Keresés

Részletes keresés

pardika4 Creative Commons License 2008.03.06 0 0 395
Boy's Don't Cry
M.VIII Creative Commons License 2008.03.06 0 0 392
Janus arc:
M.VIII Creative Commons License 2008.03.06 0 0 390
Semmi gond, nem bántódtam meg. :) Köszönöm az észrevételt!
Előzmény: EOSmeszipeti (389)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.06 0 0 389

Értem!

Másik kép után volt nekem fúrcsa mert az nagyon tiszta volt!

Csak észrevétel nem bántásnak szántam!

Bocsika

Előzmény: M.VIII (387)
M.VIII Creative Commons License 2008.03.06 0 0 387
Ugyanazzal. A hidas ISO100-as, rövid záridővel (hogy nem nagyon mozduljon be a HÉV), elég sötét lett, próbáltam utómunkával javítani, úgy látszik, az jobban kihozta a pöttyöket. Lehet, hogy nem volt jó ötlet feltenni (bocsi...)
Előzmény: EOSmeszipeti (385)
Bús képű fotóslovag Creative Commons License 2008.03.06 0 0 386
to watch...
Előzmény: EOSmeszipeti (383)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.06 0 0 385

 

(382)  és (384) ezt külön géppem csináltad?

Mert ég és föld a 2! Az utóbbin mi ez a sok pont /ennyire zajos/??

Előzmény: M.VIII (384)
M.VIII Creative Commons License 2008.03.06 0 0 384
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.06 0 0 383

mit csinálni?

 

Előzmény: pardika4 (381)
M.VIII Creative Commons License 2008.03.06 0 0 382
pardika4 Creative Commons License 2008.03.06 0 0 381
www.pardika.deviantart.com
Tessék vaccsolni...:D
pardika4 Creative Commons License 2008.03.06 0 0 380
black&white
pardika4 Creative Commons License 2008.03.06 0 0 379
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/0/6/0/6/THM_0003990606.jpg
after.
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.05 0 0 378
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.04 0 0 377
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.04 0 0 376
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.04 0 0 375

Nekem a még a marc 12 is messze van! Elvileg akkor jön meg a macro obim!

Nagyon várom már! 1 dolog vígasztal hogy elég szar idő van és kevés fény szóval ez enyhít a körülményeken!

Előzmény: mazsooca (373)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.04 0 0 374
Általában csak RAW /NEF/-ben fotózom, de mostanában nagyon sok képet raktam fel a netre ide-oda és hogy ne kelljen sokat t...kölnöm, ezért RAW+JPG-ben fotózom.:-)
Előzmény: EOSmeszipeti (372)
mazsooca Creative Commons License 2008.03.04 0 0 373

Kösz:-)

 

Bár most kissé elkenődtem, mert bementünk az üzletbe, ahol majd vesszük, és mondták, hogy nem lesz csak majd áprilisban:((

Ha meglesz elárasztom a topicot képekkel:)

Nyugi, csak viccelek.

Előzmény: EOSmeszipeti (369)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.04 0 0 372

Karak te raw-ban fotózol?

Csak kérdem!Én raw+jpg igaz így kevesebb a hely de ha van jó kép akkor el lehet vele szórakozni!

Előzmény: Törölt nick (371)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.04 0 0 371
igus Creative Commons License 2008.03.04 0 0 370
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.04 0 0 369

Mit ne mondjak komoly kis géped lesz (450D) Elolvastam sok cikket róla!

Elég sok tudást belepakoltak! Ha kompatibilis lenne a markolat a CF meg az aksik arra váltanék én is! Grat hozzá majd! Várjuk a képcsodákat! :)

EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.04 0 0 368
2 között :D
Előzmény: mazsooca (367)
mazsooca Creative Commons License 2008.03.04 0 0 367
Eső előtt vagy eső után? :-)
Előzmény: EOSmeszipeti (366)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.04 0 0 366
mazsooca Creative Commons License 2008.03.04 0 0 365

Tetszik:))

Szép csendess a vízfelület

meg a kis felhők a víztükörben:-)

Előzmény: Törölt nick (363)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.03 0 0 364
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.03 0 0 363
Vizivilág .

EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.03.02 0 0 362

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!