Keresés

Részletes keresés

parazstaposo Creative Commons License 2011.12.01 0 0 8006

Az ok, hogy bevonul, de már az egyenruhát is neki kell vinni!?:-) Régebben bent adták.

Előzmény: .Guriga. (8005)
.Guriga. Creative Commons License 2011.12.01 0 0 8005

csak nem bevonulsz??? :DDD

..végre!!

megnevelnek kicsit!!! :DDD

Előzmény: Törölt nick (8000)
bando53 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 8004

Ácsi! Ne sértegess a valótlan állításoddal!!

Ez nem fedi így a valóságot! Tubu kérdezte, hogy mennyit adnék érte és én ajánlottam érte 6 e.Ft-ot. Rövid idő múlva közölte velem, hogy mégis meggondolta magát és mégsem adja ennyiért a feszítőt. Ezért így természetesen nem utaltam érte a pénzt. Én ezért különösebben nem is nehezteltem érte, mert időben szólt.

Nem azért nem kaptam meg a feszítőt mert nem fizettem előre! Most már világos?

 

Előzmény: Törölt nick (8003)
dészáz Creative Commons License 2011.12.01 0 0 8001

mi kell?

8km-re van tőlem...

Előzmény: exhighand (7997)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.01 0 0 8000

Hello mindenki! Valki nem tud eladó MH-s 4 szinnyomásost szettben! Vagy MH-s ruhákat olcsón? szinnyomásosban nadrág zubbony és kabát kellene meg egy sapka! + MH-s zöld póló!

 

 

szulki Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7998
Előzmény: exhighand (7997)
exhighand Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7997

Mi ez a dorothy shop, és mi a weblapja, mi a telefonszáma, hátha van ott más, ami jó dolog?

Előzmény: krisz.b (7985)
nedolaci Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7994

Nehogy 5 percig nyugi legyen,ezen a kibe bakott fórumon! ;-(   Pedig  GURIGA mit össze gürcölt érte!!! ;-DD

Előzmény: Törölt nick (7993)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7993

PONTAZ!

Előzmény: nedolaci (7989)
zsuppsz! Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7992

Bocs, de egyszerűbb lenne, ha felraknád a használt eladó topikban.

Előzmény: roland7 (7991)
roland7 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7991

Szia!

4-5 apróságom van eladó. Írj mailt, de csak reggel tudok válaszolni.

Előzmény: zsuppsz! (7990)
zsuppsz! Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7990

Szia!

Neked van bontott Slavia alkatrészeid?

Előzmény: roland7 (7958)
nedolaci Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7989

Már megint! ;-(   Ki EZ a pöcs?!!!

Előzmény: Törölt nick (7982)
ssssi Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7988

Ki a f@ ... vagy Te, és mi a bajod velem!!!

Már ha a nevemet emlegeted akkor publikus emailt is írhatnál és privátba megbeszéljük!!!!!!!

 

Előzmény: Törölt nick (7982)
krisz.b Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7987

Csörögj oda, és megtudod te is :-)

 

Van magyar mobil szám is : +36-30/432-7562

 

Egész jó kis akciók vannak, csomó minden karácsonyig féláron :-))

 

Telefonon felvilágosítanak

Előzmény: janek666 (7986)
janek666 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7986

De azért megérte? ;-)

Mert kedves volt. És mije van nekije?

Előzmény: krisz.b (7985)
krisz.b Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7985

"Hívd fel -ne a rock n'roll doktort!-a "Dorothy-shop"-t.Egy kedves női hang tájékoztatni fog,hogy 24.9 Eur-és máris mehetsz érte"

 

A kedves női hang most tájékoztatott, hogy nincs ilyen, és nem is volt.


Előzmény: Törölt nick (7879)
janek666 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7984

"Mondtam:1 azaz egyetlen személy álljon ide virtuálisan és mondja a "szemembe" hogy átvertem."

Ha jól tudom Bandó bát átverted.

De majd ő a szemedbe mondja, de ha visszaolvasol, már mondta is.

Lehet amnéziás vagy?

Előzmény: Tubura (7933)
Tubura Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7981

Hogyan intézkedtem volna?Odajött venni egy CO2-palackot?Előtte meg egy CLG-t vett,mindezt fényes nappal..(A bűncselekmény idején sötét volt,hideg volt,szemtanú egy szál se.

A cuccaim biztosan már jó helyen voltak addigra,Ő akkoriban éppen mulatott valahol(30 tanúval igazolva esetleg-"biztosan")és feljelent  rágalmazásért!

Amíg nincs bizonyiték,addig nincs elkövető.

Furcsa a magyar jog

 

a gyűjtemény 20 év munkájának eredménye volt-pótolhatatlan.

Egyben szerettem volna eladni,mert nem volt már honnan finanszírozni az "ingyenes" gyógykezelést..életmentés miatt,mert ha nem is biztos az eredmény-győzelem,legalább megpróbálod.

 

 

Onnantól kezdve biztos lett.

Tubura Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7980

(..hát persze,hogy olvasta!)

 

Mert akkor egyáltlán nem volt gyanús,volt nagyobb gondom is,

Ennek az embernek a modora sima,behizelgő,jól szituált,-csak az az éneklő,negédes felhangja,az ami enged következtetni arra,hogy..

Szóval ,ne bízzatok meg senkiben-idegenekkel fenntartásokkal bánni,de a barátokkal is vigyázni,mert barátból is lehet ellenség-úgy,hogy észre sem veszed.

Gyanúsítani meg senkit nem szabad,vádolni meg pláne!

Milyen munkát tudnál elvárni attól a köztisztségviselőtől,aki azt javasolja,hogy gyűjts inkább bélyeget..

-vagy megvádol-mert kinézte egy katalógusból,hogy a suhl 310 az lőfegyvernek minősül,mert új állapotban 9,5 J?!A "mukis-puska!

Azóta is keresgélnek mindent-eredmény nélkül!

A feltételezett elkövető meg valószínűleg álnevet használt,bérelt kocsival jött-felkészült profi betörő volt.

a gyűjtemény miből fedezni az "ingyenes " gyógykezeléseket.

Az esetet tanulságként írtam le-részvétből-sajnálkozásból lehetőleg nem kérnék.

dészáz Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7979

na ez az.ezekszerint tudja ki volt.akko nem értem.

Előzmény: norinco (7978)
norinco Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7978

ha visszatért az illető, miért nem intézkedtél?

Előzmény: Tubura (7976)
Tubura Creative Commons License 2011.12.01 0 0 7976

Félig van igazad.

Valójában én az ellopott vasaimat keresem,amire ráment az életem meg belehalt a feleségem

Feltételezhetően A rabló itt van közöttünk,előtte vásárolt tőlem egy clg-t,2005-ben 65 e ft-ért valamint bemutatta a röhm forgóját,amivel két héttel később lelőtte a kaumat ,félholtra verte egy doronggal,majd kipakolt.-többek között egy FÉG LG 44-et,aminek a sorozatszáma  és pontos feliratozása:FÉG -BUDAPEST LG-44,oo1,meg egy suhl 310-et aminek a sorozatszáma:0159(ráadásul az ütőrugóját előtte festettem be piros neoluxal,Meg két FÉG CLG-62-t,amiből az egyik spec "lyukas fával volt,01222-es sor szám,a másik meg 01347,4db slaviat,meg egy rahedli hatástalanított fegyót(AK-kat,Toz 8-kat,légpisztolyokat:Walther CP-88-at,GPM-ket-összesen 33 db-ot

Később visszatért és megvett még egy nagy 25 kg-os CO" palackot is,közbe elröhincsélt,hogy :"télleg,télleg?"

Verje meg az Isten,7x-sen jobban,mint ami tragédia engem ért-hetediziglen szenvedjen az összes ija-fia.

Ha olvasod ezt az írást,akkor tudd,hogy gyilkossá is lettél nemcsak rablóvá.Még 2 évet kell csak kihúznod,utána akár itt is árulgathatod a cuccaimat,mert elévül a bűnöd=csak szóltam!!Megúsztad..itt a Földön.

De odaát bűnhődni fogsz(1,6mft kárt okoztál és mennyit ér egy élet,amit -közvetve-kioltottál.

Bocs az offért,de ha már az igazság pillanata...

Volt itt egy illető akinek privátban elmeséltem ezt a sztorit,aztán itt egy álnickkel visszairt:"miért nem akasztod fel magad?"

Kérek mindenkit,ha találkozott a fenti vasakkal-t ...keressen privátban.

Tuburakukaccitromail.hu

Előzmény: Törölt nick (7957)
gerila Creative Commons License 2011.11.30 0 0 7975

Egy példa arra,hogy megszépül a múlt:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1513082849&bk_medium=selfpromo&bk_source=gravity__vatera&bk_campaign=gravity&bk_term=l_e9gpisztoly_28ndk_s_record_29&bk_content=listings&bk_referral=http%3A%2F%2Fwww.vatera.hu%2Flistings%2Findex.php%3Fq%3Dl%25E9gpisztoly%26ob%3D2

Az NDK-ásnak induló termék a végén West Germany feliratot tartalmaz.

Vagy annyira fiatal az eladó,hogy nincsen képben?

Nem nagy bűn,de én megmosolytam.Kicsit más világ volt az említett "oldalakon".

nedolaci Creative Commons License 2011.11.30 0 0 7970

Barétom!Vagy kibebaxott szívós vagy,esetleg, egyenesen szent(vagy valami hasonló) . ;-DDD   Ennyit küzdeni!!!!A kalapom,a földön!!! ;-)

Előzmény: .Guriga. (7969)
.Guriga. Creative Commons License 2011.11.30 0 0 7969

Kedves paszujka!

 

Tudsz olvasni? Gondolom igen mert akkor ezt a nevedet sem tudtad volna most regisztrálni.

 

Hagyjátok már egymást békén!

 

Kávé mellé kenek nektek zsíros kenyeret is!!! naaaaa???? senkisem???

 

 

Előzmény: Törölt nick (7968)
.Guriga. Creative Commons License 2011.11.30 0 0 7967

Uraim!

 

1 Kávét ki kér? :))

egyébbiránt örülök, hogy egy icipiciicipicit (na jóóóó... nagyon sokat) változott a stílus!

 

Sajna sokmindent hajlamosak vagyunk félreérteni, sőt a birkaösztönöktől hajtva néha kórusban kántálni :)))

De remélem így folytatva sokminden tisztázódik!

 

 

Janíkááááám!!

 

A szalonnabőrt bizony elő kellet állítani! Örültem volna, ha itt vagy, mert akkor rád is ragadt volna valami belőle !!

Tubura Creative Commons License 2011.11.30 0 0 7966

Igen,3800 lett volna postával,amit hétfő délig-pont 11.43-kor kp-ben be is fizettem a bankodba,tehát azonnal nálad volt a pénz,mégis visszatáncoltál!De ezért sose tettem szemrehányást!

Viszont,ami itt az én bűnöm,hogy valaki eccer beajánlott telon egy suhl fesz-karért 6 e ft-t:-pénz se bű-se bá(nálad már ott volt a pénz,amikor úgy döntöttél,hogy mégse adod el a lámpást!!!)-,és én másnap visszamondtam(amikor megtudtam D:S.től,hogy ennyiért egy kis csapot adnak az FWB-300 hoz!)

Kérdezném:Szerinted melyik eset a "neccesebb,vagy melyikünk volt az inkorrektebb?

Ne érts félre,semmi disszonanciát ez nem okoz és okozott nekem-csak úgy megemlítettem.

Béke Veled

Előzmény: Törölt nick (7963)
Tubura Creative Commons License 2011.11.30 0 0 7965

Egyébként meg,aki attól retteg,hogy egy szekrényben tartott LG 5 lövés leadása után kipruccan,amikor A lámpások a mai napig 50-70 évután,úgy hogy 1x se nyúltak hozzáelmuzsikálgatnak-nálad is,holott már emléxem egyszer neked is utaltam valami lét pont lámpásé,amit aztán meggondoltál,igaz,az árát visszaküldted az általam megadott címre(az a rákbeteg kislány biztosan nagyon örült nekiD:D:D)

Előzmény: Tubura (7964)
Tubura Creative Commons License 2011.11.30 0 0 7964

Persze,mindig is tudtam!Azért nem 50 mondjuk az LG 427-m,hanem "csak " 45 e ft.De akkor se 1 kat.a 2,mivel slavkát bármikor vehetsz mázsaszám,ilyen lg-t meg sehol ezen kívül.És ezt Te is tudod..ugye?

Vállalok rá én is garanciát!(Pedig nagyon jól tudjuk,hogy 2004 óta az EK.-tagállamaiban,az internetes piacterekkel kapcsolatban,mi is a tényállás:óhne garancia és a vevő ezt a vásárlásával tudomásl veszi

Mondjuk megjavíttatom!Na?!

Igy már rendeicsek?!

Előzmény: Törölt nick (7963)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!