Keresés

Részletes keresés

ripper Creative Commons License 2002.06.30 0 0 242
Oh, már van belőlem windowsos verzió is? Hehehe.
VonBraun Creative Commons License 2002.06.30 0 0 241
High.

De, mégis talán le lehet vadászni a zenét: WinRipper.

Egy keresővel, mondjuk a Google-al így keressetek rá: "WinRipper download" és azonnal kiadja azt az oldalt.

ripper Creative Commons License 2002.06.11 0 0 240
Meg annak idején elkezdtem a magyarítást, majd HJ nevű kollega is besegített.
Van félkész verzió itt:

http://www.freeweb.hu/tropihun/

illetve ha jól emlékszem, az extra.hu/cheatland-en van egy picit újabb verzió.
Nem tudok arról, hogy más csinált-e.

bye

J-MAN Creative Commons License 2002.06.11 0 0 239
Ehhez mit szólsz, Attilio?

Tiszta Tropico feeling:) (Beach Life)

Előzmény: Attilio (196)
Hi all Creative Commons License 2002.05.31 0 0 238
De nem olyan magyarosításra gondoltam, hanem a játék magyarosítására.
Attilio Creative Commons License 2002.05.30 0 0 237
Hi all Creative Commons License 2002.05.29 0 0 236
Attilio:És megtudod mondani hogy honnan lehet megszerezni? Gofry-nak igaza van! Én is ha mínuszba kerülök kész, akkor sem tudok visszajönni egyenesbe, ha várok a pénzre akkor sem.
Gofry Creative Commons License 2002.05.28 0 0 235
Na, engem csak mostanában neveztek ki államfőnek. Egy ideig jól ment, azután jött a pénzügyi összeomlás.
Kérdéseim a következőek: a bányákhoz hasonlóan az ültetvények is ki tudnak merülni? Pl. a dohányfarmokon néhány év után nem termett már semmi. A szivargyár is csak egy adagot bocsájtott ki magából, azután slussz. Persze lehet, hogy a teamster volt kevés mindehez.
Kb. mennyi termelő egységhez hány teamster kell?

A már nem termelő gyárakat/bányákat le lehet valahogyan állítani? Van, amikor a lebontás sem működik, mert nincs rá pénz.
Azt vettem észre, hogy ha negatívba kerülök pénzügyileg, onnantól kezdve gyakorlatilag már nincs megállás a lejtőn.

Előre is köszi

Attilio Creative Commons License 2002.05.27 0 0 234
Syerintem a yenet sehogy sem lehet kinyerni....jo hogy szolsz....hol a feneben van a mobilom ? ......ahhhhaa ideje lenne bekapcsolni a csorgest...
Előzmény: VonBraun (233)
VonBraun Creative Commons License 2002.05.23 0 0 233
Bom dia meus amigos.

Te, Attilio: hogy nem veszed fel a telefonod, az még csak-csak, de hogy a mail-címed is más lett, hát tudod...

Azt kérdeztem volna, hogy milyen módszerrel lehet kinyerni a Tropico cd-ből a zeneszámokat, hogy hallgatható legyen játékon kívül is?

Mil vezes obrigado.

Előzmény: Attilio (232)
Attilio Creative Commons License 2002.05.23 0 0 232
de van
Előzmény: Hi all (231)
Hi all Creative Commons License 2002.05.22 0 0 231
Nincs magyarosítás a tropikóhoz?
VonBraun Creative Commons License 2002.05.20 0 0 230
Csak azért, hogy feldobódjon...
Attilio Creative Commons License 2002.03.05 0 0 229
:-)
Előzmény: Vandorr (228)
Vandorr Creative Commons License 2002.03.04 0 0 228
Utolsó topik előre fuss Presidente!
Attilio Creative Commons License 2001.12.25 0 0 227
Feliz navidad!
Attilio Creative Commons License 2001.12.22 0 0 226
Hűha...fogalmam sincs :(

Talán a CD Galaxis honlapján szétnézhetnél !

Előzmény: fellegh (225)
fellegh Creative Commons License 2001.12.20 0 0 225
Hi all.

Csak egy kerdesem lenne, ezzel a jatekkal kapcsolatban, vagyis ketto.
1. Mennyibe kerul a magyar verzio ??
2. Hol lehet kapni ??

Eleg fontos lenne a valasz, mert karacsonyi ajandek lenne.

Elore is koszonom !

fellegh

Attilio Creative Commons License 2001.12.15 0 0 224
karácsonyi háttérzene kivéve
Attilio Creative Commons License 2001.12.14 0 0 223
Hát ez szörnyű! Pont akkor hal ki a topik amikor háttérzenét teszek be ? Kicsit hulyén fog hangzani ha nyáron valaki épp kérdezni - mert még benne a van a kedvenceimben és lehet - akar valamit a fórumon... nyáron :)))

Apropó a Kazaa-n lattam kb 750 megás ace sorozatot Tropico névvel, mérete alapján sejthető hogy warez, ráadásul részletekben letölthető !Lehet rástartolni annak akit még érdekel.

Végezetül, a topikot ideiglenesen, esetleg véglegesen lezárandó egy kép melynek címe egyéni csúcs....vajh' miért ? :)

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Egyéni csúcs


Attilio Creative Commons License 2001.11.21 0 0 220
Innen letölthetitek a Tropico 1.05 ös no cd cracket

persze akinek nincs meg a játék ne töltse le mert illegális meg blablabla..tudjátok

VonBraun Creative Commons License 2001.11.18 0 0 219
mondj le...
Előzmény: fletch2 (210)
Attilio Creative Commons License 2001.11.17 0 0 218
csak 1.04 ig van no Cd crack sajna....1.05 ös patchet le ne töltse senki aki warezos!
Előzmény: Attilio (217)
Attilio Creative Commons License 2001.11.17 0 0 217
Ha feltöltötted ne rakj linket a fórumba hanem hozz létre egy uj indexes/webmailes/akarmilyen e-mail címet és arra íroknak e-mailben add meg az URL-t...

Amugy ha legfrisebb verziora akarod a feltort valtozatot fejleszteni kövesd a következő lépéseket:

1.A www.poptop.com on lévő 1.05 patchel patcheld fel a gamét
Ekkor már uj verziod van de CD-t követel
2.Menj fel a www.gamecopyworld.com ra és töltsd le az 1.05 öshöz készült no cd cracket
És kész is vagy.

Amugy az 1.05 ösben picivel gyorsabban épülnek meg a nagy épületek !

Előzmény: kpete (214)
Csomas Creative Commons License 2001.11.17 0 0 216
Nekem szükségem lenne a gamere. Ha megtennéd, hogy feltöltöd nagyon örülnék neki.
Csoma
Attilio Creative Commons License 2001.11.17 0 0 215
probalj csokkenteni a legszennyezettségen és problaj tax cuttal szavazokat szerezni
Előzmény: kpete (214)
kpete Creative Commons License 2001.11.17 0 0 214
nos én sok év munkájával létrehoztam egy ütős, jó gazdaságot: mindenkinek volt lakhelye apartman complexekben (ráadásul 1 petákért), viszonylag sok lakos, kórház, középiskola, bányák (->ékszerüzem is), erőmű, étterem, sok teamster és building office és 2 kikötő a zökkenőmentes árukivitelért (ugye a lusta kikötői munkások, akik lehetőleg mindig a legmesszebb levő házban laknak...)
szóval minden szép és jó
a választásokat ált hatalmas fölénnyel nyertem

és ezután akartam a turisták felé nyitni

építettem egy repülőteret és egy luxus szállodát + egy kevésbé drága szállodát + kiegészítőket
mindezt viszonylag távol a városközponttól (ugye hogy zöld legyen a turizmusra alkalmasság)

erre annyira visszaesett a támogatottságom, hogy
a következő választásokat elvesztettem (próbáltam még a választási csalást is meg mindenféle szociális izét, de hiába)

de miéééért???

hogy legyen masszív turizmus, ha ahhoz igényes szálloda kell, az igényes szállodához meg reptér

na skacok ez a nagybüdös helyzet
sajna ezen incidens óta nem játszottam a gaméval, pedig nagyon szerettem, de ez marhára elvette a kedvem + az is, hogy egy egyszerű épület megépítése évekbe telhet, ha messze van az illetékes irodától :(

üdv

p.s.: a netről loptam a gamet, akinek kell és van vmi tárhelye, annak esetleg feltölthetem az eredeti flt-s releaset

Attilio Creative Commons License 2001.11.17 0 0 213
fletch2 Creative Commons License 2001.11.12 0 0 212
hi

koszi a valaszt, meg az otletet, meg fogom nezni.
random palyan probalkozom es az igaz, hogy az info ablakokat azonnal kiszoktam loni nem nagyon olvasgatom mit irnak, lehet hogy azt kene.

Előzmény: Attilio (211)
Attilio Creative Commons License 2001.11.12 0 0 211
Az erdekes....nezz szet a www.extra.hu/tropihu cimen talalhato magyar nyelvu kezikonyvben , ha netalantan ott nem talanal valaszt a kerdesedre tedd fol itt a forumon ujra...(Leirva hogy mit hogyan csinalsz a Tropicoban)

Hany palyan/terkepen/scenarion tortenik ez veled ....nem lehet hogy csak nehez scenariot jatszol (Pl a Rebell cimu) vagy terkepgeneralaskor kicsit kemeny felteteleket teremtettel magadnak?

u.i.:arra ne szamits hogy ezt a jatekot a vegtelensegig lehet jatszani celszeru beallitani egy hatart (10.20.30.40.50.vagy esetleg 70 ev) es addig jatszani (scenario eseteben ez automatikusan be van allitva)Igy legalabb unneel is teged a neped amikor letelik ez az ido >)

Előzmény: fletch2 (210)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!