Keresés

Részletes keresés

roland7 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7886

Hozzád ki szólt??!

 

Ja, tudom, ez is az egyik nicked. Reménytelen vagy. :(

Előzmény: Tubura (7885)
Tubura Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7885

....Neked is inkább Izoldádat kéne keresned..

D:D:D:

Előzmény: roland7 (7884)
roland7 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7884

Mikor a véletlenek találkoznak... :))

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=114417781&t=9092082

 

http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=1266674

 

Mailcím: lr61@.......

 

 

Ügyesen elbeszélgetsz magaddal!

 

 

Előzmény: Törölt nick (7883)
exhighand Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7882

Még egy nyamvadt martin kemence sem volt a FÉG-nél, nemhogy olvasztó...

Előzmény: Törölt nick (7878)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7879

Hívd fel -ne a rock n'roll doktort!-a "Dorothy-shop"-t.Egy kedves női hang tájékoztatni fog,hogy 24.9 Eur-és máris mehetsz érte

Előzmény: exhighand (7876)
norinco Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7877

nagyon jó:-)

Előzmény: exhighand (7876)
exhighand Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7876

szlovákoktól hurcimbálsz be 7500ft nettóért

 

Konkrétan, a google egyelen egy darab találatot sem ad szlovák fegyverboltokben és apróhirdetési felületeken combro-ra. Egyet sem...

 

Viszont a FÉG felszámolója azt mondta, hogy felszámoláskor a légfegyveres selejt raktárat egyetlen ember vette meg...

Előzmény: Törölt nick (7873)
exhighand Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7875

Így kell elkészíteni a Combro-hoz a PC kábelt

 

http://www.vzduchovkari.sk/files/public/1255343945_20_FT0_combro_pc_kabel.png

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.28 0 0 7872

Ma föladtam a motyót!

Előzmény: barugon (7867)
tüskés70-3 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 7870

Már lejárt! :-P

Előzmény: dészáz (7866)
tüskés70-3 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 7869

Az előbb beszéltem telefonon Bandó bátyánkkal és azt mondta szándékában áll jönni vasárnap. Remélem szép számmal összejövünk.

Előzmény: robertó69 (7855)
python 357 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 7868
Látszik rajta, hogy már nem előszőr vadászott!:))))))))))))
Előzmény: hercules 80 (7865)
barugon Creative Commons License 2011.11.28 0 0 7867

  Ez nem semmi! Gulína Guligája megoldotta a lőgyakorlatot. Hmmm...!

Előzmény: exhighand (7862)
dészáz Creative Commons License 2011.11.28 0 0 7866

mikor jár le  az  5 év?:-D

Előzmény: parazstaposo (7861)
hercules 80 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 7865

:-)

Sose tudni ki van a fegyver másik oldalán!

python 357 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 7864
Keményen nyomja a csaj! Hasonlít arra a csimpánzra,amelyiknek a bantuk a kezébe adták az ÀK-t!Csak a majom ügyesebb volt!:)))))))))
hercules 80 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 7863

Azt a ku....va ez veszélyes:-))

Előzmény: exhighand (7862)
exhighand Creative Commons License 2011.11.28 0 0 7862
bando53 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 7860

Uram Isten, lassan már arra is figyelni kell, hogy kinek fordíthatok hátat?:DDD

Előzmény: Törölt nick (7859)
parazstaposo Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7857

Nekem is izzad a kezem, ezért nyáron is kesztyűbe lövök.

 

Akkor most én is idegbeteg vok, te meg valami pszhiomókus?;-)

Előzmény: robertó69 (7856)
robertó69 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7856

tüskés70-3 válasz | megnéz | könyvjelző 2011.11.27 17:36:10 © (15490)

" Akinek izzad a tenyere egyáltalán nem biztos, hogy ideges típus. Pl. az enyém is rendszeresen izzad, mégsem tartom magam egy idegbeteg állatnak.

Neked nem is kell!Inkább majd mi objektíven jól megítélünk! :-DDDDDDDDDDDD 

Na jó,csak vicceltem! ...de csak egy kicsit:-))))))))

 

Természetesen nem erről szól a történet!Én pisztolyozom leginkább,így arra nagyobb a rálátásom:ott nem az a legfontosabb szempont,cápázott vagy homokszórt-e a felület.Szerintem a puskás lövészetnél sem az...

robertó69 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7855

Has az tényleg nagy úr!(csak azért nem hát,mert azzal ugye nem kezdünk mondatot)Tatabányára én is készültem ezerrel,de Bandóbá hozott orvosi igazolást arról,hogy nem tud elvinni minket,magányosan meg kisebb vagyon lett volna az út- nekem legalább is..Ladányba lesz fuvar,ha minden igaz,megyek örömködni én is-pisztollyal;-)

Előzmény: tüskés70-3 (7854)
tüskés70-3 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7854

Válasz Robertónak a javítósból.

 

Nincs mentségem főnök. Jogos a fegyelmi. :-)

A píz nagy úr. :-( Na, eljutni lett volna, meg nevezni is, meg amúgy is, viszont keresni kellett hozzá, mert muszáj volt. :-) MK-ra se mentem, mert dolgoztam. Most ez jutott. Vasárnap viszont P.ladány bulilövészet.

python 357 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7853
Mondhatni,- haláli szórakozás- ha pár évtizedig pesten lebzselsz!........Sajnos!:(
Előzmény: python 357 (7852)
python 357 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7852
Itt Pesten!!!!!!Itt nagyon rossz móka batátom!:))))))))))))
Előzmény: nedolaci (7851)
nedolaci Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7851

A lélegzést se felejtsd ki!Az is jó móka !!! ;-DDDD

Előzmény: python 357 (7849)
dészáz Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7850

Apámtól örököltem,viszem tovább.pihentet,akár a lövészet.

Előzmény: python 357 (7849)
python 357 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7849
Egyébként szép hobby ám az is, amiről most beszélünk!El lehet merűlni benne rendesen,akárcsak a légezésben!
Előzmény: dészáz (7848)
dészáz Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7848

hátha még tudnád mennyi van itthon javitani+müködőek.:-))

Előzmény: python 357 (7847)
python 357 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7847
Hát erre nem tudok mit mondani,feladom!:)))))))
Előzmény: dészáz (7846)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!