Keresés

Részletes keresés

Donkyné Creative Commons License 2003.07.30 0 0 149
Bocsi, mafla vagyok, nem néztem lejebb. Igyexem Cat-tel felvenni a kapcsolatot, csak kicsit nehéz így munka közben úgy, hogy le ne bukjak. Utána Téged is hívlak. Addig még megírhatnád, hogy délelőtt hánytól vagyol az Astoriánál.

Az állatkísérletes irományoktól én is teljesen összetörtem. Azóta meg jó pár ismerősöm félig hülyének néz, amikor fikázom a tusfürdőjét. :o))) Nem tehetek róla, ha elkap az őrület, akkor nem tudok megállni félúton.

Én egyáltalán nem csendben jegyzem meg, hogy az állatkínzók legtökéletesebb büntetése igenis az lenne, hogy pontról pontra végigcsinálják velük ugyanazt, mint amit ők az állatokkal. Az ilyen emberen nem változtat a pénzbírság, a börtön sem fog és én a pszichiátriai kezelésben sem hiszek. Aki ilyesmire képes az nem csak az állatokra veszélyes. Mellesleg ezzel a véleménnyel nem vagyok egyedül, az összes ember, akivel aláírásügyben összeakadtam, gy vélekedik.

Az Illatos útnak én még a honlapjától is kikészülök, kimenni végképp nem mernék, hacsak nem szakadna rám a lottó ötös és nem hozhatnám ki az összes kutyust, cicust. Addig inkább próbálok ilyen háttérmunkákat találni, hogy azért segíteni tudjak a magam módján.

Előzmény: fmar (148)
fmar Creative Commons License 2003.07.30 0 0 148
A telszámomat már lejjebb is megadtam: 30/295-3375, (Margit), én az Astoriánál dolgozom, ha meg tudsz valamit beszélni Cattel, akkor csörögj rám vagy küldj egy smst!
2-ig vagyok benn, pénteken délig, szóval délelött lenne jó!

Az az igazság, hogy még régebben megnéztem az állatkísérletes oldalt: hetekig nem tudtam aludni.
Most szegény Dömböri halálra kínzása: a tehetetlenség és a mérhetetlen düh feszít, hogy hogy lehet ezt megtenni és miért????
/ezt csak zárójelben: én ugyanezt tenném azzal az örrel - de ezt csak csendben, mert még a végén kimoderálnak)

az állatkínzásos oldalt én sem néztem végig, elég volt a felvezetö mondatokat elolvasni és kész, máris kiborultam...
sajnos nagyon nem bírom, például az illatos úton is egyszer voltam kinn, még nagyon régen, akkor 2 napig bögtem, úgyhogy amikor a Fruzsi kutya kikerült onnan hozzánk, akkor is Cat hozta ki...

Előzmény: Donkyné (147)
Donkyné Creative Commons License 2003.07.30 0 0 147
Szia!

Szerintem nem is voltál hosszú :o)

Ha Cat-nek jó, akkor osztozhatnánk. A fekete-fehér nyomtatást én meg tudom oldani (na persze kérdés a példányszám, mert nyomdai mennyiségben nem), a fénymásoláshoz meg tudok papírt vinni Neked, csak találjunk egy összefutós helyet, ahol átveszed. Délután megprószálok egyeztetni Cat-tel és utána írok Neked. Vagy akár a mél címemre elküldhetnéd az elérhetőségeidet is, hogy egyszerűbb legyen a dolog.

Én nem tudtam elolvasni az állatkínzásról szólót... nekem az ilyen a lelkemre megy, túlzottan kikészít és különben sem hiszem, hogy nekem szólnak az ilyenek. Az állatkísérletekről olvasva is teljesen kikészültem pár hete, azóta kajtatom a boltokban azokat a cuccokat, amit olyan cég gyárt, akinek nincs köze ilyesmihez. Hát akad, akad, de nincs nagy választék.

Előzmény: fmar (146)
fmar Creative Commons License 2003.07.30 0 0 146
sziasztok!
Cat: még a héten vagyok a könyvtárban (szerda, csütörtök, péntek) délelöttönként. A nyomtatónk elég vacak, de pár oldalt ki tud nyomtatni (fekete-fehér), illetve fénymásolhatunk is (csak papírom nincs). Tudom, hogy nem egyszerü a dolog, de ha jó így, akkor szívesen segítek.

Szóval az Illatos út a Közterülethez tartozik...
gondolkodom, hogy mit lehetne tenni. Valamivel csak meg lehet öket fogni, hogy így nem bánhatnak az állatokkal...

jaaaj...

Egyébként én is gyüjtöm az aláírásokat, és elolvastam, ami az oldalon volt, a brutális állatkínzásokat....egyszerüen képtelen vagyok felfogni, hogy lehet ilyet tenni....

bocs, de ma nincs jó napom, és ha ilyet látok még, vagy hallok róla, hát nem is tudom....

ne haragudjatok, hogy hosszu vpltam, most lelövöm már magam:-)

Előzmény: TopCat (144)
Donkyné Creative Commons License 2003.07.30 0 0 145
Írtam Neked mélt, ha tudod, olvasd el. Hívni ma délután, vagy este tudlak csak a nyomtatási ügyben.
Előzmény: TopCat (143)
TopCat Creative Commons License 2003.07.29 0 0 144
Bocs: AKI segítene
TopCat Creative Commons License 2003.07.29 0 0 143
Kedves (Leendő) Segítőink, ki tudna néhány színes oldal nyomtatásában segíteni? + fekete-fehér nyomtatás, fénymásolás is érdekelne!
Akinek segítene, kérem szépen, hívjon a 30-429-2923-on! Köszönettel: Cat
TopCat Creative Commons License 2003.07.29 0 0 142
Örülök, hogy látlak!
Előzmény: nextdoor (141)
nextdoor Creative Commons License 2003.07.29 0 0 141
:)))
Előzmény: TopCat (139)
TopCat Creative Commons License 2003.07.29 0 0 140
TopCat Creative Commons License 2003.07.26 0 0 139
Boldog névnapot kívánunk a kedves Annáknak a kutyusaink nevében is! Szeretettel: Cat
szuszmok Creative Commons License 2003.07.25 0 0 138
Sziasztok!
Most kaptam, kérlek, adjátok tovább annyi embernek, ahánynak tudjátok!!!! Köszi szépen!!

Az Alapítvány a Macskákért és a Rex Kutyaotthon Alapítvány a Hontalan Állatok Világnapján, 2003. augusztus 16-án (szombaton) 20 órai kezdettel fél órás gyertyás virrasztást rendez a Budapesti Állatkert főbejárata előtt.
A virrasztást azon állatok emlékére rendezik meg, akik a gyepmesteri telepeken és másutt az életükkel fizettek, mert nem jutottak jó gazdához, aki megbecsülte volna őket. Egyidejűleg ez főhajtás azon önzetlen emberek előtt is, akik életüket az állatok szenvedésének enyhítésének és gazdához juttatásának szentelik.
A virrasztást követően a jelenévőknek módjuk lesz aláírni az aláírásgyűjtő íveket, és ezzel szorgalmazni azt, hogy az Országgyűlés tűzze a napirendjére az állatkínzásért végrehajható szabadságvesztés Btk.-ba emelését.
Minden állatbarátot szeretettel várunk.
Alapítvány a macskákért
Rex Kutyaotthon Alapítvány


Ilusta Creative Commons License 2003.07.25 0 0 137
Ezt a tenyésztőt csak a pénz érdekli!!
Nem hiába utálják sokan a kutyások között...kis köcsög én csak így nevezem!
Előzmény: TopCat (134)
TopCat Creative Commons License 2003.07.25 0 0 136
Nem véletlenül mondom én sokszor, hogy a kóborló vagy másképp bajbajutott állatokat Magyarországon ma még eltakarítandó szemét szintjén kezelik!!!

Az Illatos úti telep még magasan a legjobbak közé tartozik, de pénzt a Főváros és SENKI SEM AD HIVATALOSAN TÖBBET a bajbajutott állatok problémájának méltó megoldására!
Azt sem véletlenül mondom annyiszor, hogy CSAK A SAJÁT ERŐNKRE ÉS A JŐÉRZÉSŰ EMBEREK TÁMOGATÁSÁRA SZÁMITHATUNK! Ez nem kevés, mert ha sokan összefogunk, akkor együtt nagyon sok állaton segíthetünk! A pár száz vagy pár ezer forintokból nagyon sok összejöhet!!! Persze a helye is megvan bőven az adományoknak... Most pl. többek között azon tipródom, hogy a három pár hónapos kutyuskánkat miből oltassuk be, mert legalább őket S.O.S. be kellene oltatnunk, ők még nagyon veszélyeztetett korban vannak, hazárdírozás sokáig oltás nélkül hagyni őket...

Visszatérve a felettes szervekre: mindenki szép nyugodtan elnézi, ami történik az állatokkal, és nem különösebben töri magát, hogy a jelenlegi helyzeten javítson :(((((((((((((
Az Illatos út ez alól is egy picit kivétel - azért is vagyunk ott - de arról sajnos még szó nincs, hogy az igazán hatékony állatvédelem feltételei megteremtődni látszanának! Itt is leginkább csak magunkra és az állatbarátok összefogására számíthatunk!!!!!!!!!!

Előzmény: fmar (131)
TopCat Creative Commons License 2003.07.25 0 0 135
HELYESEN: az Illatos úti telep a Fővárosi Közterület-felügyelet alá tartozik közvetlenül, efelett a Főpolgármesteri Hivatalhoz, ill. bizonyos tevékenységei a Fővárosi Állategészségügyi Állomáshoz!
Előzmény: LAJKA (132)
TopCat Creative Commons License 2003.07.25 0 0 134
Nagyon szépen köszönjük Yuma, amit Benőért tettél! Reméljük az új gazdájánál szerencsésen beilleszkedik!
Vannak terveim az ilyen "tenyésztők" ellen!!! Egy igazi tenyésztőt szerintem a felelősség is kell, hogy jellemezzen!
Ha ne adj' Isten, látok újabb airedale-t az Illatos úton, szólok Neked! Előre is köszönöm szépen! C.
Előzmény: yuma (133)
yuma Creative Commons License 2003.07.25 0 0 133
Sziasztok!Airedale terriert tenyésztek.Én hoztam ki a Benő néven futó airedalet,aki azóta már Tömörkényben lakik ,új gazdijánál.igaz ezt megelőzte 6hét nálunk.A kutya tetkója tökéletesen olvasható volt.Megkerestem a tenyésztőjét,akit speciel egyáltalán nem érdekelt a kutya,de remélem nem ez az általános.Amennyiben bekerül airedale értesítsetek-kihozom.Sajnos csak ennyit tudok segíteni.Sok erőt,elszántságot és támogatókat kívánok munkátokhoz!
Előzmény: TopCat (130)
LAJKA Creative Commons License 2003.07.24 0 0 132
Bizony meg kell változtatni, egyáltalán nem buta felvetés. A Közterületfenntartó RT. egyik fiókja az Illatos út, nyilván a Fővárosi Önkormányzat a felügyeleti szerv, ill. az ÁNTSZ. dE MÉG KÉRDEZZ UTÁNA!!
Előzmény: fmar (131)
fmar Creative Commons License 2003.07.24 0 0 131
nagyon szívesen....:-)))
Cat, akkor amiröl tegnap beszéltünk: ha összejön a sziget, akkor segítek szívesen, illetve
szórólapok, plakátok nyomtatásában és fénymásolásában is tudok....

Ma megint megnéztem a frissítést, de mindig majdnem megszakad a szívem. Azon gondolkoztam, hogy sajnos szinte csak csepp a tengerben, amit így el tudunk érni, mert a kimentett kutyák helyére mindig újabbak jönnek....
és ez szerintem a borzasztó nagy probléma, hogy kidobják, leadják, elkobozzák a kutyákat...

van egy kérdésem: az illatos úti telepnek melyik a felügyeleti szerve?
lehet hogy butaság, de azt nem lehet megoldani, hogy a kóbor kutyák valamilyen menhelyre kerüljenek (tudom, hogy azok is tele vannak), és ne a biztos halál várjon rájuk?

Ne haragudjatok, ha hülyeségeket kérdeztem, de olyan tehetetlennek érzem magam néha...

TopCat Creative Commons License 2003.07.24 0 0 130
Szervusztok, kitettük tegnap este a júliús 21-i listákat és galériát mindkét szerverre. Ne feledjétek: Ma még segíthetsz, holnap talán már késő!!!

Vasárnap délelőttönként szeretettel várunk kimentett állatainkkal a panzióban is mindenkit egy kis kutyasimogatásra, sétáltatásra, ismerkedésre, örökbefogadásra :))))) Aki szeretne kijönni látogatóba, az előtte hívjon fel a 30-429-2923-as mobilon, hogy pontosabb időpontot és egyéb részleteket egyeztessünk! Köszönettel: Cat

KÉRJÜK SEGÍTS, HOGY SEGÍTHESSÜNK!
Sok kicsi sokra megy! Magyarországon az állatvédelem finanszírozása megoldatlan, de sok jóérzésű ember összefogásával tehetünk azért, hogy az ártatlan állatok ne a sintértelepen végezzék!
http://www.zug.hu/noe_barkaja/segits.htm
http://www.extra.hu/noe_barkaja/segits.htm

Nagyon köszönjük MINDENKINEK, aki segít és drukkol, hogy minél több állatot sikerüljön biztonságba helyeznünk!!!
Szeretettel: Cat, 30-429-2923

Honlap: http://www.extra.hu/illatosut/ vagy http://orpheus.webradio.hu/illatosut/

TopCat Creative Commons License 2003.07.23 0 0 129
Kedves Fmar és Benzintyuk, KÖSZÖNÖM szépen! Már csak Szigmoval kell ügyesen összetalálkoznunk :)
És persze a többiekkel! Ha mindenki, aki sajnálja ezeket a szerencsétlen Illatos úti állatokat, "csak" pár száz vagy pár ezer forinttal segítene, akkor a mostani védenceinkkel gond nélkül elboldogulnánk, és a telepről is egyre több állatot tudnánk kimenteni! Kérem segítsetek, hogy segíthessünk! Köszönettel: Cat, 30-429-2923
fmar Creative Commons License 2003.07.23 0 0 128
akkor 3/4 1-kor az Astoriánál a Burger King elott találkozunk
Aki esetleg még tud jonni, szeretettel várjuk!!!!
Szigmo Creative Commons License 2003.07.23 0 0 127
Nekem viszont sajnos nem, Cat délután merre jársz?
Előzmény: fmar (126)
fmar Creative Commons License 2003.07.23 0 0 126
várom a hívásodat, a dél körül az Astoriánál nekem is jo lenne
Előzmény: benzintyuk (125)
benzintyuk Creative Commons License 2003.07.23 0 0 125
OK, mindjart hivlak :-) Nekem ugy deltajban az Astorianal lenne a legjobb.
Előzmény: fmar (124)
fmar Creative Commons License 2003.07.23 0 0 124
Kedves Benzintyúk:emil nem megy el, ezért itt a fórumon írom, hogy most van szervezöben a tali:-)))
remélem, nézed a topicot, ha sikerül Cattel és Szigmóval egyeztetni, kiírom ide a topicba, hogy mikor és hol találkozunk!!
ha tudsz, jelentkezz!(telszámom lejjebb)
Előzmény: benzintyuk (122)
fmar Creative Commons License 2003.07.23 0 0 123
sziasztok! megjöttem:-)))
nem tüntem el, csak a kollégámmal ilyenkor nyáron felváltva ügyelünk, és így jött össze a csere...
Szigmo: Most beszéltem Cattel, én most benn vagyok Astoriánál, max, 2-ig, de közben is ki tudok ugrani bárhova itt a városban a pénzestalira:-)))))

Csörögjetek Rám, ha sikerült egyeztetni, 30/295-3375
Délután már rohanok haza, mert hoznak bútort, de akár holnap vagy péntek reggel is tudunk talcsizni, ha a mai nem jön össze!

Jó lenne, ha mások is tudnáqnak segíteni:-)))))))))

benzintyuk Creative Commons License 2003.07.22 0 0 122
Vagyok en, vagyok, de nem gyutt emil, hogy mikor es hol.
Előzmény: TopCat (121)
TopCat Creative Commons License 2003.07.22 0 0 121
Szigmoval holnap találkozunk :-) Fmar, Benzintyúk hol vagytok? C.
Előzmény: Szigmo (120)
Szigmo Creative Commons License 2003.07.22 0 0 120
Fmar hol vagy? Mikor találkozunk?
Nekem korán bármelyik reggel jó, pl. az Örs is jó 9-kor, de nem tiltakozom ha a belvároshoz szeretnél közeliteni.. :-))
Előzmény: TopCat (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!