Keresés

Részletes keresés

szalaitp Creative Commons License 2000.10.10 0 0 77
Kedves Ökrös Csaba!

Okt. 6 megünneplése csak azért hír amiért ünnep is, mert valamikor ezen a napon 13 vértanú meghalt a Hazáért.

Deutsch: "errol az a baj, h irtunk? "

Az hogy sokat és fölöslegesen. Van olyan, hogy intimszféra.

"???? Miert, mit kene kozolnunk? A Papai kinyilatkoztatasokat? "

Jó példa!!! A Dominus Jesus dokumentum esetében előbb jöttek le az azt elítélő vélemények mint a szentszéki magyarázat. Lehet hogy az internetezök nagyrészét ez nem érdekli de akit igen, az látja, hogy manipulació.

Kedves Cactus

azért ennek a gunyolódásnak van egy kis hibája, én a füdőszobában gunyolódom, ők meg egy monopolhelyzetü lapban. Én legfeljebb egy buta politikuson ők szentségeken. Arra is kiváncsi lennék hogy az olvasói levekek feladói hozzá járultak-e a közléshez?

"magyargúnyolás: példa?
vallásgyalázás: példa?
értéknélküli újságírás: példa értékekkel teli újságírásra máshonnan?"

Magyargúnyolás: Új Péter cikeinek legalább a fele. A közt. elnök beiktatásának tálalása.
Vallásgyalázás: lásd lentebb és fentebb is. Szerinted ha mondjuk Hitlerrel készitene "interjút" valami vicces hülyegyerek hasonló stilusban, abból mi lenne.
Értékekkel teli úságírás: leginkább a vallásos hetilapok. Néha a Mnemzet és a Demokrata. Ez elfogult tudom, de legalább valamilyen értékrend VAN!

Elladan!
Azért azt ne felejtsdt, hogy a netlapon van a Vas. újság is. Megyek is oda.

mpd Creative Commons License 2000.10.10 0 0 76
Nincs jelentősége. Nem folytatom, mert utálom magam így felpörgetni. Nyilvánvaló, hogy teljesen más értékrendünk van, és más a toleranciáról a véleményünk. Ebből az "überokos dudék" csodálatos, művészi kitételből ez kiderült. Következésképpen kár felesleges veszekedésre pazarolni az időt. Csak így tovább.
Azért egy hét múlva benézek ebbe a topicba, kíváncsi vagyok kovvacs eredményére.
überokos dude
Előzmény: razzia cattani (74)
Cactus Creative Commons License 2000.10.09 0 0 75
(((még annyit, hogy viccet idézni a Frankoból nem ér)))
Előzmény: kovvacs (59)
razzia cattani Creative Commons License 2000.10.09 0 0 74
hülye vagyok mert nem értem mi a problémád, de te biztos leszel olyan kedves és felvilágosítasz
Előzmény: mpd (67)
Cactus Creative Commons License 2000.10.09 0 0 73
Ilyet lehet csinálni, és Budapest ezt speciel meg is érdemelné. De mi van az ártatlanság vélelmével? Lehet, hogy valakinek nem volt sértő szándéka, de mivel mindenbe mindent bele lehet gondolni, az a legtoleránsabb dolog, ha senki nem mond semmit?

Azonkívül, mivel a gondolatolvasás ma még erősen gyerekcipőben jár, nagy a hiba esélye, inkább ne gyakoroljuk.

Előzmény: mpd (62)
Cactus Creative Commons License 2000.10.09 0 0 72
Rendben. De el ne felejtsd!!! Jövő héten hétfőn valamelyikünk megtiszteli a Mea Culpa-t...

PS. Ha én leszek az, akkor az nem nekem, hanem az Indexnek lesz szomorú.

Előzmény: kovvacs (59)
Cactus Creative Commons License 2000.10.09 0 0 71
Médiaegyensúly = just gúnyolandis minden oldalról.
Előzmény: szalonna (57)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.09 0 0 70
Kedves Woland!

Oké. Talán hiba volt részemről egy lapon említeni őket. Ökrös Csaba e topikbeli két beírása elég cinikusra sikeredett.
Üdv.

Előzmény: Woland (69)
Woland Creative Commons License 2000.10.09 0 0 69
Kedves Sumér!

Ne keverd Ökröst és Ujt!

Előzmény: Törölt nick (66)
Kertitörpe Creative Commons License 2000.10.09 0 0 68
...Arrakisról is...

Van vmi problema? Vmi darázsfészek? Vmi összefutó szemöldök, pengevékony ajak?

Előzmény: razzia cattani (63)
mpd Creative Commons License 2000.10.09 0 0 67
Na látod, pont ez az a szemlélet, amiről írtam. Mindenki egyforma, bárhonnan is származik, nem is a helységnév a lényeg.
Több ilyen szépet ne írj, mert 5 perc múlva már úgysem leszek itt.
Előzmény: razzia cattani (63)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.09 0 0 66
Nem értem a problémát. Az Index.hu szerkesztői a munkájukat úgy végzik, ahogyan a szponzoraik azt elvárják tőlük. (Mint az összes többi netes lap készítői.) A szponzorok nem cél nélkül fizetik őket. Lehet nem örülni annak, hogy ma úgy tűnik, nincs egy gazdasági érdekcsoport, amely Ökrös Csabákat és Új Pétereket tudna venni magának konzervatív kiadásban, dehát per pillanat ez a helyzet.

Azon kellene gondolkoznunk, hol lehetne a nagyvilágban találni egy tőkés csoportot, amelyiknek valamiért megérné, hogy ne az mszpszdsz-hez kötődő gazdasági csoportok kerüljenek nyerő pozícióba 2002 után. Biztos, hogy van(ak) ilyen csoport(ok)!

Ha egy (internetes) lapot a posztkommunista klánok, oligarchák tartanak el, az őket szolgálja. Szerintem egy kicsit túl lett bonyolítva ez az egész.

Woland Creative Commons License 2000.10.09 0 0 65
Szálljatok le Ökrös Csabáról.
razzia cattani Creative Commons License 2000.10.09 0 0 64
Üllést kifelejtettem, bocs Etele.
:)

[i hate smileyz]

Előzmény: razzia cattani (63)
razzia cattani Creative Commons License 2000.10.09 0 0 63
Bősárkány, Győr, Szeged - ilyen helyekről jönnek a Frankósok. Kár a sértődékenységért, akkor is, ha Orosházán nem laknak idős házaspárok csak überokos dudék.
Előzmény: mpd (46)
mpd Creative Commons License 2000.10.09 0 0 62
Tisztelt Pozsgás Úr!
Senki sem MONDJA. Azonban ahhoz, hogy valakik valakiknek valamit a tudomására hozzanak, megvannak a módszerek. Meg nem is a szándékosság itt a lényeg, hanem az, hogy másokon - még ha személyre vagy személyekre nem is lehet szűkíteni - lehet gúnyolódni. Pl. ha látok egy rakás kutyaszart, lefotózom, belinkelem ide, és azt mondom: tájkép Budapestről.
Előzmény: Cactus (55)
hegyivadasz Creative Commons License 2000.10.09 0 0 61
Ezt most talaltam az Index keresö tesztüzemeben a keresesi tippeknel:
"Szűrjük ki a félrevezető szavakat! Ha nem sikerül "eléggé jellemző" szavakkal leírni a keresett dolgot, segíthet az is, ha megmondjuk, mit nem keresünk.
Példa: viktor -dakota"

Erdekes, hogy nem tudtak ennel semlegesebb peldat kitalalni! Hiaba na, legalabb az index erös bastya a szelsöjobb altal uralt magyar mediapiacon.

mpd Creative Commons License 2000.10.09 0 0 60
Bocsánat. Tényleg, ez így félreérthető volt. A fórumok mind jók. Mégegyszer elnézést a többi fórum lakóitól.
mpd, a pontatlan
Előzmény: zizi (58)
kovvacs Creative Commons License 2000.10.09 0 0 59
Cactus,
adj egy hetet és minden egyes általad felsorolt érték kigúnyolására keresek konkrét példát az index cikkeiből.

Előzmény: Cactus (56)
zizi Creative Commons License 2000.10.09 0 0 58
mpd,

"az Indexben csak a politikai fórum a jó, a többi lehangoló és szánalmas"

Olvastál már bele a Törzsasztalba vagy a Kultúrába ? Esetleg a HUSZ-ba (mert ott is akad annyi színvonalas téma, mint a Politikában) vagy a Tudományba. Ne keverd össze a fórumokat a "lappal" és főleg ne sértegesd azokat, akik más fórumokba (is) írnak.

köszönettel
zizi

Előzmény: mpd (46)
szalonna Creative Commons License 2000.10.09 0 0 57
"Egyszer belőled űznek gúnyt, máskor te gúnyolsz másokat. "

Hát persze. Egyszer belőled űznek gúnyt a TV-ben, máskor te gúnyolsz másokat, magánbeszélgetésben :)))

Előzmény: Cactus (43)
Cactus Creative Commons License 2000.10.09 0 0 56
"Statisztikailag" itt azt jelenti, hogy a gúnyolódók száma elenyésző, bár létezik.

miért pont ezt választottad az érték definíciójának.

Mert hirtelen nem találtam jobbat a téma szempontjából.

Értékek: becsület, morál, elvhűség, nem gúnyoljuk azokat, akik nem ölnek gyereket, nem csúfoljuk azokat, akik nem lopnak, csalnak, rabolnak, stb. Ilyenekre gondoltam.

Előzmény: kovvacs (52)
Cactus Creative Commons License 2000.10.09 0 0 55
Ezt ki mondta?
Előzmény: mpd (54)
mpd Creative Commons License 2000.10.09 0 0 54
Nem a helységnév a lényeg! Nekem azért esett rosszul, mert pont ott élek. De ne legyenek kétségei senkinek, Budapestet nem írták volna alá, pont ez a lényeg! Hiszen ott világpolgárok élnek, azon kívül meg suttyó parasztok!
Előzmény: Cactus (49)
Cactus Creative Commons License 2000.10.09 0 0 53
Ki fog meghalni miatta?
Ki hivatott a visszásságok felfedezésére? Miért ő?
Előzmény: szalaitp (50)
kovvacs Creative Commons License 2000.10.09 0 0 52
Azokra a bizonyos értékekre mondjál példát, amelyeket legalább statisztikailag nagyobb arányban nem gúnyolnak.

Ja és arra is kíváncsi vagyok, hogy miért pont ezt választottad az érték definíciójának.
És arra is, hogy hogyan állapítod meg ezt a statisztikai adatot.

Tehát:
mondjál példát értékre.

Előzmény: Cactus (48)
mpd Creative Commons License 2000.10.09 0 0 51
Elnézést, kedves Ökrös Csaba, de ez nem egy nagy szellemi teljesítmény.
1. Azért, mert valaki az Internethez kötődő szakmában dolgozik, még írhatna helyesen (az ékezetektől eltekintve is), és valamiféle stílusa is lehetne. Egyelőre még Magyarországnak hívják ezt a helyet, és illenék magyarul és magyarosan beszélni/írni, pláne, ha újságíró(?) az ember.
2. Később ez az ingyenes orvosi tanácsra utalás meg egész egyszerűen színvonaltalan. Ha megszólítanak valakit, válaszolni illik, nem lehülyézni érvek nélkül. Pont olyan stílusú ez a két hozzászólás, mint maga az Index.
Előzmény: Ökrös Csaba (12)
szalaitp Creative Commons License 2000.10.09 0 0 50
Itt speciel gyilkos fegyver. Isten vagy a Biblia visszáságait ne akarja már egy béna kis tollnok felfedezni.

Előzmény: Cactus (47)
Cactus Creative Commons License 2000.10.09 0 0 49
Ha ilyet olvasol ki belőle, akkor a lelked mélyén így érzed.

Ha Budapestet írtak volna a kép alá, akkor jobban éreznéd magad? Miért?

Előzmény: mpd (46)
Cactus Creative Commons License 2000.10.09 0 0 48
Melyikre?
Előzmény: kovvacs (44)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!