Keresés

Részletes keresés

tom1976 Creative Commons License 2006.10.19 0 0 76
mi nagyon élvezzük....
a csajom teljesen benedvesedik,ha felcsatolhatja...és mi tagadás én is nagyot élvezek,ha közben a popsimban van a szerszám,esetleg az ujja.
kobold7 Creative Commons License 2006.09.05 0 0 75
Nekem valahogy nem jön be a dolog.
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.05 0 0 74

Fraudtól sokat olvashattunk az anális korszakról. Lányoknál is.  A fiúknál ugyebár még aprosztata is ott van. Megvallom nem tudom, hogy a lányok ezt enélkül mennyire élvezik, összehasonlítható-e a kettő

.

Ugyanakkor ahogy írod érdekes a kérdés: a receptorok hiányoznak (ismerek olyat, akinek nem fáj, de úgymond nem érez semmit, teljesen semleges), vagy ott vannak, csak az észlelés folyamata más: nem társul hozzá igazi kélyes érzet? Tehát biológia folymat pustztán (adfrottság) avagy egy lélektani folyamat? Avagy mindkettő? Nagyon érdeklenei mi  amegoldás, hiszen ettől is függhet, az, hogy valaki ezt megtanulhatja-e, ahogyan a nőknél ismert a szexuális tanulási folyamat.

 

Számomra elképzelhetetlen, ahogyan a másiknak (az, hogy mit élvez ebben a másik) is hogy mit nem élvez benne?

Előzmény: Törölt nick (73)


Törölt nick Creative Commons License 2006.09.05 0 0 73
Exitmenu OlahPéterBalázs már leírta: elképzelhető, de végülis azt kell eldöntened, hogy:
1. Miért szeretnéd, hogy izgasson?
2. Szükséged van rá? Mármint, hogy anális játékban vegyél részt?

Amúgy tényleg partnerfüggő is a dolog, meg attól is függ, hogy hogyan van ellátva receptorokkal az anuszod.

Csak, hogy ismételjem magam: van akinek a mellbimbóját izgathatják, nem élvezi, más valakinek meg elég csak nyelvvel v. kézzel hozzáérni és majdnem elmegy. Ezek adottságok.
Előzmény: Exitmenu (69)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.02 0 0 72

Ja és még valami. A technika is fontos, megfelelő, fintom izgatott állapotú masszázs. Ha nem féj, és nem érzel semmit az is valami, de ha nem fogod soha izgatólag érezni, akkor nem fogod sajnos soha...

De ismétlam próba, próba, és jó technika.

Előzmény: Exitmenu (69)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.02 0 0 71

Fene tudja, attól félek nem könnyű. Vagy kilakul idejében vagy nem. Illetve újra előjön a gyermeki anális korszak.

De láttunk már csodát. Akinek nincsenek negatív tapasztalatai, azoknál könnyebben kialakítható. megfelelő partnert kell, és valami kellemes izgató dologgal kell összekötni a mókát.

 

Én azt mondom pórbálni, próbálni. Mi bajod lehet? :) sok türelm mindkát fél részéről, és semmi sszorngás. Lazulás vagy szükség esetén szerrel lazítani.

Legfeljebb ha nagyon nem megy marad minden a régi.

 

Előzmény: Exitmenu (69)
minden.sex Creative Commons License 2006.08.30 0 0 70

Sziasztok

 

Igen elvezik a (hetero) fiuk az analis sexet.

 

Tobb eve olvasom a forumot. Egy bizonyos rovaton (nem ide vago) kivul sose irtam. Ezekbe a topikokba csak olvasni jartam.

Visszaterve a temahoz, en ugy 17 evesen jottem ra maszturbalas kozben a kadban zuhanyozva, hogy ez milyen kellemes dolog. Sajat magam ismertem meg a testemet, nem, igazan volt akkoriba informaciok beszerzesere lehetoseg. Meg, hat eleg tabu tema volt a sex is, persze voltak torekvesek.

18 evig eltem hazassagban, az exemmel soha nem csinaltam igy. De azert az evek soran volt egy-ket baratnom aki reszesitett ebbe az elmenybe. A jelenlegi baratnommel kifogastalan a sexualis kapcsolatunk. Eddig csak kinyalt, meg erosen maszirozta a fenekem. Probalt belem hatolni, de a korme miatt ez nem igazan sikerult. Most tavol van 10 hetig (hamarosan visszajon), de folyamatosan sms kapcsolatban vagyunk. Ezek az uzik rengeteg sexualitast tartalmaznak. Megbeszeltuk, hogy vasarolunk segedeszkozoket mind kettonk oromere. De mire itthon lesz levagja a kormeit, mert szeretne belem hatolni.

 

Igen elvezik a (hetero) fiuk az analis sexet.

Exitmenu Creative Commons License 2006.08.29 0 0 69
én sajnos nem érzek semmit. :( lehet ezen változtatni?
Előzmény: Törölt nick (66)
aliszultan Creative Commons License 2006.08.02 0 0 68
Úgy van! :)
Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.15 0 0 67
Így van.
Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.15 0 0 66
Zsolti attól nem leszel meleg (meg egyébként semmitől sem leszel az. :-)), ha fogod zuhany alatt bekened a hátsód és az ujjaddal felnyúlsz, finoman, nem erőszakosan. egy-két próbálkozás után úgyis kiderül, hogy jó-e vagy sem. nem mindenkinek jön be és ez nem neveltetés kérdése.
ez ugyan az, mint amikor valaki attól el tud menni, hogy a mellbimbóját izgatják, más meg meg sem érzi ezt. egyéne válogatja.
Előzmény: ZsoltiaBeka (62)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.15 0 0 65

Azt nem tudom, hogy  alányok élvezik-e. A világ változik, az biztos.

De egy kicsit nézzük csak meg Freud-ot.

Ugyebár vannak a pszichoszexuális fejlődésnek szakszai: a kisgyernmek megismeri az orális élvezetet (pl. van aki ezért zabál, a csók is ilyen dolog, a szájjal való kielégítés-ahogy egy bíró fogalmazott az ítéletben...:). Mit csinál? Mindent megismer, szájába vesz, megtapogatok. Nyilván a fertőzés miatt tiltjuk: ne vedd a szádba! De ezt csak ésszerű határok közt szabad. Aztán ott van az nális korszak. A gyerek ül a bilin és élvezi, ahogy kakil, ő szabályozza, megkönnyebbül, sőt oda is nyúl. Mit csinálunk? Negatív kondicionálás: fúj, büdés, ne csináld-értelmszserű. Aztán a kisgyerekek megism,erik a fallikus élvezetet, egész kis gyerek nyomkodja, játszik vele, sőt azonos neműtől is elfogadja. Amgí nem titlják.

Nos egy fiú egy heteró ember lesz és tele van tabukkal. Ha nincs médi, nincs esélye sem hogy rájöjjön, ott vana prosztata, ami bizony ingerelhető, közvetlenül. és ez bizony nagyobb élvezet.

Na most ezt kell megtanulni, de ha ezt nem szépen és módjával teszik, akkor nem is fog menni.

Hogy most ez egy G pont, vagy csak egy közvetlen ingerlés azt nem tudom, de a fallosz nélkül is van aki így elélvez.

És nincs ebebn semmi rossz, ettől még nem lesz meleg. de ha az lenen, akkor sem lenen semmi. A párok azt csinálnak az ágyban, ami mindkét félnek elfogadható, és kölcsönösen jó. ezt szabadon tehetik, sose tudhatja, hogy aki miatt (társadalom szereplői miatt) tart, azok vajon mit csinálnak? Évekig élnek úgy el egymás mellett emberek, hogy nem is tudják a másikról. heterók is járnak meleg helyekre. Egyesekről én sem gondoltam volna. És?

Tehát aki akrja, és apárja is benne van próbálja ki, de előtte tájékozódjon.

Az már más kérdés, ha a lány nem szeretné....

NewStyleMan Creative Commons License 2006.06.14 0 0 64

Itt az idő, hogy az élvezetek új formáját érezd meg.

Előzmény: ZsoltiaBeka (62)
amelii Creative Commons License 2006.06.14 0 0 63
ne habozz
próbáld ki :))
Előzmény: ZsoltiaBeka (62)
ZsoltiaBeka Creative Commons License 2006.06.14 0 0 62
Hát nemtudom...
Mostanába mindenhonnan ez folyik.
Hustler, weben és egy csomó helyen volt mostanság téma.
Én ugyvagyok vele hogy nenagyon akarjon ott senki semmit csinálni.
Viszont hogyha már ennyien mondják hogy jó....
Sőt jobb mint szokott lenni...

Nemtudom :D
NewStyleMan Creative Commons License 2006.06.09 0 0 61
Én élvezem. Nagyon is élvezem, eszméletlenül élvezem. És akkorákat élvezek...
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.05 0 0 60
vonatozni? :-) talán. :-P
Előzmény: TTAMAS (58)
TTAMAS Creative Commons License 2006.06.01 0 0 58
Vonatozni akarsz?
Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.01 0 0 57
na kedves Kati, akkor ketten vagyunk. :-)
tőlem akár egyszerre is... :-P
Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.31 0 0 56

Egy Kati féle kúrára én is szívesen jelentkeznék :-))

Amikor ilyenben részem volt, nagyon szerettem, de most az elvonási tünetekkel kűzdök :-(

András

Előzmény: Törölt nick (53)
wasqez Creative Commons License 2006.05.31 0 0 55
Ebbe a topicba csak azt tudom írni, hogy igenis élvezik, legalábbis én igen és ahogy látom vagyunk egy páran ilyenek. Nagyon élveztem mind a prosztatamasszázst, mind pedig a vibrit.
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.31 0 0 54
Sápi én... rendelkezésre állok... :-)
Előzmény: Törölt nick (53)
aliszultan Creative Commons License 2006.05.28 0 0 52
Oktató film: Devinn Lanes Guide To Strap On Sex :)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.19 0 0 51
szerintem egy nem túl kemény, elég hajlékony, nem is túl vastag műpénisszel próbálkozzatok. ha pl. hosszú a körmöd, biztosan több rossz érzést, mint a gyönyört tudsz okozni! a képek egy kicsit amúgy is becsapósak, szerintem inkább a középső ujjal kell csinálni, a mutatóval én pl. nem érek el semmit. akkor pedig inkább egy puha műanyag, mint a semmi... (persze valami langyos testápolót kenjetek rá, ne csak úgy szárazon hágjad meg a srácot!)
amúgy szerintem is állati jó érzés a prosztata-masszázs! én a magam részéről valami egészen különösen élvezek el tőle: teljesen híg az ondóm és nem is elégülök ki teljesen, viszont egy nagyon magas fokú kéj szinte végig tart, amíg izgatom magam vagy izgatnak. és nagy kilövellés sincs ilyenkor, csak lassan folyik el a nedvem, de mondom, valami hátborzongatóan gyönyörteljesen. a vége pedig az, hogy ha van kivel, akkor gyorsan bebizonyítom magamnak és a páromnak, hogy azért én is tudok kúrni :-))) mert ennyi posizás után miért pont a kislány seggecskéje maradjon szárazon, nem igaz?
Előzmény: Renáta21 (50)
Renáta21 Creative Commons License 2006.05.13 0 0 50

Neked is köszönöm az infót asszem a btom ebben a cipQben jár...sajna...

 

Előzmény: ostoros egysejtű (47)
Renáta21 Creative Commons License 2006.05.13 0 0 49
Köszi Ali!Nem úgy írtam be ide,h elötte nem keresgéltem más helyeken de mindenhol azt a szöveget találtam ami a te oldaladon is fent van de az nekem nem volt túl nagy segítség mert azokat a dolgokat eddig is tudtam...De ezek a képek jól jöttek!Bár hozzáteszem így se jártam nála nagyobb sikerrel....de majd próbálkozunk...Pusza
Előzmény: aliszultan (48)
aliszultan Creative Commons License 2006.05.08 0 0 48

Kedves Renáta!

 

Ha már nem néztél be a Lány dug fiút topicba, legalább a gugliba írtad volna be: prosztata!

 

"A prosztata felnõtt férfiban kb. 20 g. tömegû, szelídgesztenye nagyságú szerv, melynek hátsó felszíne, a végbél felõl tapintható."

 

posztata

 

 

posztata
Előzmény: Renáta21 (46)
ostoros egysejtű Creative Commons License 2006.05.08 0 0 47

hali!

amennyire tudom, nem mindenkinél helyezkedik el úgy a prosztata, hogy könnyen izgatható legyen, valami 20-25% az arányuk de az ánusz környéke náluk is nagyon érzékeny...

oe

 

bezzeg nekem eddig egy barátnőm sem kereste...

Előzmény: Renáta21 (46)
Renáta21 Creative Commons License 2006.05.08 -1 0 46

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám lenne,hogy a jelenlegi barátomnak nem találtam meg a prosztatáját az mitöl lehet?Pedig olyan nehezen vettem rá,hogy próbáljuk ki:(:( Azóta meg nem merem eröltetni mer nincs kedvem megint beégni....ilyenkor mi a teendö?Elöre is köszi a segítséget...Ciasztok!

aliszultan Creative Commons License 2006.05.05 0 0 45
Mutatsd meg barátnődnek ezt az oldalt, ne csak a képeket! :)

Lány dug fiút
Előzmény: narcisz33 (44)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!