Keresés

Részletes keresés

pzolee79 Creative Commons License 2020.03.10 0 1 28108

Én 18-as gumival hordom önvédelemre,15- ős gumival pedig gyakorolni szoktam, A 18-as gumival sokkal pontosabb ,5 méteren tenyérnyi szórást lövök vele, A tizen ötössel már nagyobb a szórása, de 18 assal nem sokat lövök mert megterheli a fegyvert, 18-as gumival 130 Joule  fölött van. Én nagyon szeretem a Revengét Sokat lőttem velem de még nem volt egy elcsettenésem se.

Előzmény: Norbert Botos (28104)
Norbert Botos Creative Commons License 2020.03.10 -1 0 28107

Köszönöm

Előzmény: parazstaposo (28106)
parazstaposo Creative Commons License 2020.03.10 0 1 28106

Mindkettő jó bele. A 16-ossal kb. 10 J-al erősebb.

Előzmény: Norbert Botos (28104)
Coop Creative Commons License 2020.03.10 0 1 28105

Megosztom a titkot :-) 

Előzmény: Törölt nick (28101)
Norbert Botos Creative Commons License 2020.03.10 0 1 28104

Revenge 14M 4" ba 15 vagy 16 bogyót vegyek,gyárilag 15 öst írnak,de látom itt van aki 16 os al is használta.

Válaszokat előre is köszönöm!

Babfaló Béla Creative Commons License 2020.03.10 0 0 28103

28099

Láthatod.

Előzmény: Törölt nick (28101)
Yoshi Toranaga Creative Commons License 2020.03.09 0 1 28102

Én is ez a kettő közül választottam a Zorakit. Elsősorban azért, mert a vélemények szerint pontosabb, jobb a szórásképe.

Ha Te is ennél kötnél ki, akkor csak baráti tanácsként mondom, hogy az üzletben próbáld ki a töltését-ürítését. Az enyémen sajnos volt némi barkácsolni való (egyszerűbb volt, mint visszamenni vele). Nekem is ez volt az első forgótárasom, nem tudtam, mire kell figyelni. Két töltényűrben annyira szorultak a patronok, hogy emberi erővel nem lehetett kinyomni belőlük. 

Előzmény: Törölt nick (28092)
Törölt nick Creative Commons License 2020.03.09 0 0 28101

Alfa g020 és markolat rá megy a Revenge re?

imod.hu Creative Commons License 2020.03.09 0 0 28100

Ja, rá sem ismerni, ilyen amikor van gazdája a fegyvernek! :) Egyébként aki biztosra akar menni, az vásárlás után nézesse át új szerzeményét egy fegyvermesterrel.

Előzmény: Coop (28099)
Coop Creative Commons License 2020.03.09 0 3 28099

Ormótlan, nyers :-) kis  utómunka, másik markolat, célzók megfelelő méretre csiszolása és megújul. Jó lenne, ha Thomaster ezt is kezelésbe venné ;-) Volt több alfám is, tömege miatt inkább a revenget, vagy a hw88-at viseltem. Revenge gumira töltése ... álom.

 

  

Előzmény: imod.hu (28097)
Langyospöcök Creative Commons License 2020.03.09 -1 0 28098

Teljesen korrekt amit írtál. (Sztem)

Előzmény: imod.hu (28097)
imod.hu Creative Commons License 2020.03.09 0 5 28097

Sziasztok! Gumilövedékes pisztoly előtt állok. Zoraki r1 gg és Revenge 14m jöhet szóba. Melyiket ajánlanátok? 

 

Zoraki R1GG: K-frame tokméret, picit finomabb műszer mint a Keserű Revenge. R1GG 60-70J torkolati energia, 6db-os tárkapacitás. Volt a birtokomban, lőttem is vele pár dobnyi gumilövedéket. Nem volt vele gond, tölteni is könnyű szerintem jó cucc.

 

Revenge 14M: 100J, 5 lövés. Ormótlan, nyers, vásárlás után tesztelgetni kell mert jellemzően akkor fejezik be a gyártását mikor visszaviszi az ember beállíttatni :) Lehet hozzá dobot venni (akár acélból is), így egy relatív gyors tárcsere is megoldható. Gumilövedékes fronton kötelező darabnak számít, nincs alternatívája a piacon (tárkapacitás, erősség).

 

Szóba került az alfa is. Viselésre G020 a javasolt, esetleg G030. Már-már éles minőség, gyönyörű kidolgozás, hosszú élettartam, 50-60 J torkolati energia, sokaknál ez a favorit. Nekem volt de eladtam mert kínlódás a töltése, bár már kapható hozzá töltő.

 

Javaslat: birtokvédelemre Revenge, közterületen viselésre olcsóbban R1GG, drágábban Alfa. Aztán meg úgyis leírják majd pont az ellenkezőjét mindennek amit írtam :D :D

 

Előzmény: Törölt nick (28092)
Alfa g040 Creative Commons License 2020.03.09 0 0 28096

Alfa g040 Creative Commons License 2020.03.09 0 0 28095

Erről a töltény tol tudtok vmi erdemlegeset?

Langyospöcök Creative Commons License 2020.03.09 -2 0 28094

Szia. Zoraki, de inkább Alfa.

Előzmény: Törölt nick (28092)
Törölt nick Creative Commons License 2020.03.09 0 0 28093

“vásárlása előtt” :)

Törölt nick Creative Commons License 2020.03.09 0 0 28092

Sziasztok! Gumilövedékes pisztoly előtt állok. Zoraki r1 gg és Revenge 14m jöhet szóba. Melyiket ajánlanátok? 

imod.hu Creative Commons License 2020.03.09 0 2 28091

Lehet azért szórás ilyen tekintetben az egyes daraboknál de általánosságban kijelenthető, hogy a sütése nem női kézhez lett beállítva. Egy nő általában idegenkedik a fegyverektől, pláne ilyen böszme nagy fekete valamitől. Egy hölgy számára egy kis csilivili gáz-riasztó zsebpisztolyt tudnék elképzelni, de azoknál sajnos az a helyzet, hogy nem viselhetőek tűzkészen csak cső alá töltve. Szóval action előtt csőre kell tölteni az meg nem életszerű.

 

Muníciót is érdemes ott megvenni mert akkor nem kell máshová elmenned ebben a jó budapesti forgalomban. :)

Előzmény: CroCo_1 (28089)
CroCo_1 Creative Commons License 2020.03.09 0 0 28090

Azt még megkérdezném, hogy érdemes az acél dobot választani vagy az alu is örök élet +1 nap    vagy az egész pisztoly nem ilyen?  Megnéztem az oldalukat ott nincs ár, s a leírást sem engedték bő lére. Első gumizható szerszám lesz, már várom  :-D

 

Előzmény: CroCo_1 (28089)
CroCo_1 Creative Commons License 2020.03.09 0 0 28089

Igen segítettél  köszi!   Azt olvastam róla, hogy egyes daraboknál különböző erő kell az elsütéshez, ez mennyire lehet igaz..  ? Nőknek nem ajánlott? Kis nőnapi ajándék   :-D  A patront es a gumigolyót is ott érdemes vásárolni?

Előzmény: imod.hu (28087)
imod.hu Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28088

Ahogy néztem a MAXXTech dobozán 450 bar szerepel, és elég korrekt (és nagyjából egyenletes) a minősége a patronoknak. Mondjuk ezt eddig nem tudtam, hogy a felsorolt fantázianéven szereplő termékek közé egyenlőségjelet lehet tenni, de köszönöm az információt! Nem tudom Black Mamba 9mm PAK riasztópatront használtál-e már, én gondolkodtam a vásárlásán. Szemrevételeztem az egyik boltban de elég vegyes érzelmeim vannak a minőséget illetően. Nem tudom mennyire erős, az egyik webshopban azt írták róla, hogy a lőpormennyiség másfélszerese a többi termékének.

 

Hasznos dolgokat írtál, és úgy látszik nem csak én gondolkodom így az újdonságokkal kapcsolatban. Sajnos a hozzá való fekete gumilövedék sem kapható mindenhol, sőt, a közelemben nincs is nagyon olyan fegyverbolt ahol meg tudnám vásárolni. Még az sem evidencia, hogy ahol a fegyvert vetted ott lesz hozzá minden ami kell (póttár, muníció).

Előzmény: Blekk Rájgó (28083)
imod.hu Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28087

Szerintem a legolcsóbban a mintaboltjukban tudod megvásárolni, a Gyöngysor utcában. Nyilván kipróbálásra nincs lehetőség, de szemrevételezéssel sok hibát ki lehet szúrni. A legokosabb az lehet, ha megvétel után a legrövidebb időn belül leteszteled pár dobnyi munícióval. Ha nem úgy muzsikál a fegyver ahogy kellene akkor még mindig vissza tudod vinni garanciális javításra.

A jó hír az, hogy akkor, ott helyben megjavítják/beállítják a szakik. Legalábbis saját tapasztalat és elmondások alapján eddig így volt. Remélem tudtam segíteni.

Előzmény: CroCo_1 (28085)
imod.hu Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28086

Ez kész, köszi! :D

Előzmény: Törölt nick (28084)
CroCo_1 Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28085

Pesten vagy  a közelébe hol érdemes beszerezni egy Revenge-t? Mire kell figyelni a vásárláskor? 

Törölt nick Creative Commons License 2020.03.08 0 4 28084

Annyira faja meg 100 joule-os  hogy Rambo is beszerzett egyek 🤭💪💪

Blekk Rájgó Creative Commons License 2020.03.08 -2 1 28083

MaxxxTech=Pobjeda=Victory=Titan, ugyanabból a gorazsdei gyárból. Fenékjelzés ugyanaz, tömeg szintén. Az új és az ellőtt patroné is. Azzal is 100J. Jó erős, az OFF topik éleskonveziókat is egyedül ez működteti megbízhatóan.

 

"Ha minden igaz az élettartama örök élet + 1 nap, mert kb. minden acél, a töltényűrtömb meg nagy szilárdságú alumíniumból készült."

 

Rendeltetésszerűen használva igen. Azért ne felejtsük el, sima szerkezeti acél és nem a komolyabb fegyverek minőségi acélja! De erre a feladatra tökéletes.

 

Ne feledjük a jelmondatot: nincsen benne spiáter! :)

 

"Nos, a termék kidolgozása... Igen, egyetértek, de számomra inkább a rusztikus kifejezés jut eszembe róla. Olyan, mintha egy lelkes ezermester készítette volna."

 

Engem a 80-as években gyártott, búcsúkban árult játékpisztolyokra emlékeztet.

 

"Az a tapasztalatom, hogy amíg kapható a termék addig érdemes kiegészítőkből is betárazni."

 

+1. Rendeltem még két töltényűrköteget az említett vadászboltban.Az úriember nagyon készséges, meghozza. Nem hülyít, hogy majd egyszer valamikor lesz.

 

Revenge szintén van! Egy kétéves de lövésmentes példányt vettem meg, az is csettegett, melléütött. Elvittem Pestre a boltba, bár nem volt garanciális, de mivel gyártási hibás volt, INGYEN megcsinálták! Bélabáék e téren nagyon korrektek, le a kalappal előttük! De itt jön a kérdés, nem tesztelik le az új fegyvereket, hogy ilyen hibával forgalomba kerül? Amúgy ez is otromba jószág, de nem ezért szeretjük :).

 

 

Előzmény: imod.hu (28079)
imod.hu Creative Commons License 2020.03.08 -2 1 28082

Kérném a személyeskedést mellőzni, köszönöm! Várjuk véleményedet az egyes gumilövedékes eszközökkel kapcsolatban.

Előzmény: Babfaló Béla (28081)
Babfaló Béla Creative Commons License 2020.03.08 0 4 28081

Te vagy a gyártó reklámarca?

Jól fizet?

Mert én a kommentjeidet nem tudom másként értelmezni.

Előzmény: imod.hu (28080)
imod.hu Creative Commons License 2020.03.08 -2 0 28080

Na, azért próbáld ki mit tud a kicsike. Nem baj az, ha van tapasztalatod vele, ki tudja egyszer nem kell-e majd használnod is. Ennyiért tényleg jó vétel volt. Néha azért járasd meg, a hátsó irányzéknál van egy furat, oda pár csepp olaj mehet időközönként.

 

Amit nagyon szeretek még benne, hogy gyakorlatilag egy mozdulattal tudom tűzkésszé tenni, vagy éppen kitárazni. Ja, és nem zsírozok össze vissza mindent a fegyverrel ha be is van tárazva (Revenge esetében a dob elöl nyitott, folyton összekeni az ember magát szilikonzsírral).

 

Lapos, kicsi, megvan az öntöltő feeling. :)

Előzmény: Real Putyur (28077)
imod.hu Creative Commons License 2020.03.08 -2 0 28079

Köszönöm az infókat! :) Én vettem hozzá pluszban 2db töltényűrköteget, bevásároltam a 70 Shore keménységű fekete gumilövedékből is. Az a tapasztalatom, hogy amíg kapható a termék addig érdemes kiegészítőkből is betárazni. Egyébként én is Geco riasztópatront vettem hozzá, de gondolkodom egy nagyobb adag MAXX Tech beszerzésén is (jó áron van). Azzal nem tudom hány J lenne a torkolati energia.

 

Ha minden igaz az élettartama örök élet + 1 nap, mert kb. minden acél, a töltényűrtömb meg nagy szilárdságú alumíniumból készült.

 

Nos, a termék kidolgozása... Igen, egyetértek, de számomra inkább a rusztikus kifejezés jut eszembe róla. Olyan, mintha egy lelkes ezermester készítette volna. Nekem tetszik. Mondjuk nekem már az újabb változat van meg (fröccsöntött markolatú).

 

Tényleg csak azt tudom mondani, hogy akinek nem tetszik az ne vegye meg. Teljesen felesleges itt megmagyarázni, hogy miért jó/miért nem jó. Van Revenge-m is, vásárlás után kipróbáltam és vittem is vissza Keserűéknek, hogy állítsanak valamit rajta mert csak minden második patront működteti. A kakas teljesen a csappantyú szélébe vert. Persze megmagyarázták, hogy nem jól lövök vele, de aztán nagy duzzogva beállították és most már jó. Ennyit erről.

 

A sütése az AGS-15M-nek, igen, nem kislányoknak való! :)

Előzmény: Blekk Rájgó (28078)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!