Viccelsz... ez egyáltalán nem off:)
Azthiszem tudom miről írsz.
Vagy 6 évvel ezelőtt találtam rá a fotózásra... és azóta nincs megállás.
Analóggal indultam, (persze kompakt volt az első) gyorsan kiderült, hogy szeretnék egy komolyabb gépet. Vettünk egy EOS 30-ast ami be is váltotta a hozzá fűzött reményeket:)
Aztán jött a digi...
Teljesen egyetértünk a fotózás pénznyelési képességét illetően:))
Még egyszer sem mertem összeadni, hogy mennyiben van.
Persze maximálisan megéri, amit csak lehet szívesen teszem bele a fotózásba.
Köszi a gratulát:-)
Remélem, hamarosan összejön az új gép, és beindulhat az "ördögszekér"