Tud valaki olyan strandot, ahol kicsit nőiesebben is lehet strandolni? Mondjuk nem probléma ha műköröm, erényöv, tanga vagy más ilyen női holmit visel az ember.
Kérem a Covidos negatív hozzászólások mellőzését!!!!!!!!!!
Gondolom, hogy nem azért minden egy csettintésre, de örülök neki, hogy egy olyan párt találtál, aki ezt tök normálisan fogadta. Nem tudom mennyi ilyen nő lehet, de gondolom nem túl sok. És hát azért neked sem mindegy, hogy nem titokban kell csinálni.
Mit is mondhatnék.... irigyellek, hogy a párod tudja, elfogadja, és támogatja is a kép szerint. Nem tudom mennyi erő és idő kellett hozzá, hogy felfedd neki, de gratulálok, hogy sikerült.
A parókákkal amúgy az a bajom, hogy elöl nem takar rendesen, vagy oldalt kilátszik az én hajam. Meg hát elég merevek ezek a műszálak, nehéz őket igazítani hogy valami fazonja is legyen.
Nem tudom neked mi a normalis ar, mindenesetre en a Hair clubtol hasznalom a Beatrix fantazianevu parokat. Szerintem szuper minoseg, csak ajanlani tudom.