Keresés

Részletes keresés

.Guriga. Creative Commons License 2011.11.30 0 0 7922

Szinte mindenben igazad van, de..:

 

- Longi "dicsérete" (macskakörmös) cinikus volt mindenki részéről, ami alapból nem neki szóló dicséret, hanem a megtévesztet modik felé egy kis "jelzés" :) ... vagy nem?

 

- "Az OFF. topikba mindenki írhatja azt, ami nem való a többibe. Legyen az bármi.".. ebben is igazad van, de mint említettem ott van a LÉGFEGYVERES  és mint tudjuk a légfegyveresek nem ellenségegek egymásnak. Mivel longi és az egyébb trollok itt kavarják a "kását", szítják a feszültséget, ugrasztják össze a többi jónépet, így felvetődik a kérdés, hogy "SZÍVESEN LÁTOTT EGYÉNEK-E" itt.

Természetesen (ahogy írtad is) mindenki írhat ide (ez az internet), de itt is (mint máshol is) a normális fórumozóknak van egy (le nem írott) joga, hogy maguk közül kirekesszék (ha úgy tetszik: kiüldözzék") a (röviden:) topicrombolókat.

 

Még 2 dolog:

 

   Mit szolnál, ha a macskák-kutyák-aranyhörcsögök -puni és kuki kedvelők ..stb. topicokból is itt "csacsognának?? .....na ezért vannak ott is  OFF topicok !! :))

 

  Ahhoz képes, hogy ez egy Offoló, de mivel légfegyveres, rengeteg olyan szakmai vita zajlik itt a LÉGFEGYVEREKRŐL, amiből rengetegen tanulunk egymástól (én legalábbis sokat és ezért hálás is vagyok minden ilyen értelmes szóért itt)

 

De a legigazibb igazad:

"... A véleménykülönbség még nem ok a háborúra, még akkor sem, ha kemény a  fogalmazás..."

 

Legyen szép napotok!

Előzmény: marcony (7921)
marcony Creative Commons License 2011.11.30 0 0 7921

    

1./ Sokan megírták már nem kellene vele foglalkozni, mert olaj a tűzre.

     Mennél többször kitiltatod, annál több nickel lép vissza.

 

2./ Mondanivalódat címezd rögtön a modinak.

     Te meg dicséred: " jó húzás volt Longi!" Így még több hülyeséget talál ki.

 

3./ Igen. Rég írok ide, de soha nem jutott eszembe hogy kitiltassak valakit.

     Ezért még nem vagyok a barátja Longinak.

 

4./ A véleménykülönbség még nem ok a háborúra, még akkor sem, ha kemény a 

     fogalmazás.

 

5./ Az OFF. topikba mindenki írhatja azt, ami nem való a többibe. Legyen az bármi.

 

Üdv:

M

 

Előzmény: roland7 (7919)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.30 0 0 7920

Köszi. mailt olvastam.

Hát ha ez nem longi akkor van még néhány ember aki gyógyszerrei iszik majd beárazza a légpuskáját :-)

Előzmény: roland7 (7919)
roland7 Creative Commons License 2011.11.30 0 0 7919

Nem. Ez nem ő.

Előzmény: Törölt nick (7918)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7918

http://www.expressz.hu/sport/vadaszat/hirdetes-28091007/

 

Ez nem a nepperur 50 000 ftos Fég5.5öse?

 

Mert ha igen van telefonszám amin el lehet küldeni ha idemerészkedik :-)

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7917

Csak ne jelezd. Ebből él hogy okos emberek irogatnak a hülyeségeire.

 

Inkább üss le néhány légpuskáját a vatyerkán attól majd észheztér!

 

 

Előzmény: .Guriga. (7915)
dészáz Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7916

az ápolók kikapcsolták a gépet,hiába irsz neki.:-))

Előzmény: .Guriga. (7915)
.Guriga. Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7915

Longi!

"Mélységi felderítő,Ejtőernyős-"EJE"-hátizsák..

A 90'-es évek közepéig volt rendszerben a Honvédségnél..."

 

ez nem igaz! 86-ban szereltem onnan és ilyet még nem is láttam ott..

(csak jelzem...)

hercules 80 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7913

Miért álltok le vele???

dészáz Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7912

tőled longi,még vemhes anyadisznó sem kellene!

Előzmény: Törölt nick (7903)
dészáz Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7911

nem kakukk,lótojás!:-))

Előzmény: Törölt nick (7910)
.Guriga. Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7909

embörök!!

ne ugorjatok egymásnak, mert ezen is a markukat dörzsölgetik...

nedolaci Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7908

NEM IS ROSSZ!! ;-DDD

Előzmény: Törölt nick (7905)
Apooca Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7907

Húúúú banyek, ez raktáros volt valahol ????

Előzmény: ssssi (7892)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7905

Egyszerü a megoldás. Csinákolsz egy vatyerkás nicet és akár hányszor behány ide , csupa testvéri szeretetből leütsz egy termékét.

nem fogja megérni neki aztán rájön mert olvassa ezt a topikot hogy ha ő offolja a mi bizniszünket mi is offoljuk az övét :-)

Előzmény: dészáz (7901)
roland7 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7904

Ja és a témában ez volt az utolsó postom.

Szélmalomharc ez, főleg úgy, hogy régi fórumozó emberke szerint én vagyok az undorító, nyálas, férfiatlan. És bevédi a sokszorosan kitiltott fórumrombolót. Siralmas... :)))))

 

Előzmény: marcony (7894)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7903

Neked szerzek 3 e ft/db áron?

Na?!

Előzmény: dészáz (7901)
dészáz Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7901

a D75 tömitését 15-ért hirdeti,a N.D.-ben 5-6 körül van.

na ez a szemétmunka!

Előzmény: Törölt nick (7900)
roland7 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7899

Beszélgetek vele?? Hol? Mikor?

 

Bocsánat, nem tudtam, hogy ekkora barátod lett a fórum trollja. Hát csak védd nyugodtan, végülis nem ártott soha senkinek...

Elárulod, hogy mi volt undorító, nyálas, férfiatlan abban, hogy leírtam a Modinak, hogy törzsfórumozók hozzászólásait törölte egy provokátor kérésére?

 

Ja, nálunk beszélni és írni szokás. Röfögni nem.

 

 

Előzmény: marcony (7894)
.Guriga. Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7897

"...Tudomásul kellene venni, amit a topiknyitó Guriga írt megnyitó szavaiban:

Ide mindenki írhat bármiről..."

 

Ez részben lenne igaz!! mert ott van az is, hogy légfegyveres..

 

Természetesen senkisem tudja és nem is akarja megtiltani, hogy ide más is írjon a légfegyvereseken kívül, DE !! :

 

Tudom, hogy a légfegyveresek normális emberek...(ebből indúltam ki), tehát a normális emberek normálisan beszélgetnek BÁRMIRŐL !

 

Sajnos a nepperek, longik...stb. külön .....faj. Sajnos ők még élvezik is, hogy a normális légfegyvereseket kiidegeljék.

A megoldást már 1000 x megbeszéltük! Nem vesszük fel a kesztyűt, nem válaszolunk, szónélkül kitakaríttatjuk a modival, stb...stb..

 

Nagy levegőőőő..... belélegez ..... kilélegez .... belélegez ..... kilélegez

..csak ezt csináljátok folyamatosan még hossszú-hosszú ideig!

Legyen szép estétek! :)

Előzmény: marcony (7894)
dészáz Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7896

JEEEEE jó ötlet!

csináljuk meg!

Előzmény: Apooca (7891)
dészáz Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7895

az milyen dolog hogy 50 nicken irogat?

át akar verni mindenkit,vagy csak alapból dinnye?

Neked miért nincs csak 1 nicked?

aki igy probálkozik,az előttem egy gerinctelen,jellemtelen te..ű!

Előzmény: marcony (7894)
marcony Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7894

Egyik percben beszélgetsz Longival. a másikban meg mész miatta röfögni a modihoz...

 

Undorító, nyálas, férfiatlan, viselkedés.

 

Másrészről, hová írjon, ha nem ide?

Neki is kell teret engedni, hogy agyvíz nyomását enyhíteni tudja.

 

Tudomásul kellene venni, amit a topiknyitó Guriga írt megnyitó szavaiban:

Ide mindenki írhat bármiről.

 

Nem Longgi hanem az Internet védelmében.

 

Minden szót vállalva:

M

Előzmény: roland7 (7888)
TGS65 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7893

Akkor most menj a p...........a!!!!!!!!

A moderátorhoz szaladhatsz sírni!

Előzmény: Tubura (7887)
ssssi Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7892
Előzmény: Apooca (7891)
Apooca Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7891

Nem kell azt kifizetni..... egy negatívot megér :D

Előzmény: .Guriga. (7890)
.Guriga. Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7890

Azt elhiszem, hogy a parancsnok úré volt a kezedben!!!

Sőőőőt!!!

Más is lehetett nálad/benned a parancsnok úrból!

 

Egyébiránt gratula a húzásodhoz, amilyen szépen elintézted a téged "bántó" csúnya törzstopikozókat.

...és hogy milyen szépen megköszönted ezt a modinak...

:DDDDDD

 

Kértük már többször, hogy ne zavard itt a levegőt.., de 1x majd tényleg összedobjuk egy vackodra a pénzt, hogy megtudjuk ki vagy....

 

 

 

Max Gunnerválasz | vissza a topikba2011.11.29 14:05:49 © (38211)

 

Ez volt a Parancsnok Úré(én is a "keze alatt" dolgoztam,Baracskán,p.a.-ként).Sokszor láttam,ahogy lődözött ki az emeleti ablakon,sőt volt a kezemben is.

 

Előzmény: spandau balatt (38191)

 

nedolaci Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7889

Szia!Megérkezett a HW35!Ahogy mondtad,nem csalódtam benne.Igen precízen kidolgozott,minőségi "slavia" ! ;-)  Eddig,amit láttam belőle(csak a fából kaptam ki)minden precízen,tartósan van kiagyalva.A sütése,külön tetszik.Későn hozták,csak lepucoltam,körbejártam.Még nem lőttem,nem mértem.Nyomást ,igen jól tartja,kíváncsi leszek,mit fogok mérni!Aztán,minden további,attól függ!

Előzmény: python 357 (7868)
roland7 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7888

Ez ügyes volt, sokadnickes longi. Fejlődsz. Csak szegény Moderátor valszeg nem tudja, hogy te vagy a ki tudja, hányszor kitiltott troll, és a normális fórumozók , törzsfórumozók hozzászólásait töröltetted.

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=114432738&t=9111587

Tubura Creative Commons License 2011.11.29 0 0 7887

ez egy nyilvános fórum,bárki szólhat-bárkihez.Az  off,mindent elbír-ugyi bár?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!