Keresés

Részletes keresés

manitounickfree Creative Commons License 2013.12.21 0 0 85

de mire is érted a photoshopot?

Előzmény: bandita39 (83)
manitounickfree Creative Commons License 2013.12.21 0 0 84

használom 1 ideje:)

Előzmény: bandita39 (83)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.21 0 0 83

grat igazán ügyes vagy látom  a fotosop is a kisujjadba van.

Előzmény: manitounickfree (82)
manitounickfree Creative Commons License 2013.12.21 0 0 82

aztán néha becsúszik 1 porszem a gépezetbe /igaz nem véletlen/:)

 

  köv. kép MTO1000mm optikával készült

 

igaz ez már nem a hold

 

 

manitounickfree Creative Commons License 2013.12.21 0 0 81

köszi!

napfelkelte..., sky watcher 200/1200 cső, végén 1 canon550d volt.

 

Előzmény: manitounickfree (78)
syssy48 Creative Commons License 2013.12.21 0 0 80

Gyönyörű tiszta éles képek. És ha jól látom nem is este fotóztad. Máshol már biztos megkérdeztem, de most itt is, ezt milyen géppel és milyen obival fényképezted?

Előzmény: manitounickfree (78)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.21 0 0 79

Brutál szép nagyon tudsz, gondolom valami távcsővel készithetted: ha nem gond elmondanád mivel készitetted.

Előzmény: manitounickfree (78)
manitounickfree Creative Commons License 2013.12.21 0 0 78

bár még nyár végén lőttem de megosztom veletek:)

 

  

syssy48 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 77

Nekem egyáltalán nem unalmas, hiszen a hold mindig más. Nincs két egyforma képem. Eleinte adtam az ilyesmire, most már csak az érdekel, hogy nekem örömet szerez a fotózása, vagy sem. Sose lesz olyan képem, mint amilyet egy "ágyúval" lehet készíteni, vagy egy jó tükrös telével, de nem baj. Én nem fotóművész szeretnék lenni, csak szeretek fényképezni. Ennyi:)

Előzmény: bandita39 (76)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 76

Be kell öltözni,forró tea stb.(egyébként nem unod még a holdfotót ?engem mindenki ezzel cseszeget hogy már unalmas a téma.

Előzmény: syssy48 (75)
syssy48 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 75

Köszi:)csak nagyon hideg van éjjel:)

Előzmény: bandita39 (74)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 74

Jók ügyes.

Előzmény: syssy48 (73)
syssy48 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 73

    

 

     az első kettő szabadkézből,  a harmadik állványról készült.

Előzmény: syssy48 (68)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 72

akkor itt szurtam el nem kapcsoltam ki a stabit.Köszi.Megpróbálom megkeresni az eredetit.(ezek erősen vágottak)

Előzmény: tempel (71)
tempel Creative Commons License 2013.12.13 0 0 71

Kedves bandita. Az exif adatok szerint a képed 2013.10.15.-én 17:34 kor készült.

Állvány használata esetén mindig ki kell kapcsolni a stabilizátort, mert ront a képeken.

Én állványon is tükör felcsapást használok. Szóval,bekapcsolom a tükör felcsapást 5 másodpercmúlva exponálok. Így, ha van kisebb rezgés az is elmúlik. Légyszíves küldj egy eredeti méretű fotót, a címem nyilvános.

Előzmény: bandita39 (70)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 70

Ha minden igaz ekkor készült.2013. október 17., 17:25:01

Előzmény: syssy48 (69)
syssy48 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 69

meg tudod mondani hány órakor csináltad?

Előzmény: bandita39 (67)
syssy48 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 68

Tegnap én is állványról csináltam, 13-ból 11 képet azonnal töröltem. Kézből meg kettőből kettő jó lett. Persze állványon is múlik. Viszont gyönyörű volt nézni késleltetett exp.nál, ahogy átúszik a képen a hold.

Előzmény: bandita39 (67)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 67

Elmondanád hogy csinálod álványról ?Nekem még soha nem jött ösze értékelhető kép álványról,csak kézből nem tudom miért?(Nem mondom hogy szuper jók de elfogadható)

Előzmény: tempel (66)
tempel Creative Commons License 2013.12.11 0 0 66

Köszönöm. Igen, állványról készültek.

Előzmény: syssy48 (65)
syssy48 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 65

Nagyon szép tiszta képek. Állványról csináltad?

Előzmény: tempel (64)
tempel Creative Commons License 2013.12.10 0 0 64

Ma este 2013.12.10. Az első automata a második napfény wb-vel készült.Nagyon szép, nyugodt volt a légkör.  

Előzmény: syssy48 (63)
syssy48 Creative Commons License 2013.11.23 0 0 63

Bocs, nem kért, hanem igért:D

Előzmény: tempel (62)
tempel Creative Commons License 2013.11.23 0 0 62

Köszi, hogy feltetted. Szerintem jók, nekem az utolsó tetszik. Azért én nem kértelek, csak mondtam, hogy mivan ha...! :)

Előzmény: syssy48 (60)
tempel Creative Commons License 2013.11.23 0 0 61

bocsi, elírtam a dátumot! :)

Előzmény: bandita39 (58)
syssy48 Creative Commons License 2013.11.23 0 0 60

Tessék a kért képek. Az első full automatával, a második sima manuállal, a harmadik wb átállítással készült.

 

        

Előzmény: tempel (55)
syssy48 Creative Commons License 2013.11.23 0 0 59

:D:D:D  látod nekünk ez még nem megy:)

Előzmény: bandita39 (58)
bandita39 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 58

Gratulálok hogyan tudsz közlekedni a jövőbe ?

Előzmény: tempel (57)
tempel Creative Commons License 2013.11.22 0 0 57

 

A fotók 2014.04.25.-én,a részleges fogyatkozáskor készültek.

Előzmény: syssy48 (56)
syssy48 Creative Commons License 2013.11.20 0 0 56

1200mm-rel nincs semmi gond, ott még szép tiszta, sőt az un. tiszta kép zoom is elmegy, de a digitális zoom már képként nem használható. Csináltam repülőkről képet, de nincs kontraszt egyáltalán, elmosódott, igaz kézből csinálom. De repcsit nem tudom állványról.

Én többet vártam ettől a géptől, mert árban az előző gépem majdnem négyszerese volt, és Sony. Most az ára már 100 körül jár, fél év alatt esett ennyit. De ez nem érdekel, én ilyet akartam.

Csak egy bridge gép sosem lesz dslr, és én ezt nem tudtam, mert nem értek hozzá. Azt hittem, ha van rajta teljes manuális beállítás is, akkor olyan lesz, mint egy dslr, csak nem kell cserélgetni az obikat.

De nem szidom, kategóriájában jó gép, és nagyon szép videókat csinál.

Ma éppen megláttam kibukkanni a felhők közül a holdat, de mire előkaptam a gépet, már nyoma sem volt:)

De ki fogom próbálni, sőt nem csak wb-t fogok állítani, hanem mást beálllítást is.

Előzmény: tempel (55)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!