Keresés

Részletes keresés

gerila Creative Commons License 2011.11.23 0 0 7702

A lényeg,hogy neked megfelel.Nekem három rongyosba fájt,de távol áll tőlem a"tovább baszás".

Remélem összejön az elképzelésed/nem a South Parkos "Képzeld el az elképzelhetetlent"/

 

Előzmény: spiller35 (7701)
spiller35 Creative Commons License 2011.11.23 0 0 7701

Szia!Köszi megjött a léghenger nekem tőkéletesen megfelel,mégegyszer köszi!

Előzmény: gerila (7700)
gerila Creative Commons License 2011.11.23 0 0 7700

Az adás-vétel topichoz fűzném hozzá:

-Én nem osztom azon nézetet,hogy szárazon csak szigorúan eladási szándékkal lehet oda írni

-Valószínü más is profitál abból,ha olvassa egyes eladókról és termékeikről a véleményeteket

-Szívesen olvasom mások kritikáit amíg bírja a nyomdafestéket

-Köszönet nyílvánítása,vélemény szerintem elfér

Nehéz úgy megoldani,hogy ide-oda ugrálunk a topicok között,abban van igazság,hogy legalább törekedni kellene rá,hogy a keretek között maradjunk.

Nekem idáig ezért volt szimpatikus ez a fórum a sok közül.

Ne legyetek kockák,nem a programozókra gondoltam vagy legalább is szögletesek ne.

Naponta többször olvasom a fórumot,mondhatom az életem része,már csak a hobbym miatt is.

További legjobbakat mindenkinek.

 

TGS65 Creative Commons License 2011.11.23 0 0 7699

Hang ember !!!

Előzmény: Törölt nick (7695)
Blackbirdxx Creative Commons License 2011.11.23 0 0 7698

Ott a pont.

Előzmény: Törölt nick (7697)
Blackbirdxx Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7696

Elnyűhetetlen?

Az a LOV21

Előzmény: Törölt nick (7677)
exhighand Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7694

Azért meg kell mondjam nagyon jó hangja van a 3mm-es sziluett céloknak, amikor ritkán tényleg középen találja el az ember. 

bosijani Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7693

O.K. egy soproni szüzet!:-)

Előzmény: bando53 (7692)
bando53 Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7692

Ej komám, derék alatt volt az csak hátul! Igyál meg valamit az egészségemre!

Előzmény: bosijani (7690)
nedolaci Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7691

Tudod,így utólag-------jobb is hogy nem rontottad el a játékomat! ;-D  Nagyon tetszik a mókuska!  ;-D  Nagyon beletaláltak CZ-ék!

Előzmény: nedolaci (7689)
bosijani Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7690

valahogy oldd meg,hogy derék alatt legyen a reggeli merevedés!:-))

Előzmény: bando53 (7688)
nedolaci Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7689

Egészségedre!!!!!!   ;-)

Előzmény: bando53 (7688)
bando53 Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7688

Kedves Roberto és Nedolaci!

Köszönöm a jó kívánságaitokat! Leszálltam a ravatalról és leitattam a papot  a Pecér völgyben.:-)))

Ne tudjátok meg, hogy milyen érzés, amikor a reggeli merevedés a derékban megáll. Azután meg jön az injekciós stoppolás.

Gratulálok a verseny szervezőinek és a kedves versenyzőknek. A következő versenyre rágyúrok és jaj lesz nektek!

Na iszom egy kupicával mert kiment a gyógyszer ereje.

TGS65 Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7687

"ezek a csúzlik anno 8-12 e ft között voltak boltokban,számlával ,garanciával"

Akkor ilyenek nem voltak csak crosman 357 co2 meg daisy 44.co2.

Az umarex kissé jobb minőség de az új ára kicsit durva.

Különben muti a sosem lesz cuccost!!!

Előzmény: Törölt nick (7686)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7685

Nem én csináltam a képeket!

Előzmény: gerila (7684)
gerila Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7684

Köszönöm,hogy felteszed a fotókat.

Én mindíg megnézem az összeállítást.

Félre értés ne legyen,de a sorozatban a hangulata miatt a párás képek is tetszenek.

Előzmény: Törölt nick (7683)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7683
nedolaci Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7682

;-DDD

Előzmény: .psp (7681)
.psp Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7681

 

Bizony, A Mamábol meg Transformers :-)))))

Előzmény: nedolaci (7680)
nedolaci Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7680

Jajj!Mit izész?!Egy fél litykó tömjén után,Te is lehetsz batman!!! ;-DD

Előzmény: .psp (7678)
exhighand Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7679

Lecseréltem Fég dugattyúra.

Előzmény: exhighand (7675)
.psp Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7678

 

Mindenhol vannak bátor emberek.

 

Ehhez képest egy szlávia buherátor kisinas :-)

.Guriga. Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7676

viváló = kiváló

 

.Guriga.válasz | megnéz | könyvjelző2011.11.22 11:19:26 © (55050)

és ez egy viváló összefoglaló:

http://mdlsz.sport.hu/download/imssush.pdf?phpMyAdmin=f22a5c041da72aeb907f065681f7db9e

 

Előzmény: .Guriga. (55049)

 

exhighand Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7675

Éjjel lőttem a -6 ban, mert szépen megállt a levegő. Most egy FÉG léghenger van kitéve célnak 25mre, arra lődözök, szépen cseng, ha eltalálom.

Előzmény: python 357 (7674)
python 357 Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7674
Bocsi, hogy ma számodra én voltam a kukorékoló kiskakas,de nem tudtam , hogy még alszol!:(((((
Előzmény: exhighand (7673)
exhighand Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7673

Igazad van.

Előzmény: marcony (7670)
nedolaci Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7672

Azééé,két BB-vel csak jobban mutatott volna a jobbulás! ;-DD

Előzmény: nedolaci (7671)
nedolaci Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7671

Bandóbá!Ne izélj!Tessék gyorsan lemászni a ravatalról!!!!     I;-)   Komojan:JOBULÁST!    Így jártam veled!Miattad csináltam rigós vasat,erre Te nem jössz!Szkanderozhattam ezzel az ormótlan puskával! ;-D

Előzmény: bando53 (7668)
marcony Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7670

Arra gondoltam, ha már ekkora szellemi energiát fordítasz erre a kérdésre, ami szerintem érdekes, mert ezzel talán még senki sem foglakozott, akkor beleszámít ez is.

 

Az igaz, hogy látszatra nem sok, de gondolj csak bele, egy kopresszornál mekkora hűtőbordák kellenek, a kompressziós hő elvezetésére.

Egy Diesel motornál 18-22x-es kompresszió-viszonynál a levegő hőfoka olyan magasra emelkedik, hogy izzítás nélkül belobbantja a gázolajat. (Direkt befecskendezésnél)

A légfegyvernél a kompresszió-viszony meg nagyobb.

 

Az, hogy egy pillanat múlva visszahűl, semmit nem jelent, hiszen a rendszerből kivont hő, (az átadott hő) már nem kerül vissza a rendszerbe, ezért mindenképpen veszteséget jelent.

 

Üdv:

M

Előzmény: exhighand (7666)
robertó69 Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7669

Jobbulást,Bandóbá!!!

Mivel sokaknak feltünk az "igazolatlan hiányzás"-od,mindenki csak találgatott:orkán erejű hóvihar a Pecér-völgy környékén;két napos Hold-utazás,esetleg a lottó ötöst mentél átvenni,hogy nem közöttünk vagy? ;-))))Ilyen rossz forgatókönyvre azonban senki nem gondolt:-(( Gyógyulj meg mihamarabb!!!!

 

Előzmény: bando53 (7668)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!