Keresés

Részletes keresés

EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.28 0 0 331
mazsooca Creative Commons License 2008.02.28 0 0 330

Azon is gondolkoztunk, de nem szeretnék használtat, ha veszek egyszer, akkor majd újat... 

azthiszem tökéletesen megfelel majd az a 450D a céljaimnak (vagy a képességeimnek):-)

Bár mitagadás el tudnék képzelni egy 30ast.

Nemrég átmaszírozhattam egy 400ast, voltaképp nagyon tetszett, egyedül a méretével nem vok kibékülve, a fogása... hát...

Ahogy elnéztem az összehasonlító képeket a 400-450 között nem lett lényegesen nagyobb az utód(valszinű kénytelen leszek markolatot venni)

Előzmény: EOSmeszipeti (319)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.28 0 0 329

Még a legelején gondolkoztunk, hogy NIKON vagy CANON, aztán jött egy alkalmi vételnek számító EOS 30, és így maradtunk a CANON-éknál:)

Ha most kéne eldöntenem melyik legyen, akkor megint nehéz ügy lenne.

Előzmény: Törölt nick (318)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 328

Üdv itt!

Előzmény: M.VIII (323)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 327
Köszi :D
Előzmény: Törölt nick (326)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 326
Ezt jól elkaptad!:-)
Előzmény: EOSmeszipeti (324)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 325
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 324

Na de kérem :D

 

M.VIII Creative Commons License 2008.02.27 0 0 323
Sziasztok! Lelkes kezdő amatőrként találtam erre a topikra. Megosztanám veletek pár képemet.

Üdvözlettel: M.VIII
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 322
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 321
Ez csak az én véleményem! Neked kell eldönteni! Én 350D mel is nagyon boldog vagyok! Szívesen fotóznék komolyabb géppel! Majd 1szer :D ! Ha viszont nikonos objektíveim lennének akkor fuji s5 pro !
Előzmény: EOSmeszipeti (319)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 320

Bár nagyon szívesen kipróbálnám bizti nagyon jó! Élőkép előny sok helyzetben!

 

Előzmény: mazsooca (313)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 319
annyim lenne bizti vennék 30D-t használtan
Előzmény: mazsooca (313)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 318
Á, beszéld rá magad egy Nikonra!:-)
/csak viccelek: mindkettő jó márka./

Előzmény: mazsooca (317)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.27 0 0 317
Minnél tovább nézem, annál jobban tetszik:)
Előzmény: Törölt nick (292)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.27 0 0 316
mazsooca Creative Commons License 2008.02.27 0 0 315
mazsooca Creative Commons License 2008.02.27 0 0 314
Nagyon ott van:-)
Előzmény: Törölt nick (312)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.27 0 0 313

Nem titok:-)

EOS 450D

Már alig várom, hogy megkaparintsam:))

Előzmény: EOSmeszipeti (304)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 312
Berepülés.

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 311
Szieszta.

roberto67 Creative Commons License 2008.02.27 0 0 310
Hajjaj srácok én még csak 17 vok és már is sokba "fáj" a felszerelésem:-D
De a tükörreflexes mellett döntenék akkor is ha 1000-szer feltennék a kérdést, h kompakt vagy tükürreflex?
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 309
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 308
Estét neked is!
Előzmény: Törölt nick (305)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 307
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 306
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 305
Jó estét!

EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 304

 

És mit szemeltél ki? Ha nem titok!

Előzmény: mazsooca (303)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.27 0 0 303

Viccelsz...  ez egyáltalán nem off:)

Azthiszem tudom miről írsz.

Vagy 6 évvel ezelőtt találtam rá a fotózásra... és azóta nincs megállás.

Analóggal indultam, (persze kompakt volt az első) gyorsan kiderült, hogy szeretnék egy komolyabb gépet.  Vettünk egy EOS 30-ast ami be is váltotta a hozzá fűzött reményeket:)

Aztán jött a digi...

Teljesen egyetértünk a fotózás pénznyelési képességét illetően:))

Még egyszer sem mertem összeadni, hogy mennyiben van.

Persze maximálisan megéri, amit csak lehet szívesen teszem bele a fotózásba.

Köszi a gratulát:-)

Remélem, hamarosan összejön az új gép, és beindulhat az "ördögszekér"

Előzmény: Törölt nick (298)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 302
Hát igen. Ez az igazság másik fele.
Előzmény: EOSmeszipeti (301)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!