Keresés

Részletes keresés

Mighty Mike Creative Commons License 2001.11.26 0 0 27813
knem kuldene el nekem vcalaki az MFB-Ujpest hazassagrol kiadott sajtokozlemenyt:)

folhuztak az Ujpestiek, ugyhogy utana neznek a dolognak.

mash Creative Commons License 2001.11.26 0 0 27812
de a mocsok bírók nekünk fújnak, tudjátok!

olvassatok be a Fradi és M' összenöttek topicba!
lg18 hogy elsiklott a neki címzett bírós kérdésem felett!

Előzmény: R.P.P. (27809)
JOcika Creative Commons License 2001.11.26 0 0 27811
Jovic nagyon nagyot játszott! Lőtt egy szabályos gólt, amit les cimén elvettek tőle. A tizenhatoson belül felrúgták, mint a sz@rt, igaz Bedét ez nem érdekelte. Volt egy pipára tartó lövése Dragó passza után(centiken múlt). Lőtt egy gyönyörű gólt(ballal, ami ugye a gyengébbik lába). Adott egy nagyon nagy paszt Horváth Petinek, aki sajna kihagyta. Ennél többet egy csatár nem igazán tehet a csapatért.

Hajrá Fradi!

pipi Creative Commons License 2001.11.26 0 0 27810
meg ugye egy büntető is járt volna az egyik megmozdulásáért(egyértelmű volt a TV visszajátszásából)
Előzmény: R.P.P. (27809)
kajlov8 Creative Commons License 2001.11.26 0 0 27808
Szép volt fiúk!
Köszönet mindenkinek aki kiment! Extra gratula!
A nézőszámhoz képest klassz volt a szurkolás is!
Jovics egész szép dolgokat csinált reagálva Szeiler nyilatkozatára "Jobb lett volna Vágner" már most többet nyújtott mint a dózsa üdvöskéje.
Lendületet vitt a csapat játékába, bár a 2. góljánál sokat pepecselt ) és az a passz amit Petyának adott egészen másfelé nézve...
HAJRÁ FRADI!!!
hápé Creative Commons License 2001.11.26 0 0 27807
Sziasztok!
Kinek hogy tetszett a meccs?
Helló atifradi, Hogy vagy?
Mighty Mike Creative Commons License 2001.11.26 0 0 27805
ezek szerint o marad:) pedig mar el volt konyvelve rtossz legiosnak az ujsagiroknal:)

jo reggelt, btw!!!

es Hajra Fradi!!!

Előzmény: pipi (27802)
Jován Creative Commons License 2001.11.26 0 0 27804
Szegény öreg Vasas, ilyen szar csapatot rég láttam...
pipi Creative Commons License 2001.11.26 0 0 27803
LEN-kupa, selejtező, H-csoport, Hamm

A Hamm is bekapva

Rote Erde Hamm (német)--Ferencváros 5--10 (1--3, 1--3, 2--2, 1--2)

A Ferencváros góldobói: Takács, Katonás 3--3, Nyéki 2, Hosnyánszky, Tóth L.

Rijeka (horvát)--Ethnikosz (görög) 7--5

A csoport végeredménye: 1. Ferencváros 4, 2. Rijeka 4, 3. Hamm 2, 4. Ethnikosz 2. Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmények döntöttek.

Továbbjutott: Ferencváros, Rijeka

„Amit Sostar megint produkált, az valami óriási! Hihetetlen... Százkilencvennyolc éves, nem tud kijönni a vízből... Viszont amit a vízben tud!" -- áradozott az amúgy harminchét éves szerb hálóőr teljesítményéről Wiesner Tamás, a Fradi szakosztályvezetője, miután a zöldek olimpiai bajnok kapusuktól „megtámasztva" rendkívül sima győzelmet arattak a Hamm felett a selejtező zárónapján. S miután az előmeccsen a Rijeka is győzni tudott, a horvátok elleni pénteki, 7--3-as sikernek köszönhetően elsőként jutott tovább az FTC.

Holott a harmadik fordulónak négy kétpontos gárda vágott neki, azaz tudni lehetett: aki nyer, továbbjut, aki veszít, búcsúzik. Nos, a mieink győztek -- nem is akármilyen teljesítménnyel. Tóth László „gyártotta" az emberelőnyöket, amelyeket Katonás, Nyéki és Hosnyánszky annak rendje s módja szerint be is vagdosott: utóbbi zsenge kora ellenére mindjárt a meccs elején úgy pókhálózta ki a felső sarkot, mintha csak edzésen lenne. Ezen túlmenően „felt?nt a színen" Takács Attila is: az állóbekknek eleddig ugyan nem tartozott a „munkaköri leírásába" a góllövés, ám vasárnap délután valóságos fesztivált rendezett, három bődületes átlövése is beakadt, minthogy egészen hihetetlen módon elkapta a fonalat. Hátul remekelt a védelem, a házigazdák hat emberelőnyükből csupán egyet tudtak kihasználni, avagy a mieink sikere egy pillanatig sem lehetett kérdéses.

„A Rijeka ellen remekül játszottunk, aztán a második napra egy kicsit leültünk -- értékelte a Fradi-víkendet a szakvezető, Gyöngyösi András. -- Most azért nyertünk megint simán, mert fel tudtunk állni, mert fejben összeszedtük magunkat, teljesen más mentalitással kezdtük a mérkőzést, mint szombaton. Így tudtuk játszani a saját játékunkat, ami csakis győzelmet eredményezhetett."

Wiesner mindehhez annyit tett hozzá, hogy a siker másik titka a mérhetetlen fegyelmezettség volt, végül arra a kérdésre, hogy Sostar mégis hogyan jött ki a vízből, a szakosztályvezető nevetve közölte: „Ha kikészítünk neki egy előre meggyújtott cigarettát, valósággal kiugrik a medencéből!"

pipi Creative Commons License 2001.11.26 0 0 27802
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2001.11.26 0 0 27801
lerr (27464): Egyébként Ti örültök, vagy szomorkodtok a Dunaferr-MTK meccs eredménye miatt?
Én nem tudom...

Segítek. Örülünk! Ez egy 6 pontos forduló volt...

Előzmény: lerr (27795)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2001.11.26 0 0 27800
EX (27462): engem pedig ezzel a mondatoddal szomorítottál el:
"pedig olyan szepen indult ez a nyari nap."
bazz itt meg minuszok vannak:)))

Na, Fradika(Sydney), dacára fekvésemnek :-), ma Ottawában plusz 16 fok volt a déli hőcsúcs. Gondolom EX e hír hallatán végképp táncra perdül... ;-))

Gyorsan mielőtt mash kukoricára térdepeltetne: HAJRÁ FRADI!!!

PS. Ki nem állom az urukat!

Előzmény: EX (27793)
Kevin Creative Commons License 2001.11.26 0 0 27799
Egy Recobaval voltak jobbak. O kellene a Fradiba :)))
Előzmény: Fradika(Sydney) (27798)
Fradika(Sydney) Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27798
Sajnos 3-0.Megint a szinesz banda megy a VB-re es ez a foldresz nem kepviselheti magat.
Előzmény: lerr (27795)
Kevin Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27797
3:0 a vege.
Szerintem az elso helyre mar nem sok eselyunk van. Jobb lett volna az x.

Kevin

Előzmény: lerr (27795)
Fradika(Sydney) Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27796
Bocs nem akartam.Csak erzekeltetni szerettem volna hogy milyen maskepp indul a nap ha valami szomorusag eri az embert es belegondol abba hogy milyen szep is lenne a nap ha vidamabban indulna.
Előzmény: EX (27793)
lerr Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27795
És mennyi lett az eredmény?
2:0?

Egyébként Ti örültök, vagy szomorkodtok a Dunaferr-MTK meccs eredménye miatt?
Én nem tudom...

Előzmény: Kevin (27794)
Kevin Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27794
Lattam a meccset, de IMHO az uruk megerdemelten nyertek.

Hajra Fradi,
Kevin

Előzmény: Fradika(Sydney) (27792)
EX Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27793
engem pedig ezzel a mondatoddal szomorítottál el:
"pedig olyan szepen indult ez a nyari nap."
bazz itt meg minuszok vannak:)))
Előzmény: Fradika(Sydney) (27792)
Fradika(Sydney) Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27792
Udv Mindenkinek!Nagyon orulok annak ,hogy vegre hozzuk a merkozeseket.Kivancsi leszek a teli erositesekre.Hajra Fradi!!!
OFF
Ma reggel hajnali 4 kor keltem hogy bemenjek a belvarosba es a kedvenc kocsmamba megnezzem az Ausztralok utolso VB selejtezo merkozeset Montevideobol.Telt haz volt a kocsmaban es nagyon jo hangulat.Egy golra vart mindenki es akkor bekovetkezett volna a csoda.Nagyon jo taktikat valasztottak az ausztralok es nem alltak be vedekezni.Sajnos a helyzeteket nem hasznaltak ki es igy nagy nagy banatomra nem sikerult kijutniuk a vilagbajnoksagra.Ehelyett a szineszkedo,durvaskodo nagypofaju uruguay utazhat a VB-re.Sajnaltam a fiukat mert tenyleg megerdemeltek volna hogy ez a foldresz is kepviselje magat a nagy esemenyen.Negy evvel ezelott az Iraniak ellen nem volt szerencsenk most az uruk ellen sem sikerult.A magyar valogatott utan biztam az aussie-k ban.Sajnos ilyen a foci igazsagtalansaga.Mindenki szomoruan tavozott a kedvenc kocsmambol pedig olyan szepen indult ez a nyari nap.Bocsanat az OFF ert de szomoru vagyok es kinek mondja el az ember a banatat ha nem a baratainak.Hajra Fradi mindhalalig!!!!
divatlila Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27791
Sziasztok!
Eladó Nagy Béla néhány könyve (Fradi futballévszázad,Fradisták futballmezben 1-2 stb) kedvezö áron. Cím:wilhelmfrick@freemail.hu
mash Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27790
mindeki ezt harsogja, hogy egy 20 éves focistát már lehet megtanítani semmire!

ezt nem hiszem el!!!

EGYÉNI KÉPZÉS!!!
ez hiányzik a magyar focisták étrendjéből!
napi 1,5 óra edzés és kKÉSZ, SEMMI MÁS!

Előzmény: U-tcalányok szeretője. (27788)
mash Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27789
azt hiszem a Fradi előtt a női válogatottat edzette.

igazad van a belterjességgel!
én előírnám az edzőknek, ha járjanak rendszeresen nyugati profi klubbok edzéseire!!!
decembertől-márciusig nálunk holt idény van!
indulás az olasz és spanyol élcsapatok edzései!

Előzmény: EX (27786)
U-tcalányok szeretője. Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27788
Én sem gondolom, hogy a Novák a megoldás.
Meg szerintem nem is vállalná.
De az eredményeit nem szabad elvitatni.

Jöhet ide akárki edzőnek ha egy futballista gyerekkorban nem kapta meg azt a képzést ami szükséges lenne.
Úgy jön fel, hogy se kondi se technika.
Felnőtt játékosokon már nem sokat lehet változtatni.
Legfeljebb valamit csiszolni.
Ezért olyan edző jó a mai magyar labdarugásban aki taktikailag többet tud másoknál és ezt be is tudja tanítani a csapatnak.
Például a Verebes ebben volt király.

Előzmény: EX (27786)
mash Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27787
nem az eredményeit vitatjuk, hanem a hozzáértését!!! :)

tudom ez nem kicsit hangzik viccesen, de akkor is így van!

Előzmény: U-tcalányok szeretője. (27785)
EX Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27786
persze ebben igazad lehet,DE.
A 80-as évek óta elszaladt mellettünk Európa.
Míg Európában különböző edzés módszerek és egyre felkészültebb edzők dolgoznak,addig nálunk az edzői szakma elég belterjes lett,legalábbis az élvonalban.Az edzők felkészültségét a Magyar bajnokság színvonalához mérték,ez meg ugye roppant kevés.Nálunk eme nagy belterjességben még azt is eltudták érni,hogy egy hivatalos egyetemi végzettséget semmisnek tekintenek és csak a belterjesség atyja által életre hívott licenc-el lehet valaki edző.
Na most az én véleményem szerint jelenleg ezért nem vállna hasznára a Fradinak ha Magyar edzője lenne.
Ráadásul ha Novákot vesszük,akkor megkérdezem,hogy a Fradinál történt lemondása óta milyen edzői tevékenységet folytatott?Azóta milyen edzői tapasztalatai vannak és azóta milyen eredményeket ért el?Mert persze ha úgy gondoljátok,hogy azóta nem fejlődött semmit a foci,akkor nincs semmi baj...........
Előzmény: U-tcalányok szeretője. (27785)
U-tcalányok szeretője. Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27785
Mondjuk a 4. helyen végzett az a jó szellemű társaság.
Amit átvett.

Csak szólok, hogy a 80-as években is bajnokcsapatot csinált, meg veretlen tavaszi szezont az akkoriban szétesett Nyílből ezüstcipőst meg ilyesmiket.
Kár lenne ezeket elfelejteni.

Előzmény: EX (27775)
EX Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27784
"Nem tehetek róla, hogy ilyen lokálpatrióta vagyok és a fradistákat részesítem előnyben."

Ezt a mondatodat nem nagyon értem?Kifejtenéd bővebben.
1.)kivel szemben részesíted előnyben? Mert ugye nem úgy szól a kérdés,hogy Csank vagy Novák,hanem ,hogy ki lesz a Csank helyett és más jelölt eddig nem nagyon került szóba.

2.)Szép dolog a lokálpatriótizmus,én is annak vallom magam,de attól még a tények tények maradnak.

pipi Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27783
10:5re nyertünk vizilabdában, és a rijeka előtt csoportelsőként jutottunk tovább!
mash Creative Commons License 2001.11.25 0 0 27782
te nem lokál patrióta vagy, hanem HÜJE!

SÜSÜ!

Előzmény: Törölt nick (27781)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!