Keresés

Részletes keresés

Lorinc_d Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15458
Na ebbol soha nem keveredek ki... ;-)
Szoval az elso es masodik korre ervenyes a berlet, tehat az osszes 2001-es hazai bajnokira.

Na most mar eldugulok ;-)

Előzmény: Lorinc_d (15456)
MiCKEY Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15457
Szánom-bánom :) utána már megtaláltam bocs ....
Előzmény: Lorinc_d (15454)
Lorinc_d Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15456
Vagyishogy hulyeseget irtam, ez a berlet nem ervenyes az osszes 2001-e sbajnokira. Ha jol veszem ki akkor az elso korre tehat az elso 11 fordulora.
Előzmény: Lorinc_d (15454)
Lorinc_d Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15455
Qrvara eroltetett es szanalmas amit csinalsz f@szfej, huzzal azokba a topicokba ahol ertelnek, itt neked nem oszott lapot senki.
Előzmény: bukovics (15453)
Lorinc_d Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15454
Nem kotozkodesbol ;-) de a honlapon igy kezdodik a berletszekcio: "NAPONTA 10-17 ÓRÁIG SZOMBAT-VASÁRNAP 10-17 ÓRÁIG"
;-)
Tehat nemcsak a meccs napjan van nyitva a penztar. Mindenestre nem erdemes 10 fele menni mert Toni bacsi ki tudja mikorra talal oda a penztarhoz ;-)

A berlet a 2001-es hazai bajnokikra ervenyes. De 3 fordulo mar eltelt igy ha most veszed akkor az olcsobb, 3 fordulo utani berletet kapod.

Előzmény: MiCKEY (15451)
bukovics Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15453
Nem azer, de en osszetorom kezem labom, oszt mégse vagytok az elso haromba, a fonok engemet agyon vag emiat, hat a Haladas meg a Zete hogy mer almodozni a bajnoki cimrűl, amiko ki van mán osztva a fradi meg a libas kozott az elso ketto hely?
Lorinc_d Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15452
En meg csak most olvastam el a Karcolatot a honlapon. Fetrengek a rohogestol ;-)

- Csókolom, az ötösömért jöttem.

- Nézze fiatalember, én sajnálom magát, mert olyan szép, szomorú, lila szeme van, de ma csak egy négyest tudunk adni.

;-))))

Na nem masolgatok tobbet.

Előzmény: mash (15450)
MiCKEY Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15451
Köszi már látom ...
Ez a féléves bérlet mit jelent ? 2001 összes hazai meccsét, vagy alapszakasz vagy mi ???
(3. forduló után 8990Ft, az 6-és fél meccs, elég jó)
Bérletet is a pénztárnál lehet venni a meccs előtt, vagy máskor is van nyitva pénztár ?

Jó rendben, többet már nem kérdezek :)))

MiCKEY és HAJRÁ FRADI !!!

mash Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15450
amikor írta akkor éppen nem müködödött!
jeleztem Gonzinak, aki időközben kijavította!
Előzmény: Lorinc_d (15448)
Lorinc_d Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15449
Ami meg a Bajusztorpot illeti, mar megy is a szerecsenmosdatas, hogy az nem is ugy volt... Huzat, vazze', ezen mar csak rohogni lehet ;-)

Várhidi még mindig tagad

Hírforrás: NB1.hu

Székesfehérvár, augusztus 13., 11.45

A Videoton edzője még mindig tagadja, hogy „vandálkodott” volna az Üllői úton.

Honlapunk egyedüliként közölt fotót a Várhidi (?) által berúgott öltözőajtóról, azóta több lap is beszámolt a Videoton edzőjének ámokfutásáról. A bajuszos tréner egyébként a sajtótájékoztatóra tartva egy ferencvárosi dicsőségtablóba is belebokszolt, igaz, ezt a tényt is tagadja, annak ellenére, hogy két újságíró is látta az esetet.
Az újabb verzió szerint amúgy nem Várhidi – ezért fentebb a kérdőjel a neve mögött – hanem az egyik játékos, Pomper Tibor vezette le így a feszültséget, mások pedig állítják, hogy a huzat vágta be az ajtót. Szigli István, a Vidi egyik vezetője elmondta: egyáltalán nem vitatják a károkozás tényét, és kérik a Ferencvárost, hogy küldje el a számlát Fehérvárra.
(im)

Lorinc_d Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15448
Mickey

Most neztem a Greenternet oldalt, ott vannak a berletarak.
Elvileg a naptar is minden heten frissul, meccsek edzesek edzomeccsek, de a tobbi szakosztaly (kezi- vizilabda, jegkorong) meccsei is.

Előzmény: MiCKEY (15427)
Lorinc_d Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15447
Reszlet az nb1.hu-rol:

"- Hanacsek Hungária körúti működésére nem érdemes kitérni, viszont érzésem szerint Bukovics sporttárs hathatós közreműködése nélkül nem biztos, hogy a Ferencváros legyőzte volna a Videotont, pláne nem 4-0-ra. Egy szó, mint száz: elegem van a bírókból! – jelentette ki Tököli Attila."

Tokoli te kocsog, ne velunk foglalkozzal hanem azzal hogy lezakoztatok vasarnap!!!

HORI Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15446
Az hagyján, hogy szerdán nem lesz népszerű, de milyen lesz vajon szombaton?:))))))

Hori

Előzmény: mash (15443)
mash Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15445
az első szavaid után azthittem, hogy elküldelek a picsába! .....
:)

de aztán még sem!

Előzmény: JPS (15444)
JPS Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15444
Ne bántsd Tökölit! Igaza van! Tényleg kellett Bukovics hathatós közreműködése. Kezdjük rögtön azzal, hogy megjelent a mérkőzésen, sőt sípot is hozott magával plusz sportolásra alkalmas ruhát is, hiszen nem hülye tudja, hogy farmerban futkosni nem könnyű. Ezután átnézte a ferencvárosi játékosok igazolását, és a labdát sem felejtette az öltözőben...

Most mondd, hogy nem kellett a hathatós segítsége ehhez a minimális, "épphogycsakmegvolt", kiszenvedett 4 gólos győzelemhez!!! :)

Előzmény: mash (15443)
mash Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15443
- Hanacsek Hungária körúti működésére nem érdemes kitérni, viszont érzésem szerint Bukovics sporttárs hathatós közreműködése nélkül nem biztos, hogy a Ferencváros legyőzte volna a Videotont, pláne nem 4-0-ra. Egy szó, mint száz: elegem van a bírókból! – jelentette ki Tököli Attila.

azt hiszem ezekután Tököli ne csodálkozzon, ha szerdán nem lesz túl népszerű!
a kisbuziu málészájú köcsög!

Paoloragazzo Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15442
Bajusztörpöt miért nem pereli be a klub?
És mi a fasznak van az in-kal, ha nem azért, hogy a létesítményt védje az ilyen vandál állatoktól?

A kurva anyját annak a bajszos cigánynak!

MiCKEY Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15441
Csak savanyú a szőlő... Nem kell velük foglalkozni :)
Előzmény: mash (15440)
mash Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15440
a Vidi topicban már ott tartanak, hogy az első gólunk se volt szabályos!
tiszta hüjék!!!
totelcamp Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15439
Csak arra kell vigyázni, hogy Jancula le ne sérüljön. Szlovákiában notorikus lábadozónak ismerik.

Gólokat löni viszont tud. Vele a BL biztos meg lett volna.

MiCKEY Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15438
Tököli színvonal ????
Előzmény: atlanta (15437)
atlanta Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15437
Majd, ha lesz egy Tököli szintű csatárotok, akkor beszélhetsz szinvonalról.
Előzmény: Mighty Mike (15431)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15436
Diobel,

orulok, hogy ennyire tetszett a sracodnak a meccs! a penteki meccs, ennyi beavatasra varo emberrel nem is alakulhatott maskent! nincs ketsegem, hogy a kisebbik gyereked(akihez szivbol gratulalok) kinek fog szurkolni!:)

Szkuki tenyleg nagy nyereseg, en azt mondom: a valogatottba vele!

Előzmény: Dióbél (15433)
hools Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15435
Már itt is a válasz, úgy tűnik, egyszerre írtuk :))
Előzmény: Dióbél (15433)
hools Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15434
Szerintem ez egy egészen kellemes hétvége volt, remélem a pénteken bejelentkezett Dióbél kisfiának is tetszett.
Azt nem igazán értem, hogy Várhidi mit pattogott, mind a négy gól szabályos volt. Ha pedig Gera gólja miatt pankrált, akkor meg mire gondolhatott? "Igaz, hogy 3-0 oda, de biztos rúgnánk még vagy négyet, de ez a 4-0 végleg padlóra tette a csapatot"?!! Közröhej Várhidi! Amit meg a klubházban művelt, azért simán beperelném.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Dióbél Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15433
Kedves Mindenki,

Ahogy igértem, röviden összefoglalom fiam első focimeccsélményét, azaz FRADI LIVE első alkalommal.
Mindenekelőtt megpróbáltam átfutni, amit a hétvégén írtatok, de majdnem képtelenség. Köszönet azoknak, akik gondoltak ránk.
Köszönet az égieknek, hogy kellemes volt az idő.
Köszönet a FRADI csapatnak, hogy így alakították a meccset, és ezzel nagy örömet okoztak egy elsőmeccses ( elsőbálozó !! ) kissrácnak. Ha valaki tudja, akkor mondja meg nekik.

Rövid összefoglaló hétéves fiam első élő focimeccsélményéről, ami ráadásul az Üllői úton volt.

Kora este kis izgatott készülődés. Érkezés a stadionba kb. 20 perccel kezdés előtt. Majdnem a középvonalnál ülünk a 16. sorban. Szegény kölök az első félidőben az előtte ülők feje között próbált inkább kilesni. A második félidőre egy sorral feljebb ültünk, és így már tuti jól látott.
Nagy szerencse volt, hogy a meccs első félidejére esett az izgalommentessség, miután a srácot minden érdekelte a pályán és körülötte, így javarészt össze-vissza tekintgetett.
Az első gólnak nagyon örült, a másodikat már jobban értékelte. Nagyon kedveli a Szűcs kapust, így a harmadiknál már teljes izgalom.
Valamiért az egyik kedvence a Gera, így a negyedik gólnál már totális boldogság.
Nagyon szerencsések voltunk, hogy így alakult. Biztos vagyok benne, hogy alaposan megmaradt az élmény. Másnap vettem neki egy Sport-ot, amiben el is olvasta a meccs leírását. Eltettem az újságot, az én jegyemmel ( 10 év alatt ingyen beengedik ), majd vasárnap este felvettem neki egy spéci videoszalagra a meccs összefoglalóját is. Így szinte minden oldalról megtámogattam az emlékeit.

Azóta már néha beszéltünk a meccsről, de nem sokat. Majd arra leszek kiváncsi, hogy a nagyapjának mit mesél erről. Az mérvadó lesz. Persze a faterom is Fradi szurkoló.

Nekem személy szerint tetszett a Szkukalek Igor rámenős játéka, ami időnként szerencsével is párosult. Magánvéleményem, hogy a második gól elsősorban az ő előkészítésének köszönhető. A tévés összefoglalóban csak a baloldali alakításának a végét adták. A Hrutka-t ismerjük jól, csak Lipcsei-t sajnáltam, mert már hosszú ideje nem a régi, és egyre kevesebb reményt látok a változásra.

Végezetül csak annyit, hogy jó volt, és biztos egyszer-egyszer ki fogunk menni. Egy idényben talán 3-4-5-... alkalommal. A srác miatt figyelem az időjárást, az ellenfelet, az ellenfél szurkolóit, stb.

Még egyszer köszönet a kedvességetekért. A lényeg, hogy megérte.
Bár magánéletbeli dolog, de a második srácom otthon csak 4ésfél hónapos. Kiváncsi leszek rá, hogy milyen lesz a viszonya a focihoz, és kinek fog majd szurkolni. De az még néhány év. Azt már megbeszéltük a nagyobbikkal, hogy majd kivisszük.

Dióbél, egy büszke apa

Paoloragazzo Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15432
Antipro!!

Vazzeg a szájas kurva azzal púposkodik az atlétika topikban, hogy kilenc évesen 4 métert ugrott.:-)))

Ez egy nagyon-nagyon HÜJJJJE állat!

Mighty Mike Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15431
olvastatok Tokoli nyilatkozatat az nb1.hu-n? ez aztan a szinvonal...
Paoloragazzo Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15430
Mefike, kösz a képeket!

Egyébként itt a történtek pontos leírása:

Varga a mérkőzés lefújása után épp az öltöző felé vette az irányt, hogy elmagyarázza játékosainknak, hogy mi is az a profizmus, és, hogy Pintét megtanítsa futni, amikor is bajusztörpbe botlott.
Kedélyesen leköpte a bajszos cigányt, aki erre le akarta fejelni, ám Varga cselesen egy üvegajtó mögé ugrott.
Vesztére, ugyanis az üvegszilánkok felsértették arcát, és mellkasán is nyomokat hagytak. Erre tökönrúgta várhídit, aki a fájdalomtól maga elött látta Véber Gyuri acélos csirkelábait, de a földről felállva jobb kezének mutatóujjával belebökött varga bal szemébe, komoly kárt okozva az ellen szaruhártyájában. Vargának viszont sikerült elkapnia a törp kezét, és az ominózus mutatóujjból két percet leharapott, majd kiköpte őket. Na jó, abbahagyom, de azért egy ilyen rangadót szívesen megnéznék!

Előzmény: mash (15428)
mash Creative Commons License 2001.08.13 0 0 15428
Fradi - Vidi meccs képei!
http://kep.tar.hu/mash9/index.phtml?aid=27505745

Az összes eddig általam feltett kép!
http://kep.tar.hu/mash9

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!