Keresés

Részletes keresés

mastersergeant Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7753

Jani! Ez már több mint sokk!

Előzmény: bosijani (7752)
bosijani Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7752

neked K.U.S.S.

Előzmény: Törölt nick (7751)
conair2 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7746

Én 15-ért vettem a FÉG LG 427-em, fel kellett igaz újatani, de így is csak 20-21e-ben van. Mostmár összeállt pontos, szép jó erős.

STEVE_5 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7744

Gyorsabb voltál...

...affrancba:-)

Előzmény: bosijani (7739)
python 357 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7743
:))))))))Az orvgazda orvul orvvadászik az orgazdákra!
Előzmény: STEVE_5 (7741)
.psp Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7742

Legalább ti ne etessétek ezt a trollt.

Előzmény: STEVE_5 (7741)
STEVE_5 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7741

Örömmel olvasgatom egyre inkább bennsőséges eszmecseréteket, de azért semmilyen vita hevében nem szabad elfeledkezni a magyar nyelv szépségéről.

Bizony van olyan, szó, hogy "orgazda"

(Forrás: A magyar helyesírás szabályai. -

Magyar Tudományos Akadémia, Tizeneggyedik kiadás.

Akadémiai Könyvkiadó Budapest, Hetedik változatlan kiadás, 1990.)

Olyan szó vsiszont, hogy "orvgazda" a magyar nyelvben nem létezik.

...csakszólók... 


Előzmény: Törölt nick (7734)
bosijani Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7738

ok

Előzmény: .psp (7736)
.psp Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7736

Eddig még ugynézki megyek.  Hozd a távcsövet is , megnézem valszeg megveszem azt is meg a golóköpködőt is.

Előzmény: bosijani (7733)
bosijani Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7733

Tbánya?

Előzmény: .psp (7732)
.psp Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7732

Elgurult a gyógyszered ? Mi a töködbe cserélsz háromszor dugattyut? 25 éve müxik gond nélkül.

 

Ej ej nem itt kéne nepperkedni.

csak tudnánk Longi mijafasznak irsz ide amikor itt ugyse veszi meg senki a szarjaidat?

Előzmény: Törölt nick (7722)
bosijani Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7730

mindig megbux longiness főnepper!:-))

 

91-es-es vásárlás,makói. na ez a vásárlás a kétséges!azé nem veszem meg tőled,mert nem vagyok orgazda!:-))

Előzmény: Törölt nick (7726)
exhighand Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7729

"Én azt a puskát nem láttam,"

 

hehe, ez jó.

exhighand Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7727

Na csak arra puskára mondtam itt, aminek lógott a csöve, mert vagy a csőfartömb volt selejt, vagy a kétlapú ék fészke, vagy a csavar furata.

Előzmény: Törölt nick (7721)
bosijani Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7724

5990.

itt a boltban meg 3990.

má olvasni sem tudsz longi?

Előzmény: Törölt nick (7722)
nedolaci Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7723

 ;-DD  Most olastam vissza!Ez a megveszés,igazándiból MEGVADULÁSt jelent,nem kereskedést!(nyelvünk szépségei)Bár van itt egy ember,igaz több néven,aki előszeretettel hangoztatja ,az ellenkezőjét!:-DD

Előzmény: nedolaci (7718)
exhighand Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7720

Azt mondd meg, hogyan tud zárni a kétlapú ék, ha a csőfartömbben pár tizeddel odébb van a csavarnak a furata? Mert az valószínűtlen, hogy a csőfatömb végét marták le rosszul.

Előzmény: Törölt nick (7719)
nedolaci Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7718

Én időnként megveszek,eladok 5-öt-10-et,de hamar újra nyúkálok!Üres a helyük a falon!! ;-DDD

Előzmény: gerila (7717)
gerila Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7717

Én nem is merem elárulni,mert klinikai esetnek tartanál.

Előzmény: Törölt nick (7716)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7716

Egyébként is be akarom húzni a féket 6 (+2) légpuskánál :)

Nehéz...

 

Előzmény: gerila (7715)
gerila Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7715

Nedolaci megvásárolta.

Az olcsóságról annyit,hogy 500db 2680.-ra jött ki elég erős euro árfolyamnál.

Gozi nagyon baráti áron szerzi be.

Próbálkoztam sok mással,de nem váltak be.

Ennyiért olyat ami pontos is nem kapsz.

Persze 4.5-est olcsóbb etetni aláírom.

Többet nyüstölöm én is a kissebb kalibert,de használatban van mindenem.

Előzmény: Törölt nick (7714)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7714

Én ÓCSÓN akarok lövöldözni :)

 

Előzmény: gerila (7713)
gerila Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7713

Akkor szigorúan JSB 5.5 RS.

Nekem a 0.22-esek feltámadtak tőle.Már kezdtem utálni őket mikor az Elkotól jött a segítség.

Következőre pedig Gozika intézi nagyon klassz áron,ha elfogyna.

Előzmény: Törölt nick (7712)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7712

Én nem merem megvenni, mert mi van, ha 5,5-ös?

 

Előzmény: gerila (7711)
gerila Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7711

Próbáltam szerkeszteni a felrakott képet,ami nem egyszerü a minőségét tekintve.

Nekem minimálisan ferdének tűnik a csöve,de annyit néztem már,hogy teljesen biztos nem vagyok benne.

Szemezek vele,rugóm is lenne hozzá,de nedolaci már érdeklődött az eladótól így övé az elsőség.

Vagy a fizukhoz képest alakított árak vonzatához nem érted az árképzést?

Előzmény: Törölt nick (7707)
.psp Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7710

Egyébként tényleg 3at vettem, kettőt magamnak egy meg az öcsinek :-)))))))

 

Szombaton tatabányán megnézheted.

Előzmény: Törölt nick (7708)
.psp Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7709

Senki nem akar korlátozni az eladásodban meg az árképzésben sem.

 

A reagálás az árképzés hogyanjára vonatkozott , mert egyenes arányba vetted az akkori fizetés és uj fegyver árat a mostani fizetés / használt fegyver árral.

És igen ez alapján 150 ezres lenne a szlavka ennyire életszerü.

 

Sok sikert

Előzmény: Törölt nick (7708)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7707

HW35 meg most 25-ért...

 

Előzmény: .psp (7706)
.psp Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7706

Mostanság egy felsővezetői fizetés 300 000 körül kezdődik egy átlagos multinál.

Most ha a mostani fizetés feléért adnám a Szláviát -amit tényleg nem lehet ebben a minőségben kapni mert nem a csehek gyártják hanem a klónjaik a szlovákok- akkor ez reál értéken 150 000 lenne.

Ez a MOD 77 széria megismételhetetlen siker darabja volt a Cseheknek.

Jó attól még egy tök átlagos légfegyver mint a Fég 427 amiből 30 ezerért kettőt kapsz a vaterán .

 

Ébresztő.

Előzmény: Törölt nick (7705)
.psp Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7704

sok sikert az eladáshoz.

Én 2 dbot vettem 15 000 ft / db áéron szó szerint 20 évet állt padláson kosárban az egyik,

Tatabányán azzal lőttem a sziluettet ne is szarul :-)...nyilt irányzékkal.

A tied miben tud többet vajin?  Az öcsinak 25 ezerért vettem egy olyat gyüjteménybe( persze használja nem birta megállni) aminek az eredeti papirdoboza és számlája is meg van.

 

Ez a realitás.

 

A Slaviám anno apám félhavi cégvezetői fizetlésébe került ujonnan, még se gondolnám 150 000 ért meghirdetni.

Szerintem.

Előzmény: Törölt nick (7703)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!