Keresés

Részletes keresés

mash Creative Commons License 2001.03.04 0 0 563
majd jövőre, amikor újra indítjuk a
Liverpool lesz a bajnok 2001/2002-ben topicot!!!
De azért köszi.
Előzmény: HACKETT77 (562)
HACKETT77 Creative Commons License 2001.03.04 0 0 562
mash & others!

Nem akartok egy új banner'os topicot?


Szerintem yól nézne ki persze nem szólok bele vgülis a ti dolgotok

big l Creative Commons License 2001.03.03 0 0 561
Leicester 2-0 Liverpool
Akinbiyi 51
Izzet 90
FA Carling Premiership

Leicester: Royce, Sinclair (Impey 34), Davidson, Elliott, Rowett, Taggart, Savage, Lewis, Izzet, Akinbiyi (Gunnlaugsson 73), Sturridge (Benjamin 82).
Subs Not Used: Andrews, Guppy.
Booked: Izzet.

MAN OF THE MATCH: Muzzy Izzet (Leicester)

Liverpool: Westerveld, Babbel, Hyypia, Henchoz (Owen 61), Carragher, Ziege, Gerrard, McAllister (Hamann 75), Barmby (Murphy 81), Fowler, Heskey.
Subs Not Used: Arphexad, Biscan.
Booked: Heskey.

Att: 21,924
Ref: D Gallagher (Banbury).

Törölt nick Creative Commons License 2001.03.03 0 0 560
Na a rohadt életbe!
Hideg volt ez a zuhany.
No comment.Ha valaki látta játszani a fiúkat az
legyen már szíves nekünk leírni a történteket.
mash Creative Commons License 2001.03.03 0 0 559
Finished
Leicester 2-0 Liverpool
Akinbiyi 50'
Izzet 90'

basszameg, válogatottjaink ellőték a puskaporukat???
Chrossy Creative Commons License 2001.03.01 0 0 558
2001.02.22.-én eszmét futtattam a LIVERPOOL FC Magyar Baráti Kör Egyesülethez kapcsolódóan.
Na most megalakulunk vagy ...? Vagy már túlvagyunk rajta, csak én nem tudok semmit?????
KI MIT TUD???????????????????????????????
Chrossy Creative Commons License 2001.03.01 0 0 557
Kösz Hackett, jókedvemben szavaztam. Persze igennel!!!
Előzmény: HACKETT77 (554)
Chrossy Creative Commons License 2001.03.01 0 0 556
Már hogyne dobhatnál 1 levelet a superteam@guerinsportivo.it-re!!!!!!
Let's send one!
És mármint tényleg az LFC Olasz Szekcióról van szó. Egyébként nem érdekelnek az olaszok. Általában nem bírom őket, csak ha jó a futball-ízlésük. Filippo tényleg O.K.

Üdv. Chrossy

Előzmény: HACKETT77 (553)
SCH Creative Commons License 2001.03.01 0 0 555
Szevasztok!

Bocs, hogy így belepofázok, de eddig nem találtam ilyen magamhoz hasonló Liverpool fanokat mint Ti! (persze ez az én lustaságomból adódik)
Szóval, jó látni Titeket!

Hogy megnyeri-e mindkét kupát a Liverpool? Asszem az elég nagy teljesítmény lenne, de benne van a pakliban. :)

HACKETT77 Creative Commons License 2001.02.28 0 0 554
Két Pool játékos is eredményes volt ma este (Barmby & Heskey), amihez szívből gratulálok!

Most nézem a CNN-t, ahol a nap kérdésre - Can Liverpool win both the FA and UEFA cups to complete a treble? - adott válaszokat mutatták meg; a szavazás eredménye tehát idáig

40% igen
60% nem

itt szavazhattok ti is!

HACKETT77 Creative Commons License 2001.02.28 0 0 553
Chrossy!

"Az olasz szekció vezetője Filippo..."

Mármint a Liverpool olasz supporter club'ja? Az yo!

Ez valami re-send mail amit te küldtél tovább a többi Pool Fan'nek, vagy én is dobahatok egy levelet erre a címre?

Előzmény: Chrossy (552)
Chrossy Creative Commons License 2001.02.28 0 0 552
Az olasz szekció vezetője Filippo küldött nekem 1 e-mailt, melyben tájékoztat, hogy Guerin Sportivo olasz sportmagazin szavaztatja a fociszurkolókat, hogy melyik csapat a best, amely valaha is volt. Amennyiben akartok szavazni természetesen a LIVERPOOL F.C.-re, az e-mail-ben a tárgyhoz a LIVERPOOL F.C.-t kell beírni, és 1 rövid e-mail-t is írjatok, amelyben ugyebár szintén megemlítitek a LIVERPOOL F.C.-t.

Az e-mail cím pedig: superteam@guerinsportivo.it

Kösz
Chrossy

Törölt nick Creative Commons License 2001.02.27 0 0 551
Dear Chrossy!
Igazad van, kicsit el vagyok keseredve, de ha hi-
deg fejjel nézzük, akkor is úgy tűnik, hogy már
nem egyszer kellett jó alaposan a szerencsére bíz-
ni a dicsőséget.De ha jönnek a rosszabb napok,és
a szerencse kereke más felé fordul, nem marad egyéb,mint ismét az emlékekben gyönyörködni...
...az én tippem:
3-5-2
Egyébként a ManU-nak sem jön már be sokáig az
alapfelállás, főként, ha a külföldi meccseit néz-
zük.
Hülyének fogtok nézni, de nekem eddig mindíg be-
jött:
Két védő+egy Sweeper- Két szélső+egy Cruiser,
+egy védekező, és egy középső összekötő támadó kö-
zéppályás-Végül a két ék.
Ez a helyes képlet,és miénk a világ.
Támadás nélkül nincs győzelem, csak vergődés és
a sors iróniája, hogy ezt igazán pont egy angol
csapat mutatta meg európának,mégpedig a Manchester
U., 99-ben a Bayern ellen.Azóta nincs egygólos győ
zelem.
mash Creative Commons License 2001.02.26 0 0 550
SZVSZ simán tovább megyünk a Poto ellen, nem megy nekik igazán jól a bajnokságban sem és a kupáben se túl meggyôzôek.
Láttam a Nantes elleni meccsüket, hát nekem verhetônek tűnnek!

LIVERPOOL!!!
Előzmény: Chrossy (548)
Chrossy Creative Commons License 2001.02.26 0 0 549
Strong!

Idén ugyan valóban nem leszünk bajnokok, de nem érdemes bezárni a topicot, mert a bajnoki győzelem helyett elbíbelődünk, elcsevegünk itt a Ligakupa győzelemről, és még 2, azaz kettő kupasorozatról, amelyben álljuk a sarat, és netalántán még ott is lehetünk a topon!!!
Ősszel meg nem kérdőmondatként nyitjuk a topicot, hanem kijelentő módban, mert keményen ott leszünk a MU seggében (boccss), és remélem jól el is verjük!!!
Azt hiszem minden Liverpooli unja már, hogy az utóbbi időben ott dekkol a MU a bajnokság topján. Nem árt a változatosság!!! LET IT BE!!!

Előzmény: Strong (547)
Chrossy Creative Commons License 2001.02.26 0 0 548
Kedves Waix!

Amikor hetekkel ezelőtt kiderült, hogy az AS Roma-val játszunk, akkor sem adott volna senki egy lyukas garast sem a továbbjutásunkra. Rajtunk kívül. Vagy legalábbis én hittem benne, és nem feltétlenül azért, mert még augusztusban egyik éjjel azt álmodtam (tudom röhejesen hangzik, de ez is annak eredménye, hogy nem múlik el nap, hogy ne foglalkoznék a FIÚKKAL), hogy a LIVERPOOL kupadöntőt játszik, és azt hiszem UEFA kupa döntőt. És áthámoztuk magunkat a Rómán. Legalább ugyanakkora esélyünk van a Porto ellen. Csak fejben, fizikailag és taktikailag jól fel kell készülni + ki kell fogni azon a napon 1 igazán jó napot, amikor remekül megy a fiúknak.
Arra pedig, hogy milyen taktikával játszunk?! Hát pont ma gondoltam végig, hogy amit ezek a srácok egy ilyen fociszezonban lehúznak, pláne ez az utolsó 2 hét, tömve kemény tétmeccsekkel, minden tiszteletem az övék, hogy ha időnként nem is sziporkázó játékkal, de csak-csak állva vannak még egy Ligakupa győzelem után 2 kupában, és a bajnokságban sem állunk (egyelőre) a középmezőnyben. Iszonyú kemény mentális és fizikai megterhelés van rajtuk. Jó, most lehet azt mondani, hogy kemény zsét is kapnak érte, ez így igaz, de ők is csak emberek, nekik is van kevésbé jó, vagy kifejezetten rossz napjuk, amikor bármit csinálnak, semmi nem úgy megy, mint kellene. Persze ott és akkor – meccsnézés közben - én is kegyetlenül tudok dühöngeni, amikor látom, hogy nem megy úgy a játék, ahogy elvárható lenne, és nem a gyönyörűségbe halok bele, amikor a meccset nézem, de utána higgadtabban végiggondolva elismerem, hogy Krisztina neked is van totál brutális tré napod, hát másnak nem lehet?
Van most egy igazán ütőképes csapatunk, és érzem, hogy a LIVERPOOL csillaga magasba emelkedik!!!

Előzmény: Törölt nick (546)
Strong Creative Commons License 2001.02.26 0 0 547
A MAN.UTD. is 4-4-2 - t jatszik,szerintem nem is olyan rosszul,mert valami tizenhat ponttal vezet a tobbiek elott.
NYUGODTAN BE LEHET ZARNI A TOPICOT,MERT MAR BIZTOS,HOGY A `POOL IDEN NEM LESZ BAJNOK.
NYISSATOK EGY UJAT OSSZEL.
Előzmény: Törölt nick (546)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.26 0 0 546
Szerintetek mi lesz a Porto ellen?
Elég idegesítő, hogy mindenki a portugálokra vok-
sol!
Francba!Kicsit kezdem úgy érezni, hogy fiaink le-
járatják magukat ezzel a régimódi, vezetünkésbeál-
lunkvédekezni focival...
Ráadásul ilyen támadósorral sokkal többet el lehet-
ne érni!Egész európa rettegne, ha csak egy alka-
lommal is hármat láthatna egyszerre a pályán ezek-
ből a csodás csatárokból.Képzeljétek el:
Owen-Litmanen-Heskey
Istenkém.
Légy átkozott 4-4-2!

mash Creative Commons License 2001.02.25 0 0 545
Köszönjük!
Előzmény: HACKETT.NO1 (544)
HACKETT.NO1 Creative Commons License 2001.02.25 0 0 544
Szívből gratulálok a Worthington Cup győzelemhez!
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.25 0 0 543
Hős vagy,Chrossy,ha sírtál!
Attól parázok,hogy a fiúk megint beálltak a veze-
tés után, és hát azért ezt nem illene a Birmingham
ellen, ha a csapat 3. a bajnokságban:(
Ezért szophattuk a gólt a végén, kár érte,de min-
degy már!
Lényeg a győzelem!
"Isten a kezünkre adta az ellenséget!Tegyünk őéret-
te, és higgyünk őbenne, merthisz a dicsőségnek is
Istene Ő!"
Rahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
Már csak az FA-kupa kell, és a 2. hely, ill. nem
ártana kihasználni, hogy idén nagyon közel van az
Uefa kupa is a zsebünkhöz...
Lurk Creative Commons License 2001.02.25 0 0 542
Chrossy: kösz az infót, mint kiderült, megoldódott a dolog.
Végre megvan tehát a várva várt siker, kupát nyert a Liverpool. A csapat szerintem nem játszott igazán jól, foleg a vége felé, lelassultak, kevésbé koncentráltak. Fowler gólja szenzációs volt. Ami a Birmingham City-t illeti, részemrol le a kalappal, végig küzdöttek, és meg is lett az eredménye. Végül mégsem ok örülhettek, de ez már nagyrészt a szerencsén múlt.
Elég furcsa volt egyébként a felállás, Biscan játszott a bal, Gerrard a jobb oldalon, útóbbi sajnos máris megsérült, reméljük, nem komolyan. Aztán Barmby jött a jobb oldalra, Macca pedig középre (hosszabbításban meg Ziege váltotta Biscant, akinek amúgy voltak jó megmozdulásai, de mintha még mindig nem illeszkedett volna be. Ziege végre jól játszott, akárcsak a Roma ellen, na és a tizenegyest is profin bevágta). Elöl Heskey nem csinált mást, mint a hosszan elorevágott labdákat lefejelte Fowlernek, vagy annak, aki ott volt. Az OK, hogy a gól is így született, de ez azért mégsem egy nagy taktika, már a csütörtöki meccsen is idegesített, hogy milyen hülyeséget kell játszania.

Kívánok ennek a csapatnak hasonló és még nagyobb sikereket, játsszanak még jobban, tartsanak össze, legyenek barátok, és mutassák meg a világnak, hogy méltók a régi sikerekhez. Szép volt, fiúk, hajrá, Liverpool!

Chrossy Creative Commons License 2001.02.25 0 0 541
A SKY SPORTS web site-ján követtem az eseményeket, és komolyan mondom nem is tudom, hogy bírtam ki ép ésszel az egészet akkor, amikor láttam, hogy a 90. percben egyenlített a Birmingham. Ami utána jött azt már tényleg csak whiskyvel lehetett kibírni!!!
Iszonyú ideg voltam. Amikor már a 11-eseket rúgták és végül minden eldőlt, bevallom nőiesen elbőgtem magam 1. örömömben, 2. a feszültségtől.
FOREVER LIVERPOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BOLDOG ÉS BÜSZKE LIVERPOOL SZURKOLÓ VAGYOK!!!!!!
Lurk Creative Commons License 2001.02.25 0 0 540
Szenzációs!!! Ligakupa-gyoztes a Liverpool!!!

Elmentem a Beckett's-be szerencsét próbálni, és mégiscsak lehetett nézni a meccset! Igaz, a fél területet elfoglalta a Cserháti Zsuzsa, meg mindenféle tv-stábok, de egy kis zugba betömörülve 2 kis tévén néztük végig a drámát. Nem kezdek hosszasan áradozni, pedig tudnék, mert nagyon boldog vagyok, majd késobb folytatom!

YOU'LL NEVER WALK ALONE!!!

Előzmény: mash (539)
mash Creative Commons License 2001.02.25 0 0 539
18:55 GOAL!!! A lovely penalty. 4-4 and it's sudden death.

18:55 Bryan Hughes must score now...

18:54 GOAL!!! a cheeky chipped peanlty by Fowler. 4-3.

18:54 Robbie Fowler...

18:54 GOAL!!! cooly taken. 3-3 now.

18:54 Stan Lazaridis...

18:53 SAVED!!! Hamann went for power but Bennet stood firm and fisted it away.

18:53 Didi Hamann...

18:53 GOAL!!! he sends the keeper the wrong way. 3-2.

18:52 Marcelo now for the First Division side...

18:52 GOAl!!! Struck firmly to the goalkeeper's right. 3-1.

18:52 Chritian Ziege...

18:52 GOAL!!! A great shot inside the right hand post. 2-1

18:51 Darren Purse who has already scored a penalty today...

18:51 GOAL!!! 2-0 High into the top corner. Great penalty.

18:51 Nick Barmby...

18:51 SAVED!!!! Westerveld dives to his left and pushes away the kick.

18:50 Martin Grainger for Birmingham...

18:50 GOAL!!! 1-0 he slots it low into the bottom right hand corner.

18:50 Gary McAllister to take the first...

18:46 The teams will have to decide on their five penalty takers

mash Creative Commons License 2001.02.25 0 0 538
18:58 Trevor Francis is in tears with his young striker Johnson.

18:57 A fantastic match with such a dramatic finish. Congratulations to Liverpool

18:57 Liverpool are delirious and Birmingham are heartbroken.

18:57 LIVERPOOL HAVE WON THE WORTHINGTON CUP

18:56 SAVED!!!! Westerveld dives to his left and palms the ball away.

18:56 19-year-old Andy Johnson...

18:56 GOAL!! Smashed into the top corner no chance Bennett. 5-4.

18:55 Jamie Carragher will take the sixth for Liverpool...

18:55 GOAL!!! A lovely penalty. 4-4 and it's sudden death.

18:55 Bryan Hughes must score now...

Chrossy Creative Commons License 2001.02.25 0 0 537
Lurk!

Gondolom már késő és hiányos info, de az Astoria és a Deák tér között van egy Cook kapitány nevű söröző, ahol elvileg lehet TV-n meccset nézni. Sajna a telefonszámukat és a pontos címüket nem tudom.

BIRMINGHAM V LIVERPOOL - MINUTE-BY-MINUTE

LIVERPOOL 1-0 BIRMINGHAM (Latest)

* Game delayed 15 minutes due to traffic problems - Teams introduced before kick-off to England coach Sven Goran Eriksson

Teams:

Birmingham: 1 Ian Bennett; 2-Nicky Eaden, 5-Darren Purse, 12-Martin O'Connor (capt), 3-Martin Grainger; 32-Danny Sonner, 17-Michael Johnson, 7-Jon McCarthy; 11-Stan Lazaridis; 9-Geoff Horsfield, 24-Dele Adebola

Liverpool: 1-Sander Westerveld; 23-Jamie Carragher, 12-Sami Hyppia, 2-Stephane Henchoz, 6-Markus Babbel; 16-Dietmar Hamann, 7-Vladimir Smicer, 17-Steven Gerrard, 25-Igor Biscan; 8-Emile Heskey, 9-Robbie Fowler (capt).

MINUTE-BY-MINUTE LATEST

38mins: Another long punt by Westerveld almost puts Fowler directly in again, this time Birmingham defence just clear their lines

35mins: Westerveld comes out of his six-yard box to collect Eaden corner at the second time of asking

30mins: GOAL! Robbie Fowler - a thumping 25 yard shot from a long clearance from goalkeeper Westerveld. "He hit it as sweet as you possibly can get," said Sky Sports pundit Brian Marwood

29mins: Dodgy Westerveld punch puts Liverpool in danger - but the goalkeeper collects at the second attempt

26mins: Dangerous Smicer free-kick on left cleared by resolute Birmingham defence. Liverpool doing the pressing but Birmingham not yielding at all

19mins: Smicer shot deflected for corner. Hyppia up for corner but Birmingham clear

15mins: Gerrard has his heels clipped by O'Connor as he bears down on goal. It would have been a sending-off for last man O'Connor - but the ref rules offside against Gerrard

14mins: Horsfield shot charged down as Birmingham win their first corner

13mins: Biscan breaks down the left but with Heskey and Fowler waiting, the Croatian sends his centre behind the crossbar

9mins: Bruising battle between Horsfield and Hyppia. Ref David Elleray gives free-kick to Hyppia as Brum striker backs into him

7mins: Fowler misses header at near-post under pressure from Grainger. "He should have scored," says Sky Sports pundit Brian Marwood.

Előzmény: Lurk (536)
Lurk Creative Commons License 2001.02.25 0 0 536
Na ez most már tényleg nem vicces. Nincs Budapesten egy hely, ahol lehet a Sky Sports-ot nézni? A Beckett's nem veszi fel a telefont. Biztos, hogy zárva van? Segítsetek!
Chrossy Creative Commons License 2001.02.24 0 0 535
FA CUP SIXTH ROUND DRAW

FA Cup Sixth Round

Liverpool v Tranmere - Sun Mar 11

jasu Creative Commons License 2001.02.24 0 0 534
Fel VÖRÖSÖK..
Nem tudom mi a faszt sírnak az olaszok, normális játékvezetés mellett nyolcan ha befejezték volna a meccset.A "kezezésnél" Batigol már rohant is elvégezni a szögletet! Bár a bíró eléggé furán jelzett ( volt is egy enyhe lefolyású infarktusom), egyértelmű, hogy nem volt büntető.
Mindezt megelőzhette volna Mikike, ha bevágja a teljesen jogos büntetőt.
GO REDS!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!