Keresés

Részletes keresés

EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.02 0 0 357
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.02 0 0 356
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.02 0 0 355
mazsooca Creative Commons License 2008.03.02 0 0 354

Szépen sütött a nap:-)

sajna nekünk nem volt ilyen szerencsénk:S

Előzmény: EOSmeszipeti (350)
Mwin Creative Commons License 2008.03.02 0 0 353
Aham. Csak saját képeket teszek fel.
Előzmény: Törölt nick (352)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.02 0 0 352
Jó ez a kép. Saját gyártmány?
Előzmény: Mwin (351)
Mwin Creative Commons License 2008.03.02 0 0 351
Duna-híddal:
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.01 0 0 350

Duna

Ha már lúd legyen ... :D

 

mazsooca Creative Commons License 2008.03.01 0 0 349

Az enyém Sukorón:-)

Asszem már tettem fel fiókás képet is ami ott készült.

 

 

 

 

Előzmény: roberto67 (348)
roberto67 Creative Commons License 2008.03.01 0 0 348
uhh ezek aztán a képek!:-D

a hattyúsok hol készültek?
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.01 0 0 347
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.29 0 0 346
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.29 0 0 345
mazsooca Creative Commons License 2008.02.29 0 0 344
mazsooca Creative Commons License 2008.02.29 0 0 343
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.29 0 0 342
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.29 0 0 341
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.29 0 0 340
mazsooca Creative Commons License 2008.02.29 0 0 339
mazsooca Creative Commons License 2008.02.29 0 0 338
mazsooca Creative Commons License 2008.02.29 0 0 337

Szia:-)

Sokmindenen agyaltunk, mire nagy nehezen döntésre jutottunk.

 

Előzmény: EOSmeszipeti (333)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.28 0 0 336
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.28 0 0 335
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.28 0 0 334
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.28 0 0 333

Jól gondold meg! 400D vel is jól járnál! A többit meg optikába fektethetnéd!

Bárhogy is döntesz jó optika azért elengedhetetlen! (kittel is lehet szép képeket csinálni bár nem tudod kihasználni a gép adottságait)

Ő is 400D vel dolgozik http://www.miklosrabi.com/

Szinte elolvastam az összes irását! Ír nagyon jó dolgokat! Figyelmedbe ajánlom!

Előzmény: mazsooca (330)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.28 0 0 332
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.28 0 0 331
mazsooca Creative Commons License 2008.02.28 0 0 330

Azon is gondolkoztunk, de nem szeretnék használtat, ha veszek egyszer, akkor majd újat... 

azthiszem tökéletesen megfelel majd az a 450D a céljaimnak (vagy a képességeimnek):-)

Bár mitagadás el tudnék képzelni egy 30ast.

Nemrég átmaszírozhattam egy 400ast, voltaképp nagyon tetszett, egyedül a méretével nem vok kibékülve, a fogása... hát...

Ahogy elnéztem az összehasonlító képeket a 400-450 között nem lett lényegesen nagyobb az utód(valszinű kénytelen leszek markolatot venni)

Előzmény: EOSmeszipeti (319)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.28 0 0 329

Még a legelején gondolkoztunk, hogy NIKON vagy CANON, aztán jött egy alkalmi vételnek számító EOS 30, és így maradtunk a CANON-éknál:)

Ha most kéne eldöntenem melyik legyen, akkor megint nehéz ügy lenne.

Előzmény: Törölt nick (318)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.27 0 0 328

Üdv itt!

Előzmény: M.VIII (323)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!