pool Creative Commons License 2000.12.17 0 0 257
Elfelejtettem egy két dolgot.
Statisztika: Possession 55-45%,corners 9-2, goal attemps 6/9.
PS. Jó volt hallgatni a Liverpooli diadaléneket a meccs végén amig a birkák bánatosan bandukoltak hazafelé. Ez volt az első győzelmünk az old traffordon a Premiersipben.
Legutóbb 90 ben nyertünk itt, még a Division One -nak nevezett bajnokságban.
pool Creative Commons License 2000.12.17 0 0 256
manchester united-LIVERPOOL FC 0-1 /0-1/
old trafford 67.533 néző.
Gól: Danny Murphy 43.perc /szabadrugás/
Csapatunk:Vesterveld,- Henchoz, Babbel, Hyppia, Carragher, Murphy, Gerrard, Biscan, Barmby, Heskey, Owen
Csere: Owen- Smicer, Murphy-Mc Allister
A meccs: Az első 35 perc a mencseszteré volt helyzet nélkül, aztán Owen rosszul vette át a labdát helyzetben, majd Murphy lőtt egy mesés gólt.
A 46. percben Owen 100% helyzetből fölső lécet nyomott majd megint elrontott egy tiszta helyzetet. Helyzet nélkül nyomott a mu, a végén örülhettek hogy csak ennyire kaptak ki.
Jó: Heskey, Babbel, Hyppia, Gerrard, Murphy.
Go Reds.
Hackett pedig légyszi a vigyori fejeket most sem felejtsd el.
A döntetlent én sem tartottam elképzelhetőnek.
PS. A buzi gyerek 4-es osztályzatot kapott a sports. com -on. /beckham ha vki nem tudná/
huszabi Creative Commons License 2000.12.17 0 0 255
A ManU első hazai veresége a bajnokságban 2 év után!

A védelem ismét olyan volt, mint tavaly, egyszerűen nem volt rés rajta.

Smicer csereként állt be Owen helyett és a 88. percben majdnem belőtte a másodikat is, de Chadwick lerántotta a 16-os előtt. Piros lap.

A 2. félidőben szinte végig a ManU támadott, de különösebb veszély nélkül. Vesterveld talán összesen 2-3szor védett az egész meccsen.

Nagyon jó volt szerintem Hyppia,Heskey,Barmby de az egész csapat odatette magát.

LIVERPOOL!!!

Poolfan Creative Commons License 2000.12.17 0 0 254

Na végre megvertük a MU-t.
MU-LFC 0:1 Gsz.:Murphy (43.)

Előzmény: Poolfan (253)
Poolfan Creative Commons License 2000.12.17 0 0 253

Hát így a közvetítést hallgatva az első félidő alapján inkább a MU örülhet majd az X-nek ha véletlenül sikerül nekik.

Előzmény: _Zoltán_ (252)
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.12.17 0 0 252
Bocs, Murphy.
Előzmény: _Zoltán_ (251)
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.12.17 0 0 251
Vezet a Liverpool Murohy gyönyörű szabadrúgásgóljával!

Hackett!

Vigyázz! Ne add meg a címed,mert megölet mash-sel!

Előzmény: huszabi (247)
huszabi Creative Commons License 2000.12.17 0 0 247
Hackett!

Köszi!

Ígértem valamit, igyekszem be is tartani, de kéne hozzá a címed.

mash Creative Commons License 2000.12.16 0 0 236
2000. december 17. 13.00 óra MU-LFC (bajnoki)

kijön????

Chrossy Creative Commons License 2000.12.14 0 0 235
Sajnos nem láttam a Fulham elleni meccset, de ahogy a végeredményt látom, mármint, hogy a hosszabbításban 2 cserejátékos (Owen, Barmby)+ Smicer rúgta a gólokat, hát rendesen verhette azokat a víz, akik tegnap a Beckett's-ben élték végig. Hihetetlen, hogy a Fulham ellen ennyire tehetetlenek voltak a fiúk 90 perc alatt. Mindenesetre ezen is túlvagyunk, és hogy Jean Tigana-t is ütögette a guta, hogy mégsem kapta el a Pool-t, megnyugtató. Az viszont már kevésbé, hogy ha a MU ellen is ilyen szottyadt lesz a csapat, rettenetes vasárnap elé nézünk.
Az AS Roma sem lesz egy fáklyásmenet az tuti.
A vasárnapi viszlátig a Beckett's-ben!!!
Előzmény: pool (234)
pool Creative Commons License 2000.12.14 0 0 234
Pool-Fulham 3-0 /0-0/ /0-0/ 1-0/
20144 néző, Gól:Owen, Smicer, Barmby.
Ritka gyengén játszottunk, Robbie mintha a pályán se lett volna, de Biscan és Carragher is elég tré volt, igaz a hosszabbitásban felőröltük őket. A MU ellen ez nagyon kevés lesz.
Go Reds.
VIOLA_ Creative Commons License 2000.12.13 0 0 233
Hát persze, itt és ebben miért is lenne szerencsénk. Ha összesítésben mégis elkapnánk a farkasokat, az óriásit lendítene a csapaton!

Chrossy Creative Commons License 2000.12.12 0 0 230
Acsi! Kösz az üdvözlést és a LFC gól-letöltőhelyet.
A mai nap "nagy"? híre, hogy G.H.+a klubvezetés boldog mosollyal megerősítette 4 évre Djimi Traore-t. Nagy ügy, nem egy májer ez a Djimi. A másik pedig, hogy a hírek szerint az LFC drukkerek erősen támadták a hétvégi meccs után G.H.-t, hogy mi a fenéért ülteti a kispadon Emile-t, amikor, csúszunk lefelé a tabellán, és a csatártársaknak esetleg nem megy. Erre azt nyilatkozta ez a csodalény, hogy Emile nélkülözhetetlen! a csapatban, de mivel sok mérkőzést játszanak a fiúk a szezonban, attól tart, hogy Emile "kiég".
Remélem, holnap senkinek nem lesz frontja, és legalább úgy elverjük a Fulham-et, mint a Stoke City-t a múltkor. Jó szórakozást a Beckett"s-ben!!!
Előzmény: acsi (229)
acsi Creative Commons License 2000.12.11 0 0 229
Helló Krisztikém!!!!!
Végre itt a DK-ban!!
Csak így tovább, nyomulás!!
A nagyképű MU-t a két Neville-gyerekkel együtt akkoris megtanítjuk kesztyűbe dudálni!
Az Egyesületünket meg márcsak azért is megcsináljuk, hogy megbuktassuk GH-t, ha mégegy fr falábút ide mer hozni, a tehetséges fiatal britt focisták helyett.

Üdv:
Acsi

Előzmény: Chrossy (225)
acsi Creative Commons License 2000.12.11 0 0 228
Hi Reds!

Alapvetően a hosszútávú növekedés híve vagyok az élet minden területén és tudom, hogy a depresszió után a prosperitás következik. Ha úgy tetszik a hullámhegy előfeltétele a hullámvölgy. A kérdés csupán az nem pusztulsz-e bele ?!?!
Azt viszont nem értem miért ne játszhatnánk otthon 3 csatárral. Végre mindannyian egészségesek, ráadásul Emil bombaformában van. Miért kell akkor bármelyiknek a padon ülni. Szerintem a 4-3-3 vagy akár a 3-4-3 formáció is király lenne otthon. GH állandóan a strong attacking systemről beszél, hogy ez fekszik legjobban nekünk. Akkor meg minek erőlteti a 4-4-2 formációt.

Bye

Előzmény: Lurk (227)
Lurk Creative Commons License 2000.12.10 0 0 227
Na most mar kezd elegem lenni abbol, hogy allandoan kikapunk, mikozben mindenki szerint "szepen fejlodik a csapat".
Fowlert nem fogjak eladni, mert GH is nagyon szereti. Maskulonben nem jatszatta volna vegig vele a mai meccset, mikozben a kispadon ult a csucsformaban levo Heskey. (Nem Robbie-ra haragszom, mert nekem is a kedvencem, csak nem kene eroltetni, amig nem tud ugy jatszani, mint regen).
Bizom az uj fiuban, Biscanban. Tele vagyunk minosegi jatekosokkal es itt benazunk.

A nagykepu MU-t pedig azert is megverjuk.

pool Creative Commons License 2000.12.10 0 0 226
Mégilyet!
Chrossy Creative Commons License 2000.12.10 0 0 225
Ezt nem hiszem el!!!!!! Azt hittem bepárásodott a szemüvegem, amikor a Liverpoolfc.net-en full time-ra 0:1 volt kiírva. Kivagyok.
Ráadásul délelőtt még azzal stresszelt a Sky Sports News, hogy Robbie-nkra (kapós már megint)élénken nyomul az arsenal és a chelsea. G.H. a "kedvencem" pedig annyi kommentárt fűzött a dologhoz, hogy "Minden játékosnak megvan a maga ára." Kíváncsi lennék, ki van G.H. tarsolyában, mert hogy valamelyik francia honfitársát, na persze nem az Európa- és világbajnok csapatból, már megint ide akarja hozni, ami nekünk véleményem szerint nem lesz nagy élmény.
A fulham elleni meccset hozni kell, hogy a héten legyen jó napunk is, mert nem hiszem, hogy az Old Traffordon a döntetlennél jobb eredményt el tudnánk érni. BÁR NE LENNE IGAZAM!!!! Ha a mu elleni győzelmet hozná a Jézuska isten bizony nem kérnék mást.