Keresés

Részletes keresés

sixx69 Creative Commons License 2000.11.12 0 0 150
mash, ezer bocs meg hatvanezer anyamedve, kurva eletbe ez a barom manure fan megzavarta az agyamat! Ha Debrecenben jarsz egy sörre a vendegem vagy! (Carlsbergre természetesen...:) )
Előzmény: mash (149)
mash Creative Commons License 2000.11.12 0 0 149
NYERTÜNK!!!!!!!!!
érted????
NYERTÜNK!!!!
LIVERPOOL!!!

én Mash vagyok nem a köcsög angolbuzi Hackett!!!

Előzmény: sixx69 (148)
sixx69 Creative Commons License 2000.11.12 0 0 148
manure fan!

Nem nyertÜNK, hanem nyerteTEK. De mindegy, a lényeg, hogy ott vagyunk az élboly nyomában.

macca=McAllister (ugyanis, az összes Mc ill Mac kezdetű játékos egységes becézése..:)))

Előzmény: mash (146)
big l Creative Commons License 2000.11.12 0 0 147
A ti győzelmetekhez is GRATULA .
mash Creative Commons License 2000.11.12 0 0 146
nyertünk 4-1-re a Coventry ellen!!!!!

Liverpool 4
Coventry City 1

LFC Scorers: McAllister (12), Gerrard (50), Heskey (81,86).

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.12 0 0 145
És még valami: Hackett!

Azt írtad, hogy feszülnek bizonyos ellentétek kü-
lönböző "származású" Britt szurkolók között. A
témával kapcsolatban örülnék egy kicsit szélesebb-
körű tájékoztatásnak bárkitől.

Hollywood!

Igazad van az utánpótlással kapcsolatban, de azért
McAllister és Barmby szerintem igen hasznosan ját-
szik és ráadásul két igazi sportember.Ilyenekre
minden csapatnak szüksége van.Ne fikázzátok már ő-
ket is.(légyszi)

És még valamiről lemaradtam.A MI! D. Matteonk mi-kor? milyen körülmények között? de legfőképpen milyen megfontolásból vándorolt a Leeds United-hez???

Üdv!

Go The Great Britain of the United Kingdom end Northern Ireland !!!
(bocs, de ezt végre el kellett mondanom)

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.12 0 0 144
Tisztelt (!!!) Football fanatikusok!

Előre elnézést kérek mindenkitől, de lehet, hogy kissé hosszan fogok tárgyalni. Ez elsősorban azért
kínos, mert eleddig max. 2-3 hozzászólásom volt a
kocsma beszélgetéseihez. Észrevételek:
ManUtdFan alias Hackett az egyik legértelmesebb fickó a kocsmában! (Most kapom az első fikázást)
Részben azt kell, mondjam, szívből mellette állok.
Azt írod, nem vagy magyar.TÖKÉLETESEN értelek!
Csak azt felejted el, hogy addig, amíg magyarok
között élsz, magyarokkal kommunikálsz, Magyaror-
szágnak vagy kiszolgáltatva is.Senki ne értsen
félre!
Kemény dolgokat mondtál, amiben-és ezt SENKI sem
tagadhatja- nagyon sok az igazság, DE ezt egy át-
lagember SOHA nem fogja megérteni, hidd el!
Ennek ellenére persze szép dolog az őszinteség, és
itt jönnek képbe a többiek!
Miért kell valakit porrá fikázni még akkor is, ha
így szurkol a Manchesternekvagyaliverpoolnakvagy-
bármelyiktökmindegymilyennemzetiségű FC-nek,
Unitednek, CF-nek, vagy Bárminek. Tudom. Ő is fikáz .És? Máshogy gondolkodik, és megmondom
őszintén, olykor igen jókat mulattam az -egyébként
mindíg értelmes- hozzászólásain.Én is a Britteknek
szurkolok, de nem ezért fogom a pártját,hanem mert
az egyik legvalódibb szurkoló!
Persze semmi szükség arra, hogy most rosszindulatú
elemek felróják nekem, hogy nem vagyok igazi szur-
koló, mert nem szurkolok száz éve ugyanannak a
csapatnak.Hát ha így van, akkor nem vagyok az.Puff
És akkor mi van? Akkor már egyből neugassakbele!?
Akkormárdivatszurkolóvagyok!? Hát rohadtul NEM.
Jogom van annak a csapatnak szurkolni amelyiknek
akarok !Mindenkinek joga van! Akkor is, ha törté-
netesen fingja nincs, hogy ki volt húsz éve a kö-
zéphátvéd a kezdőtizenegyben. Én például azt sem
tudom pontosan, mikor volt az a Liverpool meccs,
ahol 3-6-ot játszottunk az FC Sion ellen és ahol
egyszer és mindenkorra megváltoztatták az élete-
met.Mikor volt.Nem tudom. Az számít emberek? Az
számít, hogy mikor volt? Ez az utolsó dolog ,és ha bárki azt mondja, hogy nem így van, akkor hazudik és egy nagy rakás sz*r. Vagy csak egy kö-
tekedős paraly, akit viszont érdemes nagy ívben
lekakilni.Most jön a szöveg, hogy nyalok
ManUtdFan-nak.Nem.

Egyszerűen csak kissé hergelő, hogy fociszerető
emberek még az interneten keresztül is egymás he-
réit rugdossák.

Üdv mindenkinek!

Go Reds! Go Scotland ! Go FOOTBALL!! Go minden
csapat, akinek vannak VALÓDI szurkolói és LELKES
játékosai.

PEACE!

big l Creative Commons License 2000.11.11 0 0 143
Elolvastam az egészet és amit a hazai dolgokról /
szurkolókrol írtál az sajnos igy van !
Na de ezért nem vallód magad MAGYARNAK ?
Előzmény: Hackett (140)
huszabi Creative Commons License 2000.11.11 0 0 142
ManUFan!

"Tudom, hogy irritál az a tény, miszerint nektek (Liverpudlik) "csak" egy F.A. Cup és egy League Cup jutott"
Nézz utána ki nyerte a legtöbb bajnokságot!

"fogékonyságom a fejlett kultútrák iránt"
Az olasz szerinted fejletlen kultúra?

"nem tartom magyarnak magam"
Ez elég szomorú,már ne is haragudj.És ha így is van legalább ne legyél büszke rá és ne hangoztasd ennyire.

"rajongok Rudolph Hess'ért - mert ANGLOMÁN volt - és tisztelem Erich Priebke't - mert olaszokat gyilkolt, szimbolikus cselekedetet hajtva ezzel végre, miszerint EGY németért 300 olaszt kell legyilkolni, hisz az olaszok nem tekintendők "tiszta európai" embereknek, mert a zsidók és a szaracén-afrikaiak leszármazottai."
Ilyeneket aztán végképp nem kéne a nyilvánosság előtt írkálnod.Azt gondolsz amit akarsz,de legalább ne tárd ország-világ elé.

"bár ameddig a magyar ember izlészintjének csúcsa a lagzi lajcsi"
Te is tudod,hogy minden országnak megvan a maga "Lagzi Lajcsija". Bár valóban elég szomorú,hogy ez a tömegigény,de az nem magyar sajátosság.(lsd.a tudatlan amcsik hadát)

Egyébként meg

GO REDS!

huszabi Creative Commons License 2000.11.11 0 0 137
És hogy kerül ide Macca? Dalglish nem kéne?(nekem igen)
Előzmény: sixx69 (136)
sixx69 Creative Commons License 2000.11.11 0 0 136
hali!

Nincs nekem bajom az ékezetekkel, csak rengeteget fordítok, és levelezek külföldiekkel, így már csak megszokásból sem használom őket...de majd megeröltetem magamat! :))

Ami a bajnoki címet illeti: szerintem az idén a manure-arse-Pool hármasból kerül ki a bajnok, de hogy ki, az a jövő zenéje. Bergert elég nehéz lesz pótolni, de a lfc@egroups.com lista szerint GH Gerrardot akarja játszatni a helyén, ami elég meglepőnek hangzik...(A srác védekező/támadó középső középpályásként kezdte, aztán jobbhátvédet játszott három meccsen, most meg balszélső?) Ami az én álomösszeállításomat illeti:
Sander - Babbel, Hyppia, Henchoz, Ziege - Barmby/Gerrard, Hamann/Gerrard, Carragher/Macca, Smicer - Heskey/Fowler, Owen

Ha Diomede, Redknapp és Berger felépül, természetesen helyük van a csapatban!

Előzmény: jasu (135)
jasu Creative Commons License 2000.11.11 0 0 135
Sixx89!
Egyetértek a hozzászólásoddal, kivéve ami a debrecent illeti. Mi a fasz bajod van az ékezetekkekel? ez is a brit szellemhez tartozik?
ilyen hosszú irományt nincs kedvem rejtvénynek nézni.
Most jövök rá, hogy nem is utálom eléggé a MU-t.
Attól még lehetek LIVERPOOL szurkoló?
A topic címénél maradva úgy gondolom ránk férne már egy bajnoi cím. (Félek, hogy nem lesz meg)
Amit igazán ki nem állhatok az a Real,Ajax,Juventus!
Go Mighty Reds!
sixx69 Creative Commons License 2000.11.11 0 0 134
hali!

Hu, mi lett itt miota nem latogattam a topicot...na lassuk csak sorban:

1. A "Ki a nagyobb LFC szurkolo?" c. versengest nyugodtak tekinthetjuk a "Kinek nagyobb a pocse?" illetve "A te apadnak van-e autoja?" analogiajanak, igy ennek semmi, de semmi ertelme nincs.
Hackett, te manure fan vagy, ami egy olyan jellemhiba amibol hala istennek ki lehet gyogyulni. Remelem hamarosan elmulik majd ez az elmedet teljes mertekben elhomalyosito betegseg, es rajossz: egy csapatot nem csak akkor kell szeretni, amikor megy a szekere (manure 90-es evek), hanem akkor is, amikor esetleg masodosztalyban vergodik. Mert ugye ez a nacceru manure eseteben igaz is am...
Ja, erdemes lenne elolvasnod roy keane nyilatkozatat ugy harom nappal ezelottrol, mert ebben a fiatalember igencsak odamondogat a tisztelt "szurkoloiknak". Amirol o beszel, az a Pool szurkolok eseteben elkepzelhetetlen.
A klubhuseg jelkepenek tekintheto Liverpool szurkolokkal tehat NE azonositsd magad, mert semmi kozod nincs hozzajuk.

2. Ha mar mindenki emlitette milyen regota Pool szurkolo, en is kozze teszem a ram vonatkozo reszleteket: eloszor 1982-ben, 12 eves fejjel lattam Liverpool meccset televizioban (hogy hol, az most igazan mellekes, de nem itthon), es azota is toretlenul szoritok a csapatnak, innen, a karosszekembol, mert sajnos nem allok ugy anyagilag, hogy beutazzam a fel vilagot utanuk.
Ha emiatt en nem vagyok olyan fasza szurkolo, mint mondjuk x, y, vagy z, hat legyen.

3. Mindenki lehetosegeihez, korulmenyeihez kepest es szabadidejenek fuggvenyeben szurkol egy-egy csapatnak, en pl. a Liverpool mellet a DVSC-t tekintem szivem csucskenek, es buszken vallaom, hogy 1984 ota a Debrecen (akarmilyen neven is emlegetjuk, barmelyik osztalyban is volt) keves kivetellel osszes hazai meccsen ott voltam, minden evben megvettem a berletet, ezzel is segitve a klubot, de ugy 8 eve idegenbeli meccsekre mar nem jarok, mert nem szeretem osszetoretni a fejemet senkiert es semmiert. ha emiatt ismetelten nem vagyok "igazi" szurkolo x, y vagy z szemeben, akkor ismetelten sajnalom.

4. Mindenki annak a csapatnak drukkol, amelyiknek akar. Pecsi letere UTE drukker? Nem baj. Ha neki ez a jo, am legyen. En debreceni vagyok, nagyapam hiaba probalt meg mindent annak erdekeben, hogy az FTC szurkolojava tegyen, en a DMTE, DVSC, DUSE, DMVSC, stb buvoleteben nottem fel, es ezen senki nem tud valtoztatni.
Latszolagos ellentmondasba keveredtem itt onmagammal, igaz? Nem. En azert drukkolok a Lokinak, mert KOZOSSEGET vallalok a csapattal, mert esoben, hoban, rosszban, joban kitartok a csapat mellett. (Vannak jatekosok a csapatnak, akiket ki nem allhatok, es vannak ilyenek a Liverpoolban is.)

5. Te, manure fan, viszont magyar letedre itt fikazod honfitarsaidat, svabnak vallod magad, es angol csapatnak drukkolsz...hat eleg nehezen lehet ezt ertelmezni. Ha nem tetszik az orszag, huzz el innen, hidd el, senkinek nem fogsz hianyozni. Ha kikoltozol nemetorszagba, es ott is ennyire hevesen fogsz "angolkodni", nem adok neked 3 percnel tobbet, ugy beverik a fejedet, hogy csak annyit fogsz majd tudni kinyogni: Schalke...Bayern...

Mert lehetsz te svab szarmazasu, nemet erzelmu, azok a fiuk nem nagyon szeretik az ilyen hazaarulo jottmenteket.

Bocs, ha hosszu volt...

Ja, ha valaki tud bovebb infot a Magyar Liverpool Fan Club-rol, ne tartsa vissza magat, tag kivanok lenni.

EX Creative Commons License 2000.11.11 0 0 133
Hackett!

Tudod az a szánalmas,hogy neked a Magyarságot a TV2 jelenti és hogy a te értékítéleted a ruhákban és a TV műsorokban merűl ki!

Mindegy ,úgy érzem nem érdemes veled vitatkozni!
Úgy,hogy én befejeztem a veled való társalgást!!!!

Előzmény: Hackett (128)
Norbi_ Creative Commons License 2000.11.10 0 0 132
Hát nem épp, egyáltalán nem követtük a hagyományokat! Én amiota csak élek MAGYARul beszélek és nekik is szurkolok!
Norbi_ Creative Commons License 2000.11.10 0 0 130
És, akkor te mondod nekem hogy félig Német vagyok!
Ugye ha jól olvasom akkor te is az vagy!:)) és még engem ugattál le:))) vicc!
huszabi Creative Commons License 2000.11.10 0 0 127
Húzzatok már innen valami idióta köpködő topicba!

Nem itt kéne kiélni elferdült ösztöneiteket.

EX Creative Commons License 2000.11.10 0 0 125
Hackett!

Tévedsz nem a nick váltásod miatt kérdeztem,hanem,hogy azonosítsalak!!!!!!

Ezek szerint ez a te beírásod:
Türkiye topic 2000.10.20. 02.00.45
"Én nem vagyok Magyar!
csak itt születtem."

Na ennyit rólad!!!Most már értem,hogy miért vagytok olyan jóban a Professzorral!

TI hazaárulók összetartotok,mi!

Előzmény: Hackett (124)
totelcamp Creative Commons License 2000.11.10 0 0 123
Mash! Viola!

Miért foglalkoztok vele? Nézzétek meg mit írt nekem a Barcelona topicban, aztán gondoljatok róla, amit akartok.
Ez egy DIVATSENKI egy ANGOLSERTéS.

Előzmény: mash (114)
huszabi Creative Commons License 2000.11.10 0 0 122
Gyerekek!

Nem lehetne ezt máshol elintézni?

Ez egy Pool topic!

EX Creative Commons License 2000.11.10 0 0 121
Hackett!

Tőled szeretném megtudni,mert te vagy az érintett!
Hackett=ManUtdFan????

Előzmény: Hackett (119)
VIOLA_ Creative Commons License 2000.11.10 0 0 120
Nevetséges levelem?! Pontosan ez a baj veled! A hovatartozásod, a veled egy oldalon állók (van ilyen? ha-ha-ha) a félistenek, amikor pedig egy provokációból adódó emberkedésre kapcsolsz - ilyenkor szokott megnevelni apu? -, meglepődsz a viszontválaszon! Egy egyszerű arctalan emberke vagy, semmitmondó nick mögé bújva. A kutya nem törődött volna veled, ha firkálod tovább az egyszemélyes topicodat, botrányt, közszereplést akartál, csak egy gond van, picim: mindezeket nem vállalnád el élőben. A korábbi válaszomat beidézzem én is? Majd komoly, érett férfi ember korodra talán megérted. Későn érő bunkókám, érdekes mód valahogyan ott sem neked adtak igazat! Nem gépekkel, vagy autómatákkal kezdtél ki. Utolsó tahó tucatgyökér vagy, aki ily módon próbál emberkedni! Tényleg, most mit is akarsz ezzel? A HAZÁDAT MEGTAGADOD!!!!!!!!!!!!!!!! Olyanoknak pofázol, akik a kezdetektől itt vannak! Közlöm, nem a DK3 kezdetétől. Csak a magam nevében nyilatkozhatok, ilyen sz@r alakot ez idő alatt egyet nem leltem. Voltak korrekt viták vagy odamondogatások, de a senki jelzőt amíg megismertelek, dehogy alkalmaztam. Másokkal ellentétben nem a balhét keresem a neten, nem hangoztatom a qrva nagy ... - a kívánt melléknév tetszés szerint beilleszthető - érzéseimet, nem kiskirálykodok itt és dobálózom a szavakkal, mert nem ettől vagyok/leszek a góré. Neked sok sikert az életben, kicsim... /Élvezd ki még ezt a pár hetet./
Előzmény: Hackett (118)
EX Creative Commons License 2000.11.10 0 0 117
Hackett!
Nem akarok beleszólni Mash-el folytatott vitátokba
csak a tényszerűség kedvéért elmondanám,hogy Mash és többek között én is már akkor a Liverpool-nak szurkoltunk amikor te esetleg még azt sem tudtad mi az a foci.
A klubhűségről annyit,hogy amióta az eszemet tudom csak a Ferencvárosnak szurkoltam.Külföldi
csapatok közül csak kettőnek szurkolok igazán
1.Barcelona 2.Liverpool
és nem számított,hogy adott esetben éppen ki az adott ország bajnoka én nekik szorítottam!
Én nem tudom felsorolni,hogy például kijátszott
80-ban a Liverpoolban,nem magoltam be az összeállításokat mint te.Tehát a te logikád szerint én is divatszurkoló vagyok Mash-el együtt.
De azért megkérdezném a kocsmatársak véleményét,hogy ki a divatszurkoló?
Te aki fejből(?)fújod az eredményeket és az összeállításokat és erre felvágva ledivatozol itt mindenkit! VAGY
Én aki beutaztam fél Európát meccsekre járva,mert a Fradi az elmúlt 15 évben nem tudott úgy pályára lépni külföldön,hogy ne legyek ott(3 esetet kivéve),egy csomószór Mash-el együtt.
Kétszer pedig azért költöttem utazásra és meccsjegyre a pénzemet,hogy két kedvenc külföldi csapatomat élőben lássam!

ui:ja és én is feltudok tenni egy kérdést:
Mi az az Angolszárny?

Előzmény: Hackett (115)
VIOLA_ Creative Commons License 2000.11.10 0 0 116
Utoljára reagáltam rád kisgyerek, te jelentéktelen pattanásos arcú! Baromarcú buzikám! Kérdezz meg valakit a "valamit kapizsgál" dologról a régi kocsmatagok közül, ha már vagy ekkora angolmán barom, és teóriákat állítasz fel, olyanokat bélyegzel meg, akik valóban áldozatokra képesek a klubjukért. Ezt asszem már egyszer közöltem, gondoltam, magadba fordulsz és kinövöd. Tévedtem. Lerí itt már mindenki számára, a kiütéses orrodnál nem látsz tovább, te utolsó kis albioni f@sszopó!
Szókimondó leszek: vállald a szemembe is, vagy menj a jó k...a anyádba! Büntetlenül ne ossza itt az észt egy ekkora pöcs! Emigrálj innen, nincs szüksége a nemzetnek ekkora beképzelt és pofátlan mumajmoló, kisebbségi érzésekkel teli pofamatyira! Szállj le a korrekt szurkolókról, ha nem akarod beütni a fejecskédet. Veheted utolsó figyelmeztetésnek is. Vagy kiadjuk a nevedet, te mocsadék? Erre törekedsz?
Rajtad áll vagy bukik, kisfiú.
Egyetlen szavadba kerül.
Előzmény: Hackett (111)
mash Creative Commons License 2000.11.09 0 0 114
nyugodtan ird azt, hogy kopasz!
nem kell finomkodni faszfej!!!

én vállaloma az arcomat, magamat!

de te????
egy kisfaszfej vagy, aki mindenkinél oksabbnak hiszi magát, de csak egy hüje 16 éves győri parasztgyerek vagy!!!

Előzmény: Hackett (113)
mash Creative Commons License 2000.11.09 0 0 112
azt üzenik hüje vagy!!!

te kluBB hű faszfej!!!!!

Előzmény: Hackett (111)
mash Creative Commons License 2000.11.09 0 0 110
kinek bizonyítottál???

újra mondom, hogy ÉN A JÓ FOCI SZERETEM!!!

én még a Grobelar féle Poolba lettem szerelmes, Rush, Dalglish és a többiek!

Biztos, hogy rosszul irtam a neveket, tudod én csak egy divat vagyok!

Előzmény: Hackett (109)
mash Creative Commons License 2000.11.09 0 0 108
én a jó focit szeretm, nem egy nemzetett, mint te!
Te angol csicska!!!!

te igazi divat vagy a MU mániáddal együttt!!!
DIVAT VAGY!!!

attól még, hogy mindent tudsz oda-vissza az angol fociról, attól még DIVAT VAGY!!!
Beleszerettél a MU eredményeibe, amit nem is csodálok, mert tényleg nagyon jók!!!

A gond az, hogy mindenki mást fikázol, aki nem azt szereti, mint te!!!
Ettől vagy KORLÁTOLT!!!!

Előzmény: Hackett (105)
mash Creative Commons License 2000.11.09 0 0 107
és mit bizonyitasz fasz fej????

azt hogy emnnyire kis senki vagy????

Előzmény: Hackett (105)
mash Creative Commons License 2000.11.09 0 0 106
te mindig hüje maradsz!!!!

nagyra vagy a lexikális tudásoddal!!!!
kis 16 éves hüjegyerek!!!!

Előzmény: Hackett (105)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!