Keresés

Részletes keresés

EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 327
Köszi :D
Előzmény: Törölt nick (326)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 326
Ezt jól elkaptad!:-)
Előzmény: EOSmeszipeti (324)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 325
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 324

Na de kérem :D

 

M.VIII Creative Commons License 2008.02.27 0 0 323
Sziasztok! Lelkes kezdő amatőrként találtam erre a topikra. Megosztanám veletek pár képemet.

Üdvözlettel: M.VIII
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 322
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 321
Ez csak az én véleményem! Neked kell eldönteni! Én 350D mel is nagyon boldog vagyok! Szívesen fotóznék komolyabb géppel! Majd 1szer :D ! Ha viszont nikonos objektíveim lennének akkor fuji s5 pro !
Előzmény: EOSmeszipeti (319)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 320

Bár nagyon szívesen kipróbálnám bizti nagyon jó! Élőkép előny sok helyzetben!

 

Előzmény: mazsooca (313)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 319
annyim lenne bizti vennék 30D-t használtan
Előzmény: mazsooca (313)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 318
Á, beszéld rá magad egy Nikonra!:-)
/csak viccelek: mindkettő jó márka./

Előzmény: mazsooca (317)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.27 0 0 317
Minnél tovább nézem, annál jobban tetszik:)
Előzmény: Törölt nick (292)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.27 0 0 316
mazsooca Creative Commons License 2008.02.27 0 0 315
mazsooca Creative Commons License 2008.02.27 0 0 314
Nagyon ott van:-)
Előzmény: Törölt nick (312)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.27 0 0 313

Nem titok:-)

EOS 450D

Már alig várom, hogy megkaparintsam:))

Előzmény: EOSmeszipeti (304)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 312
Berepülés.

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 311
Szieszta.

roberto67 Creative Commons License 2008.02.27 0 0 310
Hajjaj srácok én még csak 17 vok és már is sokba "fáj" a felszerelésem:-D
De a tükörreflexes mellett döntenék akkor is ha 1000-szer feltennék a kérdést, h kompakt vagy tükürreflex?
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 309
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 308
Estét neked is!
Előzmény: Törölt nick (305)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 307
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 306
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 305
Jó estét!

EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 304

 

És mit szemeltél ki? Ha nem titok!

Előzmény: mazsooca (303)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.27 0 0 303

Viccelsz...  ez egyáltalán nem off:)

Azthiszem tudom miről írsz.

Vagy 6 évvel ezelőtt találtam rá a fotózásra... és azóta nincs megállás.

Analóggal indultam, (persze kompakt volt az első) gyorsan kiderült, hogy szeretnék egy komolyabb gépet.  Vettünk egy EOS 30-ast ami be is váltotta a hozzá fűzött reményeket:)

Aztán jött a digi...

Teljesen egyetértünk a fotózás pénznyelési képességét illetően:))

Még egyszer sem mertem összeadni, hogy mennyiben van.

Persze maximálisan megéri, amit csak lehet szívesen teszem bele a fotózásba.

Köszi a gratulát:-)

Remélem, hamarosan összejön az új gép, és beindulhat az "ördögszekér"

Előzmény: Törölt nick (298)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 302
Hát igen. Ez az igazság másik fele.
Előzmény: EOSmeszipeti (301)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 301

Teljesen igaz!

Én is úgy érzem már magam mint 1 drogfüggő akinek még tőbb kell!!!

Próbálok ott spórolni ahol lehet ezért is keresem az alkalmi vételeket! Ez így rendjén is van de ha holmimat összeadom hogy eddig mibe "fájt" ...

Az a "baj" hogy nagyon szeretem csinálni fotózni képeket nézni a felszerelést takarítani :D DE miért is rossz ez?! Ha rossz egyálltalán valaki elissza valaki elautózza én meg erre költök! Na ennyi

Előzmény: Törölt nick (298)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 300
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 299
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 298

Köszi!:-)

...
OFF

Tudod, az a helyzet, hogy nagyon szép makrókat lehet készíteni kompakt géppel is, ha az egyéb körülmények adottak./és persze azért van a kompaktoknak egy bizonyos "rétege", ami teljességgel alkalmatlan a célra/.
Nekem sok kompaktom volt és már akkor is szerettem makrózni. A relative nagyobb érzékelővel ellátott gépek (2/3"-os) elég normális vágási lehetőséget biztosítanak, ami rosszabb esetben is jó "makróképes" eredményt biztosít.

A leendő tükörreflexes gépedhez előre gratulálok és egyúttal sajnálatomat fejezem ki.:-) Hogy miért is?
Majd Te is rájössz, hogy ez a műfaj egy tipikus "fekete lyuk", ami csak nyeli és nyeli a pénzt és nincs megállás. Néha nagyon komolyan elgondolkodom, hogy el kellene adnom a teljes felszerelésemet és venni egy jó kompaktot. Talán akkor megállhatna az ördögszekér. Csak hát....
No, ez a "csak hát..", ami bővebb magyarázatra szorulna, de nem akarom ennél jobban szétOFFolni a topikot.
Elnézést kérek ezért is.

ON

 

Előzmény: mazsooca (297)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!