha nem vettem észre azt a momentumot. A szeretetnek sokkal nagyobb a hatalma, minthogy egyetlen apró tévedést képtelen legyen elnézni. Még akkor sem, amikor az ego önmagát védi. De mindegy már, ez régi történet, csak úgy eszembe jutott, biztos a hely szelleme teszi. :)

Előzmény: dezz (11488)
m-s-m Creative Commons License 2006.10.28 0 0 11489
Csak nem a Scala-ban szerepelt, hogy itthagyott minket? .. Egyszer vettem egy könyvet, de Sade neve szerzőként, ötletek, meg nem írt vázlatok voltak benne, meg grafikák. Bele-belelapozgattam, míg el nem jutottam ehhez - vágjunk egy lyukat a nő fejébe, és ott dugdossuk ki-be. .. Izé. Nem kéne kicsit pihenni? Milyen felhők gyülekeznek itt? Mondjuk a holdhoz passzol.
Előzmény: QAF Csibészke (11429)
dezz Creative Commons License 2006.10.27 0 0 11488
Elengedtek, vagy magadra hagytak, csinálj, amit akarsz.
Esetleg nem vetted észre azt a momentumot, amikor és ahogy vissza akart tartani.
Előzmény: Törölt nick (11486)
dezz Creative Commons License 2006.10.27 0 0 11487
Mély és viharos.
Lehet.
Mélt kaptál.
Előzmény: Törölt nick (11485)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.27 0 0 11486
Én még minidg azt gondolom, hogy aki szeret, nem enged el. Legalábbis nem úgy enged el...ahogy engem elengedtek.
Előzmény: dezz (11484)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.27 0 0 11485

Lehet, hogy igaza lesz a barátaidnak, akik azt mondják, Dom vagy? :)

Lehet, hogy itten én is azt csalogatom elő belőled? :)

Fantáziád lenne hozzá... bár nagy kérdés, hogy milyen érzelmek kísérik. :)

Előzmény: dezz (11483)
dezz Creative Commons License 2006.10.27 0 0 11484
Lehet, azt gondolod, ha szeret nem enged el.
De szeret, ezért elenged, mert tudja, belehalnál, ha nem engedne el.
Ez az egész nem működik szeretet nélkül.
A dom nem hidegfejű inkvizítor, hanem társ, nem (csak) azért okoz fájdalmat, mert élvezi, hanem azért is, mert tudja, arra van szükséged.
Jeromos mesternél van egy új, megszívlelendő írás, ajánlom.
Előzmény: Törölt nick (11478)
dezz Creative Commons License 2006.10.27 0 0 11483
Nem értem, mi rosszat mondhattam (ártatlanul pislog)
De hát engem nem ilyennek ismertek meg itten (még ártatlanabbul)
Nem csinálok én semmi rosszat (előveszi a tollat és a drótkefét)
Előzmény: Törölt nick (11473)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!