Keresés

Részletes keresés

Csík Dániel Creative Commons License 2000.09.13 0 0 12
Hellosztok! Én is ilyen zenéken nőttem fel, bár kisebb koromban Kraftwerk mellet még hallgattam Vangelist( ezt még mind a mai napig) Jean Michel-Jarre stb.. Nekem még nincs egy Kraftwerk CD-m ,ezért segítséget kérek tőletek! Érdeme-e megvenni az expo2000-et. A www.kraftwerk.com címen van belőle egy rövid klipp részlet, és nekem nagyon tetszet. Viszont visszaüt egy a PC-guruban lévő írás melyben erről az albumról ezt írják:"...érzésem szerint műfajában megállja a helyét (ez még bíztató.-)), viszont afelől már erős kétségeim vannak ,hogy a közízlést meg fogja-e találni( na ez ütött vissza.-))..".
Mit tegyek?!
GroundZero Creative Commons License 2000.08.02 0 0 11
SZVSZ a Kraftwerk az elektronikus zene bármely válfaját kedvelőknek olyan, mint a rockrajongóknak a Stones. Alap, origo.

Én sem hallottam róla, hogy lenne koncert nálunk. Vagy akárhol. honnan van ez az info?

Hát, az Expo2000 szép egyvelege pár korábbi effektnek, nem? És ettől fogyasztható!
Mázlimj volt vele, én már akkor megveettem, mikor először bejött, még a vékony tokkal, snassz, szürke borítóval (no "dimenziós" layer), 650 pénzést. két hét múlva láttam a csicsás változatot á 1800-ért... Mosolyogtam ám rendesen!
A rajta levő videot viszont lespórolhatták volna, nem?

Előzmény: Merilin (9)
móriczka Creative Commons License 2000.08.01 0 0 10
(Végre átnéztem a Kultúrát.)

Nos mivel a Kraftwerk definicó szerint a techno istene ezért a hannoveriek örülhetnek hogy ennyiből megúszták.

Egyébként én is az ő zenéjükön nőttem fel. A kezdetektől fogva, konstans módon rendkívül magas színvonalon nyomattták az ipart. Meg különben is, minden techno zakkot játszó zenekar ő hozzájuk akar hasonlítani. Mit mondjak, több kevesebb sikerrel.

Jól esett ide is tisztelemet tenni. Pá.

Merilin Creative Commons License 1999.12.13 0 0 9
hi!

Mit szóltok a Kraftwerk 3mp-es Expo2000 szignáljához, hogy ennyit akasztottak rajta? ( 400.000 DM...) Azért ehhez pofa kell...

Recoil Creative Commons License 1999.12.13 0 0 8
Szerintem meg érdemesebb lenne itt folytatni mivel a msáik topicnak kissé félrevezető a cime!!!!!!!!!!!!
Legeza Creative Commons License 1999.12.12 0 0 7
És nekem így kell megtudni, hogy lesz Kraftwerk koncert?
Azt hiszem, mi valóban egy korosztályba tartozunk.
Ki a Kraftwerket szereti...
Az esőről sajna lemaradtam, de második szuper volt.
És erre sem lehet majd jegyet kapni?
holdampf Creative Commons License 1999.12.12 0 0 6
"Én ha nem lesz túl drága a jegy, ott leszek a koncerten..."

Lesz Kraftwerk koncert Budapesten? Mikor? Hol?

Előzmény: Maszi (1)
eMU2 Creative Commons License 1999.12.11 0 0 5
hallo!

van egy másik Kraftwerk forum, "Kraftwerk koncert Budapesten" cimmel... szerintem erdemes lenne ott folytatni.. ( vannak ott mar joparan, raadasul erdekes cimeket is talaltok ott.. ) gyertek!

eMU

Recoil Creative Commons License 1999.12.11 0 0 4
Jó látni hogy nem hiába hoztam létre ezt a topicot! :))
Kalandra fel!
Les Creative Commons License 1999.12.11 0 0 3
természetesen szinkronicitás... bocs.
Előzmény: Les (2)
Les Creative Commons License 1999.12.11 0 0 2
Hahó.

Nagyon érdekes. Másfél évi hanyagolás után ma reggel megint meghallgattam a Trans Europe Express albumot. Erre most meg itt egy Kraftwerk topic. Szinkronocotás rulz. Megyek és előkeresem a többi kazit is...

Les

Maszi Creative Commons License 1999.12.11 0 0 1
Sziasztok!

Én is egykor nagy KRAFTWERK-rajongó voltam, mitöbb ezeken a zenéken nőttünk fel a haverokkal, mikor mások a vevibrutál-rockra izgultak, és jártak mindenféle narkós klubokba, izzadt ápolatlan csövesek közé. Egyszóval a KRAFTWERK a techno-pop műfaj első zenekarának tekinthető, akik nem keresték a nyilvánosságot (pld a botrányokat), és róluk szerintem csak az új albumuaik kiadásakor hallhattunk.
Szóval minőségi hangzás volt ez a javából 20 évvel ezelőtt is!

Én ha nem lesz túl drága a jegy, ott leszek a koncerten, bár remélem nem járjuk úgy meg, mint az Omegán.... :(

Maszi

Gabó Creative Commons License 1999.12.11 0 0 0
Az utolsó budapesti koncerten voltam, Királyyyyy volt.
Remélem még látom oket éloben
Gabó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!