Keresés

Részletes keresés

farkas974 Creative Commons License 2012.03.17 0 0 3234

Én a páromat közös fürdés alkalmával szerettem volna rávenni a dologra ,mert közölte ,hogy siet mert pisilnie kell !Mondom neki ,nyugodtan intézze el itt a kádba ,akár rám is ,de hallani se akart erről ! :(

Előzmény: Ambrus Gergely (3233)
Ambrus Gergely Creative Commons License 2012.03.17 0 0 3233

Sziasztok!

Én barátnőmmel csináltam azt, hogy mondtam neki szex előtt, hogy ne pisiljen, itattam vele sok sört... de neki nem mondtam hogy be akarom pisiltetni.. :D
Aztán elkezdtem, kb 2 percig bírta, mondta fejezzem be, mert nyomja a hugyhólyagját ahogy behatolok, én mondtam még bírja ki, aztán fél percre rá mikor nagyon begyorsítottam,  nem bírta tovább, ahogy kivettem, akkora nyomással robbant ki a pisisugár, amilyet még nem láttam.

Szegénybe nem volt sok erő, próbálta úgy irányítani, hogy a bőr ülőgarnítúra ne sokat kapjon belőlle, aztán végül rendesen meg lett öntözve a dohányzőasztal, szerencsére csak egy hamuzó volt rajta, mert végig az asztal üveglapjára jött :)
De lefogtam ne álljon fel úgy sem tudja visszatartani, engedje ki, de annyit azért csinált, hogy mikor már a fele kijött,  felállt az ágyról és kicsit arrébb ment, de mondta a maradékot már kiereszti oda, hogy ne pisilje össze az egész házat.. :)
Persze abba már nem volt akkor nyomás mint a szex közbenibe....
De akkor is élvezet volt nézni, mondta többet nem iszik alkoholt szex közbe, meg szerencse, hogy nem nála történt ez mert a szülei kinyírták volna..
Mondjuk fél óra alat ezt is feltakarította, szaga nem maradt mert fehéret pisilt a sok sörtől.
Érdekes látvány az biztos.

 

goldeen Creative Commons License 2012.03.17 0 0 3232
mondok még:
gombát szedsz az erdőben, négykézláb keresgélsz.
egyszer csak két katonabakancsot látsz az orrod előtt.
hallasz egy slicclehúzást, majd lotyog a fejedre.
felnézel, az arcodba is erős sugárban.
az összegyűjtött gombáidra is a kosárba.

ki tud még hasonló fantáziákat írni válaszként?
Előzmény: tetkósat (3228)


szepy007 Creative Commons License 2012.03.17 0 0 3231

Húúú, "irígylem" a csajt :)

Ezt én is bevállalnám, pláne abban a szerkóban :)

Előzmény: buddys (3220)
goldeen Creative Commons License 2012.03.17 0 0 3230
ezt hogy gondolod? felmászok egy létrára, te meg "arra jársz" én meg a fejedre hugyozok? te felnézel, a meglepetéstől nyitva marad a szád, én meg belecélzok? valami ilyesmire gondoltál? vagy pisis játékok alatt mit értesz például? példákat! példákat! :-)
Előzmény: tetkósat (3228)
multi76 Creative Commons License 2012.03.13 0 0 3229

Hali
Fiatal, átlagos, vékony csajokat keresek akik lepisilnének, hálás lennék. Győr és környéke. email: paneloss@hotmail.com

tetkósat Creative Commons License 2012.03.07 0 0 3228

Sziasztok ! Partnert keresek pisisexhez vagy csak vizes játékokhoz ! Ha csak pisilni akarsz az is OK ! Nemed lényegtelen ebből a szempontból !

Kanis Creative Commons License 2012.02.26 0 0 3227

Sajnálom, hogy eltűnsz!

Előzmény: kicsi.lany20 (3217)
nudistapasi Creative Commons License 2012.02.26 0 0 3226

Sziasztok!43 éves dorogi pasi vagyok,szeretnék találni olyan nőt akit izgat,és szívesen kipróbálná a pisiszexet. Msn:siska35@freemail.hu vagy teló:06 30 7035627

farkas974 Creative Commons License 2012.02.25 0 0 3225

Valóban fantasztikus csaj ,és jó videó !

Előzmény: buddys (3220)
Spriccpumpa Creative Commons License 2012.02.25 0 0 3224

 

 Igen!

 

 Ez nagyon is igaz!!! Ám pont azért szeretjük őket mert mindent, vagy legalábbis majdnem mindent tudnak... :)))

Előzmény: buddys (3223)
buddys Creative Commons License 2012.02.24 0 0 3223

amelyik ilyet tud, az mindent tud! :) miközben ezt teszik vele és még filmezik is, :)

Előzmény: Spriccpumpa (3222)
Spriccpumpa Creative Commons License 2012.02.23 0 0 3222

 

 A gének szintjén kódolva van bennük az ilyen nézés vagy tekintet...

Előzmény: buddys (3220)
Spriccpumpa Creative Commons License 2012.02.23 0 0 3221

 

 Szívesen!

 

 A "Bepisilés" topikban is keresgélj. Ott is találhatsz érdekes hozzászólásokat.

 A két topik témája nem azonos ugyan, de pontosan a jellegük miatt rengeteg köztük az átfedés.

Előzmény: kicsi.lany20 (3217)
buddys Creative Commons License 2012.02.23 0 0 3220

http://www.xvideos.com/video396426/glamorous_brunette_bukkaked_and_pissed_on

 

a kategória nyertese, ehogy ez a nő néz közben!

Mr-Ego Creative Commons License 2012.02.22 0 0 3218

Pár saját gondolat ebben a támában: (kezdőknek és gyakorlottaknak egyaránt)

Aranyzuhany játékok egy BDSM kapcsolatban:

Megosztónak számító témát áll szándékomban feszegetni, melyről nem állítom, hogy a perverzió királynője, mégis talán a legélesebb választóvonalat képezi egy hagyományos együttlét és egy BDSM irányultságú aktus között. Mindenekelőtt döntsük el, belefér-e[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

#mce_temp_url#

 

 

kicsi.lany20 Creative Commons License 2012.02.22 0 0 3217

Köszönöm szépet a felvilágosítást! A topicot el fogom olvasni :)

Előzmény: Spriccpumpa (3216)
Spriccpumpa Creative Commons License 2012.02.22 0 0 3216

 

 Szia!

 

 A gumilepedővel a matracot és az ágyat véded, azok ugyanis nehezen tisztíthatók.

 Én több rétegben fürdőlepedőket (vastag, bolyhos) terítek a gumira, azokra kerül a megszokott lepedő. Így nem érezhető a gumilepedő kellemetlen, ridegsége, valamint a többi vászon rengeteg folyadékot szív fel és tart magában. Indulhat a nedves hancúrozás!

 Az Ikea-ban több típusú gumilepedő kapható, talán "Matrac védelem" vagy "Matracvédő" címszó alatt. Van síma, peremes és kétrétegű is.

 A pisis dolgokat azért szeretem mert jó. Nagyon jó! Mindegyik változata.

 A hímek döntő többsége szereti a pisis játékokat. Van amelyik kezdeményezi az ilyen játékot, van amelyik a partnertől várja az első lépés vagy célzás megtételét, mert attól tart, hogy a lány elzavarja maga mellől, ha előáll a pisis ötlettel...

 Azon tehát ne csodálkozz, hogy a Te párod is szereti az aranyzuhatagot, hiszen ő is egy jóféle bikuci...

 

 Sok leírás van a topikban, amelyekben arról számolnak be a topiktársak, hogy miért is szeretnek bepisilni, pisis játékokat játszani. Olvass vissza a topikban. Megéri, mert olyanok véleményét is megtalálod, akik, sajnos, már nem aktív tagjai a csapatnak.

 

 Kellemes időtöltést kívánok az olvasáshoz és a hancúrozáshoz egyaránt.

 

 

 Spriccpumpa

Előzmény: kicsi.lany20 (3212)
TökÖdön Creative Commons License 2012.02.22 0 0 3215

Énis kipróbáltam a gumilepedőt és a sima lepedő meg a takaró magába szívta a nedvességet,nem volt gond.Bár nem pisiltem teljesen be,csak úgy a fele adagot:))

Előzmény: kicsi.lany20 (3212)
kicsi.lany20 Creative Commons License 2012.02.21 0 0 3212

Közben megtudtam a választ. A gumilepedőn folyik össze-vissza, mert nem szívja magába. Valaki pont ezért nem vesz majd ilyet, más meg pont ezért :)

kicsi.lany20 Creative Commons License 2012.02.21 0 0 3211

Értem :) Használt már valaki vagy tudja milyen a gumilepedő? Milyen?

TökÖdön Creative Commons License 2012.02.21 0 0 3210

Szia. Én azért szeretem,mert izgat hogy nem tudom mikor jön. Érzékien csókolom a partnerem,közben nem is sejtem hogy neki pisilnije kell,csak a melegséget érzem mikor elengedi magát az ölembe... Vagy éppen együtt fürdésnél indul el a zuhatag és igyekszem minél többet a testemmel felfogni belőle:-) De az is izgató,ha éjjel felébred a kedves hogy pisilnije kell és én csak a fülébe súgom hogy engedje el magát,közben magamhoz hűzom,akár magamra és úgy élvezem ahogyan a meleg pisi elárasztja tesemet :-D De szimplán is jó,hogy csak egyszerűen tudatosan készülünk rá és lepisil a kedves...

Előzmény: kicsi.lany20 (3209)
kicsi.lany20 Creative Commons License 2012.02.20 0 0 3209

Köszönöm a segítéget, annak, azoknak akik írtak, nagyon rendesek vagytok!

 

Most a topikosokhoz lenne egy kérdésem.

Ki miért szereti annyira? Azt, hogy meleg és folyik ahova szeretnétek vagy esetleg megalázó és azért izgat titeket?

Kanis Creative Commons License 2012.02.20 0 0 3208

Ment egy levél.

Előzmény: kicsi.lany20 (3206)
kicsi.lany20 Creative Commons License 2012.02.20 0 0 3206

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. A párom nagyon szereti a pisiszexet és szeretném megérteni mi játszódik le ilyenkor a fejében, miért szereti ennyire. Természetesen megadom neki amit szeretne, de én tudni akarok róla mindent, mert nagyon szeretem és szeretném ha ez változatos lenne stb. Ha valaki lenne olyan kedves és szívesen beszélne velem erről és tanácsot is adna annak nagyon örülnék. Leírok mindent hogy milyen volt idáig, hogy kezdődött stb. Az e-mailem: kicsi.lany20@citromail.hu A többiektől az lenne itt a kérdésem, hogy ők miért szeretik? Aztán majd leírom ő mit mondott erre és kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá. Remélem nem baj hogy itt "szerencsétlenedem" de szeretnék tőletek tanulni... További kellemes napot! 

Trilla xxx Creative Commons License 2012.02.02 0 0 3205

sziasztok lányok,

 

valaki Szfvárról kipróbálná velem, lepisilne?

 

Egy 32 éves szfvári srác

 

pussz

kárkárkár Creative Commons License 2012.01.23 0 0 3204

39 éves ápolt Budapesti srác vagyok-olyan hölgyet keresek akivel pisi szexelhetnénk .Légy szi küldj egy üzit  nano80@freemail.hu -ra

hoalian Creative Commons License 2012.01.20 0 0 3203
István34 Creative Commons License 2012.01.03 0 0 3202

Még mindig keresem zt a lányt/hölgyet,aki szívsn lepisilne 1 Bp-i srácot...Ha még Te sem találtad meg a partnered,

írj bátran a kicsike50 indára..(Ha bátortalan vagy,vagy ha jobban szeretnéd 3-asban,hívd a  barátnőd is nyugodtan.

kizárólag alkalmanként!!!)

tor66 Creative Commons License 2011.12.28 0 0 3201

Debreceni 50-60-as duci szőrös punci aki lepisilne? Ha izgat,hogy lepisilheted a farkam miközben masztizok,vagy a számba csorgatnád mígy nyalom a puncid írj!Vagy a popsid nyalizzam?Ha a párod is megnézné vagy barátnőid is beszálnának az sem akadáj. 45/175/90 perverz sexkedvelő pasi vagyok. Írj a topikra!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!