Keresés

Részletes keresés

Order of Hermes Creative Commons License 2014.08.19 0 0 4052

Hát a nagy kérdés az, hogy reagál a betegség a kemora.... Ha vannak eredmények, és láthatóan fejlődik vissza, akkor azt tanácsolnám, hogy ne add fel.

Ha nem.. nos beszélj az orvosoddal, nézzétek át, hogy mik az alternatívák.

Előzmény: ököl (4049)
yaminka Creative Commons License 2014.08.07 0 0 4050

csak hogy ne maradj válasz nélkül.

Azt, hogy abbahagyod, vagy folytatod, egyedul Te dontheted el. A helyedben en megkerdeznem a kezeloorvost, anno meg 3 kemom lett volna hatra, de mondtam a dokinak, hogy meghalok (ertsd szoszerint), ha vegig kell csinalnom, mert elfogyott az erom, mindenhogy. Akkor meg aznap kaptam egyet, aztan ugy gondoltak megprobaljuk, hogy nem kapom meg az utolso kettot (addigra az osszes nyirokcsomom visszafejlodott), azota is jol vagyok:) Igaz az elejen argus szemmel vizsgalgattak, hogy nem ujul-e ki, de nem:)

Sot! a hir, hogy vege a hercehurcanak annyit dobott rajtam, hogy a keddi kemo utan penteken mar az orszag masikvegeben buliztam, unnepeltem a 21. szulinapom, pedig elotte mar szinte kemotol kemoig ertek a mellekhatasok.

Előzmény: ököl (4049)
ököl Creative Commons License 2014.08.06 0 0 4049

Szervusztok!

Remélem a tegezést nem veszitek sértésnek,hiszen sorstársak vagyunk.A kérdésem az lenne, hogy van-e valaki köztetek,aki önszántából abbahagyta a kemoterápiát? Vastagbélrákom volt, amit kivettek, májáttéteimet kemózzák, 26 kemón vagyok  túl, és egyre nehezebben viselem.Kezelés után 3-4 napig hasmenésem van, és a vegyszer szagát ezalatt végig érzem.Gondolkozom rajta hogy abba hagyom 2-éve kapom a kezelést.Szerintetek abbahagyjam?

neo777 Creative Commons License 2014.05.27 0 0 4047

Ha valakinek szüksége lenne eladó! Nekünk már nincs rá.

http://www.jofogas.hu/pest/Felfekves_elleni_kompresszios_matrac_elado_16698583.htm?ma=1

 

 

lingar4 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 4044

Megvan az első büntetés az Immunoticnak a GVH-tól, sajnos, csak 2 millió..

http://www.gvh.hu/gvh/alpha?do=2&st=1&pg=79&m5_doc=8360

 

De már folyamatban van a következő ügyük.

robidusin Creative Commons License 2013.10.12 0 0 4043

Komolyan mondom, az eszem mg áll, ezen a videón!

Előzmény: lesti kinga (4042)
lesti kinga Creative Commons License 2013.08.25 0 0 4042
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2013.08.24 0 0 4041

Íme az e heti csodaszer:

 

hogyan gyógyíts rákot 7 perc alatt?

Mindig van lejjebb. Lehet, hogy ezt már leírtam néhányszor, de újra és újra megtapasztalom az élményt. Az rendben van, hogy a levegővétel is fogyaszt és a fogzási fájdalmat nyaklánccal kell enyhíteni , na de hogy a rákot néhány perc alatt gyógyítani lehetne? Hát persze, erre[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.25 -1 0 4040
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.09 -1 0 4039
Előzmény: Thirza (4037)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.04 -1 0 4038

http://youtu.be/C3PgFqPy-3g

Itt egy másik szakvélemény amit szintén érdemes megfontolni,nem azt irom hogy higgyünk el tücsköt bogarat :))hanem hogy lássuk meg a segitő szándékát.Miközben esetleg egyes kérdésekben talán téved.

Ezeket a különféle orvosi nézeteket mérlegelni kell.Józanul.

Több élő zöld táplálék /zöldség gyümölcs/ kevesebb  hus sokkal kevesebb cukor/édesség/torta.És persze testmozgás rendszeresen :)))Amit az asztali sóról mondott az pedig számomra uj,pillanatnyilag nem is értem,igaz lehet-e egyáltalán.Szerintetek ?

Előzmény: Thirza (4037)
Thirza Creative Commons License 2013.06.25 0 0 4037

Kiéheztetni a rákot - táplálkozási tévhitek daganatos betegségeknél

 

http://videoklinika.hu/video/telekes_abo_institute_daganat_ehezes

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.25 -1 0 4036

http://index.hu/tudomany/2013/06/24/a_dieta_kiehezteti_a_rakos_sejteket/

Egy eléggé egyértelmü tényekkel alátámasztott tudományos vélekedés és tanács ! KEVESEBB CUKROT !

Előzmény: mdodger (4026)
Thirza Creative Commons License 2013.06.09 0 0 4035

Nagyon szomorú, hogy ennyire virágzik a rákbiznisz.

 

Még hány embert fognak ezek a szélhámosok becsapni. 

Előzmény: AliceCsodaországban01 (4034)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2013.06.09 0 0 4034
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2013.05.28 0 0 4033

Minden hétre jut egy rákellenes csodaszer,

csak a fészbukra kell bekukkantanunk. Arról majd máskor, hogyan válik a fészbuk a bulvármédia szintű ostobaságban dagonyázás medencéjévé, most maradjunk a heti rákgyóccernél. " .... nevű italt évtizedek óta isszák a kínaiak, azért hogy egészségesek maradjanak. Egy[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

yaminka Creative Commons License 2013.05.23 0 0 4032

Szia! Csak most láttam, hogy írtál.

Nos az igazat megvallva tényleg nem emlékszem mikor mult el, de pont azert, mert szepen lassan fokozatosan javult es a vegen mar eszre se vettem, hogy nem okoz gondot:)

Nem tudom ajanlottak-e valamit ra, de ugy alatalanossagban az idegvedo vitaminok (B) segithetnek gyorsitani a folyamaton.

 

Ha nagyon megkaparom a neurologiai tudasom, akkor azt hiszem az idegsejtek myelinhuvelye karosodik ilyenkor, ami lassan, de kepes regeneralodni. Talan gyorsabb a folyamat, mintha idegbenovesrol beszelunk, de igy is honapok, evek... (erre ne vegyél mérget, elő kellene szednem a régi tankönyvem, mert a neten így nem találtam rá)

Előzmény: László Nagy (4030)
László Nagy Creative Commons License 2013.05.10 0 0 4030

szia ORSI!!

 

Köszönöm a válaszod kicsit megnyugtatott de jó lenne tudni kb mennyi idő mulva mulik el és egyik napról a másikra ?Azóta tünetmentes vagy ?Minden rendben? Nekem is neuropáhiát mondanak és türelmet majd elmulik!!Te vagy az első aki végre konkrét választ adott!!!

Előzmény: yaminka (4028)
László Nagy Creative Commons License 2013.05.10 0 0 4029

Köszönöm Orsi!

Csak úgy elmúlt ?én négy éve szenvedek vele nem elviselhetetlen !KB sem emlékszel hány év???

Előzmény: yaminka (4028)
yaminka Creative Commons License 2013.05.10 0 0 4028

Szia!

 

Nekem volt hasonló, 'neuropátiának' tulajdonították, szép lassan elmúlt, már nem emlékszem mennyi idő kellett hozzá (hónapok, évek).

Viszont nem csak zsibbadás és bőrérzéketlenségem volt, hanem gyengeség is (pl nem bírtam letekerni az üvegről a kupakot és hasonlók).

 

Orsi

Előzmény: László Nagy (4027)
László Nagy Creative Commons License 2013.05.10 0 0 4027

Segítséget szeretnék kérni!!!

2010-ben volt egy műtétem (vékonybél daganat) ami sikeres volt utánna kaptam 12db chemoterápiás kezelést(Folfox4) a 8.után jelentkezett a mellékhatás kéz és láb zsibbadás !!! Ez azóta sem múlt el! szeretném tudni hogy valakinek volt e hasonló és mikor és hogyan mitől múlt el?????(Sok orvossal,neurológussal beszéltem senki sem tudott segíteni!!!!!

 

 Üdvözlettel:Zsibbadós

mdodger Creative Commons License 2013.04.19 0 0 4026

Szia, mi nemrég vesztettünk el valakit, akinek ez a baja volt. Nála az utolsó stádiumban sikerült észlelni a bajt, nem voltak előzmények.

Alig 2 hónap alatt elment. A deutériumos vízben én hiszek, azzal érdemes próbálkozni. 

 

Családban volt olyan, aki több áttéttel együtt is meggyógyult (agy, tüdő, máj). Ő étrenddel gyógyult, egy kaposvári természetgyógyász állította össze neki. Nyers zöldségeket ehetett, a cukrot teljesen ki kellett iktatnia az étrendből illetve az állati fehérjéket. Azt tudom, hogy ő céklát evett nagy mennyiségben.

 

Tuti recept nincs, ilyenkor az emberek bármit megadnának a gyógyulásért és sokan az utolsó kis vagyonkájukat hagyják ott a sarlatánoknál.

Az immunrendszer erősítése az biztos, hogy jó dolog ilyenkor. Én nemrég vettem Goji bogyót a kertészetben. Ha esetleg van kertetek, odahaza is könnyen megtermelhető.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (4010)
lingar4 Creative Commons License 2013.03.17 0 0 4025

ÉÉÉÉs megjelent a konkurencia!

 

A kutyafáját, Misi bátyám!

Laci négyórás agymosása, ami itt a piros, hol a pirosba csap át. Hiszékeny emberek százezrekért edénykészletet és életminőséget nyernek. Elektromágneses Pulzáló Térerő Készüléket tessék! Tovább »

forrás: Index.hu

Előzmény: arabesq (4020)
babayi Creative Commons License 2013.03.06 0 0 4024
babaji Creative Commons License 2012.06.10 0 0 4019

János hozzászólása valóban alapos komoly és felelösségteljes.

Tanuvallomás.

Példabeszéddel becsatlakozom szia János !

 

Megfigyeltem ha bárki ufóval kapcsolatban tanuvall....a szkeptikus  "tudós" és ujságiró csipőből visszatüzel hogy hazudik,részeg,drog hatása alatti ,villogni akar a médiában,elmebátorodott talán hazaáruló.

Ha ugyanaz az ember büncselekmény tanuja,akkor teljes tisztelettel akár egy komoly itélet is ráalapozódhat a vallomására.A biró megköszöni .

Azt  is mondják  hogy az ipsze talán a Vénuszt és a Holdat látta ufónak :)) Tessék megkérdezni száz kocsmából kiájuló tök részeget,hogy lásssa-e az ufót és közben az égitestekre mutatunk.Mind a száz kinevet ,soha senki még nem gondolta hogy a Vénusz az egy idegen civilizáció jármüve :))))

Lehet kritizálni,de értelmesen és tisztelettel !

 

A szóban forgó immunizéről mi a véleményem ? N I N C S véleményem , mert még nem kóstoltam,még nem tapasztaltam.

Előzmény: janos368 (3990)
Kiss Ida Creative Commons License 2012.06.09 0 0 4018

Kedves János, ön sokat írt arról, hogy az ön számára mennyire meggyőzőek voltak a szerkezet forgalmazói, de semmi bizonyítékot arra, hogy a dolog működik. Az, hogy ön jól aludt az éjjel, egészségére váljék, de nem bizonyíték.

Előzmény: janos368 (3990)
lingar4 Creative Commons License 2012.06.09 0 0 4017

Az alternatív gyógyítók viszont a tapasztalat szerint előre kérik és nem kis összegekben a remény árát.

 

Nézd meg más fórumokban a fel nem használt, de még lejárati időben lévő többszázezer ft-os termékek hirdetőit! (Értsd a rokon időnap előtt elhalálozott, mielőtt a csodaszer megmenthette volna)

Előzmény: babaji (4014)
babaji Creative Commons License 2012.06.08 0 0 4016
babaji Creative Commons License 2012.06.08 0 0 4015

A PAX tévében volt egy  tudományos ,szakembereket megkérdezte sorozat pár napja a rákról és ott emlegették a gén kérdését.Hogy ma már  hazánkban is meg lehet vizsgálni hogy melyik gén hibája okozta és ehhez képest optimalizálni lehet/személyre szabni a kezelést.

Talán a honlapjukról le lehet venni vagy majd ismétlik a müsort.

 

Előzmény: Törölt nick (4010)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.27 0 0 4010

sziasztok, apukámnál április 19-én diagnosztizáltak vastagbélrákot sok/min. 8/ és elég nagy 6cm a legnagyobb májátéttel.

azóta keresek, kutakodom, minden után, amivel segíthetnék.megműtötték április 28-án, kivették a vastagbéldaganatot, nyirkokat, de a máját nem tudják jelenleg operálni. ezért kemoterápiát kap 3 hetente 1x érbe, 2 hétig otthon asszem xeloda a neve gyógyszert. ma vagyunk a 6.napnál.semmi baja, jól van, szerencsére, műtét után gyorsan felgyógyult. nem tudom, mi vár ránk kemo alatt.mikor kellene a rossz tüneteknek jelentkeznie?? aztán azt szeretném kérdezni, van-e tapasztalatotok a patkónyelv-gomba kivonattal, azt szedjük első naptól, ahogy kiderült a dolog, valamint goji kivonatot és preventa 105-öt iszik kizárólag.bárki bármi tanáccsal tudna szolgálni, vagy észrevétellel?? deutérium mentes vízzel tapasztalat?apukám 58 éves, stramm pasi egyébként, 10-et letagadhatna, jó fizikai állapotban, sose volt beteg.sajnos nálunk  a családban genetikusan öröklődik a rák, úgyhogy már géntesztekre küldték apukám vérét, vagy valamit, hogy mi, a 2 lánya tudjuk, mire számíthatunk.sajnos már most megyek az első rákszűréses vérvételre, és kell mennek colonoscopiára is, nőgyógyászhoz is, meg ultrahangra.félek.csak 36 éves vagyok 2 kicsi gyerekkel...köszi minden tanácsot

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!