Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.17 0 0 82
Vidéki kirendeltségnél sem kerülsz előbb sorra.. Minden a központon keresztül történik.. Maximum annyi előnyöd van, hogy felhív a Mari néni, hogy: "Kisangyalom, kész a tranzakciód, gyere be holnap. Jól vagy, kincsem? Puszi!" De ha nagy a biztosítód, és sok baleset van náluk, ugyanolyan lassú lesz, helytől függetlenül..
Vedd figyelembe, hogy a biztosító is egyfajta bankrendszer.. És mint ilyenek, utálják visszaadni a pénzt.. Ez soha nem fog zökkenőmentesen zajlani, amíg világ a világ.. Csak vannak szerencsés emberek :)..
Előzmény: Kissjanibela (81)
Kissjanibela Creative Commons License 2008.11.17 0 0 81
én vidéki vagyok és nekem a netes kalkulátor alapján a legolcsóbb biztosítóm van :) és jó! Tudjátok mi a baj? Az hogy míg a vidéki embernek gondja baja támad, besétál a biztosítójába, ahol ismeri Mari nénit is és Józsi bácsit is, megbeszélik, hogy kivel mi történt, Mari néni segít kitölteni a papirokat, közben még meg is sajnál, hogy ilyen baleset történt, aztán mindent elintéz, segítőkész és lelkiismeretesen elvégzi a munkáját. Ellenben egy nagyvárosban besétálsz egy vadidegen ügyintézőhöz, aki átveszi az ügyedet és onnantól kezdve csak bízhatsz benne, hogy mikor kerül sorra nála az aktád :)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.17 0 0 80
Persze, hogy a drágább nem jobb! Azok már nagy cégek, és pofátlanul sok pénzt is elkérhetnek, a hamis biztonság érzetét keltve... Aztán ha jön a baleset, hirtelen rejtélyes körülmények között elveszel az adatbázisukban, akkora!
Az olcsó sem jó.. Én úgy csináltam, hogy kiszámítottam a kalkulátorral melyikre/melyekre érdemes váltanom, majd külön-külön kikérdeztem róluk a véleményeteket..
Előzmény: Törölt nick (78)
ZillionPro Creative Commons License 2008.11.17 0 0 79
nem feltétlenül rossz ami olcsó. Volt már tapasztalatom olyan biztositóval ami kifejezetten drága volt (a dijszámitó kalkulátorban majdnem az utolsó volt, tehát a legdrágább) és a legsz.rabbnak is mondható. Aztán váltottam egy közép árkategóriásra és teljesen meg vagyok vele elégedve, károknál hamar fizet, kb 45ezer Ft-al!!!fizetek kevesebbet mint az előzőnél. Ja, és mivel neten kötöttem a biztositást, még 10% kedvezményt is kaptam. Szóval teljesen jó.
Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.17 0 0 78
és Te is náluk vagy? Mert előbb szivesen kérdeznék meg vkit aki már jártas a dolgokban, akinek van tapasztalata velük, vagy vkit akinek már okozott kárt egy olyan személy aki ennél a biztositónál van. Nekem is kidobta amúgy ezt a biztit a kalkulátor, a legjobb árban van majdnem, de ami olcsó az lehet hogy olyan is.
Előzmény: Törölt nick (76)
henike9 Creative Commons License 2008.11.17 0 0 77
én is bedobtam most az adataimat a dijszámitó kalkulátorba és ez a waberer féle tényleg elég jónak tűnik, az egyik legolcsóbb is a listámban. Még a Köbe meg Allianz van egy szinten vele, mármint árban, viszont ebből a háromból én a legutóbbit választanám, mert az számomra a legismertebb. vhogy nem mernék olyan biztositóval szerződést kötni, ami új és még nem eléggé ismert. Honnan tudjam, mennyire megbizható?
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.17 0 0 76
Szia!

Én a Wáberer György féle biztosítás mellett döntöttem.. Egyszer voltam is náluk, egész rendben van a biztosító.. De a biztositastipp.hu oldalon azért nézd meg mi a számodra a legmegfelelőbb, hisz tudod, hjogy autója is válogatja..

Szép napot!
Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.17 0 0 75
én is most vettem tudomást erről a lehetőségről, sajnos úgy veszem észre, nem is tájékoztatják eléggé az embereket, néhány nagyobb biztositónak láttam a reklámját, de csak most fogtam fel... Erősen gondolkodom a váltáson, számolgattam az oldalon, de még mindig nem tudom mit érne meg a legjobban...nem mindegy hogy 200ezer ft-t megspórolok vagy ráfizetek. Mert már ilyen külömbséggel is találkoztam :(
tuccser Creative Commons License 2008.11.12 0 0 74
Hát pont ezért érdemes alkuszoldalak segítségét igénybevenni... :) Minden lényeges adat minden biztosítótól össze van gyűjtve, már csak össze kell hasonlítani és kiválasztani a legmegfelelőbbet.
tompor1 Creative Commons License 2008.11.12 0 0 73
15 biztosító van, a biztositastipp.hu-n annyit számoltam legalább is össze. ööö gyanusan olcsó árak nincsenek, viszont nagy eltéreések lehetnek a biztosítók árai között
tuccser Creative Commons License 2008.11.12 0 0 72
borat: sztem csőd már nem várható, mert már alig 14-15 biztosító van a piacon, ők már meg tudnak élni gazdaságosan. Gyanúsan olcsó árak meg már a MÁV óta tényleg nincsenek.
harckaresz Creative Commons License 2008.11.12 0 0 71
Mindenesetre most, hogy már nincs MÁV biztosító, nincs aki ennyire lenyomja az árakat, és most már a többieknek sem kell árban versenyezniük velük. Úgyhogy én arra számítok, hogy:

- egyrészt szép lassan felmennek a díjak minden biztosítónál

- másrészt most már az emberek nem bíznak a gyanúsan olcsó húsban többé

Elég sok változás várható, de újabb biztosító-összeomlás tuti hogy nem. Úgyhogy érdemes válogatni a megmaradt stabil biztosítók között, és statisztikusi diploma híján szerintem jobb, ha ilyen online segítséget vesz igénybe az ember.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.11 0 0 70
Ne azt nézd, hogy 150 forint vagy sem, hanem, hogy mennyire áll biztos lábakon a jelenlegi biztosítód...egy nagy cég mint pl: Allianz biztos nem jelent csődöt! Ez SZERINTEM megér 150 forintot de még 2150et is!
fradistaörökké Creative Commons License 2008.11.11 0 0 69
mondjuk nekem mindegy, mert 150 forint különbözetért - ennyit számolt ki nekem a biztositastipp.hu - nem fogok váltani az biztos. nem kell nekem ez a macera
fradistaörökké Creative Commons License 2008.11.11 0 0 68
hát ez remek...és én erről csak most hallok elősször
Előzmény: urszula1 (67)
urszula1 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 67

Tehát készül egy új kormányrendelet ,amit ha elfogad a kormány,aminek az esélye 90%,akkor megszűnik a novemberi biztosítóváltás. Ezek szerint mindenkinek akkor kell váltania,amikor az autóját vette, vagyis évfordulóra. Ezzel megszünnek olyan kedvezmények is,amik a novemberi kampámyban igénybe vehetők .... pl. 30% novemberi kedvezmény az Allianznál.

 

Tehát aki akar váltani...az még gyorsba tegye meg,idő se sok már....

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.11 0 0 66
az fog történni, hogy jövőre valszeg. drágábban kötünk biztosítást!
Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.11 0 0 65

Most akkor mi fog történni?

Mi változik???

Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.11 0 0 64

Mindent utoljára kell úgy látom megtudnom. :)

Új kormányrendelet... mi a szösz.

tompor1 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 63
én erről nem is hallottam, azért jó hogy sosem tájékoztatják az embereket. Akkor lehet most kéne meglépni még, ha változtatni akarunk, mert évfordulóra már nem járhatunk olyan jól
Előzmény: Törölt nick (62)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.11 0 0 62
érdemes mindenkinek kihasználni a kedvezményeket, mert lehet h jövőre már nem tudjuk...ugyanis készül egy kormányrendelet amit ha elfogadnak nem lesz többet novemberi kampányolás, mert mindenkinek akkor kell a biztosítását megkötni, mikor az autóját vette. Tehát minden évfordulón.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.11 0 0 61
biztositastipp.hu a legjobb! Minden rajt van. én is itt kötöttem...kaptam online- és gyerekkedvezményt és tényleg mindent meg tudtam nézni és össze tudtam hasonlítani.
Bárcsak minden ilyen egyszerűen működne.
henike9 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 60
Köszi megnézegetem...elég jónak tűnik az oldal.
Előzmény: kalabui (58)
tompor1 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 59
én végigmegyek az összes ilyen oldalon. Biztositastipp, biztositas, netrisk. Az elsőt érzem a legprofibbnak, de lehet csak nekem tűnik úgy
kalabui Creative Commons License 2008.11.11 0 0 58

biztositastipp.hu -t nézd meg, ott lehetőség van válogatni.

Itt az összes (mind a 15) biztosító ajánlata kiszámolható,

Előzmény: henike9 (56)
iciripiciri10 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 57
netrisk?
Előzmény: henike9 (56)
henike9 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 56

Sziasztok!

 

Tudtok valami jó alkusz oldalt mondani nekem? Esetleg valami jó biztosítót?? Látom ki van vesézve, hogy mennyire jó neten biztosítást kötni,de már csak azt nem tudom hol és mennyiért :)!

Köszi

janir18 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 55
Hi! Nem kérnek semmit az alkuszok (tőlünk). Tavaly én is online kötöttem, minden rendben zajlott. Idén is váltottam eddig minden ok!
Előzmény: zesst (51)
llnyuszi Creative Commons License 2008.11.06 0 0 54
Akkor felállhatok a gépemtől? Más nem akar írni nekem? :(( Olyan izgi, hogy válaszoltok mindenféle okosságot, aminek a felét se értem, de akkoris!
Előzmény: zesst (53)
zesst Creative Commons License 2008.11.06 0 0 53
Attól aki tud rá válaszolni!:P
Előzmény: llnyuszi (52)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!