Keresés

Részletes keresés

.psp Creative Commons License 2012.08.07 0 0 22

Hw kategóriások az anyagminőségben és a precizitásban. kár hogy abbafelejtették a gyártását.

egy 2 éves hw 31 se néz ki jobban 25év használat után mint begy Fég 427.

Előzmény: .psp (21)
.psp Creative Commons License 2012.08.07 0 0 21

Gratulálok a topikhoz !

 

Bár a nyitó mondat nem elég jó....:-)  Lófaszt savanyu:-)   Szuper a hobby kategóriában A Fég 427 LG14 szódával még a 422.  az első kettő kis hozzáértéssel közepes versenyfegyverré tehető.

 

Értékes darabok, nemszétkopós anyagokból.

Előzmény: Törölt nick (-)
Air blender Creative Commons License 2012.08.07 0 0 16

Hát, ha az enyémbe nem olyat raktál alapból, akkor tegyél félre (két LG-m van!) és kezdj el buzgón imádkozni! :D

Előzmény: Törölt nick (15)
korsosb72 Creative Commons License 2012.08.07 0 0 13

természetesen éedekelne..:) mi lenne a módja?

Előzmény: Törölt nick (10)
Air blender Creative Commons License 2012.08.07 0 0 8

Szerintem ezek e FÉG-ek nem jók semmire! Engem is jól átbaxott valami kretén egy LG-427-el, 

úgy adta oda, hogy még nekem kellett sorjázni, mert nem ment bele a lövedék... 

10 méterről szinte minden a feketén belül van nyílt irányzékkal, távcsővel meg diopterrel 

holnap fogom kipróbálni. Az LG-14-em 25-ről nyílt irányzékkal mosolyogva borogatja a 

Walther hápogik quartettjét, bár a visszalövés már kicsit nehezebben megy, de sikerül!

A GPM2 eddig mindig (ki)fingott, de most két patronnal szépen muzsikál, holnap ő sem marad 

ki a sorból, nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy fog muzsikálni! 

:D

 

korsosb72 Creative Commons License 2012.08.06 0 0 7

Esetleg legyártani.. tudom macerás, meg a hőkezelés meg minden, de ha sokat számít megérheti. Spandau sp. biztos tud segíteni az anyagminőség és a hőkezelés technológiája terén...

Előzmény: bando53 (6)
bando53 Creative Commons License 2012.08.06 0 0 6

Szia!

Régi álmom, hogy honnan lehetne szert tenni LG akasztó-sütő és megakasztó-nyugasz elemekre amik egy anyagból készültek! Az Lg puskáim(5-6 db) közzül különösen szeretek egy LG 427-t és egy LG 14-t melyekkel szeretnék HFT-t lőni, mivel a csöveik 25 m-re 15 mm-en, 40 m-re pedig 30 mm-en belüli szórásképet tudnak, de a sütésük miatt sajnos nem igazán versenyképesek. A dugattyúikat HW 97-es tömítésekkel átszereltem és a 30 menetes Gamo rúgókkal csodálatosan muzsikálnak 7,5-8,5 J között. Többek között a dugattyún még három felhúzú-feszítő nútot lehetne kimarózni, az egy anyagból készült akasztó elem szélességének megfelelően. Meg a dugattyú súlyának csökkentése a lövés közbeni döccenést is jelentősen csökkentené.

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.06 0 0 3

Nagyon jó puska az biztos. Nekem is van MHSZ örökségből, kiváló fegyver. Egy biztos, rendbehozni úgy érdemes, ha mindent visszacserélsz eredeti alkatrészre, még beszerezhetőek. Nem szabad rúgjon, nem szabad kemény sütésűnek lennie és húsz méteren lyukból lyukba tud lőni, ha erre Te is képes vagy.

Előzmény: korsosb72 (1)
korsosb72 Creative Commons License 2012.08.06 0 0 1

Egy ideje tulajdonosa vagyok egy LG427-es puskának. Természetesen jó magyar szokás szerint "tuningolt" darabként vettem. Majd kiugrott szegény a kezemből a sütést követően. A teljesítménye mára persze a szabályos keretek közé lett szorítva egy jóval kellemesebb rugóval... már ettől sokat finomodott.

Viszont szeretném tovább finomítani, ha lehet, mert egy nagyon szerethető kis fegyver.

Mit tehetek még ennek érdekében?.(rugóvezető, puffer stb??)

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.06 0 0 topiknyitó

Ahogy a topic-leírásban megfogalmazódott:"kicsit savanyú,kicsit kisebb,de a miénk!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!