Keresés

Részletes keresés

Nikki Sixx Creative Commons License 2002.01.23 0 0 22
Lehet,hogy nemsokara meglesz mpeg-ben a Promises,meg a Goodbye klipje!Meg sosem lattam oket,ugyhogy kivancsi vagyok,de nagyon!
rozsoma Creative Commons License 2002.01.21 0 0 21
Pénteken este a VH1-en volt a Pour Some Sugar On Me klip.
rozsoma1 Creative Commons License 2002.01.10 0 0 20
Az a "Hysteria" verzió a "Miss you in a heartbeat" dupla cd-s maxi koncertcd-jén is megjelent.A 94-es német turnén már úgy játszották.Télleg nagyon állat.Az a kedvenc a maxiról+"She's too tough" demoverzió.
A "When love&hate collide" maxin a "Rocket" és az "Armageddon it" van átdolgozva, valami iszonyatos módon.Kicsit fura, de jó.
Hallottátok már az Alice Cooper "Elected" feldolgozásukat?
A Slang tényleg jó, nekem az "All i wants is everything" tetszik.Az albumon meglátszik J.Elliott válása.
Üdv
Előzmény: Nikki Sixx (19)
Nikki Sixx Creative Commons License 2002.01.10 0 0 19
En is voltam anno a koncerten,de arra emlekszem,hogy akkor jo huzos volt a jegyar...A koncert nagyon allat volt,nekem az volt a csucs,mikor a Hysteriat ugy kezdtek,hogy Sav elkezdte jatszani a dal basszustemajat,es csak utana leptek be a tobbiek.Attol kihaltam!Jol emlekszem,az All right now volt bejatszva intronak?
Amugy szerintem a Slang az egyik legjobb lemezuk,en mindig olyan 'oszintenek' erzem.A Euphorianak mar inkabb olyan visszakozas jellege van.
rozsoma1 Creative Commons License 2002.01.10 0 0 18
Hát nekem valami leirhatatlan várakozás előzte meg a koncertet.Nyolcadikos korom óta szerettem őket, néha már a belehülyülés tünetegyüttese is fellépett a DL együttes mellett.Aztán kicsit leraktam őket, és átnéztem más zenék felé.Dream T, Fates Warning stb.A DL koncert egy kellemes, méltó befelyezése volt fanatikus "csak DL" korszaknak.Másnap meg matekból irtam ZH-t:-)))
Az amcsik milyen jól doboltak a bakancsokkal, ugye?
A koncerten láttam egy srácot, kinek egy Hysteria korszakbeli fehér DL pólója volt.Hát, szegénynek éreztem magam.
Vettem egy Slangos pólót (tök jó minőség-Fruitoftheloom), azóta is ereklye.
Meg előtte vettem egy Adrenalize hátizsákot.
Üdv minden DL-esnek
Előzmény: Deepfreeze (17)
Deepfreeze Creative Commons License 2002.01.10 0 0 17
Örülök, hogy nem csak nekem tecccett ennyire. Az külön öröm volt, hogy hiába volt a Slang az aktuális lemez, azért a műsor a régi lemezek alapján lett összeállítva. Volt időutazás rendesen :)
Előzmény: rozsoma1 (16)
rozsoma1 Creative Commons License 2002.01.10 0 0 16
No hát én is nagyon beleéltem magam.Szerintem egy koncertet nem minősit, hogy mennyien voltak ott.Ahogy a MHH is irta anno: itt nem voltak divatarcok, mint előtte a Metallicán, Aerosmithen stb, itt csak az volt aki tényleg szereti a DL által művelt dallamos rockmuzsikát.
Én a Work it out-on lepődtem (lepp-ődtem) meg, a Slang-e máshogy szólt.Itt jobb volt.
Életem legjobbja volt.Egyértelműen.
Előzmény: Deepfreeze (15)
Deepfreeze Creative Commons License 2002.01.09 0 0 15
Én nagyon beleéltem magam abba a koncertbe, ezért életem legjobbjai közé tartozik, annak ellenére, hogy tán ha félház volt. A ráadásban a Rock of ages hát az nekem fú de ngyon bejött :)
Előzmény: rozsoma1 (13)
rozsoma1 Creative Commons License 2002.01.09 0 0 14
Ja és megnézésre ajánlom a www.defleppard.com-ot.
rozsoma1 Creative Commons License 2002.01.09 0 0 13
Nos, a koncertről is irjon valaki véleményt.(persze aki ott volt) Habár már elég rég volt...
1996-ban
BahnScorper Creative Commons License 2002.01.09 0 0 12
Így hallásból igen, de személy szerint nem hiszem... (inkább engem ismertek sokan... :-))))

no, ennyi off elég... :-)))

Előzmény: rozsoma1 (11)
rozsoma1 Creative Commons License 2002.01.09 0 0 11
Megnéztem a honlapod.Korrekt.
Off: láttam, hogy a haveri körödben pár volt Mechwartos is szerepel.Én is oda jártam távközlő és biztber szakon, de sajna velem ott csak megutáltatták a vasutat.Pedig apám ott is tanitott (persze nem engem)
Volt elsőben egy osztálytársam: bizonyos Éltető Ádám, aki nagy Def Leppardos és azt hiszem gyerekvasutas volt.De sajna kiment Amerikába.Nem ismerted?
Előzmény: BahnScorper (9)
rozsoma1 Creative Commons License 2002.01.09 0 0 10
Tonight, és a White Lightning a kedvencem az Adrenalize-ről.
Bár mostanában nem ilyen zenéket hallgatok:
Dying Wish, Nightwish, Evensong, Dead Can Dance
Meg a RetroActive-ot

Koncerten volt valaki?
Jó sok amcsi katona volt...
De a Terrorvision (Joe Elliott felfedezettei) pocsék volt (szerintem)
A DL király volt, első sorból néztem.
Vettem pólót is.Aki már keresett Mo-n DL pólót, az tudja milyen nehéz beszerezni.Az első Sing-Sing táborban láttam egy lányt, akin Hysteria póló volt.Azt hittem megölöm, de inkább csak lefényképeztem...

Előzmény: BahnScorper (9)
BahnScorper Creative Commons License 2002.01.09 0 0 9
Micsoda morbid cím... :-))))

amúgy a zene maga jó, unokatesóm szereti inkább, hozott egypár albumot, néhol már nekem is túlontúl lágy, pedig én egyáltalán nem vagyok ellene a lassú rock/metálnak, sőt... viszont van sok nagyon jó számuk. Szerintem a Tonight a legjobb az Adrenalize-ról. Meg volt már a kezemben a Retro/Active, arról a Miss You In A Hartbeat elektromosgityós verziója, a Fractured Love meg a From The Inside jött be. Meg ami még teccik, az a Woman, meg a Livin' On The Paper Sun.

(ha elírtam a címeket, bocsi... :-)))

Slint Creative Commons License 2002.01.09 0 0 8
Köszönet
Előzmény: rozsoma1 (7)
rozsoma1 Creative Commons License 2002.01.09 0 0 7
A RetroActive-on az első szám a "Desert Song"
Előzmény: Slint (6)
Slint Creative Commons License 2002.01.09 0 0 6
Az első szám a lemezen az nagyon bejött. MI a címe?:
Előzmény: rozsoma1 (1)
rozsoma1 Creative Commons License 2002.01.09 0 0 5
Vagy MI öregedtünk meg...
Bár már a DL és Mötley sem az igazi.
A laza, bulizós,csajozós rockzene már a múlté.De legalább szép emlék, és mindig jó leporolni és meghallgatni, mondjuk az On Through The Night-ot, vagy a MC-től a Decade of Decadence válogatást.
Előzmény: rostos (4)
rostos Creative Commons License 2002.01.09 0 0 4
Nekem a Hysteria (és MCrüe:Shout at the devil, Judas priest koncert) volt az első lemezem úgy 88-ban. Nekem a mai napig nagyon tetszik a lepard, csak vhogy a 90-es évektől ezek a zenekarok vhogy elvesztették sajnos a varázsukat (vagy megöregedtek?)
Előzmény: rozsoma1 (3)
rozsoma1 Creative Commons License 2002.01.09 0 0 3
A Hysteria tényleg a legjobb...
A Retro is király.
A Slang is tetszik, de ahhoz hangulat kell.
Az Adrenalize is elég jó volt.Bár "ott egy kicsit automatára lett állitva a gépezet". Én csak a 91-es Let's get rocked-al ismertem meg őket.Akkor voltam 13-14 éves.Nagyon megfogott.Utána kezdtem begyűjteni az összes többit.A Pyromaniat volt a legnehezebb beszerezni CD-n.92-93 körül elég nagy ritkaság volt.
Mondjuk az Adrenalize volt az első rock lemezem.
A Maiden Fear of-ja meg a második.
Most volt ez az új, az Euphoria.Na ezt már csak kazin vettem meg.De a Kings of oblivion nóta nagyon bejön.Érdekesség: Damon Hill is gitározik egyet a Demolition-ban.
Előzmény: rostos (2)
rostos Creative Commons License 2002.01.09 0 0 2
A Hysteria lemezük nagyon jó, de aztán?
rozsoma1 Creative Commons License 2002.01.09 0 0 1
Nem válogatás volt, hanem egy speciális soralbum, melyben a maxik B-side-jairól törölték le a port, és jelentették meg rendesen.
Amúgy hogy tetszett, bár ha csak volt, akkor nem nagyon foghatott meg.
Előzmény: Slint (0)
Slint Creative Commons License 2002.01.09 0 0 0
Egyszer v0lt egy Def Leppard lemezem, és az v0lt a címe hogy Retr0 Active, valami vál0gatás vagy mi
rozsoma1 Creative Commons License 2002.01.09 0 0 topiknyitó
Aki szereti.
Aki nem.
Aki volt a koncerten.
Aki csak akart...
Na ők irjanak

"Step inside, walk this way"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!