Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.19 0 0 7541

...hogy jobban bekasztlizhassalak-mondta farkas örgy piroska besurranó tolvajnak

Előzmény: norinco (7528)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.19 0 0 7540

Nem a lövedéken van a hangsúly,hanem a "préslégtelenségen"-itt olv.

 sztem:üres légtartállyal.

Gondold át,ha nem jössz rá-kérdezz  rá még ecce'!

Előzmény: sornyito (7533)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.19 0 0 7539

Ez nagyon érdekes.

Hol van ilyen könyv?

Csak nem keserűből édes (jóból csuda rossz lesz)béla bá írta?

Mer én még ilyet sose olvastam.

Szkenneld be már a cimet,meg az oldalt számmal,mer marhául kíváncsi vok.

Előzmény: sornyito (7535)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.19 0 0 7538

a kettő nem egy!

A rugó elfáradt a tartós terheléstől.

Igy van ez az öntöltő fegyvereknél is,ha töltve hagyod a tárat.Acton's-ba érhet meglepi!

Viszont ha egy légpusek rugaja kipurcan,mer elsütöd -üresen..az kipruccan lövedékkel is.

De kérdezd meg az itteni világeszeket.

Előzmény: python 357 (7537)
python 357 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7537
Gondolom,-üresen elsütve nagyobbat üt a puffer a d.ház elejére!Esetleg a rugó is károsodhat a gyors kirúgástól!........Jó pár éve eljött hozzám az egyik havarom, és éppen akkor egy HW 85-el molyoltam,.......gyorsan puska eltesz(mint utóbb kiderült felhúzva)...azután 2 hét múlva elővesz és rutinból elcsettintek! Recsegés, borzasztó hangok,csattanás, pulzus felmegy 150-re! Azonnal ellenőrzöm a rugót,de bejön amire számítok!Felhúzáskor akad, recseg a rúgó, fémes súrlódó hang! Fegyót elviszem puskaműveshez!Kiss Úr a Diana bolt mögötti mühelyből 2 nap múlva hív,hogy mi a jó anyámat csináltam a rúgóval, mert 4 darabra volt törve! Pironkodva mondtam el neki,hogy mennyire vigyázatlan és figyelmetlen voltam!
Előzmény: sornyito (7535)
norinco Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7536

Egészségedre!:-)

Előzmény: sornyito (7535)
sornyito Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7535

Ha csak az nem :D

De azért kíváncsi lennék az úriember magyarázatára...Főleg annak a fényében, hogy _minden_ rugós légfegyfer kézikönyve tartalmaz egy érdekes részt, ami valahogy így hangzik "Soha ne süssön el egy rugós légfegyvert lövedék nélkül..."

Na mind1, végül is mindenkinek hinnie kell valamiben...Én azt hiszem iszok egy sört :)

Előzmény: norinco (7534)
norinco Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7534

elgörbül a cöve?;-) :-D

 

Előzmény: sornyito (7533)
sornyito Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7533

Miért is árt egy PCP puskának, ha lövedék nélkül sütik el?

Előzmény: Törölt nick (7521)
exhighand Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7532

Nem érdemlem meg a dícséretet a Gamo Delta Fox-al 38-at kéne tudni lőni.

Előzmény: python 357 (7525)
jopek13 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7531

A puska szerkezetére nézve. :-))

Előzmény: norinco (7530)
norinco Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7530

magad írtad le: van benne van benne valami...:-)

Előzmény: jopek13 (7529)
jopek13 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7529

Miért?? Mi a különbség a befogott vagy a betöltött cső között?

Előzmény: parazstaposo (7526)
norinco Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7528
Előzmény: Törölt nick (7521)
jopek13 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7527

Én úgygondoltam hogy igen, még többet is, de lehet hogy mégse?

Előzmény: python 357 (7524)
parazstaposo Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7526

Rugós légpuskát lehetőleg ne süss el üresen, még úgyse, hogy befogod a cső végét.

Előzmény: python 357 (7524)
python 357 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7525
Gratula! Ez jó eredmény!
Előzmény: exhighand (7520)
python 357 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7524
Tényleg fiúk! Ha lefojtom a csövet a hüvelyk ujjammal, akkor az csillapít annyit,mintha lővedék lenne a csőben?
Előzmény: jopek13 (7522)
jopek13 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7522

Hali, ez most komolyan érdekelne , vita nélkül, hogy mi az a préstöltet? Az összesűritett levegő a reduktorban? Levegő nélkül elsütve a pcp-nél mi az ami hibásodik, és mennyire? A rúgós légpuskáknál tényleg egyáltalán nem lassítja a dugattyú előrecsapódását ha lövedék van a csőben? Pedig az a cső átmérőjét legalább 93 százalékban leszűkíti, igaz nem úgy mint egy fojtás.

Előzmény: Törölt nick (7521)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7521

Helló!

Aminek ez megárt,az a pcp-s,Co-s de azoknak is csak akkor,ha nincs bennük préstöltet.

Szerinted,ha van lövedék a csőben,akkor lassabban csapódik a dugattyú?

A lövedék az olyan,mint a folytás?

Könyörrgöm ez nem kanócos-elöltöltős,ha nincs folytás,kipottyan a golóbis?

Netán a lövedék nics-a cső elgörbül,-nem fülesbagoly az,-hogy nincs ,ami "kitömje!

Előzmény: jopek13 (7519)
exhighand Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7520

Sokkal jobban mint nyáron a tatabányai versenyen. Igaz azóta kiment a csövön vagy 7.000 geco és nincs stressz sem itthon a kertben. Így 7 hibám volt 40-ből, de lesz ez még jobb is.

Előzmény: python 357 (7515)
jopek13 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7519

Szia, a hüvelyk újról szó sem volt, nemrakott se bele sem elé semmit. Ugye nem azt akarod írni, hogy kimondottan jó egy rúgós puskának ,hogy üresen töltetlenül elsütik. Nekem is volt Haenel 312-őm, de feszteleníteni földbe lövéssel is lehetet, ha pedig nemtudod hogy megtöltötted-e akkor biztosan van a közelben egy rongy amit összetekersz, és rátámasztod a puskacsövet,

Előzmény: Törölt nick (7518)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7518

Ha valaki töltetlenül süt el egy légfegyvert..hm.Töltve süsse el,hogy átvigye a hüvelykujját?Mennyivel jobban sérül,ha van benne lövedék vagy nincs?Sérül?!!!

Arra van kitalálva!

Vannak olyan légfegyverek,amiket nem lehet "feszteleníteni"-csak sütés útján!

Pl.Suhl-312 és tsai..

Előzmény: jopek13 (7517)
jopek13 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7517

Teljessen igazad van, én egyszer kérdeztem náluk egy dolgot a gumis revolverekről, mire gvass válasza" olvass vissza b+" .Elég lett volna az olvass vissza is, nem paraszt csak messze lakik a várostól. Közben meg olyan intelligensnek tartja magát hogy a "sírhant"-ot is Angolosan "szőr hent"-nek mondja .( nemfelejtem el mikor az oldalukon a HW97 kék laminált tusás 5,5-ös légfegyót töltetlenül elsütötte a kamera előtt, nagy észre vall) Akinek nem inge ne vegye magára, itt a sárgán senkire nem haragszom, eddig csak segítséget kaptam normális hangnemben.

Előzmény: exhighand (7512)
marcony Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7516

:-)

Előzmény: exhighand (7512)
python 357 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7515
Ebben igazad van!Hogy ment a fémvadászat?
Előzmény: exhighand (7514)
exhighand Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7514

Nem ismerem a munkásságát, elfogadom erről mások véleményét. De a munkásság nem mentség az emberi hiányosságokra még Dr Haus-nál sem.

python 357 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7513
Egyetértek Veled, soksor bicskanyitógató a stilusa, az már szentigaz!De el kell szerintem ismerni a munkásságát is!Eléggé megosztó személyiség!
Előzmény: exhighand (7512)
exhighand Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7512

Nekem az a véleményem, hogy mindeki aki fórumon ír, az azt olyan stílusban tegye, használjon olyan kifejezéseket amilyeneket szemtől-szemben is meg merne engedni magának idegenekkel szemben.

 

Gvass a tipikus rossz példa ebből a szempontból. A ( nyilvánvalóan saját maga által moderált) fórumon a legalapvetőbb emberi magatartási formákat felrúgva kommunikál, amit én a magam részéről nem tudok stílusnak nevezni.

 

A mi vidékünkön ( és gyanítom, hogy bármely vidéken) ha ezt élőben engedné meg magának, nagyon hamar változtatna ezen...

chato0078 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 7510

Igen.

Hulladék emberek árulnak hulladék puskákat!

Előzmény: gerila (7509)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!