Keresés

Részletes keresés

mokuss Creative Commons License 2001.10.02 0 0 257
En ugytrudtam, hogy az ur "odaat" van, persze nemlehet az ember semmibesem biztos...
Előzmény: állati emlék (256)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.02 0 0 256
"es ez a topic mintha a linkjeim miatt jott volna letre... "

Mokusskám!

Az Úr adta, az Úr elvette!

Előzmény: mokuss (252)
mokuss Creative Commons License 2001.10.02 0 0 255
Ez pontosan igy van...
Ha nemhiszed el, hogy ebben az evben nem volt bevetelunk (semmi...) akkor lehet kerni hivatalos vizsgalatot is!
Filly: a vitarol anyit, hogy pont te vagy a legpofatlanabb kerdezo... aki asszi, hogy a kerdestol sokan megjednek, de mivel lassan szakmamma valik par ehhez kapcsolodo tema, nem hagyhatom, hogy valotlan tezisek keringjenek...

Persze véleményed szabadon cirkálhat, de ha azt nyilvánosan közreadod, es az igazságot sert... azt mar masnak hivjak...

Tovabbi hasznos szerveződést!

Előzmény: Filly (254)
Filly Creative Commons License 2001.10.02 0 0 254
Na jó, részemről tényleg vége. Mert ez nem vita. Aki végigolvassa ezt a topikot (is, meg azokat, ahol még megnyilvánulsz), pontosan tudni fogja, mi a helyzet veled.
Előzmény: mokuss (252)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.10.02 0 0 253
Filly! megkaptam köszi. replyztem is. aztán majd lesz valami.:O)) ha nem jól csináltam volna, majd kiderül a napokban..
mokuss Creative Commons License 2001.10.02 0 0 252
Nincs itt semmifele kesztyu... dolgoztam neminemuleg a szegedi ejszakaban, megtudom vedeni magamat, raadasul kesztyu nelkul...

Filly: en nem meggyes munkaugyi problemait vitattam, te szerencsetlen, nem erted??? Egyszer irta az e-mailjet, amvel felajanlotta, hogy segit jobb lapot csinalni, amire nem valaszoltam, es utanna mintha durvabb hangon kezdett volna beszelni...

Szerintem nem kell gyerekeskedni...

es ez a topic mintha a linkjeim miatt jott volna letre...
azota sok mas linket is latok, az nemzavar senkit?

Egyeb adomany, Yah, neha veszek papirt, meg tonert a nyomtatóba... adok magamnak neha belyeget, hogy az egyesulet leveleit fel tudjam adni... ahan...

Nem a mi egyesuletunk kapta a 20+6nullaFt-os 1%-ot, es a nyugati verdat:)) az masik szervezet...

Előzmény: Filly (249)
Filly Creative Commons License 2001.10.02 0 0 251
Tényleg, ezzel mit akartál írni?

A végére minden kiderül, vagy a végére mindenki derül? :oD
Előzmény: mokuss (246)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.02 0 0 250
Mokuss mintha felvenné a kesztyűt...
Előzmény: mokuss (248)
Filly Creative Commons License 2001.10.02 0 0 249
Most is tartom a véleményem, hogy taknyodon csúsznál tova, ha találkoznánk. Az ok pedig, amit már szintén leírtam, az a minősíthetetlen, undorító, aljas, szemét, hátbatámadós módszer, ahogy egy normális vita közben egyszercsak elkezded Meggyest b@szogatni munkaügyeiből kifolyólag.

Az adó miatt sem vádolt meg senki, csak rákérdeztünk. Ha akkor rögtön válaszolsz, talán még hiteles is lett volna :o) Tényleg, ha 1%-otok még nincs, egyéb adományokat csak kaptok? :o)

Előzmény: mokuss (248)
mokuss Creative Commons License 2001.10.02 0 0 248
Fily: 78-bol:
"Ha személyesen találkoznánk, dobbantóleckéket vennék az orcádon a gerendagyakorlatomhoz. "

Atneztem ezt az egész ökörködést mégegyszer:
és már azzal is megvádolt valamelyőtök, hogy az adók 1%-át esetleg nem arra herdáljuk, amire kéne...

Van adószám kiírva, de mivel 3. évesek vagyunk, nem jogosult a szervezet az adó 1%-ra, es aki nekunk adta, azt más szervezet fogja megkapni...

Nem kezdem ujra, senki ne ilyedjen meg... és nagyon örülök a kezdeményezéseteknek, ami remélem nagyobb eredményt hoz, mint a mi "nagy szar" tevékenységünknek...

Majd egy év mulva én is azt kérdem, hogy nah hány kutyát, macskát, csincsillát mentettetek meg a sintérek, a szőrmekészítők elöl...

:))

Előzmény: Lord Iffy (247)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.10.02 0 0 247
tudjuk, utoljára szólsz hozzá...:O))
ki akart kinyirni????
Előzmény: mokuss (246)
mokuss Creative Commons License 2001.10.02 0 0 246
a_vegere_minden_ki_derul...

a felvonulason en is ottleszek, szereny reszunkkel kepviseljuk magunkat, Hiszen Allatvedo es Tembar Szovetseg tagok vagyunk vagy miaszosz. Ugyhogy aki parszaz beszolassal hatrabb ki akart nyirni, azt varom sokk szeretettel a helyszinen...

Előzmény: Lord Iffy (242)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.10.02 0 0 245
ááá, nekem magas szintü a kommunikáció itt.:O)) de szivesen segitek ahol tudok (értem itt honlapkészitésben). ha bevesztek a galleribe ráérek szinte minden nap böngészni.:O))
Előzmény: Filly (243)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.02 0 0 244
Sajna felvonulni nem tudok menni. Pedig azon tűnôdtem, remek alkalom lenne egy kis közvéleménykutatásra az állatvédô szervezetekkel kapcsolatban.

Miccótok?

Előzmény: Lord Iffy (242)
Filly Creative Commons License 2001.10.02 0 0 243
Van :o)
Csatlakozol?
És Monthy?
Előzmény: Lord Iffy (242)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.10.02 0 0 242
:o)) miért, van benn érdemre méltó rész? :O))

apropo, nem gyöttök a felvonulásra vasárnap?

Előzmény: állati emlék (241)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.02 0 0 241
Helyes-helyes, gondolkodj!
A topicot olvastad? Úgy értem, amit érdemes belôle.
Előzmény: Monthy (240)
Monthy Creative Commons License 2001.10.02 0 0 240
Engem is érdekel a téma. Most azon gondolkozom épp hogy lesz e nekem időm.
állati emlék Creative Commons License 2001.10.02 0 0 239
Az egyetlen állatokkal kapcsolatos dolog a járdatakarítógépre szerelhetô kutyaszarszippantó elem volt. viszont életemben nem láttam még ennyi tűzoltócsapot egy helyen.

Csináljunk állatvédelmi szakkiállítást! ANITECH :))

Előzmény: Filly (238)
Filly Creative Commons License 2001.10.02 0 0 238
Semmi alternatív módszer nem volt? Pl. nyúlbarát tartástechnológia? Ez most nyugaton nagy divat lett.
Előzmény: állati emlék (237)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.02 0 0 237
Sziasztok!

Voltam az Ökotechen, de a mi szempontunkból teljesen feledhetô. Nagyüzemi módszerek. Takarítógép, hulladékgazdálkodás, olajszűrôk.

Amúgy nem rossz, de állatvédelemmel pl. távolról sem foglalkozik. Szóval szvsz ne fáradjatok.

Törölt nick Creative Commons License 2001.10.01 0 0 236
Haaat... holnap nem megy... majd elmeselitek:)
Előzmény: állati emlék (234)
baphomet Creative Commons License 2001.10.01 0 0 235
sziasztok!
egyenlőre jó a szerda. már csak a búzasör miatt is...:-)
ez a jelszó akkor komoly? mert nem akarom, hogy a pincér ennél hülyébbnek nézzen...:-))

állati emlék Creative Commons License 2001.10.01 0 0 234
Kedveseim!

Esetleg valaki más holnap az Ökotchen?

állati emlék Creative Commons License 2001.10.01 0 0 233
Akkor ezt majd drótpostán beszéljük meg!
Előzmény: Filly (232)
Filly Creative Commons License 2001.10.01 0 0 232
Holnap tuti nem, de valamikor majd csak kitalálok...

Ja, nagy vagyok, 176 cm! ;o)

Előzmény: állati emlék (231)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.01 0 0 231
Ott leszek. Taláxunk?

(köremil ment, nagy vagy Filly!)

Előzmény: Filly (230)
Filly Creative Commons License 2001.10.01 0 0 230
Holnap Ökotech kiállítás nyílik a Hungexpón!
Lord Iffy Creative Commons License 2001.10.01 0 0 229
csobolyó, megpróbálok mingyá bekapcsolódni csak én lemaradtam valahol a 1xx hozzászólás körül.:O))
állati emlék Creative Commons License 2001.10.01 0 0 228
Na, nekem asszem okes. Ma, hétfôn legalább is úgy fest.
Előzmény: Meggyes (227)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!