Keresés

Részletes keresés

emba USA Creative Commons License 2014.12.11 0 0 11520

igy karacsony elott remenykedtem hogy penz beszel kutya ugat de egyebken egyszer vettem a vateran csak most megakartam sporolni hogy ne keljen percenkent nezegetni hogy ki licital es ki nem

Előzmény: Bumburnyák (11519)
Bumburnyák Creative Commons License 2014.12.11 0 0 11519

..felejtsd el, gyűjtők ilyen kincseket nem adnak el..

 

:-))))))))))))))))

emba USA Creative Commons License 2014.12.11 0 0 11518

 szeretnek venni harom csavaros plexis csapatot keppel vagy kep nelkul es mindegy hogy mijen szinu de nem a vateran keresztul csak mond hogy mit kersz erte es megyek erte vagy a postat is fizetem 

aki9013 Creative Commons License 2014.12.06 0 0 11517

Üdv mindenkinek! Először is bocsi a hosszú bejegyzésért! Az idők során felhalmozódott több felesleges molnár és török féle gombfoci kép. Azért ide írok először, mert nem a vaterán szeretném 1-2száz forintért eladni, hanem inkább elcserélném. Szóval akkor még egyszer bocsi, itt a lista, amim van, illetve amire szükségem lenne (de természetesen, ha valakinek más ajánlata vam azt is várom!) :)

 

Csere képeim:

 

Molnár-féle:

Dunaferr 1998-99: Jeremejev

MTK 1998-99: Babos (2x), Madar (2x), Illés (2x), Kenesei (2x), Komlósi (2x), Korolovszky (2x), Présinger, Szamosi, Lőrincz, Szekeres

Vasas 1998-99: Farkasházy

ZTE 1998-99: Vlaszák, Kocsárdi, Filó, Csóka, Szabó I., Szabó II., Arany, Molnár, Németh, Kálmán, Sebők

BVSC 1998-99: Koszta, Bondarenko, Vincze, Pomper, Szakos, Usvat, Csillag, Füzi, Polonkai, Füzesi, Kiss

Debrecen 1998-99: Fekete, Pető, Bodnár, Szatmári, Gojan, Bagoly, Vadicska, Dombi, Böőr, Csehi, Ilea

Újpest 1998-99: Bíró, Kiskapusi, Szlezák, Tamási, Sebők, Fehér, Jenei, Tóth, Herczeg, Kovács, Pető

Videoton 1998-99: Milinte, Máriási, Vancsa (2x), Dulics, Tóth (2x), Horváth (2x), Waltner, Makrickij, Schneider, Urbonas, Róth

Diósgyőr 1998-99: Nota, Kovács, Farkas, Túróczi, Szabados, Kulcsár, Kákóczki, Földvári, Szabó, Kiser, Búzás

Békéscsaba 1995-96: Szenti, Balogh

Ferencváros 1997-98: Nicsenko, Nyilas, Nagy, Jagodics, Dragóner, Albert, Lipcsei, Udvarácz

Stadler 1997-98: Demkovics

Dánia 1998: Helveg, Wieghorst, Laudrup, Hoegh, Molnar, Schjönberg, Schmeichel, Heintze

Románia 1998: Stelea, Dumitrescu, Dobos, Selymes, Moldovan, Munteanu, Serban, Petrescu, Prodan, Galca, Craioveanu

Bulgária 1998: Yankov, Stoitchkov, Zvetanov, Kishisev, Letchkov, Mihailov, Penev, Yordanov, Balakov, Kostadinov, Ivanov

Dél-Korea 1998: Seo, Ko, Hong, Y. I. Choi, S. H. Lee, S. Y. Choi, S. Y. Lee, J. H. Kim, Y. S. Choi, D. H. Kim

Irán 1998: Abedzadeh, Ostad-Assadi, Khakpour, Shahroudi, Peiravany, Bagheri, Mahdavikia, Mansourian, Estili, Daei, Azizi

Chile 1998: Parraguez, Gomez, Nunez, Munoz, Cossio, Cornejo, Riveros, Salas, Valencia, Rojas, Vergara

Tunézia 1998: El Ouaer, Trabelsi, Boukadida, Badra, Chouchane, Bouazizi, Chihi, Beya, Souayah, Sellimi, Slimane

Jamaica 1998: Barrett, Goodison, Gardner, Brown, Malcolm, Simpson, Cargill, Whitmore, Hall, Burton, Stewart

 

Török-féle:

Vác 1992-93: Kriska (2x), Puglits (2x), Nagy (2x), Zombori (2x), Bánfi (2x), Répási (2x), Simon, Romanek, Koszta, Hahn, Füle

Olaszország (90-es évek eleje): Schillachi (2x), Zenga, Ferri, De Agostini, Baresi, Marocchi, De Napoli, Donadoni, Giannini, Biaggio

 

Amit keresek:

 

Molnár-féle:

Franciaország 1998: Ba, Pires

Belgium 1998: Van der Elst, Nilis, De Wilde

Dunaferr 1998-99: Salamon

Debrecen 1995-96: Ilea

Vác 1995-96: Lévai

BVSC 1995-96: Koszta, Szalma

Stadler 1995-96: Csehi Z.

Ferencváros 1995-96: Simon és Kuznyecov kivételével az egész csapat (ezeket akár scannelve is)

Ferencváros 1997-98: Simon

Debrecen 1997-98: Dombi, Sira

MTK 1997-98: Babos, Talapa, Kuttor, Halmai, Illés, Zimmermann, Orosz, Egressy, Preisinger, Kenesei

Stadler 1997-98: Borgulya, Nagy

Vasas 1997-98: Sáfár

ZTE 1997-98: Molnár, Szabó II, Szőke (ezeket akár scannelve is)

Bayern München 1995-96: Kahn, Matthaus, Ziege, Sforza, Herzog, Sutter, Klinsmann, Zickler, Kostadinov, Papin

Borussia Dortmund 1995-96: Kurz, Reinhardt, Sammer

Brazília 1998: egész csapat

USA 1998: egész csapat

Németország 1998: egész csapat

Spanyolország 1998: egész csapat

Hollandia 1998: egész csapat

Az 1995-96-os NBI-ből akár scannelve is ezeket a csapatokat: Újpest, MTK, Kispest, Vasas, Csepel, Győr, Pécs

Az 1997-98-as NBI-ből akár scannelve is ezeket a csapatokat: Újpest, Győr, Vác, Gázszer, BVSC, Diósgyőr, Siófok, Haladás, Kispest, Videoton, Békéscsaba, Tiszakécske (bár ha jól tudom utóbbit senki sem látta még)

A 95-96-os Bundesliga sorozatból az alábbiak kivételével bármelyik csapatot, a következők kivételével: Bayern, Dortmund, M'Gladbach

 

Török-féle:

Újpest 1992-93: Gróf, Szlezák

Videoton 1992-93: Tőkés, László, Molnár, Lőrincz, Sallói, Czéh, Horváth

 

Az alábbi Liverpool hiányzóját: Grobbelaar, Lawrenson, Hansen, Neal, Thompson, Souness, Lee, Dalglish, Rush, Hodgson (ezt akár scannelve is)

Az alábbi 82-es Olaszország hiányzóit: Gentile és Rossi van meg + 1 akit nem tudok elolvasni (ezeket akár scannelve is)

Az alábbi 82-es NSZK hiányzóit: Förster van meg egyedül (ezeket akár scannelve is)

A 82-es Észak-Írországból keresem ezt a három játékost: Sloan, C. Nicholl, Armstrong

 

Emellett bármilyen más ajánlatot meghallgatok, főleg az alapméretű Fodor, Molnár és Török képek érdekelnek, de akármi más is! :) és köszi annak, aki hajlandó volt elolvasni is akár! :)

 

nj Creative Commons License 2014.12.05 0 0 11516

Na, akkor nekiállok válogatni, aztán megy a mail! :-)

Előzmény: Bumburnyák (11509)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.05 0 0 11515

..KÉRÉS.............

 

..beszélgettem egy kedves ismerősömmel,kiderült .hogy meg volt neki az egész angol ,olasz bajnokság..........40 éve................

 

...szeretném megajándékozni két csapattal,két kapuval meg pár labdával;

csak a bele való képek hiányoznak.....

 

..és a kérés.............

 

Bobby Charlton  ..............  Manchesterben vagy a vállogatottban,persze csapattársakkal és egy korabeli ellenféllel..........

 

VAN E VALAKINEK MEGSZERKESZTVE ILYEN CSAPAT,VAGY OLDAL AHOL HASZNÁLHATÓ KÉPEK VANNAK AKÁR CSAPAT,VAGY TABLÓ és elküld  az email címemre:

 

                                                                          akokszi3@gmail.com

 

........előrre is nagy köszönet.......................................

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.05 0 0 11514

.ez a lényeg ,a játék.............

Előzmény: Bumburnyák (11513)
Bumburnyák Creative Commons License 2014.12.05 0 0 11513

..itt is lezajlott a Hexagonal Kupa Reload (2014)...az eredeti csapatokkal, körmérkőzés a résztvevő hat csapat között..

 

Vasas-Un. Catolica 1-2

Penarol-Santos 3-1

Un. Chile-Colo-Colo 2-3

Santos Colo-Colo 2-4

Pemarol-Un. Catolica 2-1

Un. Chile-Vasas 4-3

Vasas-Colo-Colo 2-0

Un. Catolica-Santos 2-3

Penarol-Un. Chile 1-4

Vasas-Penarol 4-1

Un. Catolica-Colo-Colo 2-3

Santos-Un. Chile 2-1

Santos-Vasas 1-1

Un. Chile-Un. Catolica 0-1

Penarol-Colo-Colo 0-2

Colo-Colo       4       12-8

Vasas              2   11-8

Santos            2   5   9-11

Un. Chile        2       11-10

Un. Catolica  2       4    8-9

Penarol          2       3   4   7-12

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.04 0 0 11512

..ma volt egy kis derby........

 

Zoli-Z...........Robi-R-én

------------------------------

Xessel indítottunk:

 

Z-Argentna  - Olaszo

                  3-2 ..........úgy ,hogy az olaszok vezettek 2-0ra.

Pasarella           Del Piero

Maradona          Inzaghi

----

R-Spanyol - Cseh

              1 - 1

Munitis             Beiol

------------------------------

..Jöttek a Kardosok:

Z-Dortmund     -   Bayern M.-R

                    "2 - 0

Gundogan           -

Grobkreutz

---------------------------------

R-Arsenal - Valencia

            2 - 1

Mertesacker      Cargoni

Walcott

---------------------------------

Z - LIon - Galatasaray -R

           6- 0           DURVA VERÉS VOLT!

Benzema

Reveiller

Malouda

Darra

Benzema

Benzema

----------------------------------

R-Villareal -Sporting -Z

               1 - 1

Rossi                   Beto

----------------------------------

R- PSG - Napoli - Z

          1 - 1

Ibra            Baruni

----------------------------------

Z -Chelsea  - Fiorentina -R

               0 -4

                      Fernandez

                      Cuadrado

                      Joaquin                                                                                                                             Fernandez     ...egy kis szépség hiba: egy féldőt 12 játékossal játszottam,igaz Fabregas (Chelsea)olyan brutális szabálytalanságoat nyomott ,hogy mehtett volna tusolni,de akkor is az első 2 gól ember többlettel szereztem...............

 

 

 

 

...persze rengeteg kapufa ,mellé ,nagy védések ........király volt...........

Előzmény: Pezman (11506)
Bumburnyák Creative Commons License 2014.12.04 0 0 11511

..mielőtt bárki rákérdezne..a színátmenetsekből nem igazán lehet komplett csapatokat kihozni, ezekben nincsen két egyforma gomb, legfeljebb nagyban hajaznak egymásra és hangulatukban stimmelnek egymáshoz..

Előzmény: Bumburnyák (11509)
Bumburnyák Creative Commons License 2014.12.04 0 0 11510

..a képek vakuval készültek, nem adják vissza teljes egészében a valódi színeket..látni kell a gombokat..

Előzmény: Bumburnyák (11509)
Bumburnyák Creative Commons License 2014.12.04 0 0 11509

..a Fodor féle gombok átalakítása során 23 féle színből, színárnyalatból lehet csapatokat rendelni..

 

   fekete, sötétszürke, világos szürke

 

   barna, arany, ezüst

 

   zöld, világosabb zöld, zöldessárga (cirmos)

 

   bordó, piros, rózsaszín

 

   okker, napsárga, világos sárga

 

   sötétkék, világoskék, fehér

 

  sötét narancs, narancs, vajszínű (cslóka a kép)

 

   sötét lila, világos lila

 

 

 

..aki nem a bártfaiból akar kapust, és nem egyszínűt szeretne, az most számtalan színátmenetből választhat, íme néhány mutatóban:

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.03 0 0 11508
...élmnyteljes lehet...:-)
Előzmény: Pezman (11506)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.02 0 0 11507

....nagyon jó.........

 

Előzmény: Pezman (11506)
Pezman Creative Commons License 2014.12.01 0 0 11506

Üdv mindenkinek!

Régen jelentettem le az eredményeinket :)

Kb két hónapja úgy döntöttünk, hogy az Eb-selejtező csoportmeccseit bonyolítjuk le, kezdve a B csoporttal. Ma játszottunk le az utolsó mérkőzést. Izrael-Bosznia 4-0. Sajnos én voltam a vesztes fél.. Pedig a bosnyák kapus tizenegyest is hárított… :)

 

A végeredmény:

  1. Bosznia 3gy 2d 1v 11p
  2. Belgium 3gy 1d 2v 10p
  3. Izrael 2gy 2d 2v 8p
  4. Wales 0gy 3d 3v 3p

 

Ciprus és Andorra kivéve - ők a gálameccset fogják játszani :)

 

A legtöbb gól a Belgium-Bosznia 4-5 mérkőzésen esett, a legkevesebb a Bosznia-Wales 1-1-en.

A belga-bosnyák találkozó góltörténete egyébként a következő: 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5. Én nyertem, és mondanám, hogy felejthetetlen mérkőzés volt, de igazság szerint semmire sem emlékszem :D

Érdekes volt még a Wales-Bosznia 4-4 is, ahol a hazaiak 0-4-ről álltak fel.

 

 

 

Szabályaink:

Az alábbi pályát rajzoltuk fel a pingpongasztalra.

75 cm

x-----------------------x

| | | |

| x-------x | ---- "egykrétás" (ötésfeles)

| . | ---- "másfélkrétás" (tizenegyes)

|-----------------------| ---- "kétkrétás" (tizenhatos)

| |

| | 130 cm

| |

| |

|-----------x-----------| ---- felező (1 kréta sugarú kezdőkörrel)

| |

| |

| |

| |

|-----------------------|

| . |

| x-------x |

| | | |

x-----------------------x

|

2 kréta széles

ötésfeles

1 kréta = kb 7,5 cm. :)

A játékidőnk 26 perc, szünet nélkül. (Hivatalosan 2x13 perc lenne, szünetben térfélcserével.) 26:10-ről indul a telefonon a visszaszámlálás, a jelzés megszólalása után még be lehet fejezni a "lépést".

Felváltva lépünk. Egy lépés egy pöccintésből áll. Kivéve a következő eseteket, amikor kétszer következik az egyik játékos.

– Középkezdés.

– Kirúgás.

– Bedobás. (Partrúgás.)

– Szabadrúgás.

– Szöglet.

– Passz. Amikor a labda közelebb érkezik egy csapattársunkhoz, mint az ellenfélhez. Ilyenkor a rúgón kívül bármelyik gomb következhet. (Csak egyszer lehet így passzolni!)

– Csel. Amikor a labda visszapattan a rúgó gomb közelségébe. Ilyenkor csak a rúgó gomb következhet. (Csak egyszer lehet így passzolni!)

Ha a labda bedobás, szabadrúgás, szöglet, passz vagy csel után az ötésfelesen belülre érkezik, akkor a kapus következik.

A gombokat csak akkor lehet állítgatni a pályán, amikor játékon kívül van a labda: gólt követően, kirugásnál, bedobásnál, szabadrúgásnál vagy szögletnél.

A kapus bármikor szabadon mozgatható az ötösön belül. Ha a kapus rúgja el a tizenhatoson kívüli labdát, akkor a játékos következő lépéséig nem tehető vissza a kapuba.

Az ötösön belül csak a kapus tartózkodhat. A csapattársak is csak érinthetik az ötös vonalát.

Szögletnél a kapuson kívül maximum két védő tartózkodhat a tizenhatoson belül. A támadók közül csak a szögletrúgást végző gomb lehet a tizenhatoson belül.

Amikor játékon kívül kerül a labda, minden támadó gombot ki kell venni a tizenhatoson belülről.

Az ötösön belülre csúszó támadó gombot a következő lépésnél rögtön hátra kell tenni legalább a tizenhatos vonaláig.

A pályáról lecsúszó gombot a következő lépésnél a tizenhatos egyik vagy másik (passzív) végén lehet a pályára helyezni.

Az asztalról lecsúszó gombot a következő lépésnél a felezővonal egyik vagy másik (passzív) végén lehet a pályára helyezni.

Bedobásnál, szabadrúgásnál és szögletnél a legközelebbi védő gombot is legalább három gombnyi távolságra kell tenni.

Anyaghibából vagy a játékos ügyetlenségéből adódóan a rúgó gomb időnként érintés nélkül átrepül a labda felett, vagy épp csak egy kicsit sikerül megpöccinteni. Ilyenkor újra lehet próbálkozni. Maximum kétszer.

Szabadrúgás jár akkor, ha egy gomb a labda érintése nélkül az ellenfél egyik gombjának ütközik. A sértett fél azonban dönthet úgy, hogy előnyszabályt alkalmaz. Nem jár szabadrúgás, ha a ütközés előtt a gomb érintette a labdát.

Szabadrúgás jár akkor is, ha a labda a gomb alá kerül. Ez a kezezés :)

Ha a labda a gomb tetején áll meg, akkor azt a gomb bármely oldala mellett el lehet helyezni.

Gólt csak az ellenfél térfeléről indulva lehet rúgni. A rúgó gomb legalább egy részének érintenie kell a felezővonalat.

A nem életszerű helyzetekben el kell térni a szabályoktól. Például: kirúgás vagy saját térfélről történő bedobás után a labda az ellenfél térfelén szögletre vagy bedobásra pattan – ilyenkor kirúgás következik a másik oldalról.

2014/09/24

portoocsi Creative Commons License 2014.11.28 0 0 11505

:-) !

Előzmény: Bumburnyák (11504)
Bumburnyák Creative Commons License 2014.11.28 0 0 11504

Pelé üzent: Jól vagyok

A brazil futball-legenda nem került intenzívre, csak pihennie kell. Már tervezi, mit csinál karácsonykor. Tovább »

forrás: sportgeza.hu

raatali Creative Commons License 2014.11.27 0 0 11503

Csak csatlakozni tudok Portoocsihez…ne már :(

Előzmény: Bumburnyák (11500)
tomtom-70 Creative Commons License 2014.11.27 0 0 11502

Már adtam is el belőle elég sokat, de jöttek hozzájuk mások, úgyhogy van még bőven :-)

Előzmény: gabetti (11484)
portoocsi Creative Commons License 2014.11.27 0 0 11501

ajjaj, ne már..... neki örökké kéne élni ............

Előzmény: Bumburnyák (11500)
Bumburnyák Creative Commons License 2014.11.27 0 0 11500

..hajrá Pelé..ne hagyd magad..!

 

Pelé az intenzívre került

A legendás futballista állapota rosszabbra fordult. Tovább »

forrás: sportgeza.hu

Bumburnyák Creative Commons License 2014.11.25 0 0 11499

..a háló meg lesz, de a kapufa műanyag marad..

 

:-)

Előzmény: raatali (11498)
raatali Creative Commons License 2014.11.25 0 0 11498

Csodaszépek!

 

zárójelben: ilyen mesterművek igazán megérdemelnének egy hálós, drót kaput :)

Előzmény: Bumburnyák (11494)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.25 0 0 11497

...nagyon mutatósak a gombok,klaszisokkal jobb lehet velük a játék...

Előzmény: Bumburnyák (11495)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.25 0 0 11496

.....Zecchini Mestert megkerestem,sajnos a gombfoci egyenlőre kiszorult az életéből,de ha az ideje engedi -abból van  a legkevesebb- elküldi....akkor majd átküldöm,ha raksz ide egy eml címet ,vagy üldesz egyet nekem :

 

                          akokszi3@gmail.com

 

....viszonzás.....én nonprofit fickó vagyok ,és amúgy is ezek Zecchini  Mester képei.....

 

 

.EGY KIS BUNDESLIGA:

http://forum.index.hu/Article/showResultList?o=&aq_text=&aq_cre=&user_id=1195523&topic_id=9202617&forum_id=33&aq_ext=1&t=9202617&na_start=50&na_step=50&aq_target=resl

 

ITT NÉZZ SZÉT  A 7096-6908 as hozzászollások környéke televan velük.....hálla

 

                                                Arsenal kollegánknak..................

.....elgondolkodtam  ,hogy én is belerakom Nagy Fodor gommba..............

Előzmény: gabetti (11493)
Bumburnyák Creative Commons License 2014.11.25 0 0 11495

 

Bumburnyák Creative Commons License 2014.11.25 0 0 11494

 

gabetti Creative Commons License 2014.11.25 0 0 11493

Kőszi a segitséget!Ha tudom viszonozni,szolj!

Előzmény: Törölt nick (11490)
gabetti Creative Commons License 2014.11.25 0 0 11492

Elnézést félreérthető voltam!Jelenleg nekem az ősszes Bundesliga csapat képe megvan(hála a Kickernek- full1,2.osztály-igazi német minőségben!),de jelent meg már a Bl-ről is hasonlo ősszeállitás csak arrol sajna lemaradtam.De nyugodtan kérdezzetek!

Előzmény: Törölt nick (11491)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.24 0 0 11491

Szia!

Bocs-hogy én is így ismeretlenül rádtörök,de azt írtad Advocado barátomnak hogy képanyagból "odaát"mindent elérsz...

Egész pontosan mit takar ez?Illetve kaphatnék én is azokból a képekből?

..folyt mailben köszönöm!!!

üdv:boblee

Előzmény: gabetti (11483)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!