Az Ön által felkeresett topic fegyverek, ill. annak látszó eszközök
forgalmazásával kapcsolatos adatokat is tartalmazhat.
Felhívjuk figyelmét, hogy csak akkor lépjen be, ha Ön fegyverek forgalmazásával
vagy felhasználásával hivatásszerűen foglalkozik, és a honlap látogatása nem
eredményezi valamely Önre vonatkozó jogszabály vagy egyéb szabályozás
rendelkezéseinek megsértését.
Az Inda-Labs Zrt. a fórum számára kizárólag tárhelyet szolgáltat, a honlapon
megjelenő információk vonatkozásában szerkesztői felelősséget nem vállal.
Amennyiben megítélése szerint a honlapon jogellenes tartalom jelenik meg, úgy
azt kérjük, jelezze az Inda-Labs Zrt. mint tárhelyszolgáltató felé.
majdnem*: a fegyveres topikokban továbbra sem javasolt (értsd: engedett) a politikai eszmék futtatása, agitálás, győzködés! Ilyenekre ott van a politika fórumcsoport. Köszönjük megértésed!
" Akinek izzad a tenyere egyáltalán nem biztos, hogy ideges típus. Pl. az enyém is rendszeresen izzad, mégsem tartom magam egy idegbeteg állatnak.
Neked nem is kell!Inkább majd mi objektíven jól megítélünk! :-DDDDDDDDDDDD
Na jó,csak vicceltem! ...de csak egy kicsit:-))))))))
Természetesen nem erről szól a történet!Én pisztolyozom leginkább,így arra nagyobb a rálátásom:ott nem az a legfontosabb szempont,cápázott vagy homokszórt-e a felület.Szerintem a puskás lövészetnél sem az...
Has az tényleg nagy úr!(csak azért nem hát,mert azzal ugye nem kezdünk mondatot)Tatabányára én is készültem ezerrel,de Bandóbá hozott orvosi igazolást arról,hogy nem tud elvinni minket,magányosan meg kisebb vagyon lett volna az út- nekem legalább is..Ladányba lesz fuvar,ha minden igaz,megyek örömködni én is-pisztollyal;-)
A píz nagy úr. :-( Na, eljutni lett volna, meg nevezni is, meg amúgy is, viszont keresni kellett hozzá, mert muszáj volt. :-) MK-ra se mentem, mert dolgoztam. Most ez jutott. Vasárnap viszont P.ladány bulilövészet.