Keresés

Részletes keresés

minimal Creative Commons License 2004.11.06 0 0 333
Nos, én ezt 7 felületesen meglátogatott sziget után (a sokezerből) így azért nem jelenteném ki! :o)
Előzmény: Cavalcanti (330)
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.11.06 0 0 332
Bocsánat, Tahiti és Szamoa. Azért ez is jó!
Előzmény: Bogyó 2 (331)
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.11.05 0 0 331
Holnap 13 órakor Tahiti és Bora Bora a Travel Chanell-en.
Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.05 0 0 330
Ezek szerint Bora-Bora szigete az igazi ha valaki Polinéziába akarna nősülni vagy élettársat választani valamelyik szigeten és ott éldegélni néhányszáz évig?
Előzmény: minimal (328)
R-U-D Creative Commons License 2004.11.05 0 0 329

Minimal, Küldtem mailt!

 

Előzmény: minimal (328)
minimal Creative Commons License 2004.11.05 0 0 328

Áááá, én olyanért nem baltáztam el egy fél napot. Ennek egyedüli buktatója az volt, hogy Aitutaki-n jogsi nélkül nem adtak motort, így kénytelen voltam bringázni azon a hatalmas távolságokkal szabdalt szigeten. ;o)

 

 

Sajnos a helyi hölgyek töbsége kiment a formájából a sok chips, coca-cola és konzervmarha miatt... pedig a vékonyabbak között volt sok igen csinos! Az elhízás komoly nép-egészségügyi probléma.

 

Ilyen szempontból Fr Polinéziában 100x jobb a helyzet. Különösen Bora Bora-n... :o) Pl. a szálláson a tulaj-asszonynak két igen gyönyörű lánya volt! :o)

Előzmény: BOLOND (327)
BOLOND Creative Commons License 2004.11.05 0 0 327

Akkor megcsinaltad a jogsit is? Jo kis souvenir. En is majdnem elestem a motorral egyszer a salak miatt, egyszer meg a malacok miatt.

 

Cavalcanti, most sietnem kell, de este beteszek egy par kepet az ottani holgyekrol.

 

Itt lattam eloszor az eletemben allami hirdetest a tv-n arrol hogy a tul sok eves az "bun".

Előzmény: minimal (325)
Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.05 0 0 326
Óriási képek.Vannak képek az ottani hölgyekről is?
Előzmény: BOLOND (322)
minimal Creative Commons License 2004.11.05 0 0 325

Milyen kicsi a világ! ;o)

 

Én elrobogóztam előtte, és úgy fordultam meg, hogy mi az. Ettem egy banános muffin-t és hoztam jam-et.

 

Ja, robogó... sztem egy kis kődarab még mindig a térdemben van, miután a félautomata robogóval pereceltem egyet! :oD

Utána majd' két hétig sántítottam.

Előzmény: BOLOND (324)
BOLOND Creative Commons License 2004.11.05 0 0 324
Nem banan jam hanem pikans gyumolcs jam, de onnan van. Nagyon kellemes ize volt. Van az uzletrol egy kepem is de most nem talalom.
Előzmény: minimal (323)
minimal Creative Commons License 2004.11.05 0 0 323

Természetesen! :o)

 

Ez a kép onnan készült:

 

 

Te, Bolond, az ott a kenyér mellett nem banán jam a Rarotonga Fruits-ból? :o)

Nekem van egy -egyelőre bontatlan- itthon! :o)

Előzmény: BOLOND (322)
BOLOND Creative Commons License 2004.11.05 0 0 322
Minimal, atsetaltal a vizben a motuk-ra?

Kivettunk egy kayakot de csak hulyeskedni, mert jobb volt a vizben menni. Tele volt a laguna szebbnel szebb halakkal.

Sutottem egy kenyeret is a Kura's Cabanas-ban. Tavaj elott a tulaj vitt ki minket a repterre es berakott egy kazettat a magnoba. Hat nem egy hulye magyar egyveleg volt? Ott megyunk a meleg tropusi esteben a Csendes ocean kozepen es "Nehez a boldogsagtol bucsut venni" szol a kocsi radioban. Nekem gyanus volt. Az oreg azt mondta hogy nem tud magyarul, de a nota tul jol illett a szituaciohoz.






Nem ez a legrosszabb resz? :(

Előzmény: minimal (321)
minimal Creative Commons License 2004.11.03 0 0 321

Nos, néhány újabb kép:

 

Rarotonga, Muri beach

 

 

 

Atiu, a reptér és az ahoz vezető gyorsforgalmi út :o)

 

 

 

 

 

Aitutaki lagúna (a "foltok" halak)

 

 

 

Mo'orea

 

 

 

Bora Bora lagúna

Cavalcanti Creative Commons License 2004.10.31 0 0 320
Köszönöm az infot,a Cook videofilmed biztosan nagyon jó lehet,nagyon jó képeket készítettél,persze ha valaki ilyen helyre megy ott szinte egész nap fotóznia kellene a sok látnivaló,természeti szépség miatt.megnéztem a honlapodon a képek egy részét,ma tovább folytatom a nézegelődést.
Előzmény: BOLOND (319)
BOLOND Creative Commons License 2004.10.31 0 0 319

Ha a honlapomon rakattintasz a Cook Szigeti zaszlora ott van egy csomo kep meg.  Nem mindegyik zaszlo alatt vannak kepek egyenlore, mert sok a dolog es keves az ido:))

 

En szeretek videozni is, de sokszor vagy kepet csinalsz vagy videot, mert egyszerre nem megy mindketto.  Van kb. 5 ora videom a Cook-rol, eleg jo folyamatos, filmszeru, legtobben azt mondjak eleg profi.  Megprobalom mindig szekvenciaban felvenni a jeleneteket ha csak tehetem.

 

En ugy latom hogy 2 megapixel felbontas boven eleg ahoz hogy gyonyoru kepeket csinalj amit az albumba tehetsz. 

Előzmény: Cavalcanti (318)
Cavalcanti Creative Commons License 2004.10.30 0 0 318
Á nem kellett volna helyesbítened erre magunk is rájöttünk,hogy ez Niue...:-))
Na jó csak vicceltem,de jó is lenne mindezt látni élőben.A honlapodon fennt vannak képek?Hol látható?
Egy ilyen helyre legalább egy szuper digitális fényképezőgéppel és kb. 1 Gigabyte-os kártyával érdemes menni,hogy mindent le lehessen fényképezni+videokamera.
Előzmény: BOLOND (317)
BOLOND Creative Commons License 2004.10.30 0 0 317
Bocs, a harmadik kep: Niue
Előzmény: BOLOND (316)
BOLOND Creative Commons License 2004.10.30 0 0 316

Talan ezek nincsenek fennt a honlapon:

 

 

  Biciklis piheno Rarotongan

 

 

  Utelagazas Aitutakin

 

 

 Lakatlan Manuae sziget

 

  One Foot Island Aitutakin ( a tomeg felhaborito:)

 

 

 Temeto a jungelben

 

 

  Mitiaro Airport Nemzetkozi varocsarnok ;)

 

 Atiu tengerpart, itt lepett Cook Kapitany ( vagy inkabb csak az emberei) partra eloszor a Cook Szigeteken

 

 

Előzmény: Gbriel (315)
Gbriel Creative Commons License 2004.10.29 0 0 315
Minimal, Bolond!

Tegyetek még ki képeket, ha lehet. Más is szeretne álmodozni :-)))
minimal Creative Commons License 2004.10.27 0 0 314

Hát az éventétől még messze állok második tengerentúli utam után! :o)

 

Remélem, hogy valóban sikerül 2005-ben...

Előzmény: BOLOND (312)
BOLOND Creative Commons License 2004.10.26 0 0 313
Miert ne jonne el az ido, csak rajtad mulik. En sok helyen jartam ami azelott balvany volt a szememben, ma mar nyugodtabban indulok utnak, olyan "majd meglatjuk" hozzaallassal.
Előzmény: Cavalcanti (310)
BOLOND Creative Commons License 2004.10.26 0 0 312
Valszinu olcsobb mint onnan, de ugyanazzal a mercevel merve itt sincs sok olyan 24 eves fiatal aki a vilag masik vegere jarhat utazni evente ;)
Előzmény: minimal (311)
minimal Creative Commons License 2004.10.24 0 0 311

Gondolom így is feleannyiba kerül, mint innen. :o)

 

Amúgy jellemző, hogy egy középiskolai tanár megengedheti, hogy elmenjen oda... komoly a kontraszt a magyar tanárokkal szemben, akik max. a Zemplénig jutnak el. :o/

Előzmény: BOLOND (308)
Cavalcanti Creative Commons License 2004.10.24 0 0 310
Nekem azóta tetszik Francia Polinézia mióta láttam a "Lázadás a Bountyn" című filmet (a Marlon Brando,Trewor Howard,Tarita féle változatot),sajnos még nem jártam ott:-(de egyszer eljön az az idő is...
Előzmény: BOLOND (309)
BOLOND Creative Commons License 2004.10.24 0 0 309
Jol atgondoltad? :)
Előzmény: Cavalcanti (306)
BOLOND Creative Commons License 2004.10.24 0 0 308

Nagyon nepszeru volt itt a Cook Szigetek. Volt kozvetlen jaratunk is oda egy rovid megalloval Hawaii-n de a legitarsasagot megvette egy masik aztan csodbe ment. Most joval tobbe kerul a jegy. Ilyen az elet!

Előzmény: minimal (305)
minimal Creative Commons License 2004.10.22 0 0 307
Nem rossz döntés... Itt láttam egy bálnát ereszkedés közben a leszállópálya mellett kifújni...
Előzmény: Cavalcanti (306)
Cavalcanti Creative Commons License 2004.10.22 0 0 306
Ez csodaszép hely (Huahine),itt szeretnék élni.
Előzmény: minimal (304)
minimal Creative Commons License 2004.10.22 0 0 305

Bolond,

 

British Columbia-ról jut eszembe: még Aitutaki-n  összeismerkedtem egy vancouver-i, középiskolában tanító matektanárral! :o)

Előzmény: BOLOND (301)
minimal Creative Commons License 2004.10.21 0 0 304

Huahine

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!