Keresés

Részletes keresés

Happydrink Creative Commons License 2004.08.04 0 0 172

Szia !

 

Megköszönném, ha megírnád, hogy mi a vicces !!!

Előzmény: Törölt nick (171)
Happydrink Creative Commons License 2004.08.04 0 0 170

Sziasztok ! Csak bekukk ide hozzátok hátha találok szuper network-ösöket kiépített downline-nal.
Torontóból keresek ilyeneket. Ősszel érkezik az USA-ból egy ragyogó termék Magyarországra.Akit érdekel írjon nekem.
Ja, és két érdekes site: www.amerikaimagyarok.lap.hu
www.kanadaimagyarok.lap.hu.

Jó böngészést kívánok !

galvagin Creative Commons License 2004.07.30 0 0 169

Szia!

Szerintem mindenki sponzorál:-)

Előzmény: Gól35 (168)
Gól35 Creative Commons License 2004.07.21 0 0 168

Mi ez a pangás?

 

Mindenki nyaral, csak én dolgozom? :-)

 

 

Gól35 Creative Commons License 2004.05.23 0 0 167
Semmi akadálya. :)

Ha ráérsz, akkor felhívsz és egyeztetünk.

Üdv

Előzmény: salesguy (166)
salesguy Creative Commons License 2004.05.23 0 0 166
és jó?:)))))
nem akarsz vmi jóba belevinni?
kivagyok égve....
Előzmény: Gól35 (165)
Gól35 Creative Commons License 2004.05.23 0 0 165
Szia! :)

Mert az is.

Üdv: Feri

Előzmény: salesguy (162)
salesguy Creative Commons License 2004.05.23 0 0 164
ez se igaz igy..read book's!!!!
de ne MLM konyveket, hanem pl egy MBA tanfolyam gazdasagi konyveit!!!
Előzmény: Drift (163)
Drift Creative Commons License 2004.05.23 0 0 163
, tehát egyszerűen nem igaz, hogy ay MLM megspórol bármit is. Megspórolja a normál kereskedelmo költségeket, s helyettük bevállalja a sokkal magasabb hálózati költségeket.

Ráadásul úgy, hogy a költségeket az alsó 99% fizeti, a késQbbi jövedelem reményében

Előzmény: Törölt nick (134)
salesguy Creative Commons License 2004.05.23 0 0 162
kedves Gól..te csinalod a vitalion-t,nem?
eléggé jol hangzik...
Előzmény: Gól35 (161)
Gól35 Creative Commons License 2004.05.23 0 0 161
Szia. :)

salesguy montammontam-nak írta azt, nem a Te írásodra. :)

Előzmény: hiroshi (160)
hiroshi Creative Commons License 2004.05.20 0 0 160
Mitől pilótajáték?
A pilótajátékban a befizetésekből osztanak jutalékot, nincs termék, vagy ha van, akkor sem annak forgalmából van a visszaosztás. Itt tisztán fogyasztói hálózatot építenek, mindenki fogyasztó és továbbajánlhatja a terméket + még adnak is neked vásárlókat!
Előzmény: salesguy (159)
salesguy Creative Commons License 2004.05.19 0 0 159
mi..???

:)hali

Előzmény: hiroshi (158)
hiroshi Creative Commons License 2004.05.19 0 0 158
???
Előzmény: salesguy (156)
salesguy Creative Commons License 2004.05.19 0 0 156
ez nagy kamu!!
ez a pilotajatek..ezert Baracska jár:))
Előzmény: montammontam (152)
hiroshi Creative Commons License 2004.04.23 0 0 155
Láttam egy új oldalt, nézzétek meg, szerintem érdekes:
http://www.mlmnet.tk
Bandukolo Creative Commons License 2004.04.19 0 0 154
Sziasztok!

Megallpodtunk egy ceggel, egy olyan Szoftver magyarorszagi forgalmazasarol, ami kis es kozep vallalatoknak, illetve maganembereknek honlapok kesziteset teszi lehetove nagyon egyszeru modon.

A cegnek szamos iparagspecifikus termeke van (honlap eskuvore, kisvallalatnak, etteremnek, orvosnak stb.).

Nagy mennyisegben kell ezt a termeket ertekesiteni es en arra gondoltam, hogy ezt a termeket MLM strukturaban lehetne ertekesiteni. Nincs tul nagy tapasztalatom az MLM teruleten ezert erdekelne a velmenyetek.

Itt foleg egyszeri jovedelem generalodik, mivel altalaban a regisztracionak van egyszeri nagyobb koltsege, de folyamatos passziv jovedelem is van, ami a hosting koltsegebol jar az ertekesitonek.

Szoval a hozzaerto holgyeket es urakat kerdezem latnak-e ebben lehetoseget, illetve, ha igen, akkor erdekelne-e Titeket.

Koszi szepen a valaszokat

montammontam Creative Commons License 2004.03.19 0 0 152
Sziasztok!

Elindult több szolgáltatás, amit Matáv és Invitel (volt Vivendi) területen vagyis az ország kb. 90%-án lehet használni.
Persze aki komolyan gondolja csapatot is építhet.
Több vezetőnek is sikerült pár száz fős hálózatot néhány hónap alatt kiépíteni.

Tamás

Előzmény: hiroshi (151)
hiroshi Creative Commons License 2004.02.19 0 0 151
Elindult egy szolgáltatás, de nem sok értelme van. Telefonszolg., amit csak foltokban lehet használni Magyarországon.
Előzmény: sinner-gy (150)
sinner-gy Creative Commons License 2004.02.18 0 0 150
Hol lesz ez a megnyitó?
Én is kiváncsi vagyok, mit mondanak!
És osztom a Hiroshi véleményét, amig itt egyetlen szolgáltatás sem működik miről beszélünk!
hiroshi Creative Commons License 2004.02.10 0 0 149
Én az Innoflex-el kapcsolatban megvárnám, amíg beindul legalább egy szolgáltatás, kíváncsi leszek a közeljövőben a megnyitóra (15-e?). Maga az ötlet kitűnő, csak nem vagyok benne biztos, hogy a magyar energiapiac liberalizációja kedvezően fog alakulni.
Előzmény: petrobol (148)
petrobol Creative Commons License 2004.02.08 0 0 148
reméltem hogy komoly válasz fog érkezni.
egyébként valami olyasmi, ahogy írod
Előzmény: Törölt nick (147)
petrobol Creative Commons License 2004.02.07 0 0 146
Ismét egy újabb MLM rendszerben működő remek vállalkozási forma jelent meg a piacon, amibe bárki beszálhat minimális belépési díj fejében, ha dolgozni akarsz. Mert, hogy nem muszály dolgozni.
A lényeg, amit eddig hallottam róla:
EU csatlakozás után megszűnik a nagy cégek monopóliuma (áram, gáz, telefon). Igyexik majd ezekkel szerződést kötni a továbbértékesítésre, elvileg alacsonyabb árakkal, mint ahogy most van. Ezt úgy akarja elérni, hogy minél több embert kell magához kötnie egy szerződéssel, hogy minél alacsonyabb árakat tudjanak majd kialkudni.
Ahhoz, hogy olcsóbb áramot kapjunk nem kell belépni az MLM rendszerbe. Csak annak kell belépnie aki a szerződéseket meg akarja kötni a leendő ügyfelekkel, tehát ügynöke akar lenni a cégnek. A szerződések után persze "egységek" járnak, amiket majd Euróra átváltva fizetnek ki az ügynöknek. Ezen kívül persze lehet hálózatot építeni magunk alá - akár az Amway-nél - ami után szintén jutalékok, bónuszok járnak. Jutalék jár a fogyasztás és még miegymás után is.
Az egészben az az érdekes, hogy már most megkeresik az embereket az ajánlatokkal, de egyenlőre csak a hálózatba lehet belépni, hogy minél több embert tudjanak maguk alá beszervezni, akik majd szintén igyekeznek maguk alá embereket szerezni...végülis ez ebben a lényeg. Szóval csak a belépési díjjal lesz egyenlőre szegényebb mindenki aki most belép, mert még szerződést nem tudnak kötni, ugynis még nincs mire. Nem vagyunk még az EU tagja, nem kötöttek még szerződést itthoni szolgáltatókkal. Bár azt is hallottam, hogy a telefon szerződéseket 2-3 hét múlva már elkezdik megkötni.
A későbiekre az internet felfutását várják, éppen ezért internetes áruházuk is lesz, ahonnan, majd szintén olcsón(?) lehet vásárolni
Még egyszer ismétlem: Nem muszály belépni. Egyszerű felhasználóként is lehet szerződést kötni az olcsóbb szolgáltatásokra. Persze aki keresni akar azon, hogy mást is tájékoztat erről a remek lehetőségről, annak be kell lépnie, és dolgoznia kell. És ki az a h*lye, aki nem akar ezen keresni???
Na akkor mmost mi van? Lesz ebből itthon valami.
Németeknél, osztrákoknál már pár éve működik. Azt hogy milyen sikerrel döntse el mindenki saját maga.

Linkek:
innoflex.fw.hu

Németül tudóknak:
www.innoflex.com
www.mlm-beobachter.de/innoflex/innoflexindex.htm

hiroshi Creative Commons License 2004.01.10 0 0 145
Olvastad a kezdő hozzászólást? Én nem tartom magam ilyen embernek, mint, amit leírsz. Személyes karriert sokféleképpen fel lehet építeni, ez az egyik módja. Mint ahogy minden más tevékenységet ezt is meg kell tanulni és okosan kell csinálni. Sajnos sokan az elkeseredettek és az idióták gyűjtőhelyének tartod az MLM-et, mint ahogyan te is. Igen, sokan rosszul csinálják és mivel bárki elkezdheti, bárki el is kezdi.
Sajnos mennem kell, de még visszanézek :)
Előzmény: Danka (105)
teknoerno Creative Commons License 2004.01.09 0 0 144
Danka:
Nem akarlak győzködni semmiről, inkább a véleménye(d/k)re vagyok kíváncsi.

"... en azt javaslom mindenkinek, hogy konnyelmuen ne kezdjen MLM-be,..."
Egyetértek, de másba se.

"...nem simabb az utja, mint a Pistabacsinak es sok sarlatan vagja haza masok csaladi kasszajat,..."
Részben egyetértek, sajnos sarlatánok mindenhol vannak , de mivel az MLM sok embert érint, itt jobban feltűnik.

"...barmennyire is egyszeru meggazdagodasnak hirdetik ezt a marketing tevekenyseget!..."
Elég szomorú, ha könnyű (egyszerű) meggazdagodásként hírdetik.
Szerintem pedig sokszor inkább nehezebb (mivel emberekkel kell foglalkozni).

Minden jót!

Előzmény: Danka (143)
Danka Creative Commons License 2004.01.09 0 0 143
teknoerno!

velemenyem elmondtam, de vhogy nem gyoztel meg ;) bar ez nem meglepo.
en maradok a mernoki es menedzseri dolgoknal, a kereskedes nem a kenyerem, en azt javaslom mindenkinek, hogy konnyelmuen ne kezdjen MLM-be, nem simabb az utja, mint a Pistabacsinak es sok sarlatan vagja haza masok csaladi kasszajat, barmennyire is egyszeru meggazdagodasnak hirdetik ezt a marketing tevekenyseget!

Az eletert meg kell dolgozni, ne valasszatok mindig a konnyebb utat!

Előzmény: teknoerno (139)
teknoerno Creative Commons License 2004.01.07 0 0 142
Sziasztok!

Köszönöm.

Minden jót!

Ui:
Napközben másnak is nehezen jön be a fórum?

Előzmény: bleroy (140)
baal Creative Commons License 2004.01.06 0 0 141
azannya, ez tisztára üzleti továbbképzés..
ha sokáig olvasom, még a végén üzletember lesz belőlem,hűűűűűűűűűha
bleroy Creative Commons License 2004.01.06 0 0 140
le a kalappal.........
Előzmény: teknoerno (139)
teknoerno Creative Commons License 2004.01.06 0 0 139
Danka:

1. B.Ú.É.K. neked és mindenkinek.

2. "...en azt nem ertem, hogy milyen elonyokkel jar, ha egy kereskedo vagy alkusz, ugynok az MLM-ben mukodik, azal szemben, hogy sokan nem igy csinaljak. nem hasznaljak azokat a megkoteseket es nem eroltetik azokat a marketing fogasokat, melyeket olyan viccesse teszik az egeszet."
- Egymagamban: 1x24 óra, 1 ember teljesítménye, csapatban (létrehozott fogyasztói/üzlettársi hálózatban): nx24 óra, n ember teljesítményéből x%.
Mint említettem ez csak egy változat, lehetőség, nem kell mindent így csinálni, ez nem egy mindent megoldó varázsszó.
Vicces dolgokról meg az jut eszembe, hogy meg kellene vizsgálni konkrétan mi, ill. ki a vicces, mert én is találkoztam már érdekes emberekkel, esetekkel.

3."En ugy latom MLM-ben nem elfogadott egy masik rendszer szolgaltatasait hasznalni. SOT! ha en pl konyhai edenyek kereskedelmevel foglalkozom, akkor a konkurens MLM rendszer konyhai edeny kereskedoi szoba se allnak vele, egyutt nem treningezhetunk, pedig lehet ott az eloadasok jobb minosegben mennek, de nalunk meg jobb a jutealekrendszer vagy ugyesebbb a kozosseg...."
-Itt egy kicsit keverednek számomra a dolgok, de nézzük egyenként.

Biztosítás: jó a kérdésfeltevés, lehetne róla elmélkedni.
A biztosítással kapcsolatban a gondolatom az, hogy aki anélkül mondja azt, hogy ő a legjobb megoldást kínálja, hogy az egymással konkurens termékcsaládokat ismerné, legalább alapjaiban, számomra komolytalan.
Más kérdés, hogy ezt kell-e állandóan kihangsúlyozni vagy inkább az aktuális érveket felsorolva az érdeklődőre bízni a döntést.
Persze azt az embert is megnézném, aki az adott területen mindent ismer és azokat naprakészen.
(Elég nagy munka lehet egy adott embörre / helyzetre szabni, ill. kiválasztani az összes lehetőség közül a legjobbat.)

Nos azt gondolom, hogy egy embör használhat több cég termékeit, akár azonos témakörben is, de amennyiben foglalkozni akar vele (munkaként), akkor célszerű ezt végig gondolni, mert elég gyorsan hiteltelenné, viccessé:) válik, ha pl. így adja elő:
Hello beszéljünk néhány percet.....
Nos erre a problémára lehet megoldás:
Itt ez a szuper... X-től, jaj nem tetszik, akkor itt egy másik Y-tól, vagy egy akciós Z-től.
(A példám sajna sántít, mert kevés köze van az MLM-hez.)
Komolyra fordítva a szót, olyan céget még nem láttam, amelyik minden embernek, minden problémájára tudott volna megoldást.
Vannak cégek, melyek különféle dolgokat ajánlanak különféle áron, ezért felmerülhet az embörben, hogy összefog több céget, s valamelyik ajánlata csak kellhet az érdeklődőnek. Jó kérdés lehet, hogy hosszú távon ez megoldást jelenthet-e?
Szerintem elaprózódhat az ember ezáltal, mindegyikből keveset tud, de alaposan egyiket sem
ismeri.

A képzésekkel kapcsolatosan: nem hiszem, hogy pl. belső céges infókat is tartalmazó ea. / tréningen szívesen látott vendég lenne a konkurencia, szerintem ez MLM-n kívül sem működik.
És rögtön felmerül bennem a kérdés, ha nem tetszik a céged v. milyen jellemzője, s máshol jobbat látsz, mit csinálsz?
Más és cégfüggetlen tréning esetén gondolom megoldható és járható az út.
(Én már voltam más cég bemutatóján, mert érdekelt.)

Kevés cég megismerésének ilyen verzióban nem látom előnyét, más kérdés, ha elégedett vagy egy céggel, kell-e mást is megismerned?
(Szerintem v. milyen szinten nem árt.)

4."szal velemenyem, hogy ez az eszkoz csak az emberi bizonytalansagot hasznalja ki ezerrel, mind a tagok, akiket irnyitanak, mind az ugyfelek, akik ugy dontenek: miert ne, probaljuk ki, ha te mondod!"
Érdekes felvetés, pl. milyen bizonytalanságra gondolsz?
Mi a véleményed a reklám "Mert megérdemled!"
szlogenről?
>Erre itt irod a valaszt: :)
Aki változtatni AKAR az életén, bármely OKból.(Nem biztos, hogy rögtön n+1 milliót akar keresni.)
Több eszköz is rendelkezésére áll: pl. v. milyen vállalkozás, ingatlanok, tőzsde, értékpapírok, MLM, lottó, stb..
Ki melyiket választja? Vagy marad a régi életénél?
Mindenki maga tudja.
Nem tartom túl szerencsésnek, főleg ahogyan előadják :(, bár van benne valami, annak az MLM-ben oly sokszor emlegetett fejtegetésnek, hogy alkalmazottként hova juthat el az embör 40 év munka után.
(Főleg, ha olyan mondja, aki 2-3 év alatt nem jutott el oda, hogy többet keressen, mint alkalmazottként.)
>Bocs, de aki valtoztatni akar az eleten es nem tudja hogyan az bizonytalan es forduljom MLM-hez, nekem ez az uzenet. Nagykepu magabiztossagom lehet hogy mulando dolog, egyszer en is MLM-bol keresem a kenyerem :)))
>az MLM IRANYIT, ha nem vagy resze, akkor a szabadsag adja kreativitasoddal az alapot a boldogulashoz! ha resze vagy csak kapcsolataidat hasznalod, epited tovabb oket, kulonben wc-lanckent vegzed :DD
>az MLM DEMAGOG DOLOG, es az embereknek erre szuksege van es arra is hogy megmondjak mit csinaljanak az elobbre jutashoz, EZERT MUKODIK."
-Emböri bizonytalanság, nos ez jó kérdés, bár egy kicsit másképpen látom a dolgokat.
"...miert ne, probaljuk ki, ha te mondod!..."
Ha ezt a gondolatot kiragadjuk, akkor valóban azon alapul, hogy én kipróbáltam, nekem jó volt, Pista bácsinak az alvászavarára is jó lehet, elmondom, Pista bá bizalmat szavaz, megveszi lehetőség szerint a cégtől.
Pista bá v. színűleg tényleg bizonytalan a végeredményben, de igen rossz reklám lenne, ha csak úgy rátukmálnék v. mit, hogy fogyjon a készlet, mert ha nem használ, akkor dühös lesz, többet nem vesz semmit, rossz híremet kelti, a kutyáját rám uszítja.

Tartok tőle nem ez az üzenet, bár lehet, hogy sokan ezt mondják:"...Bocs, de aki valtoztatni akar az eleten es nem tudja hogyan az bizonytalan es forduljom MLM-hez, nekem ez az uzenet...."
Én biztosan nem így látom, idézet magamtól:
"Több eszköz is rendelkezésére áll: pl. v. milyen vállalkozás, ingatlanok, tőzsde, értékpapírok, MLM, lottó, stb..
Ki melyiket választja? Vagy marad a régi életénél? Mindenki maga tudja."

Ki kit irányít? Ezt inkább hagyjuk, mert a legegyszerűbb kapcsolatban, mh., stb is elemezhető és fellelhető ez a momentum, a normál, mindennapi életről már ne is beszéljünk.
A kapcsolatokat nem hiszem, hogy csak az MLM-ben használod, mint azt sem hiszem, hogy a kreativitást és szabadságot teljesen kiölné.

Véleményem szerint: az embereknek segítségre, ill. útmutatásra LEHET szükségük a változtatáshoz, s most megint nem az MLM-ről beszélek, (ja nem) írok.
Ez a segítség persze lehet egy mentor, egy jó könyv gondolatai, egy példakép, szülő, stb.
(SZP :->)

Minden jót!

Ui:
Lehet, hogy ilyen verzióban nehezen átlátható a válaszom?

Előzmény: Danka (138)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!