Keresés

Részletes keresés

egypár7977 Creative Commons License 2018.06.01 0 0 16714

Négyszem közt mindig másabb beszélgetni valakivel ...:)

Előzmény: alezredes 1 (16712)
cicapróba Creative Commons License 2018.06.01 0 0 16713

Hogy érted azt,hogy "gyerek" ?

Fiatalabb volt sokkal mint ti?

Előzmény: alezredes 1 (16712)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.01 -1 0 16712

De elég rég történt,

Viszont négyszemközt másabb volt vele dumcsizni, mint amikor már hárman voltunk egy szobában.

Ez volt az a gyerek, aki egyetlenegyszer kettesben volt a párommal.

Előzmény: egypár7977 (16711)


egypár7977 Creative Commons License 2018.06.01 0 0 16711

Hát úgy, hogy megtudjátok beszélni a dolgokat és ha jól értjük, akkor az utolsó eset nem is történt olyan régen :)

Előzmény: alezredes 1 (16710)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.01 0 0 16710

ezt hogy érted ?

Előzmény: egypár7977 (16709)
egypár7977 Creative Commons License 2018.06.01 0 0 16709

Na ez szuper :)

Előzmény: alezredes 1 (16708)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.01 0 1 16708

Az egyik srácnál biztosan, mert ő mindig vonattal jött, én mentem ki kocsival érte az állomásra.

A párom addig készülődött. Útközben, az alatt a 10 perc alatt megbeszéltük a dolgokat, meg pl a legutóbbi alkalmat is.

Előzmény: egypár7977 (16707)
egypár7977 Creative Commons License 2018.06.01 0 0 16707

Akkor majdnem ugyanúgy működött nálatok is a "dolog" mint nálunk :)

 

 

Előzmény: alezredes 1 (16706)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.05.31 0 0 16706

Nálunk is volt, hogy tulajdonképpen házhozszállítás történt.

Azaz vonattal érkezett a srác, én mentem ki kocsival érte, a párom addig készülődött.

Volt idő megbeszélni, hogy aznap este mi és hogy  legyen.

Előzmény: egypár7977 (16705)
egypár7977 Creative Commons License 2018.05.31 0 0 16705

Természetesen nem minden alkalommal volt szex, de az esetek többségében igen.

Hát nem  a szomszédban lakik, kb 60 km-re tőlünk és ráadásul busszal járt nem is kocsival.

Hogy ki keresett kit, ez változó volt, amikor tudtunk, egyeztettünk és jött.

 

Előzmény: alezredes 1 (16704)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.05.31 0 0 16704

Rosszul kalkuláltam, bocsi, két és fél év, az 125 hétvége, annak a fele 75, bocsi.

Akkor tulajdonképpen a srác, egy "második" pasija volt a párodnak, ha úgy vesszük ?

Amikor jött, mindig volt szex, vagy azért mégsem, Ti hívtátok, vagy ő jelentkezett ?

Majdnem olyan, mintha a pár házzal odébb lakó haver átugrana de a vége egy barátnő dugás ?

Előzmény: egypár7977 (16703)
egypár7977 Creative Commons License 2018.05.31 0 0 16703

Szia!

TE biztos jobb vagy matematikából, mi nem számoltuk :)

Az hogy a barátnője tud-e a dogokról, még nem derült ki :)

Előzmény: alezredes 1 (16702)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.05.31 0 0 16702

két és fél évig járt hozzánk átlagosan kéthetente

 

Na, ebben az esetben meg végképp nem lehet eszöznek tekinteni a harmadikat, mert ezek szerint vagy százszor volt anyával a srác.

Az elhozott új barátnőjét nem akarta bevinni 4 es buliba ?

Egyáltalán, tudta az új csaj, hogy a pasija vagy százszor volt nálatok, ebben az "ügyben" ?

 

Előzmény: egypár7977 (16701)
egypár7977 Creative Commons License 2018.05.30 0 2 16701

:)

Nagyon hasonló a felfogásunk, mármint a tiétek meg a miénk :)

Viszont nekünk volt egy olyan "pasink" majdnem két és fél évig járt hozzánk átlagosan kéthetente, de végül becsajozott, viszont a "barátság" megmaradt, sőt a barátnőjét is elhozta hozzánk bemutatta, azóta is eljönnek hozzánk, igaz nem olyan sűrűn és pechünkre "extra" nélküliek az összejövetelek :)

Természetesen szabályok nálunk is vannak, anélkül bele sem vágtunk volna mi sem.

Nálunk ha pár, hölgy vagy pasi a "plusz beszálló" részünkről minden megengedett /pasi részről csak is hetero alapon/ persze a megbeszélt szabályok és határok betartásával, úgy ahogy TI is mondtátok mindenki örömére.

"3D" ez tetszett :D :)

Előzmény: Sherlock&Watson (16700)
Sherlock&Watson Creative Commons License 2018.05.30 0 2 16700

Természetesen mindkettőtöknek (négyeteknek) igaza van, de mi úgy gondoljuk, hogy nem Ő kapta kölcsön, hanem mi kaptuk kölcsön :). Persze a "barátság" nálunk is fontos, de ezt inkább úgy nevezzük, hogy szimpatikus. Tény, hogy nem vagyunk egyformák, nálunk bizonyos szabályok nagyon fontosak és ez nem biztos hogy másnál is így van, vagy esetleg másnál máshol vannak a határok. Csak olyan dolgok történnek, ami mindkettőnknek örömöt okoz. így bizonyos dolgok nem amit bármelyikünk túl "személyesnek" tart és csak egymással szeretnénk megélni. Mi sem vagyunk az egyéjszakás házibarát hívei, de a barátság extrákkal az azért túlzás :) és legyen a harmadik fél hölgy vagy férfi azért nem egy egy-két méterről szemléljük, hanem a mi általunk szabott keretek között egymás mellett, egymáshoz érve, a másik örömét megélve tesszük. Persze a 3D az igaz :) 

 

Előzmény: egypár7977 (16699)
egypár7977 Creative Commons License 2018.05.30 0 2 16699

Sziasztok!

Azért ez kicsit erős kifejezés :) bár ha valaki csak egy egyéjjszakás "beugróst" keres akkor van benne valami ... mi amolyan barátság extrákkal alapon keresgélünk, keresgéltünk mindig is hosszú távra, lehet hogy mi azért nem értünk 100%-ban egyet veletek, dehát ízlések és pofofnok, valakinek az a furi ahogyan mi csináljuk, nekünk meg az ahogyan mások csinálják, nem vagyunk egyformák :) 

Előzmény: Sherlock&Watson (16697)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.05.30 0 1 16698

Mondjuk az, hogy eszköznek, biovibrátornak, vagy csak egy pótfaroknak nevezzük, és tekintjük a harmadik felet, az azért túlzás.

Mert mégiscsak egy olyan srácról, srácokról beszélönk, akik rövidebb,  hosszabb ideig kezelésbe veszik a párunkat.

Mert mégiscsak azt csinálnak vele, amit mi szoktunk, de ezt nem sokan szeretnék látni, tapasztalni, egy két méterról meg főleg, 3 dében.

Az egyik srác utólag mikor beszéltünk a történésekrők, azt a szót használta hogy kölcsön.

Mármint hogy tulajdonképpen kölcsönadtam, kölcsönkapta a barátnőmet.

Valahol igaza volt.

Előzmény: Sherlock&Watson (16697)
Sherlock&Watson Creative Commons License 2018.05.30 0 0 16697

És csak ESZKÖZ, mi így tartjuk :)

Előzmény: egypár7977 (16693)
egypár7977 Creative Commons License 2018.05.30 0 0 16696

Szia!

Erről beszélünk mi is :)

Előzmény: alezredes 1 (16694)
kabadaluk Creative Commons License 2018.05.29 -1 2 16695

Én egy barátnőmhöz nyitottam be nem tudva , hogy mi zajlik éppen , sértődötten távoztam, kint megvártam a végét majd látva, hogy (az azóta már férje) távozik visszamentem és a "mással voltam nem zavar??" mondat  ismétlődése közben magára engedett és meg kell mondjam soha olyan jó érzés nem kerített a hatalmába azóta sem mint akkor. A házasságomban is ezt szeretném de hiába minden unszolás rábeszélés a feleségem nem hajlandó a hármasra, bár több mint valószínű , hogy megbaszták többen is, csak én nem tudok a részletekről.

Előzmény: stefi1969 (16691)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.05.29 0 1 16694

/akár féltékenység akár

 

Ha a féltékenység legkisebb jele is mutatkozik, ráadásul még az elején, a gondolatoknál, bele se kezdj.

Mert ha már az elképzeléseknél már ez van, mi lesz, lenne, mikor érkezik a harmadik, bizony AZÉRT .

Előzmény: egypár7977 (16693)
egypár7977 Creative Commons License 2018.05.29 0 4 16693

Szia/sztok

Legyél egy kicsit őszintébb magaddal :) mert nekünk az jött le elsősorban, hogy azért egy kicsit mégis csak zavarna téged, ha mással lefeküdne. Ha szívesen végig néznéd és nem csak elképzelnéd ezt és nem jutna ilyen az eszedbe, hogy mit fogsz érezni, ha utána TE is lefekszel vele, akkor tényleg nem zavarna illetve nem fog zavarni a dolog.

 

Még mielőtt bárki belekötne, ez csak a mi kettőnk véleménye a megszerzett tapasztalataink illetve az olvasottak alapján!!!

 

Hogy milyen érzés volt utána?

Először is egy jó tanács:

-Legelsőre azt kell tisztáznotok magatokban, hogy ami akkor és ott történik az CSAK SZEX.

Nem élvezet, hanem ÉRZELEM mentes szex. Amíg ezt nem tisztázzátok magatokban, addig ne is vágjatok bele semmi ilyesmibe, mert abból később csak gondotok, bajotok lesz /akár féltékenység akár ... stb/ és úgy a legjobb, ha nem csak "nézőként" vagy jelen, hanem aktívan részt veszel benne, hogy a párod mindkettőtökkel foglalkozik. Olyankor /pláne első pár alkalommal/ ne arra figyelj, hogy egy másik pasi szexel a pároddal, hanem magadra koncentrálj és arra hogy a párod ezt mennyire élvezi, ne félj az majd rendesen beindít illetve lázba hoz téged is.

Szóval, ha már minden "simán" megy, ránk maximálisan pozitív hatással volt, akár hölgy, akár /hetero/ pasi a partner. A pozitív alatt azt kell érteni, hogy mi is sokkal jobban kívántuk egymást, mondhatni megnőtt a szexuális étvágyunk egymás iránt is.

 

Nagyjából /röviden/ ennyi.

 

Mégegyszer:

-EZ A SAJÁT VÉLEMÉNYÜNK ÉS A TAPASZTALATAINK, ha valaki jobban, másképpen látja illetve mások a tapasztalatok /mert biztos van ilyen/ ennek mi örülünk, de nekünk ez vált be és ezek a tapasztalataink.

Köszönjük :)

Előzmény: stefi1969 (16691)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.05.29 -1 2 16692

de én nem kívánnám feltétlenül végignézni

 

De de de, mindenképpen végig kell nézni, a kezdetektől, a készülődéstől, egészen a "végéig".

Az elmesélés lehet pontatlan, nem az igazi.

Nem fog érzelmileg hozzá kötődni, biztos lehetsz benne.

Nem, abszolút nem volt kellemetlen végignézni, ahogy megdugják a párom, sőőőőt !!!!!

Előzmény: stefi1969 (16691)
stefi1969 Creative Commons License 2018.05.28 0 5 16691

Sziasztok,

én is szívesen elképzelem a páromat, hogy mással szexszel. Néha ő is elképzeli amikor valamilyen szerepjátékot próbálunk ki. Nem zavarna ha valóban lefeküdne mással de én nem kívánnám feltétlenül végignézni. Nekem elég lenne ha elmesélné. Ugyanakkor nem vagyok biztos, hogy ha mással lefekszi akkor nem-e fog érzelmileg is kötődni hozzá. A legnagyobb gond az számomra, hogy már megdugják és én is megdugom mit fogok érezni miután elélvezek. Nektek milyen érzés volt miután megdugták a párotokat és ti is elélveztetek? Nem volt kellemetlen érzés? Megmaradt az a kellemes érzés mint amikor kívánod, hogy megdugják a párodat?

Törölt nick Creative Commons License 2018.05.26 0 1 16690

de azt viszont imádja a szex közben, ha 2 farok van benne egyszerre. egy a puncijában a másik a szájában!  De amikor a multkor szex közben kérdeztem tőle, hogy el tudja e képzelni, hogy szex közben  2 igazi farok farok lenne benne, azt mondta, hogy nem! de mondtam neki, hogx engem már kb 14-15 éve mennyire izgat az, ha azt látnám, hogy őt dugják,vagy az ő szájában van egy másik férfi farka!

 

Előzmény: lalilovics (16670)
föggö Creative Commons License 2018.05.22 -2 2 16689

Nem jó a email cím vissza dobja  erre irj  szigettt@citromail.hu  és  beszélhetünk  akit érdekel ez a téma !!!

Előzmény: t.peter1 (16686)
Andi- Andi Creative Commons License 2018.05.22 -1 0 16688

Nem jó a címed. Vissza dobja a levelet. Az enyém jó.

Előzmény: t.peter1 (16686)
egypár7977 Creative Commons License 2018.05.21 0 2 16687

Szia!

Ha nem beszélgetsz vele erről, akkor sajna ez csak egy beteljesületlen álom marad ...

 

Előzmény: t.peter1 (16686)
lalilovics Creative Commons License 2018.04.11 0 0 16675

Igen ez valóban " szinkronban " volt , és nálunk ő volt , ő is igencsak kíváncsi volt egy ilyen hármas szexre , amikor egy számára új és idegen faszi hatol bele és élvezteti a punciját . Mivel ő igencsak rá volt már fejben is állva erre , ezért a Swinger Clubban nem is volt egyáltalán feszéjezett és szégyenlős ...Jó ezek kettesben is megvoltak nála , de az még is csak egy más szitú volt és persze az én örömömre is , de nem volt benne különösebb gátlás . Az első pasi aki anno ott kefélte és a végén le  is szopizta a pasit a kicsim , sokáig meg volt és a Clubban is és nálunk is még többször jókat szexelt vele elöttem is és kettőnkel is miután én is beszáltam . Jól működik , időközönként szeret mással is lenni , ezért eljárunk Swingerbe is és szívesen látunk vendégül egy , egy normális , pasit aki a páromnak is szimpatikus természetesen . 

Előzmény: tisztelég (16674)
tisztelég Creative Commons License 2018.04.10 0 2 16674

Úgy gondolom, ez a dolog akkor tud működni, ha együtt fejlődik az ember vágyvilága és nyitottsága a nejével. Különben elkezdünk külön világban élni.

(Mi pasik gyorsabbak vagyunk, és hamarabb beindulunk a vizuális ingertől, tehát izgató lehet látni mással a párunkat. Neki meg ez egyrészt sokkal többet jelent, mert a testébe kell fogadni valakit, másrészt, ők nem a puszta látványtól gerjednek, szóval nem megy olyan gyorsan.)

 

Gondolom, laliovics, Nálatok ez a fejlődés akkor kb szinkronban volt...

 

Előzmény: lalilovics (16670)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!