Keresés

Részletes keresés

lasztifan Creative Commons License 2024.04.02 0 0 21754

Köszönöm a választ!

Előzmény: Megapolis (21753)
Megapolis Creative Commons License 2024.04.02 0 0 21753

Nehéz ügy tényleg amikor nekem előjön akkor a következőket teszem:  Céklalé, fokhagyma, savanyu káposzta, propolisz, tőzegáfonya, tökmagolaj, bioco prosztamen DM-ből, és lassu kocogás vagy séta. 3-4 nap alatt normalizálodik a helyzet.

 

De ez a szar egyén függő mind1 leírtam.

 

 

utazo32 Creative Commons License 2024.04.02 0 0 21752

Ehhez jó segitség 2.5 - 5 mg Tadalafil.    Én sem vagyok impotens, áll nélküle is, de valahogy jobban van kedvem tőle, és jobban is ürül. Amerikában alkalmaznak amúgy 5 mg tadalafil-t , rendszeres szedését gyulladásra és fájdalomra is. Sokan jelentősen javulnak tőle.

Egy

Előzmény: lasztifan (21750)
utazo32 Creative Commons License 2024.04.02 0 0 21751

Probálj meg rendszeresen , minden nap üríteni.

Ha kitakarítod a lerakodott váladékot, akkor nem fog feszíteni, és nem is fog fájni. Ez a tapasztalatom, több mint 10 éves gyulladással, ami hullámokban , jobb rosszabb.

 

Előzmény: lasztifan (21750)
lasztifan Creative Commons License 2024.04.02 0 0 21750

Persze, hogy nem játék! Így "élek" 6 éve, én már csak tudom.

15 orvoson vagyok túl...az összes "nagy névnél" voltam már. Sajnos érdemi segítséget egyik sem jelentett (de ezt a fórumozók jelentős része pont olyan jól tudja, mint én).

Jelenleg Rosta az orvosom, ő legalább olcsóbb és jól ismeri a problémát (de persze segíteni ő sem tud).

Az "internet népéhez" azért fordulok, mert a betegek tapasztalataiból lehet kizárólag tanulni és ha szerencsénk van, rálelhetünk itt olyan infóra, ami esetleg a saját állapotunkon tud javítani

Előzmény: PBateman (21748)
lasztifan Creative Commons License 2024.04.02 0 0 21749

Köszi a választ!

Előzmény: watson75 (21747)
PBateman Creative Commons License 2024.04.02 0 0 21748

Ha ilyen fájdalmaim lennének, én biztosan orvossal konzultálnék, nem egy fórumon kérnék ilyen-olyan javaslatokat. 

 

7-8-as az már nem játék, az életminőséget jelentősen befolyásolja, szeirntem ne az internet népére bízd magad.

Előzmény: lasztifan (21746)
watson75 Creative Commons License 2024.04.02 0 0 21747

Lyricat használtam, nem vált be. Ami bevált a skudexa és a cataflam. Főleg a skudexa.

Előzmény: lasztifan (21746)
lasztifan Creative Commons License 2024.04.01 0 0 21746

Tényleg semmi javaslat/ötlet/bármi a fájdalom ellen??

Tudom, h ez nem gyógyítható betegség (6 éve vagyok benne), de valami hasznos tapasztalat biztos van itt a fájdalom enyhítésével kapcsolatban. Segítsetek légyszi !!!

lasztifan Creative Commons License 2024.03.23 0 0 21745

Sziasztok,

valakinek van esetleg tapasztalata a Lyrica (pregabalin) nevű gyógyszerrel kapcsolatban? Illetve: próbálta valaki szteroiddal (pl. Medrol) csillapítani a gyulladást/fájdalmat?

Légyszi', csak releváns, személyes tapasztalaton nyugvó hozzászólást írjatok!!!

Brutális fájdalmaim vannak (10/7-8-as erősségű), komoly, hatékony fájdalomcsillapításra lenne szükségem.

Köszi!

Storm81 Creative Commons License 2024.03.21 0 0 21744

Szia, ez a Grape Vital gentleman végbélkúp?

Egyébként azért szedem folyamatosan a Mannózt, mert ha nem szedem 2 napig, ég az egész kismedencém.

Szóval olyan 8 hónapja szedem folyamatosan a Walurinallal együtt, mert azt vettem észre, ha csak az egyiket szedem, az nem elég.

De egyrészt már unom, másrészt nem vagyok benne biztos, hogy ezt lehet-e ilyen hosszan szedni... egyre jobban zúg már a fülem, lehet van köze hozzá, bár azt olvastam ez pont nem olyan cuokr, ami felszívódna a véráramban.

Előzmény: XA27 (21743)
XA27 Creative Commons License 2024.03.21 0 0 21743

Szia! nekem ciprofloxacintól ég a lábam 2022. szeptembe róta, elvagyok már vele Lyrica szedése esetenként. AB max két hétig nekem sumetrolin jött be. kérdés van baci a vizeletben vagy nincs. ezt kéne tisztázni ha van célzottan ami erre kijön és 20-30 éves ( azóta használjuk) AB a jó, erre kevésbé rizisztensek a bacik. ami még szóba jöhet ( nálam ez hat) csabai csepp+ csabai prosztata kúp). persze ez egyén függő, kinek mire reagál. D-mannóz jó, DM mivolis termék árban minőségben 2 hónap után szünet. állandóan szedni nem tudom mi értelme van. 2 hónapja nekem újra előjött dokihoz nem mentem, 2 üveg csabai csepp+ 1 doboz ( 10 db ) kúp és 2 üveg propolisz, aranyvessző teával, 1 Mivolis d-mannózzal.  javultam ettől 20 napig szedtem, először csabai, utána a d-mannóz. a következő 3 hétben csak tea és prota men kapszula, jelenleg néha-néha érzem nálam csak a húgycső szokott folymatosan égni, csipni, most már csak esetenként érzem ez tökéletes. 

Előzmény: Storm81 (21742)
Storm81 Creative Commons License 2024.03.21 0 0 21742

Sziasztok,

Tudja valaki, hogy a D Mannózt és a Walurinalt lehet szedni folyamatosan bármeddig? Én erről semmi infót nem találtam...

Tavaly óta küzdök én is ezzel, mivel a kapott savulin akkor kicsináltam a kezeim és lábaim (1 szemtől 3 hónapig égtek a végtagjaim), ezért gyakorlatilag soha nem szedtem antibiotikumot.

Kipróbáltam szinte mindent amit itt vagy máshol olvastam (Prostayol, Prosta men, kurkuma, fokhagyma, pollistimol, propolisz, és még sorolhatnám), de úgy látom, hogy nekem csak a D-Mannóz + Walurinal az, ami nagyjából egy elviselhető szinten tartja a dolgot. Ha nem szedem, 2-3 napon belül ég az egész kismedence részem + a hugycső...

Illetve egy másik kérdés: Lehet értelme most feliratni valami antibiotikumot (tavaly augusztus 1-től kezdődött)? Valami nem Fluro kinolont.

Köszi

Diótörő Creative Commons License 2024.03.15 0 0 21741

Az a gond, hogy itt még senki sem írta, hogy a kapott gyógyszer egyszer és mindenkorra meggyógyította és többet nem volt baja.

Sajnos ez alapján nehéz azt remélni, hogy van egy darab üdvözítő megoldás, ami végleg rendezi ezt a problémát.

Előzmény: Karakhul82 (21740)
Karakhul82 Creative Commons License 2024.03.14 0 0 21740

Tiszteletem!

Pár éve én is szenvedek prosztatagyulladással is,meg talán vesehomok van (orvos szerint legalábbis).. Nem Magyarországról írok,itt a környéken már kilőttem az orvosokat akik szóba jöhettek,de nem lettem előrébb..
Az érdekelne,hogy van e itt szegedi,mert az van hozzám legközelebb,illetve ha igen,akkor tudtok e jó szegedi urológust akihez érdemes elmenni,és nem csak az antibiotikumokkal tömi az embert,hanem tényleg kivizsgálja,és jó szakember?!Ha tudnátok ilyen orvost ajánlani az remek lenne!

Törölt nick Creative Commons License 2024.03.13 0 0 21739

Sziasztok!

Pár mondatban itt hagynám azokat a lényeges dolgokat, amik nekem segítettek, hátha valaki más is kipróbálná.

Többen írjátok az intimtornát, mint segítséget, én kb egy hétig próbáltam, rosszabb lett. Ennek köszönhetően viszont nemzetközi vonalon is eléggé szétnéztem, és valójában rátaláltam olyan gyakorlatokra, amik viszont rengeteget segítettek. Ajánlom mindenképpen kezdésnek ezeknek a nyújtásoknak a kipróbálását: https://www.youtube.com/watch?v=oyGEVPuumtk&list=WL&index=10 Én minden reggelemet ezzel kezdem, este pedig ugyanennek a csávónak az esti gyakorlatsorát csinálom meg. Most akarom majd elkezdni az intimtornát is újra, az az elméletem, hogy az amúgy is nagyon feszes izmokat tovább feszítettem, rendes lazítás nélkül, ettől lett rosszabb. aztán, hogy ezt melyik szakember mondja meg itt Magyarországon, hogy így van-e, vagy egyáltalán mi van, az már ugye a sokszázezer forintos kérdés. Angolul tudóknak ajánlom ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=k4rDBEVKiFo

Amiről viszont azt gondolom, hogy még jobban segített, az a quercetin, bromelainnal együtt. Egyrészt vannak tanulmányok amik hatásosságot mutatnak, másrészt a felhasználói tapasztalatok is azt mutatják, hogy működik. Aki tud angolul, annak ajánlom a reddit prostatitis alegységében a kiemelt posztok végigolvasását, de aki nem annyira érti, az a deepl fordítóprogrammal szerintem simán boldogul. 

Jelen pillanatban attól indulva, hogy minden mozdulattól fáj a herém, nem tudok ülni, vagy bármit csinálni, eljutottam oda, hogy csak picit nehezebb a vizelés, és ejakuláció után kicsit érzékenyebbek a dolgok, mint előtte volt. Hálás vagyok azért, hogy így alakult.

Nekem ez működött, de az mindenkinek látszik, hogy egyszerű, mindenkire érvényes megoldások nincsenek. Ami fontos volt számomra, hogy voltak körülöttem olyan barátok, és társ akiknek őszintén tudtam beszélni a problémáról, az egész helyzetről, és támogatást kaptam. Emiatt egyébként nem tartanám hülyeségnek olyan önsegítő csoport indítását, ahol mentális támogatást kaphatnak azok, akik belekerülnek ebbe az állapotba. 

Z8205 Creative Commons License 2024.03.13 0 0 21738

Szia! Nekem elvileg krónikus kismedencei fájdalmam van , és gyakran szedek aszpirin+c -t , néha hat valamit néha nem , néha kicsit lehúzza a diszkomfortot és segít könnyebben vizelni.

Előzmény: TopGuhn (21730)
PizzaMuncher Creative Commons License 2024.03.10 0 0 21737

Próbáltam, szart se ér 

Előzmény: Karsai János (21728)
paradisso Creative Commons License 2024.03.07 0 0 21736

Granprox-ot próbálta vki? Legutóbb ezt ajánlotta az urologus. 

zproszt Creative Commons License 2024.03.07 0 0 21735

Nekem is volt egyszer úgy 10 éve.. Azóta nem.

Előzmény: Diótörő (21731)
zproszt Creative Commons License 2024.03.07 0 0 21734

Gyulladástól is nő a PSA. (Emiatt a PSA önmagában nem is mérvadó) 4 alatt egyébként normális.

Előzmény: NM73 (21732)
MGB 1967 Creative Commons License 2024.03.05 0 1 21733

Emiatt ne aggódj. 4-ig teljesen jó, de akár 10-ig is. Nekem 10 körüli, de sem az MRi, sem a PCA3 génvizsgálat nem jelez rosszindulatú elváltozást. Akármilyen gyulladás növeli a vérben a PSA-szintet, főleg a digitális rektális vizsgálat. Utána 3-4 hétig nincs is értelme mérni. 

Előzmény: NM73 (21732)
NM73 Creative Commons License 2024.03.05 0 0 21732

Sziasztok, nem bakteriális prosztatagyulladásnál jelentkezett valakinek PSA szint ingadozás?

1,3 -ról indultunk 1 éve, amikor a tünetek durvábbak voltak. Mostanra kb megvagyok, de a PSA felugrott 2,2-re (előtte kicsit meggyötörtem bringával), majd 2 nappig pihentettem és ujra teszteltem - visszaesett 1,8-ra, de még ez is magasabb mint volt.

Diótörő Creative Commons License 2024.03.02 0 0 21731

Én inkább a műtétes topicban vagyok érdekelt, de itt van egy régi történetem:

Nagyon régen, még a szüleimnél laktam, egy recskázás után ijedten tapasztaltam, hogy a produktum véres volt.

Nem mertem szólni, hát elmentem a nemibeteg gondozóba, de onnan tovább küldtek az urológiára.

Fiatal dokira emlékszem, bele kellett pisilnem egy kis lombikba, majd egy prosztata masszázs után egy másikba.

Mivel gennyes volt, kaptam egy gyógyszert - nevére már nem emlékszem- és intelmeket, hogy ne éljek nemi életet egy ideig és kész.

Persze el is múlt és soha többet nem volt vele gondom.

Ezt azért írtam le, mert itt soha senki sem említett véres ondót. Ami persze nem jelenti azt, hogy az itt leírt panaszok nem tartoznak a pr.gyull. kategóriába.

De vajon akkor tényleg gyulladással állunk szemben? Vagy csak egy újabb népbetegség, egyfajta civilizációs probléma keletkezett?

TopGuhn Creative Commons License 2024.03.01 0 0 21730

Van itt valaki, aki a fellángolásoknál aszpirinnel is próbálkozik néha? Ha igen, akkor kérem, írja le, hogy
- mi a tapasztalata; segít-nem segít

- milyen dózist alkalmaz.

 

Elvileg használatos p.gyulladásnál, de semmi egyéb információt nem találok.

Karsai János Creative Commons License 2024.02.28 0 0 21729

Szia. Hol sikerült beszerezned. Leirod a memetet légyszi? 

Előzmény: Matt1973 (21696)
Karsai János Creative Commons License 2024.02.28 0 0 21728

Sziasztok. Gynatren injekciot barmilyen orvos fel tud irni? Ugy tudom ha van recept akkor pesten behizza egy patika. Tennek vele egy probát. Mas.esetleg probalta?

mincike1 Creative Commons License 2024.02.27 0 0 21727

Sziasztok!

Évek óta jóindulatú prosztata megnagyobbodásom van. Korábbi években volt olyan, hogy a sperma színe közepesen barna színű volt. Az urulogus C vitamint javasolt szedni, ami hatásos volt. Most ismét közepesen barna színű. Megnagyobbodásra Teva Saballo Complex kapszulát szedek, nem tudom az jó-e? Van-e javaslatotok esetleg?

NM73 Creative Commons License 2024.02.25 0 0 21726

Dr. Almasi Maria

CsabT Creative Commons License 2024.02.25 0 0 21725

Szia NM73,

Koszonom a valasz es a linket!
Esetleg azt meg tudnad mondani, ki vegez ilyen levator izom masszirozast, te kihez jartal/jarsz? 


Merthnel voltam mar egyszer egy konzultacion, bar sok nagyon jo ertekelest olvastam rola, nekem annyira nem volt jo tapasztalatom. Persze lehet csak rossz napja volt, amugy is gondolkoztam, hogy meg egyszer visszamegyek hozza. 
Koszi!

Előzmény: NM73 (21724)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!