Keresés

Részletes keresés

Roli17 Creative Commons License 2011.10.29 0 0 3172

Bajai fiu vagyok és szivesen kiprobálnám aki benne lenne irjon! bevalalok@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.20 0 0 3170

Az hogy egészséges e vagy sem nem tudom.

Egy biztos, én élvezkedek a magamra, arcombapisiléssel kb 20 éve, hol egyedül, hol az aktuális barátnőmmel, és nagyon de nagyon élvezetes.

Megfigyeltem pl. hogyha sok sok teát édesen, vagy sok ananászbefőttet fogyasztunk, jó édes lesz a pisi íze. Fínom, teljesen iható itallá válik.

 

Aztán hogy van e összefüggés az élvezetből szinte mindennapos arcombapisiléskor lenyelt mennyiségnek azzal, hogy kb 25 éve nem voltam sem influenzás, sem lázas, sem beteg, azt se tudom mi a háziorvos és hol rendel, nem tudom. De lehet hogy összefügg.

 

Még egy megfigyelés, hogy a hasamon, és az arcomon, amin ugye az összes pisilésem mindíg végigcsurog, sokkal selymesebb a bőröm, mint a hátamon, vagy a fenekemen. Ja és 51 éves vagyok.

 

Hát ennyit arról, hogy egészséges e vagy sem.

 

Régebben írtam már itt, hogy sokan csak polemizálnak itt, hogy ghogyan szedjem rá a barátnőmet a pisilésre, mit tegyek, mi a jó módszer stb stb.

Igen a kiskorunkban belénknevelt "Fúj csak a wc-n szabad" maradéka az, hogy beszélve róla sokan berzenkednek és fújozzák, ha szóba kerül.

De amikor szeretkezés közben, felhevült testtel és izgatott erotikus orgazmusközeli lelkiállapotban a lányt lespriccelem pisivel, vagy bele a puncijába, na azt iszonyúan élvezte mindegyik. Igen és kétszer el is küldtek a pi....ba. Na és, akkor mi van ? Semmi.

 

De összességében mindegyik élvezte.

 

Ennyi.

szexmen51 Creative Commons License 2011.10.17 0 0 3167

Nagyon jók ezek a képek!

Ezt én is nagyon szeretem csinálni!

Előzmény: pepe6962 (3121)


Törölt nick Creative Commons License 2011.10.11 0 0 3166

Lehet bizony, ha nagyon kell, akkor mielőtt felállna elkezdek kicsiket spriccelni, s eközben szépen fel is áll, majd ha kell, elengedem az egészet, s állva is marad. Namármost ha ilyenkor egy lány kezében van, akkor is így működök. Semmi gond nem szokott lenni belőle :-)

Előzmény: Spriccpumpa (3165)
Spriccpumpa Creative Commons License 2011.10.08 0 0 3165

 

 Nagyon is lehet álló farokkal pisilni!

 

 Kanis szaktárs jól fogalmazta meg a lényeget.

 Gyakorolni kell, tudatosan kikapcsolni a gátló tényezőket. Egyből a legritkáább esetben sikerül, ám a kezdeti sikertelenség senkinek se szegje kedvét.

Az a laghatékonyabb módszer, ha egy hozzáértő hölgy is segít az ügyes akármilyeivel, biztatja, bátorítja a már-már önbizalmát vesztő hímnemű egyedet...  

Előzmény: Kanis (3164)
Kanis Creative Commons License 2011.10.08 0 0 3164

Elméletileg nem lehet, gyakorlatilag biztos lehet. Ui. amikor a farkad feláll, megduzzad a prosztata (magyarul a dűlmirigy; és ami duzzanat nem azonos az öregkori prosztata megnagyobbodással). És ennek éppen az az egyetlen célja, hogy a vizelet ne tudjon kifolyni a hüvelybe, mivel a savas pisi öli a spermiomokat. Azt viszont el tudom képzelni, hogy némi gyakorlással valaki át tudja törni a prosztata okozta gátat.

Előzmény: bolygohollandi (3159)
lutricia Creative Commons License 2011.10.08 0 0 3163

Eddig én is úgy tudtam, hogy nem lehet, de a barátom azt mondja, hogy lehet, én meg elhiszem neki. Aztán majd talán gyakorlatban is kedrül, hogy lehet-e :)

Előzmény: bolygohollandi (3159)
lutricia Creative Commons License 2011.10.08 0 0 3162

Köszönöm a választ. Olvasgattam a topikot, ezért gondoltam, hogy itt meg lehet beszélni ezt a kérdést. Nem irtózom a dologtól, azelőtt nem is gondoltam erre, ez nagyon távol állt tőlem. Amikor ez a férfi először beszélt róla, inkább csak meghökkentem, de annyira izgatóan beszélt róla, hogy egyáltalán nem viszolyogtam, sőt. 

Előzmény: Kanis (3154)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.07 0 0 3161

És főleg ne tátott szájjal!

Előzmény: oldman1 (3160)
oldman1 Creative Commons License 2011.10.07 0 0 3160

De közben ne nézzél lefelé :-)

Előzmény: bolygohollandi (3159)
bolygohollandi Creative Commons License 2011.10.07 0 0 3159

Álló farokkal lehet pisilni, legfeljebb te nem tudsz

Előzmény: Immersteht69 (3156)
farkas974 Creative Commons License 2011.10.07 0 0 3158

:D

Előzmény: oldman1 (3157)
oldman1 Creative Commons License 2011.10.07 0 0 3157

Én simán elhiszem. Álló farokkal kefél egyet, aztán mikor elmegy, nem húzza ki, hanem megvárja a konyulást, és elengedi magát. Csúnya partner esetén a villany felkapcsolása jótékony hatást gyakorol a lankadásra, ha sürget az idő. 

Előzmény: Immersteht69 (3156)
Immersteht69 Creative Commons License 2011.10.07 0 0 3156

Álló farokkal nem lehet pisilni. A kókadt pöcsöd meg hogyan bűvészkeded be a punciba. Rég olvastam ekkora marhaságot. Van olyan, aki ezt a szöveget bekajálja?

Előzmény: Törölt nick (3149)
farkas974 Creative Commons License 2011.10.07 0 0 3155

Nekem az egyik barátnőm nagy nehezen számolt be arról ,hogy számára izgató ha a pasi lepisili .Kicsit szégyenkezve mesélte el nekem ,és félt ,hogy ezért "perverznek " fogom őt tekinteni .Én addig olyan játékban nem vettem részt ,de a kedvéért megtettem !:) Én úgy gondoltam nem nagy dolog ,de mégse volt olyan egyszerű ! :))

Miután nagy nehezen sikerült (pedig előtte direkt sok vizet ittam.. ) megkértem ,hogy ő is tegye meg ,mert kíváncsi voltam arra ,hogy rám milyen hatást gyakorol .Megtette ,de számomra nem volt semmilyen hatással .Nem is izgatott fel ,de nem is tartom undorítónak .

Előzmény: lutricia (3153)
Kanis Creative Commons License 2011.10.07 0 0 3154

Ez a topik erről szól. Olvasd végig (persze az idétlen hsz-et kihagyva), és rájössze: sokunkat izgat a dolog. ha Te nem írtózól attól, hogy Te rápisilsz a partneredre, vagy Ő pisil Rád, vagy csak egymás előtt pisiltek, akkor nincs semmi gond. Ha persze Te irtózol a dologtól, akkor meg kell beszélni, ki enged.

Előzmény: lutricia (3153)
lutricia Creative Commons License 2011.10.07 0 0 3153

Sziasztok! A vélmenyétekre vagyok kiváncsi. Nemrég megismerkedtem egy nagyon vonzó férfival, minden a legnagyobb rendben haladt. Pár napja elmondta, hogy őt a pisis játékok izgatják. Nekem ez nagyon furcsa, még nem volt részem ilyesmiben. Most nem tudom, hogyan tovább. Segítsetek, kinek milyen tapasztalata van ezen a téren?

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.28 0 0 3152

L  :))

Előzmény: Törölt nick (3151)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.28 0 0 3151

jóbeszété :-)

Előzmény: Törölt nick (3150)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.27 0 0 3150

végül is igazad van!

annyit tennék még hozzá ,ha ÚGY kérünk ill ÚGY kértem, még mindig megkaptam én is akár az ilyen extremitást is. már mint a pisiszexet :))

a hölgyek kedvesek aranyosak és bele lehet vinni őket dolgokba,is mét lem: ha ÚGY kérjük ha úgy kérünk....

[A punciba pisilést meg millió millió hölgy élvezi szereti engedi ]

ez tény!!

természetesen kivétel mindig van :((

Előzmény: Törölt nick (3149)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.26 0 0 3149

Sziasztok.

Én kicsit drasztikusabban futok neki, mint belaba.

50 körüli vagyok, soha nem voltam nős, így végigbohémkodtam eddigi életem, egy percét sem bántam meg. 20 éves korom óta űzöm a nedves játékaimat. És nem hazudok, de az összes nő kb fele, akivel együtt voltam, élvezte ezt a szenvedélyt.

Hogy hogyan ? Hát egyszerűen belepisiltem a puncijába és kész. Nem túl könnyű az első, második, harmadik alkalom, de utána már nagyon egyszerű.

Visszajelzéseik ? Hú de őrült jó volt...., de ez hogy lehet.... , stb stb. Ha visszaemlékszem, csak két lány volt aki elküldött a pi....ba. Na és akkor mi van, semmi. A többségük az elélvezés utáni pihegéskor csak annyit reagált : "hogy te milyen kis disznó vagy", "igen az vagyok, és ?", ennyi.  Egy a lényeg ebbe, szerény tapasztalatom szerint, ha eddig bárkivel hideg hűvös fejjel elkezdesz beszélni róla, az emberek 90 %-a berzenkedik, idegenkedik tőle. De ha ugyanez az ember orgazmusközeli állapotban, lelkileg, testileg is őrült izgalmi állapotban van, észre sem veszi, mi történik, csak élvezik és kész.

Szóval én így éltem eddig, és ezután is ezt teszem és élvezem, élvezzük, pont.

Aki meg emiatt szakít, hát tegye, tudom ez nem egyszerű, de ez már másik topic, ki miért szakít.

Előzmény: belaba1017 (3147)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.25 0 0 3148

Te mázlista :))))

Előzmény: belaba1017 (3147)
belaba1017 Creative Commons License 2011.09.25 0 0 3147

A pisiszex azért is lehet vonzó, mert tabunak számít. Mi a párommal szerencsére eléggé nyitottak vagyunk, de még így is csak finom célozgatásokkal mertünk puhatolózni. Aztán egy este, némi ital elfogyaztása után megbeszéltük, hogy fürödjünk együtt.... és a fülébe súgtam, hogy előtte ne menjen el pisilni. Erre várt. A többit már a fantáziátokra bízom... Nálunk kölcsönös, nagyon élvezem. Érdemes sokat inni előtte, hogy híg legyen a vizelet, így nem olyan erős az íze. Ha lenyeled, attól sem lesz semmi bajod.

Nekünk tetszik, és kész.

tulfutas Creative Commons License 2011.09.22 0 0 3146

Laci vagyok 32 éves borsod megyéből.

Szeretném kipróbálni a pisiszexet. Ehhez keresek vállalkozó kedvű lányt, aki bevezetne a dologba. Nem baj ha te is kezdő vagy ilyen téren. Olyan formában is jó lenne, hogy csak te pisilsz le engem. Utazni tudok.

Email címem: tulfutas@citromail.hu

Kanis Creative Commons License 2011.09.20 0 0 3145

Nem próbálnád meg valami más kódolással? Akkor olvasható lesz esetleg.

Előzmény: mosolypasi (3144)
mosolypasi Creative Commons License 2011.09.20 0 0 3144
Sziasztok! Megnyugodtam,hogy nem csak nekem van ilyen perverziom. Csak 1-2 alkalommal sikerült kiprobàlnom,de nem teljesen ugy Ahogy èn szerettem volna. Tènyleg nehèz elöhozakodni ezzel a dologgal az èppen aktuàlis partnernèl. Pasi vagyok,ha egy kivànatos nöt làtok pisilni,akkor megborzongok az èlvezettöl,de ha pasit làtok akkor az undor fog el. A következö az less,hogy szetetnèm megkostolni,bàr ehez elöször partner kell. De ha megvolt
akkor leirom az èlmènyeket,ès a vèlemènyemet ha èrdekel titeket. Sziasztok! Egy kiskivàncsi!
Pinologus Creative Commons License 2011.09.05 0 0 3143

Ez a topik nem a "lehugyozásról" szól. ha kérhetlek, töröltesd ezt a hsz.-t!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (3142)
peelover Creative Commons License 2011.09.02 0 0 3141

Nekem a legnagyobb vágyam a pisifürdő. Ezt én a következő képpen képzelem el:
Egy kisméretű folyadéktartó kádszerűség, mint pl. egy kisebb felfújható medence közepén helyet foglalnék, vagy egyedül, vagy másodmagammal, esetleg még többen. De maradjunk az egyszemélyes verziónál. Tetőtől talpig jó vastagon felöltözve, esetleg némi kiegészítőkkel magamon, mint pl. egy kámzsa, vagy egy szájpecek, ami jó szélesen tartja nyitva számat stb... várnám a játék többi résztvevőjét. Itt gondolok kb 30-40 főre, de természetesen minél nagyobb számban vesznek részt, annál nagyobb az élvezet. Ahogy a résztvevők körém gyűlnének természetesen a nedűjük iránti vágy izgalmától már egyre nehezebben tartanám a vizeletemet, és indulás képpen, azt szépen magam alá is engedném. (Érdemes úgy kezdeni ezt a szertartást, hogy már olyan erős legyen az emberben a pisilési inger, hogy ne tudjon felegyenesedni.(ezt azért már sikerült többször is kipróbálnom!)).Ezek után mikor ezt a többi résztvevő körém gyűlve figyelemmel kísérte, szépen elkezdik ők rám engedni a saját nedűjüket. Minden egyes pillanatát nagyon élvezném ennek a játéknak, természetesen igyekeznék minél több ízmintát is gyűjteni. Hatalmas örömmel töltene el, ha minden porcikám jó alaposan el lenne áztatva. A legnagyobb látvány az lenne, mikor a csapat utolsó tagja is végzett pisisugarának testemre képzésével, a medencében körülbelül már ülő helyzetben derékig ér a nemes sárga aranyfolyadék. Innentől kezdve nagy érdeklődéssel figyelhetné végig a titkos társaság, ahogyan én a pisitenger alá merülök, és vastag ruházatommal együtt eltűnök a felszínéről. Ezt a folyamatot aztán addig ismételgetném, még a szemem teljesen be nem vörösödik ettől a csodálatos élménytől. Addig játszanék még a helyemen, és folytatnám az élvezkedést, míg nem a csoport úgy érzi, hogy hólyaguk megérett egy újabb adag aranyzuhatagra. Azt is természetesen a vastag, teljesen eláztatott öltözékemben ugyan olyan lelkesen fogadnám.

Én körül belül így képzelem el azt az szertartást, ami nagy valószínűséggel életem legnagyobb, és legizgalmasabb élménye lenne. 

starter007 Creative Commons License 2011.07.26 0 0 3140
Szia.
Örőmmel látom, hogy van egy érdelődő hölgy is az oldalon. Szívessen megismerkednék veled, ha komolyan gondolod. Leveledet várom a starter747@ hotmail. com -ra.
Előzmény: Törölt nick (3137)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.26 0 0 3139

Bunkó tapló

Előzmény: Belga Bio (3134)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!