Keresés

Részletes keresés

Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.07 0 0 16
Köszönöm a beszélgetést, ilyesmire gondoltam. Remélem mások is fölkeresik ezt a topicot és mások is beszlgetnek itt.
Előzmény: Törölt nick (14)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.07 0 0 15
Ez pont ezt a célt szolgálja, hogy beszélgetni lehet klf. dolgokról.
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.07 0 0 14
Ja értem. Jó dolog lehet színházba járni. Úgy rendszeresen, meg minden. A mozit igazándiból nem szeretem. Akkor már ezerszer szívesebben elolvasok egy könyvet. Sokkal nagyobb élmény. De végülis mi ez a topic...?
Előzmény: Ternuska2 (13)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.07 0 0 13
Neem! Innen nem ismerek személyesen senkit. Ez az ismeretség a lányokkal több éves. Azonos az érdeklődési körünk. Ez inkább csak ilyen barátság.Nem járunk össze, de tiszteljük és szeretjük egymást mint barátok.
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.07 0 0 12
Úgy érted, hogy itt, akikkel beszélgetsz a topicban, együtt jártok színházba? Vagy nem?
Előzmény: Ternuska2 (11)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.07 0 0 11
Fárasztó az biztos, de feszültséglevezető is. A szinház-kérdést pedig úgy oldottam
meg, hogy 3-an vagyunk senior singlek és együtt járunk, van bérletünk az Erkelbe, aJózsef Attilába és egy kerületi Fellegi Ádám konc.sor.-ra. Egymásnak segítünk az ilyen hírek és beszerz. ügyekben.
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.07 0 0 10
Én is szeretnék járni színházba, méghozzá gyakran. Csak sosincs rá időm, pénzem :(
Viszont egy csomó mindent megnéznék színházban, pl. Agatha Christie-regények átdolgozásit, vagy akár Agatha Christie-színműket. Hát, kertet gondozni nem szoktam. Nem túl fárasztó az ilyen melegben? Én a házból kimenni sem nagyon szeretek mostanában, nemhogy dolgozni... Konditerembe járok, heti három alkalommal. De ott van ventillátor meg légkondi :)
Előzmény: Ternuska2 (9)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.06 0 0 9
Szeretem a kertemet gondozni. Ebben az évben egy kicsit lazíthatok a 6 évig tartó
ház-felújitás ill.lakhatóvá tételével./örökség/ Nagyon le volt lakva. Mindez minden energiámat , anyagit, szellemit lefoglalt. Ezeket a dolgokat egyedül kellett kiokoskodnom.

Szeretek szinházba, hangversenyre, és kirándulni járni. Minlél változatosabb
legyen az idő eltöltése.
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.06 0 0 8
Jah, értem. Én Beatles-szel töltöm a szabadidőm, szerintem az a menő. Meg olvasással is. Most olvasom a Da Vinci-kódot, és nagyon tetszik. Meg várom a sulit. Szeretek John Lennonról olvasni, és még beszélgetni az interneten. Te miket szeretesz?
Előzmény: Ternuska2 (7)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.06 0 0 7
Köszi. :-))

A középkoruak topikja ez. Szeretném, ha klf.témákban beszélgetések esetleg viták jönnének. Akár a hölgyek, akár az urak "magányossági" probléáiról.
Általában ez akategória maga válsztja / kivéve az özvegyeket/ ezt az állapotot.
Lehetne esetleg a szabadidő eltöltéséről is beszélni. Kinek mi a menő, vagy esetleg kényszer.
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.06 0 0 6

Itt mit kell/lehet csinálni...? Segítenék, mert nagyon kevesen vannak itt, és ez nem jó.

Előzmény: Ternuska2 (5)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.06 0 0 5
Köszöntelek!

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.06 0 0 4
Sziasztok!
Ternuska2 Creative Commons License 2005.07.25 0 0 3
Mi ez a tolongás!?? -csak nekem vannak gondjaim, de kivel beszélgessek róla?
Előzmény: Ternuska2 (2)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.07.23 0 0 2
Keves pedró2!
Beszélgessünk?
Előzmény: pedro2 (1)
pedro2 Creative Commons License 2005.07.23 0 0 1
hőlgyeim , egy úr szive szabad egy új kapcsolatra
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.23 0 0 0
Nem 0 ilyen ember van.
Ternuska2 Creative Commons License 2005.07.23 0 0 topiknyitó
Hölgyeim, Uraim, szabad a pálya, lehet levelezni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!