Keresés

Részletes keresés

DuciTimi Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3039

Helloka!

 

Vegulis egyszer elunk es ha szeretunk valakit miert ne adjuk meg amire vagyik. Ha szereti az izet,hat adom neki....mostmar reggel is kenyelmes ugy kelnem hogy nem kell kimennem pisuzni, rafordulok a szajara mosolygok neki es mar tudja hogy kell pisuznom, csak sokszor sajnalom szegenyket mert nagyon sok jon es reggel eros ize is van az elmondasa szerint....es sokszor oklendezik, de szerintem megfogja szokni ez csak ido kerdes.....minden esetre soha nem gondoltam...hogy egyszer egy olyan baratom lesz aki ha otthon vagyunk eggyutt azt igenyelje hogy ne menjek a wc-re hanem uljek  a szajara mintha az lenne a wc es pisiljem ki magam kenyelmesen.

 

Előzmény: Spriccpumpa (3038)
Spriccpumpa Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3038

 

 Szia! 

 

 Tudja ám a barátod, hogy mi a jó!  Gondolom, más pisis ötlete is van, és arra is rávett. Csinálj mindent, ami a pisivel kapcsolatos, mert kellemes élményekben lesz részed! Ügyes, belevaló lány vagy! Vállalod a pisis szórakozást, és írsz is róla. Ez igen! Minden elismerésem a tied! Folytasd és folyasd csak így tovább! Szívesen a puncid alá tenném a számat, amikor ömlik belőle az aranyfolyam. Fenemód szerencsés barátod van! Ritka kincs ám az ilyen pisilős barátnő!

 

  •  Spriccpumpa 
Előzmény: DuciTimi (3035)
DuciTimi Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3037

Miert mit nem akar neked csinalni?

Előzmény: peelover (3036)


peelover Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3036

nagyon szerencsés a barátod! bárcsak én is rá tudnám venni barátnőmet erre, vagy bármi hasonlóra.

Előzmény: DuciTimi (3035)
DuciTimi Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3035

Sziasztok,

 

En is rajongoja vagyok a pisiszexnek...amiota megismertem az uj baratomat ugyanis o vett ra es nagyon kellemes erzes...eloszor nem mertem ugy csinalni ahogy o keri de azt mondta ne foglalkozzak vele. O ugyanis ugy szereti ha nem gugolva a szaja felett pisilek hanem teljesen a szajara ulok es egyenesen torkaba pisilek es nyeli habzsolva....eloszor pirultam mikor probaltuk mivel eleg sokat pisilek es mar oklendezett annyira megindult a pisim, de intett hogy ne foglalkozzak vele csak zuditsam. Azota rendszeresen csinaljuk, nekem meg nagyon izgis ahogy foleulok belelognak a nagyaikaim a szajaba es szinte nyelocsovebe pisilek egyenesen es kortyolj a gozolgo pisimet. Udv mindenkinek

Bakator01 Creative Commons License 2010.10.28 0 0 3034
Pisi szexhez keresek szexpartner Pest megyében Érd és vonzáskörzetében én egy 27 éves bi fiú vagyok
a címem:
bakator@index.hu
nebb Creative Commons License 2010.10.20 0 0 3033
gsza1 Creative Commons License 2010.10.17 0 0 3032
gsza1 Creative Commons License 2010.10.17 0 0 3031
Fejér megyében szívesen kipróbálnám egy ápolt, igényes lánnyal, hölgyel! Diszkréten!!! 28 éves vagyok!
dondor Creative Commons License 2010.10.12 0 0 3030
Én is odáig vagyok a pisisexért!Baja környékéröl keresek lányt vagy hölgyet?esetleg párt aki hasonlóan érdekelt a témában!én 27 éves vagyok
Spriccpumpa Creative Commons License 2010.10.11 0 0 3029

 

 Amennyiben a szót betű szerint értelmezzük, akkor igen, mert az elnevezésében ez a szó szerepel. A valóságban arról van ott szó, amiről szólni akarunk, tehát mindenről, ami a pisivel kapcsolatos, így többek között a pisiszexről is! Lépj be és nézz szét, ha esetleg nem tetszik, pillanatok alatt kiléphetsz. Veszíteni, nem veszíthetsz semmit!!! :-))) 

Előzmény: Kanis (3028)
Kanis Creative Commons License 2010.10.11 0 0 3028
Az a bepisilésről szól, a pisiszex más formájáról nem. (De ezt csak ránézésre írtam, nem reg. belépés alapján)
Előzmény: Spriccpumpa (3027)
Spriccpumpa Creative Commons License 2010.10.11 0 0 3027

 

 "ahol lenne egy fórum"

 

 Van ilyen Fórum, csak még kerülik a népek!

 

  http://abdl.hu/pantypp/index.php

Előzmény: Quark captain (3024)
peelover Creative Commons License 2010.10.11 0 0 3026
persze, hogy lenne rá igény! szerintem nagyon jó ötlet!
Előzmény: Quark captain (3024)
Kanis Creative Commons License 2010.10.11 0 0 3025
A topik nyitójaként jelzem, hogy a Pisi lapot zömében php-ben én fejlesztettem. Régóta gondolkodok a továbblépésen, csak az időm kevés. Ha van konkrét ötleted, megoldhatom.
Előzmény: Quark captain (3024)
Quark captain Creative Commons License 2010.10.10 0 0 3024
Én nemrég megismertem egy csajt, aki odavan a pisiért... De sajnos annyit beszél és olyan idegesítő a hangja, meg olyan hülyeségeket beszél, hogy nem jutottunk szexuális kapcsolatba. Mindössze kétszer pisiltünk együtt. Meg ismerek egy másikat is, de annak már másik pasija... :)

Tehát léteznek!!! Emberek van remény! A titok nyitja az, hogy még a nagy szerelem hevében kell előhozakodni azzal, hogy az előzővel, az exszel, az elődjével (grrr) imádtátok... :D Hát milyen nő az, aki nem akar jobb lenni az előzőnél?
Persze ez csak menő pasiknál működik, nagydumás szívtipróság is előnyös.

Egyébként én gondolkodtam egy pisiszexxel foglalkozó intenetes oldal létrehozásán, ahol lenne egy fórum bőséges adatlappal, ahol a regisztrált tagok akár ismerkedős priviket is dobhatnak egymásnak. Meg lenne pár infó, galéria, miegymás. Akár tök ingyenből is létrehozható, üzemeltethető. Valaki php-ben jártas van itt?

Meg egyáltalán, lenne rá igény?
Hídver Creative Commons License 2010.10.01 0 0 3023
Ez érdekesen hangzik, van benne fantázia. Nem olvastam végig a topicot... Mennyire lenne itt jellemző a normál vagy csoportos szex? Illetve mennyire állnak vagy dőlnek a nemek határai?
Előzmény: goldeen (3020)
peelover Creative Commons License 2010.09.30 0 0 3022
Nekem nagyon lenne kedvem csatlakozni ebbe a klubba, mert már a programok olvasása is nagyon felizgatott. Minenben résztvennék, csak sajnos nem hiszem, hogy ellenkező neműek is beletartoznak ebbe a klubba. Pedig én csak az ő pisijükre vágyom!
Előzmény: goldeen (3020)
D/spár Creative Commons License 2010.09.30 0 0 3021
Sziasztok! D/s viszonyban élő pár vagyunk. Rendszeres pisiivók tapasztalatai érdekelnek minket. Hasonló párok..Nálunk csak a sub gyakorló fogyasztó:-)
goldeen Creative Commons License 2010.09.27 0 0 3020

Pisi klub szervezés, személyes találkozó. Néha-néha felvetem ezt a kérdést, hátha új tagok jelentkeznek. Most újra felvetem a témát, hátha mostanság is van néhány érdeklődő.

 

Javaslat helyszínre: kulcsos ház valahol a hegyekben, eldugott helyen, szép természeti környezetben / szállodai szobák belvárosban / a klub számára kialakított albérleti lakás

 

Javaslat programokra: pisi-szommellier képzés és verseny (eredeti csomagolásból csapolva üvegpohárba, pontozni színre, illatra, ízre) / pisi tartogatás, bepisilés / gumibugyis bál / dinnyeparty pisiléssel, amikor a sok dinnyétől mindenkinek pisilni kell, és esetleg az ügyeletes Lőrinc belepisil egy dinnyébe. Pisiverseny mennyiségre, távolra pisilésre, szájba, arcra célbapisilő verseny. Pisifürdő: mindenki egy valakire pisil, aki a kerti gumimedencében várja a kényeztetést. Pisilés érdekes helyekre: üveg almalébe, kenyérbe fúrt lyukba, tálca süteményre, kosár pogácsára, a vendég elé tett tányér levesbe, teás csészébe, csizmába, valakinek a sliccébe, dekoltázsába. Bevállalós partybúcsúztató izgalmas pisilések: nyilvános forgalmas helyen, próbafülkében, étteremben, vonat szemetesébe, wc-ben wc papír tartóba, éttermi wc-ben tükörre, ajtóra, falra. Éttermi wc-ben söröspohárba, ami távozáskor ott marad az asztalon visszatöltve bele az elfogyasztott sört... Pisis színdarabok, mint például pisis Csipkerózsika feldolgozás, ahol az alvó csak akkor ébred fel, ha pisi cseppen az ajkára. Hófehérke és a hét törpe, ahol Hófehérke teát készít a törpéknek. Ki pisilt a poharkámba? No és a törpék nem veszik észre, hogy Hófehérke éppen ott alszik, és mindannyian véletlenül lepisilik egyszerre. Szerintem kedvcsinálónak ennyi elég is.

 

A jelentkezéshez a következő adatok lennének praktikusak:

Nemed: férfi/nő

Korod: év

Külső megjelenésed rövid leírása:

Kívánságok, vágyak, aktív, passzív, más nemű vagy saját nemű pisije is érdekel-e, stb.

Egyéb javaslat helyszínre, témára. (melyik országrészben, melyik város közelében)

Egy-egy alkalomra mennyi pénzt tudsz szánni? (helybérlet, kellékek: mint dinnye, sör, üdítők, kaja, esetleg fizetett pisilők személyes költsége)

 

Jelentkezés itt a fórumon, vagy e-mail címen:

goldeenrain@gmail.com

mandinkaharcos Creative Commons License 2010.09.27 0 0 3019
Sajnos én sem találtam még olyan lányt akit érdekelne ez a téma... így most is kénytelen vagyok a magaméval beérni.;)
peelover Creative Commons License 2010.09.26 0 0 3018
Hát az bizony nagyon jó lenne, de azért elég nehéz kideríteni, hogy ki az aki benne lenne, meg nagyon körülményes evvel előhozakodni, hogy mi lenne, ha kipróbálnánk vagy valami! Ahoz, hogy ebben valakinek része legyen szerintem véletlen szituáció, és hatalmas szerencse kell. Én bármit megtennék érte.
Előzmény: shine73 (3017)
shine73 Creative Commons License 2010.09.23 0 0 3017
Hát ami késik nem mulik . Annyi bevállalós lány van ki tudja elöbb utobb csak akad egy finom muff aki pisil is közben :)
Előzmény: peelover (3016)
peelover Creative Commons License 2010.09.23 0 0 3016
Sajnos Pécs körül sincs.
shine73 Creative Commons License 2010.09.22 0 0 3015
Hu igazán felpörögtem itt az olvasottaktól . Régi vágyam ugy elégíteni ki hölgyet hogy nyalás közben pisilne . Biztos nincs ilyen Szolnok körül . .
netista Creative Commons License 2010.09.20 0 0 3014
:-)izgi történet és ismerős is.Mi is sokszor művelünk ilyet!De a parton is izgató nem csak a vízban:-)akár simogatni is egymást.
Előzmény: Törölt nick (3013)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.17 0 0 3013
Nem biztos, hogy ide ilik, de megosztanám egyik legjobb pisilős élményemet.
Feleségemmel a dunaparton napoztunk, már esteledett de ez olyan nyár este volt amikor még a nap magasan jár fent az égen. Napközben sok vizet iszunk a nagy meleg miatt. Így aztán mindkettőnknek pisilni kellett, fürdrni már nem akaródzott ezért elhatároztuk, hogy csak olyan térdközépig bemegyünk és ott csurgatunk eggyet mintha csak napoznánk. Ilyenkor még viszonylag sokan vannak a parton, meg akartuk őrizni a látszatot. Mikor beértünk, feleségem azonnal eleresztette magát és mondta "Én már csurizok", a női anatómiánál fogva nekik ez lényegesen egyszerübbb. Én hagyományos fürdő nadrágot hordok, ami ugye egy kicsit kordában tartja a szerszámot. Tehát még a cerkának helyezkednie kellett meg a húgycsónek is kisimulnia, hogy aztán végre elinduljon a várva várt megkönnyebbülés. Ami nem is maradt el, de én úgy keresztül huggyoztam a fürdőnadrág vékony szövetét, hogy az intimitás egy pillnat alatt szerte foszlott. Mintegy méter magasról mintha fürdőnadrág se lenne rajtam bele csobogtam a duna hűs vizébe. Ami meglehetősen nagy zajjal járt, már a környezet csendjéhez viszonyítottan. Természetesen nem hagytam már abba, hogy ki mit hallott látott ebből azt nem tudom, de mi megszakadtunk a röhögéstől, hogy milyen ügyesen lepleztük ezt a pisilést. Hát én a röhögéstől szó szerint bepisiltem.
Alpesi Vadász Creative Commons License 2010.09.16 0 0 3011
Nagyon hálás vagyok a tanácsért. A legjobbkor érkezett. Miután elolvastam indultunk ugyanis egy titkos kirándulásra. Eldöntöttük, hogy mindent megpróbálunk, amit lehet. Másnap reggeltől csak dinnyét és epret ettünk, no meg sok vizet ittunk. Meg is lett a hatása. Egy idő után szinte félóránként kellett pisilnünk. Először én kaptam egy forró erős sugarat a meredező farkamra. Nagyon jól esett! A következő felvonásban és lőttem a puncijára és kimondottan élvezte.
Ekkor jött az első szex, majd amikor ismét ránktört az inger, akkor már inni is akartam. Úgy terveztük, hogy én eléje térdelek, nyalogatom a punciját és ő szép csöndben elengedi. Ez nem jött össze, mert azt mondta, hogy ha izgatom, akkor nem tud pisilni. Ezért távolabbról - és így is percnyi várakozás után - ürített a számba. Az első slukk meglepett és nem volt épp kellemes. Kicsit szúrós íze volt. Aztán lassan megszoktam. Nagyon keveset nyeltem le, a nagyobb része visszafolyt a számból. Inkább maga az esemény izgatott, mint az íz. Ezután ő következett. Előbb a melleire engedtem, majd fokozatosan emeltem a sugarat a szájáig. Először csukva tartotta, aztán lassan kinyitotta. Igazából nagyon kevés jutott be, mert a "municióm" elfogyott. Szerinte sem a pisi íze az izgató, hanem az a lelki közelség, és felszabadultság, ami egy ilyen kapcsolatot/kísérletet is lehetővé tett. A nap végén még kölcsönösen "zuhanyoztunk" egyet, de az igazság az, hogy egy kicsit meg is csömörlöttünk, ezért eldöntöttük, hogy egy ideig nem folytatjuk. Ez az idő tegnap járt le. Másodszorra már minden természetesebb és könnyebb volt.
Bakator01 Creative Commons License 2010.09.11 0 0 3010
Pisi kaki szexhez keresek sexpartner én egy 27 éves bi fiú vagyok
a címem:
bakator@index.hu
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.04 0 0 3009
Én elhiszem Neked maximálisan, de sajnos ilyenhez még nem volt szerencsém. Akár megnézni is szívesen megnézném. Az ilyen videókat is nagyon szeretem.
Előzmény: peeimádat (3003)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!