Keresés

Részletes keresés

Alki_o Creative Commons License 2018.10.04 0 0 290

Mivel a két játéknap közé csúszott a megerősítés, természetesen Ribéry keddi 1 pontját később átutaltam "a vételár részeként".

Előzmény: Born2beGunner (285)
Zsguti Creative Commons License 2018.10.04 0 0 289

Nyúljon meg a nyaka a csapatom egyharmadának... 30-ból 9 játékosom nem játszott... Ez így nehéz lesz, hogy csak a fiatalok húzzák a szekeret. :(

De legalább, ha jól számolom a második tippbárbajt is behúztam, pedig mostanában tényleg legendásan szarul tippelek!

Jimboo71 Creative Commons License 2018.10.04 0 0 288

Az első félidei tűzijáték után higgadtabb 2. félidőt játszott csapatom a Kensai Uniteddel.

A taktikát végig tartva, fegyelmezetten védekezve, pontos találatokkal cibáltuk az oroszlán bajszát, kényszerítettünk ki hibákat.

A támadásba szépen léptek be a védőink és szereztünk egy nagyon fontos bombagólt, ami végleg eldöntötte a csatát.

A Jimbo Forest elindult egy úton, amely, jelenleg úgy tűnik, eredményt hoz, de még nagyon a szezon elején vagyunk. Csökkentettük a kapott gólok számát és hasonló (statisztikai hibahatáron belüli emelkedésű) mennyiségű gólt lőttünk.

A menedzsment bízik a csapatban, a sok sérült ellenére megfelelő mennyiségű pontot hoznak, akik folyamatosan játszanak.

A világbajnoki címvédőnek gratulálunk, sok sikert kívánunk a továbbiakban, remélve, hogy az edzőválság megoldása mihamarabb megtörténik, és akkor nemcsak az egyéni képességek hozzák a címvédő pontjait, hanem a csapat is termelni kezd.

 

Kitekintve a többi csapat góljaira, úgy tűnik, mi lőttük a legtöbb gólt, remélem, nem szállnak el maguktól a srácok... van 2 hetünk, hogy helyre rakjunk mindent a fejekben, illetve majd a válogatottra kell koncentrálni, remélem Rossi mester segítségével jól megérti majd egymást a védelem közepén (is) Orbán és Kádár ;-D

azaszandi Creative Commons License 2018.10.03 0 0 287

Mesterhármas előtti csere. Ej-ej. Bár én pont úgy nem kedvelem, mint Te. Mindenesetre Alki mosolyoghat.

Amúgy csak Alki vállalta a Napoli és az orosz győzelmet, utóbbiért nagy grat, előbbiért orrolok. 

Flevynél szerintem szép csatát vívtunk, a Juve telitalálatunk közös, de a második félidőben Neki is, nekem is volt 1-1 szép telink. 

 

Előzmény: Born2beGunner (285)
Born2beGunner Creative Commons License 2018.10.03 0 0 286

Kösz messzi...

 

Így repült a telitalálatom..

 

És szeressem a Barcát, előbb járok Baktalórántháza meccsekre.

 

 

 

Born2beGunner Creative Commons License 2018.10.03 0 0 285

Neymar-Ribéry csere megerősítve!

Jimboo71 Creative Commons License 2018.10.03 0 2 284

Nyilván nem becsül le senki senkit, de ez a bulvármédia már csak ilyen ;-)

Kell a szenzáció hajhász írás ;-)

Előzmény: kensai of origo (283)
kensai of origo Creative Commons License 2018.10.03 0 0 283

Jók ezek a felvezetőid és értékeléseid nagyon.:) A tippelősben nem akartam írni/szemetelni, csak plusszoztam a tippjeid elé írtakat.
Nem becsül itt le senkit a világbajnok, csak mivel Mourinho még nincs kirúgva, akadozik a gépezet. És hát ahogy Szandi is írja, jó erős a Liga.

Előzmény: Jimboo71 (282)
Jimboo71 Creative Commons License 2018.10.03 0 0 282

Érdekesen alakult a világbajnok elleni meccs első félideje...

Taktikánk, hogy apró, gyors gólokkal megzavarjuk nagyhírű ellenfelünk védelmét, kezdetben működni látszott, de a Kensai United, az Arsenalkoholistától már látott demoralizáló bombával jelentkezett.

Úgy látszik, jól sikerült a pszichikai felkészítés, mert csapatom nem omlott össze, összeszorított fogakkal küzdve egyenlítettünk, majd bevágtunk mi is 2 szép találatot, melyre már nem tudott válaszolni nagyszerű, bár csapatomat kicsit lebecsülő ellenfelünk.

Előnnyel vonultunk pihenőre, kevés gólon tartva az ellenfelet, de nem nyugodhatunk meg, míg le nem fújják a meccset.

Sok sérültünk ellenére biztatóan játszik a csapat, látszik, hogy minden poszton van 2-3 azonos képességű játékos. ;-)

azaszandi Creative Commons License 2018.10.02 0 0 281

Azért az király, hogy a Lyon szatyor meccset 4en is telibetaláltátok, a zebrákét meg 5-en 6-an is tudtuk. Grat Mindenkinek, jó a Liga! 

azaszandi Creative Commons License 2018.10.02 0 0 280

Úgy örülök, hogy nyer a Benfica (leszarom), egyetlen játékosomat meg kiállítják. 

scholesy Creative Commons License 2018.10.02 0 0 279

Denis Suarezt adom a szabadba. Köszi !

Zsguti Creative Commons License 2018.10.02 0 0 278

Óóó tényleg, ez két forduló után már simán össze is jöhet! :) Azért remélem nem fog bekövetkezni, nem festettük az ördögöt a falra! :)

Előzmény: Alki_o (275)
kensai of origo Creative Commons License 2018.10.02 0 0 277

Micsoda átigazolási bomba!
Küldtem pár ajánlatot. Ha teljesen rendbe szeretnéd tenni az öltőzőt és a csapatod, akkor el kell fogadnod.:)

Előzmény: Alki_o (274)
Alki_o Creative Commons License 2018.10.02 0 0 276

Ingyen igazolhat (ma 18:55-ig): Cityzen

 

Hiányzó tippek (!!!): Arsenalkoholista, Jimbo

Alki_o Creative Commons License 2018.10.02 0 0 275

Elírás :)

 

Egyébként nem teljesen abszurd, mert ha pl. a szabad keretből menet közben (korábbi ponttal) átvett játékos sárgát kap (és más pontot nem szerez), akkor az eredményjelzőben lehet "2 pont, ebből 3 a szabad keretben" típusú megjegyzés.

Előzmény: Zsguti (272)
Alki_o Creative Commons License 2018.10.02 0 0 274

A 4 Bayern-játékosom állandóan egymással sugdolózik az öltözőben, szerintem Heynckest szeretnék a helyemre... A lázadást megelőzendő Born2beGunner-rel végrehajtok egy Ribéry-Neymar cserét. Köszi!

kensai of origo Creative Commons License 2018.10.01 0 0 273

Igazad van Alki! Köszi, hogy szóltál.

Megyesával volt még betervezve egy komoly transzfer, ha meg tudta volna szerezni Bernardo Silvát, de későn reagált. Akkor eggyel csökkent volna a csapatlétszámom és simán érkezhetett volna Son. Az a 29-es létszám maradt meg a fejemben, nem számoltam újra.

Wass (Valencia) jó játékos, és biztos bukfenc 3 pontért elküldeni, de mennie kell, hogy a koreainak legyen hely.
És akkor újra kérném Sont, szerencsére az érvénytelen transfer ellenére más nem vitte el.

Előzmény: Alki_o (270)
Zsguti Creative Commons License 2018.10.01 0 0 272

"Tielemans (MON, kp, 2, ebből a szabad keretben: 3)"

Furfangos egy játékost szereztem! 2 pontból 3-at a szabad keretben szerzett. :)

Gondolom csak elírás, de jó kedvre derítettél vele, végre egy jó pillanat ezen a szar napon! Köszi Alki! :-D

arsenalkoholista Creative Commons License 2018.10.01 0 0 271

Akkor Őt:  Dier (TOT) szeretném

Alki_o Creative Commons License 2018.10.01 0 0 270

A sorsolás a tippelős topik (Index) nyitóhozzászólásában van (most alulra is bemásolom), az eredményekhez és a meccsekhez be fogom tenni mindig az aktuálisat.

 

Az 1. forduló eredményei a tippelős topik (Index) 1. hozzászólásában olvashatók, és a jövőben is ott lesznek.

 

Az igazolásokkal frissítettem az állást. Kensai, kérlek ellenőrizd a létszámodat, lehet, hogy lemaradtam valamiről, de nálam 31.

 

Ingyen igazolhat (holnap 18:55-ig): Arsenalkoholista, Cityzen

 

Hiányzó tippek: TSZA, Alki, Arsenalkoholista, Jimbo, Zsguti, Cityzen, Fleyyy, Balukapitány

 

A következő forduló párosítása:
 
TSZA – Alki
Arsenalkoholista – Born2beGunner
Kensai – Jimbo
 
Daisy – Zsguti
Cityzen – Scholes
Azaszandi – Fleyyy

 

+ Balukapitány

Előzmény: Born2beGunner (269)
Born2beGunner Creative Commons License 2018.09.30 0 0 269

Hol látom kivel meccselek a héten?

 

Plusz Alki!! Az összefoglalóid nem tudod iderakni? :) tap-en olvastam, elkapott a nosztalgia :)

 

 

 

 

azaszandi Creative Commons License 2018.09.30 0 0 268

😆

Előzmény: Zsguti (267)
Zsguti Creative Commons License 2018.09.30 0 0 267

Látom pár napja nem mozdul a piac, így az időm kivárása után ugrok egy kicsit előre! :)

A Draft első körének 11-ik helyén, a Zsguti Giants választottja Youri Tielemans (Anderlecht-Monaco University)! Elsősorban a Combine során mutatott meggyőző játéka miatt választottam.

Eközben pedig cut-olom Viergever-t, aki így szabad ügynökké válik, de azért neki is kívánom, hogy kapjon valakitől egy zsíros szerződést, vagy legalább még egy esélyt veterán minimumért! :)

 

(elnézést, elkapott az NFL láz, ha már draft... :-D )

 

FELZÁRKÓZTATÁSI DRAFT:

 

Scholesy (29,75): Milner (LIV)

 

Jimbo (31,75): Giménez (ATL)

 

Azaszandi (33,75): Lovren (LIV) 

 

TSZA (39,875): Pape Diop (LYO, kp)
 

Alki (46,375): Onana (AJA, k)

 

Born2begunner (46,75): Perisic (INT)

 

Balukapitány (49,125): Diawara (NAP)

 

Megyesa (49,875): Mertens (NAP, 1)

 

Fleyyy (53,25): Diogo Dalot (MUN)

 

Kensai (53,875): Son Heung-Min (TOT)

 

Arsenalkoholista (54,25): szeptember 27. 15:00 órától

 

Daisy (55): szeptember 28-tól

 

Cityzen (61,375): szeptember 29-től

 

Zsguti (62,5): Tielemans (MON, kp)

 

Egyéb igazolások a legutóbbi frissítés óta (10/15 pontért): Valverde (BAR), Szczesny (JUV), Varane (REA), Bernardo Silva (MCI), Borja Valero (INT), Can (JUV), Draxler (PSG), Rabiot (PSG), Gnabry (BAY, kp), Renato Sanches (BAY, kp), Sancho (DOR, kp)

Alki_o Creative Commons License 2018.09.29 0 0 266

Hiányzó tippek: TSZA, Alki, Arsenalkoholista, Born2beGunner, Jimbo, Zsguti, Cityzen, Fleyyy, Balukapitány

daisy1 Creative Commons License 2018.09.29 0 0 265

Oké, végigjátszom úgy, hogy csak tippelni szándékozom.

Előzmény: Alki_o (264)
Alki_o Creative Commons License 2018.09.29 0 0 264

Egy játékost lehet leadni 3 pontért, nem az egész játékot... Sajnálnám. Ha olyan dolog áll a szándék mögött, amin tudunk változtatni, kérlek, írd meg nekem is.

Előzmény: daisy1 (261)
daisy1 Creative Commons License 2018.09.29 0 0 263

Rendben, már tippeltem.

Előzmény: kensai of origo (260)
daisy1 Creative Commons License 2018.09.28 0 0 262

"Én átmásolom a tippjeidet a tapatalkról ide szívesen, ha az a gond."

 

Ugyan, dehogy! Az Indexen régen is gyakrabban előfordultam, mint ott.

Előzmény: kensai of origo (260)
daisy1 Creative Commons License 2018.09.28 0 0 261

Két napja írtam neked privátban.

Előzmény: kensai of origo (260)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!