Keresés

Részletes keresés

Nelli32 Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11602
Na, erre mondtam én be az unalmast, mert nem bírtam elviselni sem az élethazugságot, sem a szégyent, amikor kiderült, sem a folyamatos könyörgési kényszert, hogy "de legalább próbáld már meg a kedvemért". Lehet, hogy soha többé nem találok olyan kapcsolatot, amit felrúgtam érte, de akkor sem bírtam volna tovább ebben élni.
Előzmény: Törölt nick (11600)
Nelli32 Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11601
Én mostanában pont azon gondolkodom, nem gátja-e ezeknek a teremtő energiáknak a BDSM. Egyetértek a nekrofil felvetésben azzal, hogy ami statikus, ami nem mozog, ami állandóvá válik, az meghal. Nálam az energiák forrása a dinamizmus, az örök változás. Nem köt-e gúzsba:) a BDSM? Lehet-e nem switch kapcsolatban úgy művelni, hogy folyamatosan, nap mint nap újraértelmezed és újraépíted a hatalmadat vagy éppen az alávetettséged? Hogy valahogy mindig ugyanarra juss, és mégse legyen soha ugyanolyan, hiszen nem léphetsz kétszer ugyanabba a folyóba?

A kérdésre joggal válaszolhattok azzal: mi köze ennek a BDSM-hez? Ez nem így van általában a kapcsolatokkal? Elfárad, nem tud mindennap megújulni, azaz szépen csendben meghal. Talán csak az a gondom, hogy a BDSM is olyannak látszik bizonyulni, mint a tételes vallások: a megismerés útjába állhat egy idő után a szabályaival, a rituáléival, a megszokott rutinok kényelmével. Vagy az a gondom, hogy nem találkoztam még olyan dommal, aki hasonlóan dinamikus (= idegölő, fárasztó, kimerítő) kapcsolatra vágyik, és még vonzódnánk is egymáshoz:)?
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11600

Én azokon gondolkodom mostanában, akik a szexet ezen a módon (mindegy melyik oldal)  szeretik és mégis normál kapcsolatban élnek. Tudom, megkereshető az élmény a kapcsolaton kívül, mégse tudok túljutni azon a gondolaton, hogy ki tudja hány férfi és nő él úgy, hogy fogalma sincs mire vágyik a párja.

Rémisztő arra gondolni, hogy élsz valakivel és nem tudod, hogy az illető kemény szadista és tűvel szurkál más nőket, vagy épp arra vágyik, hogy kikötözve a seggét verjék -mittudomén - egy vietnami papuccsal. Még rémisztőbb lehet erre rájönni. Bár az már legalább az igazság.

A legrémisztőbb nekem, ha valaki a lelkében kettészakadva él, mert azt hiszi, vagy olyan párt választott, hogy az egyik énjét titkolnia kell. Ez az igazi élethazugság.



rainy day woman Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11599

Olyan nagyon igykeztél jó színben föltűnni :)

 

De nem akart mélypszichológia lenni, én csak lassan ismerek meg valakit, addig legföljebb ráhibázhatok dolgokra.

Előzmény: Törölt nick (11584)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11598

Én itt fonalat vesztettem.

 

Az előző hozzászólásaidban egész mást írtál, arra próbáltam válaszolgatni.    De nem baj, hagyjuk. 

Előzmény: Törölt nick (11597)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11597

Ez egyszerűbb azért ennél: Ha szexre vágyom, azt szex-szel csillapítom, ha kajára, kajával, ha színházra, színházzal. Szerencsére nálam nem a szex a megoldás mindenre :)

 

Ne vegyél fel kiskosztümöt, ha drága...a bőr fűző jól bírja a rángatást...meg a kötél :))

Előzmény: Törölt nick (11596)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11596

Az állandó, vagy inkább úgy hívom vissza-visszaköszönő hiányérzetemet nem szex-el próbálom enyhíteni, azt egész más természetűnek hiszem. Mással is töltöm fel, több kevesebb sikerrel.  :)

 

A hirtelen feltörőre jó a szex. De azért anyagilag  nehezen viselhető lenne, ha valaki a feltörő hiányérzeténél fogva örökké drága kiskosztümöket szaggatna le rólam.  :)))))  

 

 

Előzmény: Törölt nick (11591)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11595
Valószínűleg a vanillák és köztünk is ugyanolyan arányban vannak sikeresek. Ez nem szex kérdése, igaz, a BDSM-hez nagyon nagyon sok és jó fantázia kell, ami eleve intelligenciát sejtet, ami a siker kulcsa :)
Előzmény: azaiak (11594)
azaiak Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11594
Nem tudom, és switch vagyok. Talán egyszerűen csak energiaszint kérdése az egész? Vagy talán az "illegalitás" ereje?
Előzmény: Törölt nick (11593)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11593
Lehet. Ez nem hülyeség, amit mondasz. De akkor miért vannak olyan subok, akik mégis sokra viszik?
Előzmény: azaiak (11592)
azaiak Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11592
Biztos off? Nem lehet, hogy a bennünk lüktető bizarr energiák adtak erőt életsikereinkhez? Tényleg kérdezem. Még nem gondolkodtam ezen.
Előzmény: Törölt nick (11591)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11591

Nem tudom, te minek hívod a hirtelen jött hiányérzetet, és minek a veled született, állandót? :))

Rainyt nem ismerem személyesen, csak innen, néha mintha a vesémbe látna, de néha mellétrafál. Annyira nem vagyok rossz fiú, mint itt páran hiszik (nem ő), de az egyszer biztos, hogy ha akarok valamit, azt MEGSZERZEM. :)

 

(legjobb példa erre, hogyan jutottam a nulláról oda, ahol most tartok, de ez offtopic téma)

Előzmény: Törölt nick (11590)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11590

"Néha nem tudom, mit akarok, de azt nagyon akarom, és MOST :)"

 

Én is szoktam ilyet érzeni, de én ezt hiányérzetnek hívom. :) Lehet, hogy rainynek igaza van? :))))))

Előzmény: Törölt nick (11589)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11589

Myrrha :)

 

Nem érdekel, a világ mit sugall, én amúgy is ilyen vagyok. Zakatolok, tolom magam, törtetek, sohasem unatkozok. Cselekszek, talán előbb, mint gondolkodom, de sokkal jobban bánom, amit elmulasztok, mint amit megteszek, és balul üt ki.

Néha nem tudom, mit akarok, de azt nagyon akarom, és MOST :)

 

(ilyenkor szoktam páromat keményen a falhoz nyomni, tépni a tuhát, nem kérdezni, csak falni)

Előzmény: Törölt nick (11588)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11588

"...és éhes vagyok, igen. Mégis éhes. Kalandra? Nem tudom..."

 

Arra még nem gondoltál, hogy azért érzel így, mert az egész világ azt sugallja, hogy ne legyen elég semmisem? Fogyassz! Menj tovább, törj előre, akarj többet és mégtöbbet, mert képes vagy rá! Nincs határ, csak a csillagos ég! A világot te irányítod az akaratoddal, a vágyaiddal teremtesz! Ez utóbbi persze igaz, csak sokan  szó szerint értelmezik és egy állandó elégedetlenség lesz a vége.

 

 

Előzmény: Törölt nick (11584)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11587

Hooli...az antennáid igen érzékenyek.

Te találtál, én süllyedek...

 

Azaiak, egy ilyen estét várok

Szavaink előtt se gát, se árok

Szóljon funky, rap akár rock

Ebben nagyon számítok rátok :)

 

Előzmény: azaiak (11586)
azaiak Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11586

"Mégis, kalandra fel! Utad reménység kisérje el. S hogyha megérkezel. csodáljon ősöd s fogadjon el!" Na most kiderül, ki szereti a normális zenéket. ( Ősi munkazenéktől a gregoriánon át Kurtágig, meg ugye a reneszánsz táncoktól mindenféle izéken át ( kivéve egyes nagyon hogyishíjják magyar - indiai, arab, stb. mert azért mindenütt van egy nagyon vanilla ice - nótákat) a közelmúlt ( Nirvana és társai ) és a jelen (Sokan vannak, Paja Beától.... nem is tudom hogy hívjákig, nehezen jegyzem meg a legújabb neveket ) zenéjéig. Én a fenti zenekart hallgatom mostanában autózás közben.

Azért írom mindezeket, mert Rendes már jelezte, nem ártana egy csoporttali, esetleg kétnapos. De fogok én pl. olyan talira menni, ahol reménye sincs, hogy kupacba összeülve, összeztuhanva normális dalokat énekeljünk? Úgy unom már a jólnevelt sörözői üldögéléseket.

Előzmény: Törölt nick (11584)
hooli Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11585
Kiéhezett vagy az életre... Na ezért aztán ne bánkódj barátom!
Előzmény: Törölt nick (11584)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11584

Miért?

(elgondolkodtatál, kiéhezett vagyok-e...megvan mindenem, nem csak a szex terén, a páromra nem lehet panasz...és éhes vagyok, igen. Mégis éhes. Kalandra? Nem tudom, valami őrültségre, jöjjön, ragadjon el, és én is elragadom, nem tudom, mit, mikor. Lehet, hogy ez a szürke se tél, se ősz teszi.)

Miért tűnök kiéhezettnek?

Előzmény: rainy day woman (11582)
kisAnna_ Creative Commons License 2006.11.14 0 0 11583

"úr és szolga a szerelemben, két egyenlő erejű, rangú harcos az életben, hát hátnak vetve, és akkor jöjjön az a nyomorult élet, ha mer"

 

igen

Előzmény: azaiak (11580)
rainy day woman Creative Commons License 2006.11.13 0 0 11582
Előszörre még nem tűntél kiéhezettnek, de most már egy kicsit igen ;)
Előzmény: Törölt nick (11578)
jacobson Creative Commons License 2006.11.13 0 0 11581
A vanilla a "hagyományos" szexet jelenti a BDSM szakzsargonjában. A kifejezést kétféleképpen magyarázzák: egyrészt a vaniliakivonat, mint a legalapvetőbb és legkonvencionálisabb fagylaltízesítő-anyag nevéből, másrészt a vagina szó spanyol megfelelőjével (vaina) való hangalaki hasonlóságból. Nemcsak magára a szexuális aktusra, hanem olykor a BDSM-szereposztáson ("scene") kívüli élet egészére is (pl: "in my vanilla life").
Előzmény: QAF Csibészke (11573)
azaiak Creative Commons License 2006.11.13 0 0 11580

A buzarr topicban valaki írta, hogy a bizarr hajlamai keresztet jelentenek számára.

Erre én is írtam valamit.

Na, elloptam negyedórát a mai munkaidőmből. nem tudom, megérte-e?

Íme:

Kinek kereszt, kinek vitorla.

Kereszt, ha az életed ezer sebből vérzik. Ha nem tudod, mit kellene kezdeni magaddal, hogy kellene megszerezni azt a nőt, férfit, Mit kellene felvenni (mit letenni), mit enni ( mit kiköpni), ha úgy érzed, egy őrült világban élsz, felelőtlen, korrupt, saját zsebre  ezerrel hajtó politikusok, a földeket, vizeket megmérgező szeméthegyeket termelő divat, kozmetikai, stb iparok világában, ahol az egészségipar is betegségeket hoz rád, gyógyítási igyekezetében….és akkor még ez a görcs is, mert összejött az a dolog azzal a nővel, és ott csókolóztok a lakásában, Símogatod a testét, kezed finoman siklik a selyemruhán, és le fog kerülni róla, és lefekteted az ágyra, csókolgatod a testét, a mellét, a hasát, a bugyijára is apró csókokat kap, játékosan beleharapsz a szélébe, mintha le akarnád tépni a fogaiddal, aztán a szegélye mellett a nyelved a csiklóját keresné, de felhúzza a fejed, magára húz, hatolj csak be rendesen, ahogy szokás, nem szeretne egy punciszagú szájjal találkozni, és te megadóan felcsusszansz, és bedugod, megvárod míg elélvez, és csak ekkor képzeled magad elé, ahogy összekötözött csuklókkal fekszik alattad, világoskék selyembugyija csücske kikandikál a száját bekötöző harisnyanadrág alól, nyöszörgése tompán szűrődik át rajta, és most te is elmész, belelövellsz az óvszerbe… És tudod, hogy óvatosan, fokról-fokra próbálod majd feszegetni a kapukat, folyton visszavonulásra készen, betapasztod a tenyereddel a száját, amikor sikoltozik a gyönyörtől, aztán a hálóingét szorítod rá, majd próbálod a szájába erőltetni, amitől ő dühös lesz, nem mered „kiadni magad”, és vagy beletörődsz, hogy életed végéig csak képzeletjátékokat játszhatsz, közben folyton félve, hogy egyszer mégis kitörnek a vágyaid, elrabolsz valakit, lepkegyűjtő leszel magad is… vagy odébb állsz, hátha a következő majd engedelmesen kinyitja a száját, lassan megkötözni is hagyja magát, aztán élvezni is kezdi… de elég ritka az ilyen tündérmese.

 

És vitorla, ha – na, akkor kezdjük megint a kályhánál: köszönöd szépen, igen, tudod, hogy ilyen világban élsz, teszel is ellene, ahol lehet, a bevásárlásokban, a munkádban, a napi kis és nagyrutinokban, de nem mennél vissza az időben mondjuk a németalföldre a vallásháborúk idejére, nem mennél sehova, mert itt születtél, ezen a tájon, a fák, a madarak, és persze a lányok, nők ( férfiak ) itt sugározzák feléd titkaikat, test és lélekmelegüket, ami persze lüktető, néha negatívba csapó, de hát ez az élet… és te szereted ezt az életet, sugárzik rólad, megérzik ezt a nők, férfiak, „nincsennek nő(férfi)-problémáid”. Meglátod sétálni a parkban, megszólítod, beszélgettek, a tekintetetek tudja, hogy újabb izgalmas lelki-testi-szellemi kaland következik, amiben persze megtörténhet ugyanúgy minden, csak épp nem csusszansz vissza engedelmesen, hanem felnézel alulról, kéjes mosollyal:

-         Ó, hát félsz átengedni a legkislányosabb részed a számnak, félsz, hogy beléd harapok? Hát, akkor legyen, de tudnod kell, hogy gondolatban beléd bújik közben a nyelvem, és gondolatban lebírkózlak, megkötözött foglyommá teszlek, és megkötözött foglyod leszek, és közben a vessződ már a bejáratot keresgéli…És utána beszélsz gyermekkori játékaidról, vágyaidról, arról, hogy egy idő után a jó szex mindenképp bizarr ( Nagy malacság a szex? Csak ha jól csinálják! Woody Allan), de ha ő ezt egész másképp gondolja, semmi gond, belekóstoltatok egymásba, és egy kis mellékízed nem jött be neki. Ha megszokhatatlannak gondolja, jobb, ha most hagyjátok abba, amikor még azért viszonylag kis sebet hagy maga után az az elvesztett parkbeli szempár.

A váratlan tekintet-találkozás persze ritka kivétel, többnyire ismeritek már egymást, és nyugodj meg, ő már tudja rólad, hogy te élvezed ha a megkötözött rabja lehetsz, és ha őt teheted a raboddá. És ezzel együtt fog elfogadni, próbálja megtalálni benne az élvezetet, legfeljebb néhány hónap múlva azt látjátok, hogy mégsem megy, hiába élvezel még ezer dolgot, a csókokat, a szagokat, ízeket, banánt eszel a hüvelyéből, egymás szájából lélegeztek,

Neki ez a szeleted idegen marad, szóval megint csak szétmentek, de ne feledkezzünk meg a másik ritka véletlenről sem, amikor nagyon egymásra találtok, úr és szolga a szerelemben, két egyenlő erejű, rangú harcos az életben, hát hátnak vetve, és akkor jöjjön az a nyomorult élet, ha mer. Kaptál egy esélyt az élettől, és ha észen vagy, és nem lakod túl magad túl korán, és nem vársz mindenre gyógyírt a szextől, és amúgy rendben tartod a dolgaidat, megmaradnak a haverok, de nem állsz be az életkudarcait sörözgetve kompenzálgató ökörkörbe ( Na, lenyomtam eggyel, de most már megyek is, mert a csajom kissé vonzóbb jelenség mint a ti ronda, borostás pofátok!, nem hízol el, nem ….hosszú.

Mindenestre reggel lenne ugyan kedved biciklire ülni a szitáló esőben, imádsz esőben biciklizni, de mégis autóba ülsz, mert dolgod van, nem akarsz fél órát veszteni, az autó se rossz, nem túl drága, de azért kormányról vezérled a Ghymest, 1.5 alatt gyorsul százra, az öreg Ford után nagyon tudod élvezni. A munkahelyed épp ki akarják ugyan húzni alólad, olyan állam-közeli munkahely, és az állam most ugye… de leszarod te az államot, három átlépőhidad is van, hasonló szintre…

De ez megint nem túl fontos, lehet tízszer jobb autód, vagy vonatozhatsz, fő, hogy ne görcsölj rajta.

Hosszú. Na, majd egyszer még visszatérek rá.

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.10 0 0 11579
Örülök, hogy így fogod fel. :)
Előzmény: Törölt nick (11578)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.09 0 0 11578

Régi téma, de nem vettem észre, hogy válaszoltál, csak most...

Szóval:

Igazad van, nem illő ilyet mondani két szóváltás után. Ez korrekt "lecseszés" volt.

Ettől nem foglak konzervatívnak tartani, legfeljebb nőttél a szememben. Visszaolvasva egy kiéhezett hülyegyereknek érzem magam, aki el akart kábítani egy nőt a nagy lila dumával. Akkor, ott ez eszembe sem jutott, írtam, ami kijött és kész.

Köszönöm az "útmutatást".

Előzmény: Törölt nick (11571)
azaiak Creative Commons License 2006.11.07 0 0 11577
Igen, de ezekről azért nem tudni, hogy csak fantáziatermékek, vagy megtörtént esetek.
Előzmény: QAF Csibészke (11576)
QAF Csibészke Creative Commons License 2006.11.07 0 0 11576

Mirol olvastal sokat? Elrablosat jatszottak?

 

Előzmény: azaiak (11575)
azaiak Creative Commons License 2006.11.07 0 0 11575
Ez nyilván párkapcsolaton belül is működik, itt erről már elég sokat olvastam. Esetleg valakinek egy újabb sztoryja?
Előzmény: QAF Csibészke (11574)
QAF Csibészke Creative Commons License 2006.11.07 0 0 11574

Meg lehet játsazni elrablósat.

Megadsz 4-5 napot, amelyikeken varatlanul megtehetik Veled. A pasijaid az utcan berantanak egy furgonba, kikoznek es megeroszakolnak. Majd hasznalat utan kitesznek valami ismeretlen tajon. De a pasijaid, tehat nem eroszak, erted. Csak eljatsszatoka  szituaciot.:)

 

Előzmény: Törölt nick (11569)
QAF Csibészke Creative Commons License 2006.11.07 0 0 11573

A vanilla az vanilia?? Miert hivjak igy??

 

 

 

Identitas: szerepjatekok?

 

Mondjuk jon a Mikulas az oviba...:) Es az egesz evi magaviseletert megadja a jutalmat es szidast..:) Vayg pl. a szultan meglatogatja az uj haremholgyet, aki lehet 13 eves szuzlany, vagy barki, ki kell talalni, mit akarsz alakitani.:) MEg ijesmiket konnyen ki lehet talalni... Cowboyok megeroszakolnak egy indian lanyt a prerin..:)

Es akkor nem szabad kiesni a szerepbol.:)

 

 

Előzmény: Törölt nick (11569)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!