Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.20 0 0 3197

EZ IGEN :-)

Aláállnék, vagy guggolnék, vagy feküdnék, nem tudom eldönteni, csak ot kellene lennem, de nagyon.

http://www.eroprofile.com/m/videos/view/Meg-takes-a-standing-piss

Spriccpumpa Creative Commons License 2011.12.01 0 0 3195

 

 Írtunk már róla részletesen, a másik "Bepisilés" topikban.

 Keresd vissza, megéri!

Előzmény: Tekergő2 (3180)
peelover Creative Commons License 2011.12.01 0 0 3194

Iszonyatosan felizgat engem a csoportos pisiszex téma. Nekem barátnőm kapható rá mindíg, nincs vele gond, sőt meg is szerette a dolgot. Amikor úgy vagyunk együtt, vagy megbeszéljük hogy lesz valami, sokszor ő kéri, hogy csináljuk "nedvesen"! Elég szerencsésnek mondhatom magamat e téren. Viszont ami kimaradt az az lenne, hogy esetleg többen csináljuk ezt a dolgot. Nagyon jó lenne ha össze tudnánk szedni egy maréknyi embert, természetesen vegyes neműeket, akiket érdekel és izgat ez a téma. Összejövögetnénk, beszélgetnénk, kitalálnák izgalmas játék ötleteket, és szórakoztatnánk egymást, és magunkat. Az sem lenne baj, ha fiúból van több, és lányból kevesebb. Nem az arány a lényeg, csak legalább három lány legyen közte akiket be tudunk vonni ebbe a perverz mókába! Imádnám!



szepy007 Creative Commons License 2011.11.30 0 0 3193

Köszönöm, viszont neked is:))

Ja, és partnert!

Előzmény: Törölt nick (3192)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.30 0 0 3192

Jó egészséget,és sok sikert neked továbbra is :))

L.

Előzmény: szepy007 (3191)
szepy007 Creative Commons License 2011.11.30 0 0 3191

Kösz, hogy nem sértettél meg, de te kérdezted a dolgot. Egyébként sem vágnálak át, egy másik témában céloztam is rá, hogy nem az vagyok.

Azok közül amit felsoroltál én is űzök jópár tevékenységet haverokkal.

Csak annyi a különbség, hogy van amit változatosan csinálok, másokkal is és bejött, ennyi.

Előzmény: Törölt nick (3190)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.30 0 0 3190

él kis gyanú bennem hogy nem leányzó vagy,de megsérteni sem szeretnélek!!

[férfiak sem most, sem a jövőben nem szerepelnek az erotikus játszótársaim között]

velük CSAK focizok iszom verekszem, kártyázom pálinkát főzök, és még sok sok érdekes dolgot űzök űzünk,de életem nem mindenzegében- zugában engedem őket be!!

Van olyan oldalam ahová belépés CSAK LÁNYOKNAK :))

szepy007 Creative Commons License 2011.11.30 0 0 3189

Hogyne lehetne. Én minden jóban benne vagyok:)))

Lehetnél Te a harmadik, sőt ha hárman lennétek az is nagyszerű lenne.

Nem is kell "beöltöznöd", majd én megteszem:))

Előzmény: Törölt nick (3188)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.30 0 0 3188

óóó de szívesen beöltöznék "lánynak"",és..... :)))

mivel nem szeretnélek becsapni sem, így kellő tisztelettel kérdezem,  lehetne-e bővíteni egy picit a kőrt?

Két pasival már próbáltad.

eddig ok

Nem lehetne hogy kipróbálod[velem] egy harmadik pasival is??

hátha vele [m] is van új a nap alatt!!

na??? :))

Előzmény: szepy007 (3186)
petyeg Creative Commons License 2011.11.30 0 0 3187

Helló mindekinek!!Mi egy jászsági pár vagyunk,pisiszexre keresnénk bevállalós hőlgyet!

szepy007 Creative Commons License 2011.11.30 0 0 3186

Egyetértünk, én is irígylem azokat akinek van ehhez játszótársa.

A llányt meg azért írtam mert pasival volt eddig mindkettő és fő a változatosság.

Előzmény: Törölt nick (3185)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.30 0 0 3185

 

""Azért kipróbálnám lánnyal is.""

Én CSAK lánnyal próbálnám ki :)) hihi

[mindenkit irigylek,akinek van ehhez részére megfelelő játszótárs]

 

Előzmény: szepy007 (3183)
ik255 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 3184
mázlista!!!! szeretnék ilyen csajt találni. történet?
Előzmény: Törölt nick (3182)
szepy007 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 3183

Nekem kétszer volt ilyen élményem. Az első különösen izgató volt mert combfixben, tangában voltam.

Nagyon tetszett ahogy végigpisilt a harisnyán, bugyin, fel a mellemig majd az arcomra, számba.

Igaz ez pasi volt de nagyon jó és izgató volt.

Azért kipróbálnám lánnyal is.

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.29 0 0 3182

Nekem szokott lenni ilyen. Az asszonyt rá lehet venni az ilyen dolgokra. Ha akarom simán ha akarom bugyiban! Izgi dolog!!

Előzmény: ik255 (3181)
ik255 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 3181
engem 1x-szer- lepisiltek. nagyon jó volt tetszett. kine volt hasonló élménye? lányok van válakozó rá?
Tekergő2 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 3180

Érdekelne,hogy sokan szoktak pisilni zuhanyzás közben,netán fürdőkádban ülve/fekve a vízbe?

És nyáron tóba?

Én ha zuhanyzom,lepisilem magam és ezt totál élvezem is.Ha meg fürdök,mosakodás után ugyanúgy beengedem a vízbe.

Tóba is imádok belepisilni,medencébe nem szoktam azért(bár volt rá példa,de nyilván mással is megesett;nem ez a jellemző).

Ha már strand:azt is imádom,mikor elmegyek zuhanyozni és mielőtt vizes lennék elengedem magam fürdőgatyóba:-)

Kanis Creative Commons License 2011.11.24 0 0 3178

Köszi!

Előzmény: Törölt nick (3176)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.24 0 0 3177

Sziasztok! Engem érdekel ez a dolog és szivesen kipróbálnám valakivel! Ha van jelentkező irjon!

Roli17 Creative Commons License 2011.11.17 0 0 3175

Bajai fiu vagyok és szivesen kiprobálnám aki benne lenne irjon! bevalalok@freemail.hu

vágánykapirgáló Creative Commons License 2011.11.06 0 0 3174

Nekem már csak ez megy mert régóta föl se áll!

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.30 0 0 3173

www.wetting-video.com/video/641/masturbation-and-squirt

 

 

Előzmény: Törölt nick (3161)
Roli17 Creative Commons License 2011.10.29 0 0 3172

Bajai fiu vagyok és szivesen kiprobálnám aki benne lenne irjon! bevalalok@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.20 0 0 3170

Az hogy egészséges e vagy sem nem tudom.

Egy biztos, én élvezkedek a magamra, arcombapisiléssel kb 20 éve, hol egyedül, hol az aktuális barátnőmmel, és nagyon de nagyon élvezetes.

Megfigyeltem pl. hogyha sok sok teát édesen, vagy sok ananászbefőttet fogyasztunk, jó édes lesz a pisi íze. Fínom, teljesen iható itallá válik.

 

Aztán hogy van e összefüggés az élvezetből szinte mindennapos arcombapisiléskor lenyelt mennyiségnek azzal, hogy kb 25 éve nem voltam sem influenzás, sem lázas, sem beteg, azt se tudom mi a háziorvos és hol rendel, nem tudom. De lehet hogy összefügg.

 

Még egy megfigyelés, hogy a hasamon, és az arcomon, amin ugye az összes pisilésem mindíg végigcsurog, sokkal selymesebb a bőröm, mint a hátamon, vagy a fenekemen. Ja és 51 éves vagyok.

 

Hát ennyit arról, hogy egészséges e vagy sem.

 

Régebben írtam már itt, hogy sokan csak polemizálnak itt, hogy ghogyan szedjem rá a barátnőmet a pisilésre, mit tegyek, mi a jó módszer stb stb.

Igen a kiskorunkban belénknevelt "Fúj csak a wc-n szabad" maradéka az, hogy beszélve róla sokan berzenkednek és fújozzák, ha szóba kerül.

De amikor szeretkezés közben, felhevült testtel és izgatott erotikus orgazmusközeli lelkiállapotban a lányt lespriccelem pisivel, vagy bele a puncijába, na azt iszonyúan élvezte mindegyik. Igen és kétszer el is küldtek a pi....ba. Na és, akkor mi van ? Semmi.

 

De összességében mindegyik élvezte.

 

Ennyi.

szexmen51 Creative Commons License 2011.10.17 0 0 3167

Nagyon jók ezek a képek!

Ezt én is nagyon szeretem csinálni!

Előzmény: pepe6962 (3121)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.11 0 0 3166

Lehet bizony, ha nagyon kell, akkor mielőtt felállna elkezdek kicsiket spriccelni, s eközben szépen fel is áll, majd ha kell, elengedem az egészet, s állva is marad. Namármost ha ilyenkor egy lány kezében van, akkor is így működök. Semmi gond nem szokott lenni belőle :-)

Előzmény: Spriccpumpa (3165)
Spriccpumpa Creative Commons License 2011.10.08 0 0 3165

 

 Nagyon is lehet álló farokkal pisilni!

 

 Kanis szaktárs jól fogalmazta meg a lényeget.

 Gyakorolni kell, tudatosan kikapcsolni a gátló tényezőket. Egyből a legritkáább esetben sikerül, ám a kezdeti sikertelenség senkinek se szegje kedvét.

Az a laghatékonyabb módszer, ha egy hozzáértő hölgy is segít az ügyes akármilyeivel, biztatja, bátorítja a már-már önbizalmát vesztő hímnemű egyedet...  

Előzmény: Kanis (3164)
Kanis Creative Commons License 2011.10.08 0 0 3164

Elméletileg nem lehet, gyakorlatilag biztos lehet. Ui. amikor a farkad feláll, megduzzad a prosztata (magyarul a dűlmirigy; és ami duzzanat nem azonos az öregkori prosztata megnagyobbodással). És ennek éppen az az egyetlen célja, hogy a vizelet ne tudjon kifolyni a hüvelybe, mivel a savas pisi öli a spermiomokat. Azt viszont el tudom képzelni, hogy némi gyakorlással valaki át tudja törni a prosztata okozta gátat.

Előzmény: bolygohollandi (3159)
lutricia Creative Commons License 2011.10.08 0 0 3163

Eddig én is úgy tudtam, hogy nem lehet, de a barátom azt mondja, hogy lehet, én meg elhiszem neki. Aztán majd talán gyakorlatban is kedrül, hogy lehet-e :)

Előzmény: bolygohollandi (3159)
lutricia Creative Commons License 2011.10.08 0 0 3162

Köszönöm a választ. Olvasgattam a topikot, ezért gondoltam, hogy itt meg lehet beszélni ezt a kérdést. Nem irtózom a dologtól, azelőtt nem is gondoltam erre, ez nagyon távol állt tőlem. Amikor ez a férfi először beszélt róla, inkább csak meghökkentem, de annyira izgatóan beszélt róla, hogy egyáltalán nem viszolyogtam, sőt. 

Előzmény: Kanis (3154)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!