Keresés

Részletes keresés

dészáz Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7846

jah,de kb 40 éves az óra...:-))

Előzmény: python 357 (7844)
dészáz Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7845

ezek ennyit érnek.semmi minőség.lásd kinai és kinai között is van különbség.

akár a lider,vagy a távcső.

Előzmény: python 357 (7843)
python 357 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7844
Nem rossz!Csak vigyázz, nagyon vékony az aranyozás!
Előzmény: dészáz (7842)
python 357 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7843
Igen,de hogy a p..csába mehettek le igy az árral?Megcuffolták a kinyaiaktól?
Előzmény: dészáz (7841)
dészáz Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7842

nekem a seiko 5-ösöm az egyedüli acéltokos.

de most ezt hordom:

 

ja és eredeti,svájci.

Előzmény: hercules 80 (7837)
dészáz Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7841

pont most irták ezekről,hogy a piacon 2500-3000-ért árulják.

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9161287&la=106709404

Előzmény: TGS65 (7839)
python 357 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7840
Nem jártál vele rosszul!Gondolom,megizmosodott a karod,amelyiken hordod!:))))))
Előzmény: hercules 80 (7838)
TGS65 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7839

Na itt válogathattok,kinek milyen tetszik:-))

http://www.oramester.hu/

hercules 80 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7838

Jah és automata!

Előzmény: hercules 80 (7837)
hercules 80 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7837

Igen rozsdamentes acéltokos!

15 ezerért.

 

 

Előzmény: python 357 (7836)
python 357 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7836
És mennyiért vetted? Biztos, hogy nem 3 ezerért!Amúgy acél tokos?ert, nem néz ki rosszul!
Előzmény: hercules 80 (7835)
hercules 80 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7835

Igy van! Kínai bizony! De szépen elketyeg már sok sok éve:-)

 

Előzmény: dészáz (7828)
dészáz Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7833

egyébként max 3000ft-os kategória.amit irtál árat,azokon nem hiányzik az r betű.

vannak ETA szerkezetes másolatok,de ez tuti nem az!az svájci,ez kinyai!

Előzmény: python 357 (7832)
python 357 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7832
Igy van!Nem véletlenűl írták el!Egyébként elműködnek ezek az órák,csak ha leveszed a hátlapot, akkor látod a különbséget! A lególcsóbb automata szerkezetet építik be!Ha egy eredetit elviszel szervízbe,ha már 5 sec-et késik naponta,-ez kb. öt év alatt következik be-akkor bizony egy felújítás 100 ezerbe kerül ennél a kategóriánálÉvente egyszer ingyenesen átnézik a szervízben!
Előzmény: chato0078 (7831)
chato0078 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7831

"Nem hamisítvány!!!!Akkor lenne az, ha ott lenne az "r" bötű is!"

 

Naaa!

Azért nincs ott az "r" betű.A ferdeszeműek sem hülyék!

Előzmény: python 357 (7829)
python 357 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7830
Az eredeti modell ára egy milla feletti!!!
python 357 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7829
Sziasztok!..Nem hamisítvány!!!!Akkor lenne az, ha ott lenne az "r" bötű is! Igy csak egy Breitling-re nagyon hasonlító alsó kategóriás óra!Értéke:100-150 €
dészáz Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7826

esetleg egy leharcolt liderre.

kinait,kinaiért.:-))

a balfékek még hamisitani sem tudnak,a heitage feliratból hiányzik az r betű! LOL

Előzmény: Törölt nick (7825)
dészáz Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7824

ugynézki a régi megszünt.

Előzmény: hercules 80 (7815)
python 357 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7823
Köszi!Nagy a választék! Nitrogén töltet,Lifetime stb
Előzmény: exhighand (7822)
exhighand Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7822

Egy láncszemmel vissza:

 

http://bestshotdirect.com/rangefinders/

Előzmény: python 357 (7809)
exhighand Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7821
exhighand Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7820

http://ijksales.com/eagle_eye_scopes.htm

 

ezt a linket ígértem neked.

Előzmény: python 357 (7809)
hercules 80 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7819

Pista ez tetszik:-)

 

Előzmény: STEVE_5 (7818)
STEVE_5 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7818

Amit el kell mondanom, azt el kell mondom :-)

"Csattanjon bár a pofon, meztelen arcomon.

A számat be nem fogom,

meg nem alkuszom,

s magam meg nem adom."

- by Me -

Előzmény: dészáz (7814)
hercules 80 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7817

Én is annak olvastam először, csak megnéztem az emailját és akkor esett le hogy a jani az:-)

 

Előzmény: Törölt nick (7816)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7816

Egy ideig én is azt hittem valami fanatikus Áramszolgáltató!

:D :D :D :D :D :D

Előzmény: hercules 80 (7815)
hercules 80 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7815

Janikám miféle nicked van?:-)

 

Előzmény: dészáz (7814)
dészáz Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7814

köszi,de ne fáraszd magad longival.ne alacsonyodj le a szintjére.:-)

 

Előzmény: STEVE_5 (7813)
STEVE_5 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7813

"...A miskolci bosnyák zoltán......"

Nem kellene keverni!

Én személyesn ismerem Bosnyák Jánost! (Büszke vagyok rá:-) Ő biztosan nem miskolci.

Volt kapcsolatom Czirják Zolival is, biztosan nem ugyanaz a kettő, bár lehet, hogy sokat nyernénk e két topictárs tudásának szintézisével.

Ne keverj ebben a témában!

A tudás hiánya nem előny.!

Olvass vissza! Sokat segíthet!

Előzmény: Törölt nick (7793)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!