Keresés

Részletes keresés

Faramir74 Creative Commons License 2020.11.29 0 0 2413

Ja ha Fésűs Nellyre utalhat a fésű mint a marslakó a Marsalkóra.

zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.29 0 0 2412

Nagyon jó tippnek tűnik Fésűs Nelly az általad összegyűjtött nyomokkal, és még ez a kihívó, "túl sok" viselkedés is illene rá! :) Nem tudom, mikor vették fel az Álarcos most futó epizódjait, maximum az zavarhat be, hogy a Sztárban Sztár élőben sugárzott döntőjében nem vett részt, és azt azzal indokolták, hogy pozitív lett a tesztje, tehát neki is kiesett volna 10 nap.

 

(Én még mindig adok némi esélyt a Gallusz Niki tippemnek, vele is vannak egyezőségek, de meglátjuk... (remélem, még ma :D ))

Előzmény: Ilhilla (2411)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.29 -4 0 2411

Persze, hogy nem, csak "úgy csinál" a Röfi, hogy ne is sejtsük, ki ő! :-)

 

Nekem azonban van egy tippem, mert "ezerrel nyomozok"!

 

Nézzük a nyomokat:

- a bőröndben nem látszik a forgatókönyvön a mű címe, tehát egyáltalán nem biztos, hogy a "........s város" a Bűnös város és a nyom a "Valami Amerika" - a nyomozók félrevihették a nézőket Oroszlán Szonjával és a többiekkel, 

 

- a bőröndben lévő többi tárgyat, sminkkészlet, hajkefe, fésű figyelmen kívül hagyták, pedig a tippemre egyértelműen utalnak,

- több évtizede a képernyőn van, 

- imádja a fényt, a csillogást, az állatokat és a virágokat, a természetet,

- közönség-kedvenc filmsorozatban szerepelt, 

- lánycsapat vezetője volt, 

- szereti mindenbe beleütni az orrát,

- a limbóhintó alatt is átfért,

- Bence szívecskés emojit küldött neki,

- szerepelt egy férfimagazin címlapján.  

 

FÉSŰS NELLY, mert

- a bőröndben benne volt a fésűje

- több évtizede képernyőn van

- szerepelt a Barátok köztben,

- a "Dívák" nevű csapat vezetője (a "lány" félrevezetés, de egy háromtagú revüénekes csapatról van szó)

- szerepelt a Fenyő Miklós által szerzett musicalban, ahol volt limbóhintó.

- Bence küldhetett neki szívecskés emojit, mert együtt szerepeltek a Nyerő párosban, szorosabb az ismeretségük, 

- a PlayBoy címlapján is szerepelt és

- szeretui mindenbe beleütni az orrát (ezt többször is láthattuk tőle az évek során)!

 

Az, hogy egyetlen adás erejéig ősszel volt a Sztárban sztár műsorában, semmit nem jelent, mert szabadúszó és lehet, hogy éppen emiatt a műsor esett ki olyan hamar!

 

A melltartó ledobását, Geszti dicséretét, a "sertés földanyaságot" jelző nyomokra még nem találtam megoldást. 

 

 

 

 

 

Előzmény: zöldtulipán (2410)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.29 0 2 2410

Nem hinném, hogy Claudia ez a Röfi is (bár kétségtelen, az legalább meglepő lenne :D ), de én azt remélem, ma este azt tudjuk meg, hogy ki a Röfi... ;)

Előzmény: Ilhilla (2409)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.29 -3 0 2409

Miller Dávid legalább annyira egyértelmű lenne, mint Molnár Áron, rajtuk én már egyáltalán nem lepődök majd meg, jó pár adás óta "csak" azt figyelem, hogy milyen jól énekelnek, azt már egyáltalán nem, milyen jól rejtőzködnek! :-)

 

Láttam délután ezt a "szalad a Röfi, mikrofont akar eldobni" előzetest és beugrott: mintha Claudiát látnám. Csak nem öltözött be ismét? :-)

Előzmény: zöldtulipán (2408)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.29 0 0 2408

Ez is azt példázza, hogy amit sokan felkapnak, az lehet hamis nyom, de ezt el is mondják, hogy a 3-ból csak egy igaz (tehát 2 hamis!), csak erre sokan nem figyelnek. (mint ahogy a Banánnál is sokaknek még mindig az a fő érve, hogy azért Veréb Tomi, mert titokban nősült, és azért nem lehet Miller Dávid, mert neki nincs felesége, holott ez is egy ilyen 3-ból 1 tipusú nyom volt. :) ) Sokan tippeltek a Kaktusznál Hajdu Steve-re (a nyomozók is), nyilván azért dobták be akkor a szerkesztők ezt a mondatot, hogy továbbra is fenntartsák ezt a gyanút.

Előzmény: Ilhilla (2406)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.29 0 0 2407

Vele kapcsolatban említették is a nyomozók, még nagyon a műsor elején, (ha jól tudom Bea,) amikor csak tippelgettek a Kaktuszra. (Bea jól ismeri Steevet.)

Előzmény: Ilhilla (2406)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.29 -4 0 2406

Akkor most már elárulom: Hajdú István (Steve) vonatkozásában olvastam, hogy speciális talpbetétet visel, mert 11 lábujjal született.

 

Ez is azt példázza: a közölt nyomok sokszor félre tudják vinni az embert! :D 

Előzmény: TonyBrasco (2405)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.29 0 0 2405

Szerintem az a Kaktusz volt, és így Dr. Tóth Tamás.

Előzmény: Ilhilla (2403)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.29 0 0 2404

A Kaktusznál volt ez nyom, de ő már lelepleződött. (Illetve nem is biztos nyom, csak a 3 állítás egyike volt, amiből csak egyik igaz. Lehet, hogy pont ez volt a megtévesztés, és arra a celebre akarták terelni a gyanút, akit most megtaláltál? :) )

Előzmény: Ilhilla (2403)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.29 -4 0 2403

Találtam egy cikket, amiben egy celeb esetében arról írnak, hogy "11 lábujjal született"!

Emlékszem, hogy valamelyik versenyzővel kapcsolatban elhangzott ez, de most nem rémlik, hogy az előző évadban, vagy a mostaniban, ezért nem akarom -még- felfedni, kiről van szó. 

 

Tudja valaki? 

TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.26 0 0 2402

Hát ha maga Marsalkó Dávid, egy Marsalkó Dávid hasonmásversenyen csak 5. lenne, akkor Marsalkó Dávid nem játszhatja, csak az első.. :))

Előzmény: zöldtulipán (2401)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.26 0 1 2401

Kérdés, hogy akkor vajon most ki játszhatja Marsalkó Dávidot? :)))))

Előzmény: Faramir74 (2400)
Faramir74 Creative Commons License 2020.11.26 0 2 2400

Falusi Oszvaldosan, Nagy Ervin hevesisen énekelt és mozgott zseniálisan. Mindkettejüknek grat, mert kiválóan eljátszották a hamis nyomos előadót.

Előzmény: zöldtulipán (2396)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.25 0 3 2399

Ha jobban is énekel, mint az X-faktorban, ezért közel sem énekel úgy, mint a Banán. :)

Előzmény: Ilhilla (2397)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.25 0 2 2398

Szerintem hiba nélkül egy dalt nem tudna előadni, csak azért, mert pár másodperc erejéig a Nyerő Párosban nem volt hamis, messze menő következtetéseket abból nem vonnék le a helyedben.. :) És igen, ő inkább lenne sütőtök, mint banán.. :D

Előzmény: Ilhilla (2397)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.25 -4 1 2397

JFK jobban tud énekelni, mint az X faktorban, így akár ő is lehetne, de nagyon szereti a hasát (lásd facebook oldalára kitett videók) így kétszer akkora, mint a Banán! :-)

Előzmény: zöldtulipán (2396)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.25 0 2 2396

Persze, ez bevett szokás, hogy ha felmerül egy név egy jelmezhez, aki egyébként nem az adott személy, akkor a szerkesztők direkt ráerősítenek a nyomokkal. Ebben az évadban is volt ilyen, a Békát is elvitték Oszvald Marika irányba. Arról nem is beszélve, hogy ha az álarcos is van olyan ügyes, akkor ő is rá tud erre játszani. (Falusi Mariann említette is, hogy miután a nyomozók teljesen beleszerettek Adél ötletébe, ő is megpróbált oszvaldosan énekelni, mozogni... :) )

 

(Ami durva lenne JFK, mint Banán, ennyire tudna énekelni? kérdésedre:

Jajj, ezt csak poénnak írtam TonyBrasco Einstein ötletére :D (ha már állandóan a Jimmy nyomot emlegetik)

Előzmény: Faramir74 (2393)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.25 -4 0 2395

"Szeress most!" - magyar szappanopera, amit 2003-2006 között sugárzott a csatorna (a BK-t televíziós sorozatként jegyzi a wiki)

 

A szappanoperában MÜLLER ATTILA a nők kedvencét játszotta (ő a hódító?), tud énekelni, valamilyen szinten kötődik a csatornához.

 

A BK "hódító" szívtiprója 2005 körül Kertész Géza volt, NÉMETH KRISTÓF alakította, a csatornához jelenleg is több dolog köti. 

 

A testalkata alapján Kristóf jobban esélyes, de más "nyomot" nem találtam, ami egyezne (de ez az "egyházi dalok kántálása" nagyon emlékeztet valakire).  

Előzmény: Ilhilla (2394)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.25 -4 1 2394

"Kétezres évek derekán HÓDÍTÓ szerepét játszotta", tehát ez lehet az igaz állítás, ha nem Marsalkó és nem Manuel a Baba.

 

Akkor nem lehet a 18 év alatti két fiatal srác egyike sem, mert -ha jól gondolom- ez a dátum 2005 lehet, esetleg 2004, vagy 2006., de akkor ezek a srácok még általános iskolások voltak. 

 

Ha a BK-ról van szó (kétezres évek derekán csak ez a szappanopera ment?), akkor ki lehet? Nem biztos, hogy az RTL-en sugárzott sorozatról van szó!

 

Nem rémlik, hogy pl. a "Szeress most!" sorozatot mikor sugározták, esetleg ott volt-e "hódító".

 

https://rtl.hu/rtlklub/alarcosenekes/2-evad-minden-amit-eddig-a-babarol-tudni-lehet

 

Ezek a nyomok számomra egy "nagy katyvasz", mert nem tudom, hogy olyan énekelni tudó személyre gondoljak-e, aki tűzoltó akart lenni, vagy tűzoltót alakított, de közben "egyházi dalokat is kántált", ráadásul imádja a narancslevet... stb. 

 

Lehet, hogy mégis a csatornához köthető személyről van szó, mert majdnem a műsor végéig bent tartották?

 

Szóval "megfertőztetek" és egyfolytában agyalok! :-)

Előzmény: TonyBrasco (2392)
Faramir74 Creative Commons License 2020.11.25 0 2 2393

Annyit a tavalyi alapján is jeleznem kell, volt olyan, hogy a nyomon 2 személye utaltak, melyek többsége 8Nagy Ervin) helyes, kisebbsége (Hevesi Tamás) rossz volt.

Aztán Árpa Attila, nála a nagyobbrészt szabó Győzőre, kisebbrészt szabó simonra koncentráló rossz tippek voltak. Árpában pozitíve csalódtam, laza tudott lenni.

 

Nos idén is lehetnek valószínű tippek (Molnár Áron, Miller Dávid, Marsalkó)

Malac lehet Gallsuz, ha a tavalyi Nyuszi, lehet Muri Enikő, Sütő Enikő, Tóth Gabi, valami Palyboy nyuszi is nem világos.

 

És lehetnek hamis nyomok, ami alapján valaki mást kell keresni.

Babánál, top4-es általam egyáltalán nem ismert Brunó szerepeltetése szégyen lenne

 

Ami durva lenne JFK, mint Banán, ennyire tudna énekelni?

Császár Előd, mint Zebra? Ennire laza és jó fej lenne?

Manuel mint Baba? Ennyire sokoldalú tehetség lenne?

 

TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.25 0 2 2392

A Familia Kft már 2000-ben nem volt meg, tényleg a BK maradt talán az egyetlen szappanopera szintű sorozat, ami akkor épp ment, és akkor végiglapozva a fiatal férfi szereplőket talán Németh Kristóf lenne Kertész Géza szerepében, esetleg még Kinizsi Ottó, de tényleg passz.... más nem ugrik be, aki egyáltalán belevágna a képbe, mert vagy későbbi szereplő volt (pl. Solti Ádám, Bozsek Márk), vagy még annyira sem passzolna, mint Kristóf.

Előzmény: Brokkoli11 (2391)
Brokkoli11 Creative Commons License 2020.11.25 0 1 2391

A babánál az előző adásban 3 állítást mondtak:

 

  • 2004 óta a színpadon áll, de akkor még egymaga volt. => Ez Marsalkó Dávidra utal.
  • Pár éve az internet mutatta meg magát és figyeltek fel rá => Ez Manuelre utal.
  • A kétezres évek derekán a hódító szerepét játszotta egy magyar szappanoperában. => Ez a harmadik állítás.

 

A Manuel tipp az totálisan irreális, szóval én azt ki is zárnám. 

 

Ezek alapján a baba vagy Marsalkó Dávid, vagy pedig valaki akire a harmadik állítás igaz, tehát új tippeket ezen a vonalon érdemes keresni.

 

Magyar szappanopera lehet a Barátok Közt, de az is lehet hogy még ezen is csavartak egyet.

CérnaSzáll Creative Commons License 2020.11.25 0 1 2390

Haumann Mátén volt ilyen Répajelmez a Kölcsönlakásban emlékeim szerint.

schanc Creative Commons License 2020.11.25 0 1 2389

A Babánál én is kezdem azt érezni, hogy nagyon meg fogunk lepődni.

Egyébként a kisfilmben a Halott Pénz-es dalcímeket azután mondták csak, hogy Balázs bedobta a Marsalkó-tippet. Tehát akár innen is félremehetett a dolog.

 

Bár az "Egyházi dalok kántálásának köszönhetem, hogy ilyen szépen énekelek" infó még így is elég erős Dávidra.

Előzmény: TonyBrasco (2387)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.25 -3 0 2388

Érdekes, hogy pl. Fluor Tomi esetében Istenes Bence egyből rávágta nevet és így lelepleződött, pedig a zsűri nem lett volna nyomon. 

Szerintem ezt Bence elszúrta, de -mert Fluor nem igen tud énekelni- az is elképzelhető, hogy ennyit vállalt be eleve. 

 

Marsalkó esetében Balázs legalább olyan régen hangoztatta a nevét, mint pl, Bach Szilviáét, őt is jó pár adáson átengedték, végül mégis leleplezték, holott a nézők (facebook) nem voltak egyértelműen meggyőződve még arról sem, hogy nő, vagy férfi, Sípos Petit emlegették. Itt van az Egér személye is, már legalább 2 adás óta (de Claudia szereplése óta tuti) 100 % volt a zsűrinél Feke Pál, a nézőknél nem, ennek ellenére leleplezték. 

Egyszóval: össze-vissza adják a tippjeiket!

 

Ha Marsalkó van a jelmezben, miért nem leplezik le, hiszen a nézők is többségében őt tippelik. ha Manuel, akkor szintén, mert a nézők másik fele őt gondolja. Erre mit csináltak, elvitték az egészet s 18 év alattiak irányába és bedobták a két fiatal srác nevét, holott a nézők többségének fogalma sincs, kik ők (olyan lesz, mint Rubint Rella esete) és csalódni fognak! 

Előzmény: TonyBrasco (2387)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.25 0 0 2387

Én Babánál arra hajlok, hogy leginkább Marsalkó az, csak mivel túl hamar és túl egyértelműen ráterelődött a gyanú, még a műsorfolyam elején, ezért minden eszközzel próbálják elterelni róla, de legalábbis elbizonytalanítani mindenkit. Ha meg mégis Manuel, akkor meg respekt neki, mert ilyen sokoldalúságot, fegyelmezettséget, az X-s szereplése után nem néztem ki belőle, ha pedig rajtuk kívül más, akkor... hát igen, ezért izgis a műsor.....

Előzmény: zöldtulipán (2385)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.25 -3 0 2386

Igen, ezeket tartom is és -mint jeleztem- nem a fórumtársaim "nyomozásait" untam meg, hiszem hogy jönnék én ehhez! :-)

 

A zsűri hülyeségeit rühellem (Kabát miatt már csak nyomokban néztem a legutóbbi adást) és vált már-már érdektelenné számomra ez a műsor! Már nem is kelt bennem izgalmat, hogy ki a Zebra és a Banán, mert tudom, legalábbis a nyomok Molnár Áron és Miller Dávidot egyértelművé tették számomra!

Ha majd más lesz a jelmezben, akkor viszont nagyon meg fogok lepődni! Egyébként az egyik reggel megfigyeltem Miller Dávidot, akinek sokkal szélesebb a válla, mint a Banáné! :-)

Előzmény: zöldtulipán (2384)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.25 -1 2 2385

A Zebra és a Banán személyében én továbbra is biztos vagyok, a Baba nálam is necces, pont a többiekhez képest túl sok túl egyértelmű nyom miatt, amivel Marsalkóra céloznak, illetve azt ugyan nem hiszem, hogy kiskorú (az a nyom a Baba karakterre vonatkozik), de ha magának a személynek (korától függetlenül) nincs jogosítványa, az kizárná Marsalkó Dávidot.

A Röfinél pedig továbbra is attól tartok, hogy az RTL jó poénnak tartja visszahozni a tavalyi győztest.

Előzmény: TonyBrasco (2375)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.25 -1 3 2384

Ilhilla 2020.09.19
-1 0 1538

Ügyes! Teljesen nyilvánvaló! :-)

 

Ezt írtad a Zebrát leleplező videómra a legelején...

 

Ilhilla 2020.09.19
-4 0 1549

Mit kell azon érteni, hogy "csúnyán hamar"? :-)

 

Csaknem azt,hogy itt a fórumon ne találgassunk és ne "nyomozzunk"? 

Előzmény: schanc (1547)

 

Ezt pedig egy másik fórumtársnak... :)

 

Tényleg nem kötözködni akarok, csak nekem teljesen úgy jött le rólad, hogy te is részt veszel a nyomozósdiban, és élvezed a műsort, ezért lepett meg, amit most az unalomról írtál.

De nyilván elfogadom mindenki véleményét, így szép a világ, ha nem gondolunk mindent egyformán, viszont normálisan meg tudjuk beszélni az esetleges véleménykülönbségeket! :)

 

 

Előzmény: Ilhilla (2378)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!