Keresés

Részletes keresés

Káposzta Creative Commons License 1999.09.22 0 0 97
Bocsánat az offtopicért, de probált már valaki pszichiatert/pszichologust felkeresni vagy mindenki csak javasolja Jó lenne itt vagy egy másik topicban valaki beszámolna arról, hogy tudott-e segiteni.
creatine Creative Commons License 1999.09.22 0 0 96
(na megegyszer elobb elszalt a Nc., pedig mar majdnem kesz voltam &$*$&)

Szoval Kedves G3kk0,

Te nagyon sulyos eset vagy, kezdtem az elobb es meg mindig igy tunik!
Neked az elettel van bajod, nem a nokkel! Szoval probalj meg rajta valtoztatni. Eleted ugyanis olyan amilyenne alakitod. Mindent lehet csak akarni kell, es ezek legalabb 80-90%-a be is jon, szoval hajra!
Javaslom, hogy keress meg egy pszichiatert/pszichologust. Hidd el nem ciki ez, legalabb tok jokat fogsz beszelgetni valakivel aki legalabb a noi nemhez tartozik (keress olyat). Igy mindjart megoldotal egy problemadat.
Emelett kezdj el tarsasagba jarni. Keress magadnak, pl. itt a forumokon kezdetnek nem rossz. Lehet a neten is ismerkedni vegsosoron.
Legyen valami hobbid, biztosan megismerkedsz hasonlo erdeklodesu koru emberekkel.
Lanyok:
Probalj meg beszelgetni lanyokkal. Menj be egy cipoboltba, es kerj nagyobb meretu cipot mint amit talalsz az elado kislanytol. Majd ugyanaezt farmergatyaval egy masik helyen, csak merj hozzaszolni valakihez! Ha mar nagyon tutira megy a rutinjellegu kerdesek, akkor meg a csaj frizurajat is megdicserheted stb. Igy kezded lekuzdhetni a gatlasaidat. /Basszus tudom, hogy mondani egyszeru, de meg kell probalni!/
Kozelebbi ismeretseg: valaki javasolta a tanchazat! Hat ez tenyleg tutira jo, ha van kedved tancolni.
Utcan, discoban is lehet ismerkedni ez azonban nagyon nehez (nekem nem megy) mindenesetre meg lehet probalni. Ez is csak gyakorlat kerdese.

irod: nem tudod, hogy mirol lehet beszelgetni egy lannyal, mihez van kedve stb.
Konyorgok ne tekintsd mar a lanyokat marslakoknak! Ok is emberek. Beszelgethetsz barmirol, amirol egy fiuval. Tudd meg, hogy mi erdekli es keress kozos temat. A kedvenc filmek ugy altalaban bejonnek mindenkinel. Viszont ha nem koti le a tema, keress masikat.

Eloszor kossel baratsagokat, aztan majd a szerelem, szex is jon magatol.

Kitartas // Creatine

PS: Jarhatsz konditerembe is igy mindjart 3 legyet utsz egycsapasra: lesznek nok korulotted, akikkel meg lehet osztani a gepeket; nem maradsz nyeszlett; elfoglalod magad valamivel! Ne zavarjon, hogy nem vagy izompacsirta majdnem mindenki ugy kezdi mint egy hurka :)

Előzmény: G3kk0 (94)
Kérdező Creative Commons License 1999.09.22 0 0 95
- irod hogy sokat netezel. a netes társaságokkal nem találkozol? minden netes banda előbb-utóbb szervez IRL találkozókat.
- neten sem beszélgetsz/emilezel/ICQzol lányokkal?
- hogyhogy unatkozol nyáron ? úúúúúúúúúúúúr isten... se természetjárás, semmi? magadtól semmi sem jut eszedbe csak ülsz a 4 fal között... ...így sosem lesz csajod.


G3kk0 Creative Commons License 1999.09.22 0 0 94
Volt mar egy par ember, aki leirta sajat tortenetet, most en is ezt teszem...
21 /es fel/ eves fiu vagyok, es szuz /ez ebben a topikban gondolom nem ujdonsag/. En a hozzaszolasokbol az
t veszem eszre, hogy tobben azt gondoljak, hogy ha vki szuz, akkor csak es kizarolag az a problemaja. Az,
hogy vki szuz /marmint ennyiidosen ofcoz :)) /, az szerintem egy /figyelmezteto/ jel, hogy a delikvenssel
valami /es inkabb tobbes szam/ nincs rendben. Leirom, hogy nekem mik ezek, amik nincsenek velem rendben. B
ar gondban vagyok, hogy merrol is haladjak merrefele a problemak teren /tehat most nem fontossagi sorrendb
en fognak kovetkezni a dolgok/.
Az egyik, hogy nincsenek barataim, barati tarsasagom. Csak haverjaim vannak, ritkan, havonta 1-2* /vagy me
g ritkabban/ talakozom csak veluk /van koztuk regi osztalytars, szamitogepes haver/. Es ezen haverok szama
is erosen korlatozott, kb 4-5 van beloluk. Ez teljesen erthetoen magaval vonja azt is, hogy lanyokkal sem
surun talalkozom. Es epp itt a baj, hogy egyaltalan nem. Fiu iskolaba jarok, tehat az eleve kizarva, es e
zen a par haveron keresztul meg talan ha egy vagy ket uj lanyt ismertem meg, de azokat is ugy, hogy vmelyi
knek a baratnoje volt. Es nem csak az, hogy nem talalkozom lanyokkal, hanem nem is talalkoztam. Egyaltalan
nem. Es en nem ott tartok, hogy az a gondom, hogy nem tudom, hogy majd mi lesz akkor, ha eljutok az agyig
egy lannyal, hanem, hogy mi lesz akkor, hogyha megismerkedem egy tokismertlen lannyal, es kezdesnek mondj
uk beszelgetni kell vele /ez ugyanis nem tortent meg meg velem soha/. Es nem attol felek, hogy milyen lesz
ek majd az agyban, mert addig el is kell am jutni. Es ahhoz eloszor meg kell ismerkedni a leanyzoval, ese
tleg 1, de inkabb 2-3 honapon keresztul egyutt jarni vele. Es mar itt nem tudok mit kezdeni a dologgal, me
rt ez szamomra egy tok ismeretlen helyzet, hogy mellettem van egy lany, akit el kene foglalnom valamivel.
Nem tudom, hogy mi az amire egy lany vagyik, amivel a kedvere lehet tenni, amit elvar egy fiutol.Csak hogy
erzekeltessem a dolgot, olyan, hogy egy lany tarsasagaban 3 percnel tobbet toltottem volna el ugy, hogy b
eszelgettunk egymassal, kb 2 honapja volt, azelott majdnem egy eve, az azelottire meg mar nem is emlekszem
/meg mielott jonnek a javaslatok, volt osztalytarsnom, es van pasija :))) /. Tehat lanyokkal kapcsolatos
elettapasztalatom kb egy 10 eves gyerek szintjen tarthat. Es nemcsak a lanyokkal kapcsolatos, hanem az ege
sz elettapasztalatom. Egesz eddigi eletemben nem csinaltam egyszeruen semmit. Az utobbi evben is azzal tel
tek napjaim, hogy delelott iskola, utana meg beultem netezni, ameddig ki nem rugtak. Mert semmi ertelme ne
m volt hazamenni, mert semmi dolgom, nem tudom mivel elfoglalni magam. Masok orulnek a nyari szunetnek. Ne
kem az egy remalom. 3 honap tomeny unalom. Egy nagy halom szabadido, amivel nem tudok mit kezdeni, es hala
lra unom magam. Meg van egy olyan dolog, amivel kezd mar eszmeletlenul telelenni a hocipom. Hogy vannak do
lgok, amirol egesz egyszeruen nem tudom, milyen az. Hogy nem tudom, milyen az, hogy szerelmes az ember, ho
gy van mellette egy lany, aki szereti, hogy milyen az, hogy csak ugy atolelik, vagy atolelheti a masikat,
hogy vele ebredhet, hogy megcsokolja... Ha mar itt atoleles, el tudjatok kepzelni milyen erzes lehet az a
tudat, hogy kb. 6 eve volt amikor utoljara megerintettel egy lanyt??? Kotve hiszem... Meg amit meg utalok,
hogy soha semmi jo nem tortenik velem. Nincs semmi olyan, amire visszaemlekezhetnek, hogy ez milyen jo vo
lt. Es azt hiszem, hogy meg eletemben nem voltam boldog.
Irtatok egy paran, hogy jarjon az ember tarsasagba, meg hazibuliba. Ez a barati tarsasag hianyabol kifolyo
lag ki van esve. Az, hogy meg elmenjek vmi szorakozohelyre ismerkedesi szandekkal.. Haat, nemcsak novel, d
e meg szorakozohelyen se jartam soha. Es valahogy nem is erzek kenyszert fele. Tudom alomvilagban elek, de
nekem a megismerkedes alatt az szerepel, hogy valahol talalkozom egy lannyal, felfigyelek ra, kesobb ujra
talalkozom vele /mondjuk vmi ismerosnel/, es elkezd szimpi lenni, es amikor mar par orat eltoltottem a ta
rsasagaban, akkor jon el az a pillanat, hogy egyaltalan kozlom vele, hogy ohajtanek tole valamit. Az, hogy
vmi szorakozohelyen elemfut egy tokismeretlen lany, az vhogy nem jatszik nalam. Nekem az kell/ene/, hogy mar ismerjem a lanyt. Ellentetben a topicnyitoval, nekem nemhogy arra, hogy lannyal lefekudjek nem volt al
kalmam, hanem, hogy egy olyan lannyal talalkozzam akibol egyaltalan baratno lehetne /es nem valogattam, eg
yszeruen nem talalkoztam egy darab lannyal sem eddig/. Es, hogy baratno lehetne. Ez lenne nekem a fontos.
Mert nekem egyaltalan nem az a bajom, hogy szuz vagyok. Hanem az, hogy nincs mellettem egy lany, aki szere
t, akit en is szerethetek, aki atolel, felt, aggodik ertem, es en ugyanezeket erezhetem fele stb stb. Ugya
nis nekem eddig a szeretet erzesebol eddig nem sok jutott /ha jutott egyaltalan/. Es ez valahogy sokkal jo
bban faj, mint az, hogy szuz vagyok. Mert a szuzesseget egy pillanat alatt el lehet intezni /lasd a sok "j
o" tanacsot, prosti/, csak attol nem valtozik semmi. Mert en nem egy szexpartnerre vagyom, hanem egy tarsr
a, egy emberre. En nem az a fajta vagyok, aki megismer egy lanyt, es utana az megy, hogy minel hamarabb ag
yba vigye. Nekem ez az elso 2-3 honapban szerintem meg sem fordulna a fejemben. En mar csak ilyen elavult
gyerek vagyok, hogy szeretnek szerelmes lenni abba, akivel lefekszem. Nemtudom, szerintem ez valahogy igy
mukodne jol. Es elso alkalomra meg mindenkepp. Mert ugye az elso alkalommal benne van az emberben a felsz,
hogy mi lesz ha nem jonnek ossze ugy a dolgok, ahogy egy szeretkezes soran meg kene, hogy tortenjenek. Es
en ezert is szeretnem, hogyha szeretne az a lany akivel lefekszem /legalabb az elso/. Hogy nyugodt legyek
. Hogy tudjam, hogy nem lesz gaz, ha vmi problema adodik, es nem jon ossze elsore, nem fog paros labbal ki
rugni a csaj, nem fog megjegyzeseket tenni, mert >szeret<. En azon a velemenyen vagyok, hogy a lanynak tud
nia kell, hogy en most vagyok eloszor lannyal agyban. Hogy ne varjon csodat tolem, hogy legyen esetleg egy
kicsit aktivabb, neadjisten o legyen az aktivabb, hogyha vmit nem jol csinalok akkor szoljon, vezessen...
Viszont, ezt hogy majdnem 22 evesen meg szuz vagyok elmondani egy lanynak kemeny dio. Mert ez nem olyan d
olog, hogy csak ugy az ember a masik orrara koti. Es nagyon lenyeges, hogy erre hogyan reagal a masik. Mer
t egy olyan lany, akinek nem sok, esetleg semmi erzelme nincs felem, nem biztos, hogy ugy, ahogy kene. Meg
intcsak az van bennem, hogy egy olyan lany, akivel ket honapja egyut jarok, es szeret, nem fog ezert se ki
rohogni, se megjegyzest tenni ra, hanem tudja, hogy epp elegge be vagyok parazva, hogy fontos nekem, hogy
milyenre sikerul ez az egyuttlet, es megprobalja ugy intezni, hogy jol sikeruljon a dolog, hogy megmutassa
nekem, hogy nem is kell ettol ennyire felni :)
Es hogy mindezen csodas problemak melle, hogy meg szebb legyen az eletem, egy egyszobas lakasban elek. Any
ammal, meg ocsemmel. Egy szobaban, harman. Ez is egy hatalmas problema. Ez is egy visszatarto ero, ha eset
leg sor kerulne arra, hogy megismerkedem egy lannyal. Ha csak belegondolok, hogy talalkozom vele valahol,
es akkor azt mondja, hogy menjunk fel hozzad... /es egyaltalan nem szex celjabol/. Egyszeruen nem tudnek v
ele kettesben lenni, beszelgetni meg ilyenek.
Irtam, hogy alig van egy par haverom. Viszont van egy legjobb baratom. Harom evig jartam vele egy osztalyb
a, es halistennek meg 2 evig ujra fogok. Eleinte "csak" osztalytars volt, majd haver, kb. fel eve elkezdtu
nk elmondani egymasnak dolgokat, es ma mar ott tartunk, hogy tudja minden titkomat, es mindent tud rolam /
tobbet mint barki mas/. Ha o nem lenne, vszinu en mar dilihazban lennek. Sajnos en egy olyan ember vagyok,
hogy egyedul nem vagyok hajlando csinalni semmit. Inkabb nezem a negy falat. Es o az egyetlen aki ebbol k
imozdit, aki vmi szint visz az eletembe, akivel beszelgethetek, aki elmond nekem dolgokat, akinek megproba
lhatok segiteni valamiben, akinek ugy erzem szamitok valamit. O nagyon fontos nekem, es szerintem fontosab
b mint szabadna. Normalis esetben az ember dolgai megoszlanak a baratai kozt, viszont nalam rajta csapodik
le minden dolgom, minden erzelmem, mert rajta kivul nincs senkim. /pelda arra, hogy mennyire nem tudok ot
thon egyedul lenni, most vasarnap, illetve mar hetfo ejjel negyed ketto van, reggel iskola, es en itt vagy
ok nala, o alszik a masik szobaban. Itt aludtam, hogy ezt meg tudjam irni, mert othon meg ezt sem tudom/.
Most mondhatnatok, hogy akkor probaljon meg o segiteni rajtam valahogy, de lanyugyileg o sem tart sokkal elobbre mint en, 2 honapja mint meg erintett /illetve erintetlen, attol fugg honnan nezzuk :)) /, irhatott
volna o is ebbe a topicba. Meg valamennyire o is problemas, csak nem ilyen sulyos mint en ;)) Az tok rossz
, hogy o az elso aki kozel all hozzam, es ebbol kifolyolag eleg surun hozza meregetem magam. Es folyton cs
ak azt latom, hogy tortennek vele olyan dolgok, amiben nekem nincs, es nem is volt reszem. De nem tole saj
nalom, meg irigylem tole, csak nem vmi felemelo azt latni, hogy massal tortennek olyan dolgok amire vagyom
. Az a gond, hogy teljesen remenytelennek erzem a helyzetem, mert ha egyaltalan nem talalkozom lanyokkal,
nem lesz ebbol semmi.
Megasorry, hogy ilyen eszmeletlenul hosszu lettem,de szerinem az a baj, hogy aki itt beleolvas a topikba e
s latja, hogy egy par emberkenek huszonx evesen az a baja, hogy szuz, akkor azt hiszi, hogy annak a fiunak
>csak< az a baja, es, hogy az a >legnagyobb< baja. Szerintem ez nem igy van, aki vegigolvasta amit irtam,
lehet, hogy csak az jon le belole, hogy irtam itt mindenrol, csak a szuzessegrol nem. Pedig igen. Mert ha
en elvesztenem a szuzessegem, az vszinu azt jelentene, hogy az itt felsorolt problemak nagy resze megoldo
dott, vagypedig epp ez volt az utolso a sorban. Es vszinu vegre boldog lennek. Eletemben eloszor...
ujbeka Creative Commons License 1999.09.20 0 0 93
Én 19 éves koromban vesztettem el a szüzességem. Nem azért, mert nem lett volna jelentkező és nem is a szüzességemre vigyáztam. Egyszerűen így alakult, és én örülök is neki, mert akkorra már testileg is érett voltam a dologra. Szerintem egy párkapcsolatban nagyon fontos a szex. Nagyon sok múlik rajta és szerintem nem szabad szüzen férjhez menni. Igenis van olyan, hogy két ember nem illik ÚGY össze, vagy az igényeik nem passzolnak. Csak akkor élhet két ember hosszú évekig boldog házasságban, ha az ágyban is minden rendben van.

Kedves KovAk
Szerintem ha félsz van benned a kedvesed mellett, akkor ott valami nincs egészen rendben. Ezenkívül azt sem hiszem hogy MINDENT meg kellene beszélni egymással. Két ember, akik vonzódnak egymáshoz és őszintén szeretik egymást, fél szavakból, beszédes tekintetekből, mozdulatokból is megérti egymást. És az sokkal jobb, mint ha kibeszélnék a dolgot.

Az önmegtartóztatás szerintem beteges dolog. Ha valaki olvasta a SHOGUNT, az talán emlékszik rá, hogy a japánok szerint egy ember (teljesen mindegy hogy férfi vagy nő) csak úgy lehet testileg és szellemileg egészséges és boldog, ha rendszeres és kielégítő szexuális életet él. Szerintem ez nagyon igaz!
Úgyhogy ha valakinek nincs tartós kapcsolata senkivel, szerintem az alkalmi szexben sincs semmi kivetnivaló.

Little John Creative Commons License 1999.09.20 0 0 92
Alhena, a szívemből szóltál. Nekem is ugyanez a bajom. Ha kifogytam a mondanivalóból, akkor full stop, egy szó sem jön már ki belőlem. A kínos csönd esetleg kikényszerít még valamit belőlem, de az jobb lett volna, ha bennmarad...
Én is csodálom, és irigylem azokat, akik fossák a szót - a csajok csípik ezt. Persze az is fontos, hogy hallgatni tudjál, de csak ez hosszútávon unalmas.
Olvastam egy cikket a csábítás trükkjeiről, hát képzelheted. Először jöttek a tippek a lányoknak. 2 oldalon keresztül ilyenek, hogy a buszon mintegy "véletlenül" nekiesel a fiúnak, csábos pillantás, stb. Azután jött a "fiú szekció" kb. 2 sorban, hogyaszongya "Bocs fiúk, de nektek nem tudunk tippeket adni, hacsak azt nem, hogy legyetek ellenálhatatlanul jóképűek, és ellenálhatatlanul jófejek." Kösz. Na és aki nem ilyen?
alhena Creative Commons License 1999.09.20 0 0 91
Trius!
Ez az ugras a melyvizbe technika jo lehet, hiszen uszni is igy tanulsz meg a leggyorsabban. Ha nem hat megfulladsz. :)
Szoval, nalam csak az a gond ennel, hogy ha lanyokkal kell csevegni, akkor altalaban jon a leblokkolas. Gondolom tobbeknek (hasonloan magas onbizalommal) ismeros erzes ez. Keresed magadban a szavakat, probalsz valami frappansat, jopofat kitalalni, aztan erzed, hogy mar tul hosszu ideje van csond, mar kezd kinos lenni es te meg mindig nem talaltal ki semmi jot, igy gyorsan kinyogsz valamit, ami hat...jobb esetben egy gyenge poen, rosszabb esetben egy siralmas hablaty. En azkat csodalom nagyon, akikbol csak ugy folyik a szo, a lanyok jokat nevetnek es egesz tarsalgas olyan fesztelen, termeszetes, kedves, humoros. Az en ocska dumammal nehez lenne provokalni.
alhena Creative Commons License 1999.09.17 0 0 90
Kiran, Trius, Little John es Mindenki mas!

Most csak annyit, hogy mindannyiotoktol kapok valamit amit hasznalni tudok. Ez lehet egy egeszen gyakorlati dolog, lehet kicsit filozofikus, de mindenkeppen segit. Es ez a lenyeg! Nem is hiszitek, hogy milyen sok, otletes, jopofa, bolcs dolgokat hordatok itt ossze. Egyszer, ha majd egy lany karjaibol kelek ki, akkor kaptok Tolem egy pizza meghivast. :-)
Most megyek aludni, mert hetre megyek meloba. :-(

alhena Creative Commons License 1999.09.17 0 0 89
Little John!

Latod, neked kellene nekem lenned es akkor egy csapasra megoldodna a problemad. :-))

Trius Creative Commons License 1999.09.17 0 0 88
alhena,
Egy nalam igen jol bevalt trukk a gatlasok levetkozesere:
Provokald oket. Minden nap csinalj valamit, amit nem szivesen csinalnal. Hidd el, izzadni fog a kezed, remegsz majd, kiver a hideg. Eloszor. Masodszor is. Sokadszor is. Aztan egyszer csak mar nem. Akkor Te nyertel. Magaddal szemben - hangozzon ez barmilyen hulyen is.
Ismerkedj, kezdemenyezz, provokalj!
Ha eloszor nem megy, meg millio lehetoseged van. Hidd el, en is kaptam par pofont az elettol - tobbek kozott a lanyok teren is. De mit szamit ez, kit erdekel ez? A legtobbjere mar nem is emlekszem.
KovAk Creative Commons License 1999.09.17 0 0 87
Kedve creatine!
Speciel én nagyon örülök, hogy álomvilágban élek, szerencsésnek érzem magam, hogy megtehetem neveltetésemnél fogva.
Tudom, hogy rengeteget veszítenék, ha lemondanék ezekről az értékekről, és követném a tömegvéleményt a szexualitásról. Az én konzervatív módszeremmel kialakított kapcsolat mire eljut a szeretkezésig, addigra elmélyül annyira, (vagy felbomlik ha mégsem illünk össze) hogy egy életre fel tudjuk vállalni a másikat. Nekem a kapcsolatnak csak a házasság távlatában van értelme.
>>Négy hónap alatt mit lehet megtudni a másikról? Mármint a lelke legmélyéről?
>Hidd el, majd ha egyutt leszel a lannyal utana fogsz rajonni, hogy nem is ismerted eddig! <
Hidd el, hogy átugrasz és kihagysz egy csomó fontos lépcsőfokot. En is eljutok a szeretkezésig, de addigra már biztos alapokon álló házasságnak is megvan a feltétele. A szeretkezés előtt kiderül, hogy egy életre összeillünk-e. Hiszen mint mondtam nekem a szeretkezés az önátadás betetőzése. Ha pedig odaadtam magam, akkor már nem rendelkezhetek magammal, akkor már a feleségemé vagyok és fordítva.
>De hogyhogy nincs az emberben felsz? Megis mitol? Ezt reszletezd legyszi, mert itt lehetnek a gondok! <
Mintha pont erről szólna ez a szál. Mikor két szerelmes összebújik, alap esetben felmerül bennük, hogy a másik esetleg mást is akar. Vajon szeretné-e, ha kezdeményeznék? Elvárja-e? Mi van, ha én nem teszek semmit, vagy nem azt, amit szeretne? Vagy mi van, ha félreértem és többet teszek? Ezek mind frusztrálhatják a párt, tönkretehetik a kapcsolatukat, főleg, ha az emberben él egy hamis kép arról, hogy tisztára leégetem magam, ha most nem csinálok semmit. Na ez mind nincs akkor, ha mindketten tudják, hogy a távlat a házasság és a családalapítás. Tudják, hogy ráérnek, nem kell sietniük, hiszen egy életreszóló dolgot akarnak.
>Termeszetesen nem jo az, ha csak a szexen alapul egy kapcsolat, de minden igazi kapcsolatnak nagyon fontos resze.<
Ezt annyival egészíteném ki, hogy minden életreszóló kapcsolatnak nagyon fontos része.
>Meg egy intim kerdes ha nem haragszol:<
Hát megleptél! Miért fontos ez neked? De ha ennyire kíváncsi vagy: régebben előfordult, de személy szerint nagyon fontosnak tartottam és tartom, hogy a házasság előtt leszokjak róla. Megbeszéltem kedvesemmel is a kérdést, mert ez egy olyan dolog volt, amit nem tudott rólam, de szerintem tudnia kellett ahhoz, hogy egy életre fel tudjon vállalni. Közvetlenül mielőtt megkértem a kezét volt egy nagyon komoly beszélgetésünk, amikor mindent elmondtunk magunkról, amit a másik még nem tudott (és senki sem rajtunk kívül). Erre a beszélgetésre majdnem 3 hónapot készültünk és egy napot teljesen rászántunk (kirándulással, ebéddel, stb együtt). Szerintem fantasztikus érzés megtapasztalni, hogy a másik úgy szeret minket, ahogy vagyunk, nem pedig azt a képet (álarcot), amit kialakítottunk magunkról. Ehhez persze kellett a több, mint 2 éves kapcsolat, hogy merjünk teljesen védtelenül kitárulkozni a másik és magunk előtt.
Little John Creative Commons License 1999.09.17 0 0 85
Ne fárassz alhena!
Mi az, hogy félsz, ha megtetszel egy lánynak? Akkor minek nyitottad a topikot? Ember, a célegyenesben lefékezni őrültség, akkor már nem lehet elrontani, kormányozni sem kell!
Ha egy lánynak megtetszel, és ő hív az ágyba, kizárt dolog, hogy akkor ott ő gondolja meg magát. Azt írod, a testeddel van gond. Azért a ruhán át is sejt valamit a lány, nagyon nem csalódhat! Legalábbis ha az alakoddal van bajod. A farkadat meg felejtsd már el! Az a baj, hogy pornósztárként fantáziálsz magadról, ezért hozzájuk viszonyítod magad. Ne tedd! És felejtsd el a fotomodelleket is (egyenlőre, amíg az önbizalmad helyre nem jön). Van valami a reális fantáziákban...
Bocs a kemény hangnemért, de szerintem neked arra van szükséged, hogy szószerint lelket verjenek beléd.
Az biztos, hogy ha megtetszenék valakinek, én már tudnám mit tegyek. Csak addig jussak el...
Káposzta Creative Commons License 1999.09.17 0 0 83
Azért vigyázz ezzel a fantáziálással, veszélyes lehet egy igazi kapcsolatra nézve. Van egy jó könyv, ahol ez és még sok minden ;rdekes dolog ki van fejtve:
Füst Milán: Szexuál-lélektani visszaemlékezések (vagy valami hasonló a cime).
alhena Creative Commons License 1999.09.16 0 0 82
Kedves Kiran!

Orulok, hogy megint szoltal, mert sok okosat mondtal. Szoktam fantazialni, ugyan, de egy lenyeges pontra dobbentettel ra. Arra, hogy realis legyen amit elkepzelek. En marha gyakran fantazialok arrol, hogy felszedek egy foto modellt es aztan agyba zuttyanunk, en meg persze a legjobb porno sztaron is tulteszek. :-) Nevetseges!!! Az ilyen fantazialas csak frusztralo es elbizonytalanito, hiszen tudom magamrol, hogy nem ilyen vagyok. Teljesen igazad van, hogy a valosag kozeli fantaziak segitenek. Orulok, hogy ezt elmondtad.
Ja, egyebkent a szuzek klubjat nem en akartam alapitani, sot ha jol emlekszem nem is akartam csatlakozni. :-)
Ami a ruhazkodast illeti. Valoban nem csak a draga a jo, de velem az a gond, hogy azt sem tudom mi allna jol nekem, mi nez ki izlesesen. Szoval, talan stilus leckeket kellene vennem. Nincs itt egy tanar? :)
Egyebkent eppen ma este kristalyosodott ki, hogy a gatlasaim szinte teljes egeszeben testi valos, vagy velt fogyatekossagokra vezethetok vissza. Magyarul, nem talalom vonzonak a testemet. Ez azert baj, mert nehez valtoztatni. Oke, lehet sportolni, de attol meg nem leszek feher boru maradok, a meretem se no meg. Es mindig attol felek, hogy megtetszem egy lanynak. Szeret velem lenni, okosnak tart, kedvesnek, jokepunek, aztan egyszer csak lekerul rolam a ruha es a lany arcarol is lehervad a mosoly. Hat, ezert nem merek en egy bizonyos pointnal tovabb menni. :-(

creatine Creative Commons License 1999.09.16 0 0 81
Kedves KovAk,
Mar megbocsass, de Te egy alomvilagban elsz. Remelem bejon neked. Volt ido, hogy en is igy gondolkoztam bar azt sohasem kepzeltem, hogy tartozkodnom kellene a testi szerelemtol.
>Négy hónap alatt mit lehet megtudni a másikról? Mármint a lelke legmélyéről?
Hidd el, majd ha egyutt leszel a lannyal utana fogsz rajonni, hogy nem is ismerted eddig!
OFF
Van egy fantasztikus erzes szamomra amit szeretnek leirni Nektek: En mar parszor meglepodtem a lanyok pillantasan miutan eloszor egyutt voltunk. Ranezek a lanyra aki ramtekint es megdobbenek, mert olyan mintha masvalaki nezne ram hirtelen. Egy teljesen nyilt, oszinte, kicsit rajongo tekintet. Fantasztikus!
ON
>Tudod te, milyen fantasztikus érzés úgy átölelni a kedvesedet, hogy biztonságot nyújtasz neki, hogy úgy bújhat oda hozzád, hogy tudja: biztonságban van, és nem azért öleled, mert a tested kívánja? Ilyenkor nincs az emberben félsz, hogy a másik biztos "akar valamit", nyugodtan átadhatja magát az ölelésnek.
Tudom, hidd el. A testi kapcsolat nem zarja ki ezt az erzest. De hogyhogy nincs az emberben felsz? Megis mitol? Ezt reszletezd legyszi, mert itt lehetnek a gondok!
A nehany haver peldajat termeszetesen nem rad ertettem.

Termeszetesen nem jo az, ha csak a szexen alapul egy kapcsolat, de minden igazi kapcsolatnak nagyon fontos resze.
Meg egy intim kerdes ha nem haragszol: Szoktal Te maszturbalni? Ha igen, ilyenkor mire gondolsz? Szoktal errol beszlegetni Vele?

KovAk Creative Commons License 1999.09.16 0 0 79
Kedves creatine!
írod:
>A szuzen torteno hazassag, meg azert okorseg, mert elobb utobb mindket felben felmerul az, hogy milyen lehet egy masikkal az agyban.
Persze, hogy felmerül, de azért nem muszály kipróbálni.
> Aztan vagy elnyomjak, vagy a termeszet utat nyit maganak.
Vagy elnyomják sokkal mélyebb igényeiket és vágyaikat csak azért, hogy kielégítsék testüket.
>Sot egyaltalan Te honnan tudod, hogy szexualisan egymashoz illetek?<
Nézd itt leírta valaki, hogy viszonylag sokáig jártak együtt (4 hónapig), mire lefeküdtek egymással. Négy hónap alatt mit lehet megtudni a másikról? Mármint a lelke legmélyéről? Tudja-e egy mai ember értékelni az első kézfogást, az első ölelést, az első csókot? Ezekhez mind idő kell, hogy teljes egészében átérezhesd. Mit ér a kézfogás, ha nem jár szívdobogással, hanem egy természetes dolog, amit mindenki csinál?

> Gondolom semmi szex nem volt eddig hogy erre rajojjetek, mivel szerintem nem sok kulonbseg van a behatolo nemi erintkezes, meg mondjuk az oralis kozott ebbol a szempontbol.<
Tudod te, milyen fantasztikus érzés úgy átölelni a kedvesedet, hogy biztonságot nyújtasz neki, hogy úgy bújhat oda hozzád, hogy tudja: biztonságban van, és nem azért öleled, mert a tested kívánja? Ilyenkor nincs az emberben félsz, hogy a másik biztos "akar valamit", nyugodtan átadhatja magát az ölelésnek.
> Szoval mi van ha nem illetek egymashoz?<
Hát saját tapasztalatból kiindulva: ettől nem félek, sőt állítom, hogy jóval kisebb a rizikónk, mintha már az elején egymásnak estünk volna. Biztos vagyok benne, hogy sokkal mélyebben kapcsolódunk egymáshoz, mert főleg belsőleg faragtam magamon, hogy összeilljünk, persze ezt kedvesem is megtette.

>Nehany haverom is szuzen vett el lanyt, viszont nekik elotte volt mas is (kozben is) - de nekik is sokat jelent, hogy a lanyhoz nem nyult eddig mas csak ok. Hat megkora onzo, szemetseg ez?<
Nálam nem erről van szó. Nekem a szexuális kapcsolat a betetőzése a TELJES önátadásnak. Teljesen pedig csak egyvalakinek adhatom magam. Ezért fájna, ha a kedvesem már odaadta volna magát valakinek, és ugyanígy megértem, hogy neki fájna az én esetemben.
>Lehet, hogy egy sokkal harmonikusabb nemi elettol fosztjak meg oket. <
A nemi élet nyújtotta örömöket nem lehet akármeddig fokozni, a csak erre épülő házasságok kb. 5 év alatt felbomlanak. (még akkor is, ha előtte 8 évig együtt laktak.
>>...ezalatt az idô alatt fontosabb volt a lelki kapcsolat megszilárdítása. A testi közeledés ennek a következménye, nem pedig oka.
>Miert forditva nem tortenhet meg? <
Elvileg igen, de a gyakorlat azt mutatja, hogy igenis elhanyagolják.
>Sot tovabb megyek: a szerelem erzesebe a szenvedely meglete, a szex is beletartozik, enelkul nem megy.<
Szenvedély nélkül valóban nem megy. Nekünk elég tartósnak igérkezik a szenvedély.
>Egyaltalan szerelmesek vagytok egymasba?<
Nagyon! Ráadásul egyre jobban szerelmes leszek, egyre több mindent szeretek benne, olyan dolgokat is, amit korábban észre sem vettem.
Ne aggódj nem bántódtam meg, hiszen én is ebben a világban élek, de nagyon örülök, hogy olyan értékrend szerint, amit a világ már elfelejtett és már nem is tudja, hogy milyen jó volt, talán már sokaknak nem is fáj a veszteség.
Szerintem viszont továbbra is fantasztikus kincs a szüzesség.

alhena Creative Commons License 1999.09.16 0 0 78
Little John!

En pont azt szeretnem hinni, hogy nem a gatlasos, felenk lanyok valok hozzank. Merjunk nagyot gondolni. (vesziteni ugysem veszithetunk semmit.)
Szoval, en peldaul ugy erzem, hogy jobban orulnek egy nyilt, vidam kislanynak.
Azert jo klubb uleseket kivanok Nektek. Majd meseljetek, hogy mi tortent. :-)

lainapeite Creative Commons License 1999.09.15 0 0 77
Urak!

Sullyedve bar (a topicra ertve) de torve nem (magunkra ertve) olvasgatom a par uj hozzaszolast, es orommel tapasztalom csatlakozo kedveteket a korabban emlitett, egyebkent csak poenbol emlitett klubhoz!. Mar harman vagyunk vagy valami ilyesmi? Az mar majdnem egy sokasag! Raadasul csatlakozo szandekotokkal a virtualis vilag tudomasara hoztatok, hogy szurke szuziessegeteket hozzam hasonloan nem birjatok tovabb elviselni, es tenniakarasotok magvait ha nem is fizikailag, he kedvelt kommunikacios eszkozotok igenybevetelevel a csodalatos eredmeny temesenek learatasanak remenyeben hintitek a Netmezore. Es a vegen meg kiderul, hogy meg ha szurkek is vagyunk, arnyalatnyi kulonbsegek vannak koztunk. Dicseretes. Most akkor nyissunk egy uj topicot vagy mi van:-) ?

Az onsajnalat berekesztesevel en spec kiprobalom a net tarskeresest, mert az ismeretsegi koromben (szeles) elegge ismert a helyzetem, es bar emiatt senki nem tesz megjegyzeseket, a holgyek megiscsak tavolsagtartoak meg ha joban is vagyok veluk (lehet hogy tobbet kellene mosdanom?) A szexpartner kereses lenne a leggyorsabban eredmenyre vezeto, dehat azt mint korabban lattuk senki sem javasolta, raadasul en is igy vagyok ezzel. Egyeb mod pedig lassu, ido telik, raadasul visszaeles lehetosege eleg nagy (marmint a masik fel reszerol). Beirom jokepu csavo vagyok de egy kicsit szuz, nem nagyon am, nem kell felni, meg persze beteszem a kepem is, hogyne... Nem gaz ez egy kicsit? En szeretem, hasznalom a Netet, de ilyesmire meg nem vallalkoztam cikisege miatt. A sikersztorikat barhol lehet olvasni, de nagy atlag tortenetero semmit, van valakinek tapasztalata?

Mindegy megprobaljuk, konnyebb mint szenne egetni magunkat egy BKV-szerelem leszolitas utan (mar ha meg merjuk csinalni)

Hol van mar egy frajdistapszichobuvaralfaallapotuagyturkasz, mig nem talalok egyet eloben addig irjon mar valamit!!!

Little John Creative Commons License 1999.09.15 0 0 76
Hello Alhena!
No, először is a szűz társaság NEM önsajnáló, sebnyalogató ifjakból áll, hanem gamer-ekből, számítógépmegszállottakból (mint én), akiket csöppet sem zavar irigylésre nem méltó állapotuk, vagy legalábbis jól titkolják. Szóba sem kerül, mert ott a gépek körül forog a világ.
Persze nem akorok ott leragadni, ezért "tartom" a "bika" haverjaimat, akikkel továbbléphetek. Velük elmehet az ember dizsibe, vagy házibuliba. Namost a diszkóból már kezdünk kinőni (ott az átlagéletkor < 18), de a házibulit nem győzőm hangsúlyozni. Ugyanis oda hozzám hasonlóan a szende, gátlasos csajokat is elcibálják "menő" barátnőik. Más terepen nemigen futsz össze ilyenekkel, márpedig valószínűleg hozzájuk illenénk.
Egyetértek viszont azzal is, hogy az ember nem érzi jól magát közöttük. Emlékszem, egyszer elmentünk 5-en egy diszkóba. Két haverommal, és barátnőikkel. Kérdezték nem-e baj, hogy egyedül én vagyok szingli. Á dehogy, miért lenne? Hááát, pár óra múlva már nem így gondoltam...
Mindenesetre mindennek ára van, és ez azért nem olyan nagy. Ha téged nem hívnak házi buliba, akkor keress ilyen barátokat. Ha pedig szarul érzed magadat, akkor pedig az előzőek között könnyen meg tudsz feledkezni róla!
Little John
p.s.: Belépek a klubba :-)
alhena Creative Commons License 1999.09.14 0 0 74
Sziasztok!

Hu, amikor megnyitottam ezt a topic-ot nem sejtettem, hogy ennyi emberket fog magahoz vonzani, legyenek akar mar tapasztalt tanacsadok vagy sorstarsak. Mindenesetre orulok neki, hogy ilyen szepen felnott ez a topic.

No, akkor a lenyeg. :-) ... Amikor a hosszaszolasokat olvasom mindig tudom, hogy mire is szeretnek reagalni, de mire az irashoz erek, mar olyan sok mindenre tudnek valaszolni, hogy csak nagy altalanosagokat irok. Azert lassuk csak!
Szurke egerseg... hat igen, az igaz, hogy nem csak nekik all a vilag, de az is, hogy bizony nem ok harapjak ki a legnagyobb szeletet a tortabol. Bevallom en szeretnek egy kicsit pofozni az image-emen. Nem hiszem, hogy pejorativan kellene szolni azokrol, akiknek fontos, hogy divatosan oltozkodjenek, belott frizuraval maszkaljanak, konditerembe jarjanak. Igen, fontosnak tartom az un. kulsosegeket. Persze teny, hogy csupan a kulso maz nem allja meg sokaig a helyet. Kell, hogy legyen valami tartalom is mogotte. Egy szo, mint ketto. En szivesen oltozkodnek peldaul divatosan, de ket dolog is gatol ebben. Az egyik a mocskos anyagiak. A masik (es ez zavar jobban), hogy tipikus szurke egerhez illoen semmit sem tudok a divatrol, a trendekrol, az oltozkedesrol es hasonlo dolgokrol. Tudom, hogy letezik sport cipo, polo, farmer, de ha mar markat kellene mondani, vagy meg kellene kulonboztetni valamely ruhafajta kulonbozo fajtait...hat biztosan nem menne. Az igazsag az, hogy egy stilus kalauz ramferne. Az is tok ciki, amikor fodraszhoz megyek es kerdezi, hogy milyenre vagja. En meg csak hebegek ott valamit arrol, hogy egy kicsit roviditse elol, es nem is merek semmi mast mondani, hogy felek, hogy olyan pottyan ki a szamom, ami nevetseg targyava tesz. Aztan meg latom az utannam kovetkezot, amint magabiztosan kozli a fodraszaval, hogy itt es itt igyes igy nyirja fel, ilyen es ilyen geppel, ilyen-meg olyan zselevel...stb. Ilyenkor ugy erzem, hogy egyszeruen nem vagyok resze a vilagnak. Valahogy kimaradtam belole es mar egy 14 eves is jobban eligazodik benne mint en. Nagyon pocsek erzes ez am.

Mas. Sokan mondjatok, hogy ne akarjam annyira, legyek turelmes, varjam meg, amig osszejon egy komoly kapcsolat, ne surgessem a dolgokat. Ez igy tenyleg logikusan hangzik, de valahogy rettegek attol, hogy sokaig kell meg varnom. Ki tudja mikor jovok ossze valakivel. Es az ido kegyetlenul elrohan. Vagyis en egyre kozeledek majd a 30-hoz, amikor mar szinte minden ember megallapodott, akar csaladot is alapitott. En meg akkor kezdenek el szexualis es parkapcsolati tapasztalatokat gyujteni. Es attol is felek, hogy ilyen korban mar nem lenne alkalmam nagyon ficankolni, hanem le kellene kotnom magam. Egyreszt a korombol kifolyolag, masreszt azert mert mondjuk a leanyzo akivel osszejovok, mar tul van a "kitombolas" idoszakan es lehet, hogy mar a bekes csaladi idokre gondol. Tudom ez igy hulyen hangzik, de engem tenyleg zavarnak ezek. Egyszeruen attol tartok, hogy ugy elszald velem az ido, hogy egyszer csak ott leszek behalozva, lekotve az a legelso lannyal akit megismertem. Nem tudom mennyire racionalisak ezek az aggodalmat, de az teny, hogy szamomra valosak.

Little John. Nekem nincsen ilyen szuz barati korom, de talan nem is baj. Lehet, hogy csak egymas sebeit nyalogatnank. En baromira tudom magam sajnaltatni (lasd ezen topic megnyitasa), de szeretnem kiirtani ezt a tulajdonsagomat. Felek, hogy ha sok szuz lenne a tarsasagomban akkor csak panaszkodnank egymasnak. Persze, ez azert biztosan nem igy van. Egyebkent meg a "bikak" taboraban sem jobb, mert ott meg senkinek erzem magam. Hazibuliban meg nem voltam. Nem hivtak. Bulikban annal tobbszor, de tapasztalatom szerint a bulik az ilyen tehetetleneknek, mint en csak arra jok, hogy felspanoljak a vagyait, aztan szembesitsek azzal, hogy nem tudja helyesen lekezelni oket. Frusztracio a javabol.

Ja, nem tudom olvassatok e a "Milyen volt az elso?" topic hozzaszolasait. Hat bizony, ott sokszor hallani, hogy nem jo tul sokaig orizgetni az artatlansagot es, hogy mennyit emelt az onertekelesen annak akivel megesett. Aki 20 evesen veszti el, az 25 evesen mar kesz profi. De aki mondjuk 25 evesen az.... meg csak gondolni is rossz arra a harmas szamra.

gezah Creative Commons License 1999.09.14 0 0 73
>Itt ragadom meg az alkalmat, hogy megalapitsam a szurke, huszoneves, onbizalomhianyos szuz fiuk klubjat, hatha
egy hasonlo nogyulekezet csatlakozik, es akkor itt ez a topic el is veszti az ertelmet...

Csatlakozom a klubhoz, de én nme teljesen felelek meg a feltéetleknek. Ugyanis nem csak huszonéves, szürke (vagy teljesen láthatatlan), szűz, huszonéves fiú vagyok, de az önsajnálat nagyon magas foka is megtalálható bennem. És gerjesztem is azt. Ahogy kell.
Már valamikor általános iskolás koromban, hetedik, nyolcadik osztályban megjött a szex, vagy legalábbis a női test utáni vágyam. Azóta csak a maszturbáció ami valamiféle megkönnyebülést hoz, de néha rám jön a dolog és szinte folyamatosan csinálnám (ha lehet csinálom is) és ez nagyon zavar. Ha meg megismerkedem egy lánnyal, komolyabb szándékkal, akkor elrontom a dolgot azzal, hogy csak AZ lebeg a szemem előtt.

Jó lenne egy pszichiátert is bevenni a tagok közé, hátha ad valami hasznos tanácsot.

lainapeite Creative Commons License 1999.09.14 0 0 72
KovAk! Szerencsere kulonbozoek vagyunk, igy nem okoz neked gondot, hogy egy olyan lannyal akit szeretsz (ahogy allitod) kozos dolgokat csinaljatok ugy, hogy a termeszettol adott ferfi tulajdonsagaidat teljesen hatterbe tudod szoritani.
Beszelek itt tortenetesen az erekciorol ami mar akkor is rettenetesen zavaro egy 27 eves szuz fiatalember (en is ilyen vagyok) eseteben, ha a BKV-n a nyari klima ember fiat probalo homersekletet egy nagyon kivanatos nosteny egyed latvanya fokozza, ami aztan arra kenyszeriti a "szenvedo" alanyt, hogy multifunkcionalis valltaskajat a megfelelo pozicioba helyezze, nehogy magara vonja a korulotte utazok figyelmet. Vekony nyari nadragban meg kis meretek eseteben is feltuno a hormonhaztartas megvaltozasa altal az altesben beallt fizikai valtozas!!

Humort felreteve: ez nagyon kellemetlen dolog, es bar mar tobb mint egy evtizede szenvedek ehhez hasonlo bantalmaktol nem tudom megszokni. Nem is beszelve uszodarol, strandrol! Ilyen helyen lanyokkal meg beszelni sem merek. Katasztrofa... Aztan lehet, hogy kicsit fegyelmezetlen a fajtam.

Az antiszurkeseg szoszoloja pedig nem veszi figyelembe, hogy nem csak a nem szurkeke a vilag, foleg ha nem-szurkeseguket csak anyagi befektetessel tudnak megvalositani. Az oltozkodesben illetve egyeb kulsosegeben torteno kitoresi probalkozas leginkabb csak igy vezethet eredmenyre. Itt ragadom meg az alkalmat, hogy megalapitsam a szurke, huszoneves, onbizalomhianyos szuz fiuk klubjat, hatha egy hasonlo nogyulekezet csatlakozik, es akkor itt ez a topic el is veszti az ertelmet...

En egyebkent tanacsot nem adnek (mi alapon is adhatnek egyaltalan?), hiszen mindenkire ervenyes recept nincs a problemara, kedves alhena sorstars en csak annyit mondok, hogy egy szenne bulizott, de a temankban eredmenytelen nyari szabadsagi idoszak utan (neha nem-szabadsagba is belecsuszott a buli es ennek a munkam is karat latta, arrol most nem beszelek, hogy a nohiany mennyire befolyasolja a munkam minoseget es hozzaallasomat ugy altalaban) keresek egy pszichologust. Ja es persze az internetet is probalom felhasznalni a lehetosegek felkutatasaban, nem elhanyagolva a bulit sem kicsit kevesebb alkoholt alkalmazva...

Egyebkent kulturtopic-kal allunk szemben kerem szepen annak ellenere, hogy vitaindito asztaltarsunk nagy tamadasi feluletet ado temaval rukkolt elo, elismeres mindenkinek, es remelem semmi serto nem volt szavaimban (KovAk!)

LainaPeite

Little John Creative Commons License 1999.09.14 0 0 71
Hello Alhena!
Örömmel fedeztem fel a topicod, mivel én is egy 24 (és fél) éves srác vagyok, aki addig sem jutott el mint te. Mondanom sem kell, faltam a betűket, végigolvastam minden hozzászólást.
Tehát most egy sorstársad szól hozzád.
Mit is mondthatnék a dologról? Nekem sem esik jól, de nem kell ebből ilyen hatalmas ügyet csinálni. Hidd el, rengetegen vannak így, hogy ez cikinek számít-e, vagy sem, az a társaság függvénye. Nekem például van egy baráti köröm, mindenki 23-27 éves, fiú, és szűz (ez tényleg hülyén hangzik a fiúknál). Jól is érzem magam közöttük. Meg persze van egy másik kör is, akikkel bulizni szoktam. Így az ember egyszerre megőrzi az egója nagyságát, és mégis tud nyitni. A házibulik tényleg nagyon hasznosak. Oda eljönnek azok a lányok is, akiket nem fogsz diszkókban látni, de akikkel akár leélnéd az egész életedet.
Hogy nekem miért nem sikerült? Mert szürke egér vagyok, ebben Ruszinak igazat adok, így nem sok esély van. Bár neked ezzel ha jól olvastam, nincs gondod, csak túl görcsös vagy. Hmm, hát ne legyél. Ó, ez nem volt valami eredeti. Mondjuk igyál. Nem segít? Igyál újra. ÉS NE GONDOLKOZZ! Cselekedj! ("Do, or do not! There is no try." - Yoda :-) Hiszen te vagy a király, a csajok elepednek érted! Vagy nem?
A másik lehetőség, hogy nem hajtod a vadat, hanem leszarod az egészet, mint ahogyan néhányan írják. Ez biztos segít a görcsösségeden, de azért ezzel nem árt vigyázni, mert ki tudja, lehet hogy egy kihagyott parti a nagy Ő kihagyását is jelenti!
Egyenlőre ennyi.
Little John
creatine Creative Commons License 1999.09.14 0 0 70
Kedves KovAk,

Ne haragudj nem akarlak megserteni, de nem tudom elfogadni ezt a foldhoz ragadt gondolkodast. Micsoda hulyeseg ez, hogy a szuzesseg ertek?? Mi abban az ertekes, hogy 27 even at megtartoztattad magad? Hogy tv-t neztel ahelyett, hogy boldogasagot adtal volna nehany lanynak, vagy eppen pont a menyasszonyodnak?
A szuzen torteno hazassag, meg azert okorseg, mert elobb utobb mindket felben felmerul az, hogy milyen lehet egy masikkal az agyban. Aztan vagy elnyomjak, vagy a termeszet utat nyit maganak.
Sot egyaltalan Te honnan tudod, hogy szexualisan egymashoz illetek? Gondolom semmi szex nem volt eddig hogy erre rajojjetek, mivel szerintem nem sok kulonbseg van a behatolo nemi erintkezes, meg mondjuk az oralis kozott ebbol a szempontbol. Szoval mi van ha nem illetek egymashoz? Ha O mondjuk naponta haromszor akarja, Te meg heti egyszer vagy forditva. Beadjatok onmagatoknak ezt a maszlagot, hogy nem baj az a fasza, hogy mas nem gazolt meg belenk.
Nehany haverom is szuzen vett el lanyt, viszont nekik elotte volt mas is (kozben is) - de nekik is sokat jelent, hogy a lanyhoz nem nyult eddig mas csak ok. Hat megkora onzo, szemetseg ez? Lehet, hogy egy sokkal harmonikusabb nemi elettol fosztjak meg oket.
>...ezalatt az idô alatt fontosabb volt a lelki kapcsolat megszilárdítása. A testi közeledés ennek a következménye, nem pedig oka.
Miert forditva nem tortenhet meg?
Sot tovabb megyek: a szerelem erzesebe a szenvedely meglete, a szex is beletartozik, enelkul nem megy. Egyaltalan szerelmesek vagytok egymasba?

Bocs, ha kisse indulatos voltam, nem akarlak megbantani varom a velemenyed.

keanu Creative Commons License 1999.09.14 0 0 69
Nem mintha a hűség nem számítana, de a tapasztalatra azért van szerintem szüksége mindenkinek, mert anélkül hogyan lenne összehasonlítása alapja az embernek? Ha például valaki már sokat csalódott, akkor az lehet, hogy ragaszkodóbb, hűségesebb lesz.
A másik ok pedig amit pár hölgynél észrevettem az az, hogy ha úgyszólván még nem élte ki magát, akkor nem biztos, hogy hűséges lesz.
KovAk Creative Commons License 1999.09.14 0 0 68
Nem egészen értem a probléma lényegét. Én speciel 27 éves vagyok, most fogok megházasodni, de még nem vesztettem el a szüzességemet. Miért kell ebbôl ilyen nagy ügyet csinálni? Miért jelent valakinek problémát, ha még nincs túl rajta? A szüzesség érték, ha egyszer elvesztetted, már nem jön vissza. Nekem speciel sokat jelent, hogy tudom a menyasszonyomról, hogy érintetlen, mert ô nekem tartogatta magát, én pedig neki. Amúgy több mint két éve ismerjük egymást, de ezalatt az idô alatt fontosabb volt a lelki kapcsolat megszilárdítása. A testi közeledés ennek a következménye, nem pedig oka.
keanu Creative Commons License 1999.09.14 0 0 67
Kedves Mindenki!

A legtobb lelki problemak evekre visszavezethetoek.
Regebben (nagyszuleink vagy uknagymamank idejeben)
egy lanynak egeszen a hazassagig szuznek kellett maradnia.
Kesobbiekben ez a fajta magatartas kiment a divatbol. Ma
mar en ugy vettem eszre, hogy ez a dolog "atesett a lo
tulso oldalara", vagyis 360 fokot fordult. Ezalatt azt
ertem, hogy mivel ma mar a legtobb fiu es lany egyarant
szeretne minel tapasztaltabb partnerrel megismerkedni
(neha akar futo kalandra is), ezenkivul a koztudatban
az alakult ki, hogy aki 18 evesen (es lehet, hogy meg
sokat is mondtam) meg mindig szuz, az egy bena,
kinevetnivalo nulla, ezert egyfajta versenges van a
mai fiatalsagban a szuzesseg elvesztese kapcsan.
Tobbeket hallottam mar igy szolni (foleg lanyokat):
"Én mar 14 evesen nem voltam szuz." Vagy, hogy a
sok lany altal nem kedvelt macso fiuknak a szoveget
emlitsem: "Nekem mar volt vagy 20 baratnom." (Persze
azt nem emliti meg, hogy nem tul hosszu idore.)
A lanyok szexualisan sokkal korabban ernek be, mint
a fiuk es ezert is van az, hogy altalaban egy azonos
koru fiu es lany kozott a lany a tapasztaltabb.
En ugy vettem eszre, hogy a XX.szazadban mar egyre
nehezebb ismerkednie a fiatalsagnak. Nehanyan
megprobalkoznak peldaul diszkoban ismerkedni, ahol
aztan 90%-ban csalodnak, mivel ott altalaban csak alkalmi
kapcsolatok szuletnek es kulonben is a legtobb ertelmes
lany es persze fiu nem kedveli ezt a fajta magamutogatos,
nyalveros tarsasagot.
Visszaterve, szerintem a legjobban meg mindig a jol bevalt
hazibulikon lehet ismerkedni a legkonnyebben.
A tapasztalatrol meg csak annyit szeretnek leirni, hogy egy
picit idosebb partnertol rengeteget lehet tanulni. Sok fiu
nem veletlenul vonzodik az idosebb (nem 50-80eves!) partnerekhez.
A lanyok viszont azert szeretik jobban a naluk idosebb fiukat,
mert a lanyok tobbsege a komoly, de vicces, nemi exisztenciaval
mar rendelkezo partnerrel erzi magat jol.
Egyelore ennyit.Nem vagyok egy professzor, de ha van meg valami
kerdes, akkor arra szivesen valaszolok.

Rsüni Creative Commons License 1999.09.14 0 0 66

Kedves alhena!

Te nevezed magad gátlásosnak?
Én 16 évesen már nem voltam szűz, most 31 vagyok, de nem merném így leírni az ilyen jellegű problémáimat, mint ahogy te.
Félsz a visszautasítástól?
Ne érdekeljen!
Ha az egyik nem kapja be, akkor bekapja a másik. Ha az sem, akkor a harmadik.
A lényeg, hogy jó sok csaja legyen az embernek, az egyik úgy is összejön.

Sün

Pókerarc Creative Commons License 1999.09.14 0 0 65
Kedves alhena!

Nem olvastam végig, lehet, hogy már mások is mondták: ne tarts attól, hogy a lány tapasztalatlannak tart. Aki elvette a szüzességem, észre se vette, hogy nekem ő az első. És nem volt se szűz, se ribanc.

Ruszi Creative Commons License 1999.09.13 0 0 64
alhena.
Ne búsuléj, én sem 14 évesen voltam elôször nôvel, de még csak nem is 16. A lányeg: (ne haragudj ha estetleg faragatlannak hangzik amit irok, de legalább az ôszintét mondom):

A külsô rengeteget számít az elsô benyomásnál. Igenis ne legyél szürke egér, vegyél gizda ruhákat, cipôt, táskát, órát, ilyesmit. Szánj némi pénzt / idôt rá hogy jól nézz ki (frizura, esetleg egy fél év konditerem, kéretik a konditeremért nem lehurrogni).

Teccik vagy nem, ilyen világban élünk ahol ez számít.

Aztán az önbizalom, nemtudom nekem hogy sikerült, 16-17 éves koromban én is számítógépôrült voltam, egy kedves fiucska. Aztá elkezdtem lassanként önbizalmat meg barátokat gyűjteni, és szép lassan nagy lett a pofám is. Elkezdtem adni magamra, járni az éjszakába, megtanultam táncolni elég jól, és hogy-hogynem párosával jöttek a lányok. Mielôtt véleményt mondanátok, nemcsak diszkócicák....

Hát ez van, hátha tudtam segíteni.
Ne feledd: nagy pofa, önbizalom. A szürke egereket észre sem veszik....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!